San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
 www.sacbee.com/sports/nfl/san-francisco-49ers/article148927449.html

 twitter.com/Eric_Branch/status/860616150014599168
Thomas

 twitter.com/Joe_Fann/status/860622996125302784
Whiterspoonra meg ráférne pár tányér pacal

#49ers WR @Trent5Taylor looked as advertised. Very shifty out of the slot. Had several catches throughout 1-on-1s, 7-on-7 and team drills.

Windy day, but I thought he navigated the conditions well. Ball came out of his hand very well. Looked like he was making all the throws. CJB

több mint 6 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Mike Davist szélnek eresztettük. 2015-ös 4. körös választás volt, de finoman fogalmazva sem váltotta be a hozzá fűzött reményeket.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Akkor,hogy is lesz ez a front 7?
D oldalon persze.
Janek
Base:
LEO - Armstead / Lynch (vagy Thomas / Lynch)
UT - Buckner / Armstead / Dial
NT - Mitchell / Dial
LDE - Thomas / Carradine / Blair

WILL - Foster / Smith / Armstrong
MIKE - Bowman / Foster
SAM - Brooks / Harold

Sub:
LEO - Lynch
UT - Buckner
NT - Thomas
LDE - Armstead

Szerkesztette: petey

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Akkor,hogy is lesz ez a front 7?
D oldalon persze.

több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Mit gondoltok erről az Armstead --> LEO szerepkörről? Nem egy prototípus LEO, működhet ez?
SFGaben
Mit takar a LEO? Left ??
Coolearie
Hibrid DE/OLB. Olyan játékos, akinek egyaránt kiválónak kell lennie irányító siettetésben és passz védekezésben is. Más rendszerben hívják Elefántnak is. 10-15 évvel ezelőtti prototípusa Willie McGinest.
tomi-tomi
...ezt is Carrolltól Bill Walshtól sikerül átvenni.... 😛
TGA
fixed.

Charles Haley volt a művelője a 90-es évek nagy 9ers/Cowboy védelmeiben, mint Elefánt.
petey
Haley is Carroll műve volt, csak Belicsek ellopta!!!
Ez egy poén Tomi és köztem, bocs az OFFért

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
 www.49erswebzone.com/articles/105912-schrager-another-team-wanted-beathard-third-round/
ez megmagyarázná a 3. körös picket, hogy miért nem 4.-ben húztuk. amúgy igen, meglátjuk mi tol TC-ben, és PS-ben. jövőre meg Allenről tényleg sok minden kiderülhet még.

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Mit gondoltok erről az Armstead --> LEO szerepkörről? Nem egy prototípus LEO, működhet ez?
SFGaben
Mit takar a LEO? Left ??
Coolearie
Hibrid DE/OLB. Olyan játékos, akinek egyaránt kiválónak kell lennie irányító siettetésben és passz védekezésben is. Más rendszerben hívják Elefántnak is. 10-15 évvel ezelőtti prototípusa Willie McGinest.
tomi-tomi
...ezt is Carrolltól Bill Walshtól sikerül átvenni.... 😛
TGA
fixed.

Charles Haley volt a művelője a 90-es évek nagy 9ers/Cowboy védelmeiben, mint Elefánt.

Szerkesztette: petey

több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mit gondoltok erről az Armstead --> LEO szerepkörről? Nem egy prototípus LEO, működhet ez?
SFGaben
Mit takar a LEO? Left ??
Coolearie
Hibrid DE/OLB. Olyan játékos, akinek egyaránt kiválónak kell lennie irányító siettetésben és passz védekezésben is. Más rendszerben hívják Elefántnak is. 10-15 évvel ezelőtti prototípusa Willie McGinest.
tomi-tomi
...ezt is Carrolltól sikerül átvenni.... 😛
TGA
A jót nem szégyen megtartani, de nagyon nehéz meg is tenni. 😊

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Mit gondoltok erről az Armstead --> LEO szerepkörről? Nem egy prototípus LEO, működhet ez?
SFGaben
Mit takar a LEO? Left ??
Coolearie
Hibrid DE/OLB. Olyan játékos, akinek egyaránt kiválónak kell lennie irányító siettetésben és passz védekezésben is. Más rendszerben hívják Elefántnak is. 10-15 évvel ezelőtti prototípusa Willie McGinest.
tomi-tomi
...ezt is Carrolltól sikerül átvenni.... 😛

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mit gondoltok erről az Armstead --> LEO szerepkörről? Nem egy prototípus LEO, működhet ez?
SFGaben
Mit takar a LEO? Left ??
Coolearie
Hibrid DE/OLB. Olyan játékos, akinek egyaránt kiválónak kell lennie irányító siettetésben és passz védekezésben is. Más rendszerben hívják Elefántnak is. 10-15 évvel ezelőtti prototípusa Willie McGinest.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 7 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Mit gondoltok erről az Armstead --> LEO szerepkörről? Nem egy prototípus LEO, működhet ez?
SFGaben
Mit takar a LEO? Left ??
Coolearie
Szevasz!


 www.fieldgulls.com/football-breakdowns/2013/5/13/4320540/defining-the-seahawks-defense-an-introduction

A teljes csomag a Hawks topicban. Aguirre kollega éppen reggel linkelte be a szokásos színes, szagos felkészítőt középhaladóknak védelmi felállásról, pozikról, technikákról, szerepekről.

üdv.

Szerkesztette: Cancel Culture

Sending out an S.O.S
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 813 — SuperLOL
Mit takar a LEO? Left ??
Coolearie
Az L=LB, E=End. Sok mas neve is van, hibrid front7 jatekost jelent.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 7 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Mit gondoltok erről az Armstead --> LEO szerepkörről? Nem egy prototípus LEO, működhet ez?
SFGaben
Mit takar a LEO? Left ??
Coolearie
Ő lesz a védelem oroszlánja.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Mit gondoltok erről az Armstead --> LEO szerepkörről? Nem egy prototípus LEO, működhet ez?
SFGaben
Mit takar a LEO? Left ??

több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Mit gondoltok erről az Armstead --> LEO szerepkörről? Nem egy prototípus LEO, működhet ez?
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
thx

több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
49ers signed C Tim Barnes, formerly of the Rams.

Ez mikor volt?
Nem is olvastam.Gondolom a mágikus Martin elengedése után valamikor....
Janek
Nem, a napokban. Jött még G Brandon Fusco is.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
49ers signed C Tim Barnes, formerly of the Rams.

Ez mikor volt?
Nem is olvastam.Gondolom a mágikus Martin elengedése után valamikor....

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
ezek az úriemberek kivágva, semmi meglepő.

Name Position
Alex Balducci OL
Marcus Ball S
Carl Bradford LB
Jayson DiManche LB
Je'Ron Hamm TE
Chris Harper WR
Wynton McManis LB
Brock Miller P
Zach Moore DL
Mike Purcell NT
Eric Rogers WR
JaCorey Shepherd CB
Shayne Skov LB

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
Igazoltatok egy udfa TE Hukitini szemelyeben.
Janek
majdnem ez a neve, Cole Hikutini a Louisville-ről (bár google-ban bárhogy akarsz rákeresni, bikiniket dob fel elsőként)

 www.cardchronicle.com/2017/4/30/15429746/2017-nfl-free-agency-louisville-te-cole-hikutini-signs-as-an-udfa-with-the-san-francisco-49ers

én bírtam nagyon, januárban még 4-5. körös draftoltnak tűnt, aztán április végére valamiért udfa lett belőle
baggio
én gm játékban draftoltam szerintem jó játékos lehetne .

Itt mondjuk még rostert is foghat.
Janek
elég tömött a roster TE fronton, bár tényleg kimagasló nincs. esetelg egy nr 3 TE-nek beérhet.
Cannon és Jerome a 2 ember akikből lehet valami itt.

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 917 — Csodabogár
 mmqb.si.com/mmqb/2017/05/01/san-francisco-49ers-nfl-draft-room-bears-trade-reuben-foster-peter-king

ez a cikk félelmetesen jó!
braxa88
pár posszttal lejjeb van 😊 de legalább itt van mégegyszer. durva hogy mennyire kemény egy biznisz ez. mondjuk King kicsit túltolta a Montana meg Walsh hasonlatokat 😀

több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
 mmqb.si.com/mmqb/2017/05/01/san-francisco-49ers-nfl-draft-room-bears-trade-reuben-foster-peter-king

ez a cikk félelmetesen jó!
több mint 7 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Hogy féltették, illetve inkább leszólták, hogy Lynch lett a GM. Most bebizonyította, hogy megvan benne az ehhez szükséges, tudás és tökösség! A 1/2 trade 1/3-ra brilliáns, két 3. és egy 4. kör, mindemellett ugyanazt húzza akit akart! Majd 2/2 trade 1/31-re és azért csak az "ajándék" 4. kört adjuk, fasza! Ott meg kihúzunk egy korszakos tehetséget, ráadásul az Alabamáról! Hát ez a faszi lett az új kedvencem 😊
Megvan az új Patrick Willis! Igaz a génjei kicsit keresztezve vannak Aldon Smith-ével.
Én tutira rendelem egyből a Foster mezt, ahogy lehet!
Annak nagyon örülök, hogy a védelmet erősítjük, a már bevált recepthez nyúlunk, legyen egy brutál védelem, és ha az megvan, akkor a támadósor is jobban néz ki. Abban bízok, hogy nem felejtünk el CB-ket húzni, mert ott nagyon vékonyak vagyunk.
Alabama Niners
Azért kellett a szerencse egy ilyen jól sikerült drafthoz, meg egy Bears is, nélkülük ez nem jöhetett volna létre.😊 Persze a lényegen ez nem változtat, de az igazsághoz hozzá tartozik.
Leon78
A szerencse relatív. A Bears-nek volt egy igénye (Turbószky) és tartottak attól, hogy mi elvisszük. Ezt Lynch levette és ha nem kér sokat, akkor a Macik rájönnek nem ugyanazt akarjuk akit ők és nem lesz trade. Ez tudás, tökösség. Aztán a plusz pickekkel hogyan játszunk már egy másik kérdés. Lynch óriási presztízzsel jött ki ebből a draftból, rookie GM-ként olyanokat csinált, ami a tapasztalt GM-eknek is elismerés lenne. Ez jó Lynch-nek a 49ersnek és a ligának is. Egész biztos, hogy nem volt véletlen a draft előtti napokban, hogy elkezdtük szellőztetni, reális a QB választás nálunk. Tuti volt infónk arról valahonnan, hogy a Bears Turbószkyban gondolkodik. Beetettünk, majd kihúztuk a nagy halat pickek formájában. Gratula Lynch!
Alabama Niners

Giowa
Csikágóban örülnek, minket meg nem izgat, mert nem akartuk draftolni.
Alabama Niners
Csak kurva nehéz volt vigyorogni egy jax fannak az Anger draft utáni szezonban, mikor egyel mögöttünk húzott a Hox egy QB-t, nem tudom emlékszel-e ki volt az... . Mindegy én csak arra céloznék, hogy nyugtával kell dicsérni a napot.

több mint 7 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Hogy féltették, illetve inkább leszólták, hogy Lynch lett a GM. Most bebizonyította, hogy megvan benne az ehhez szükséges, tudás és tökösség! A 1/2 trade 1/3-ra brilliáns, két 3. és egy 4. kör, mindemellett ugyanazt húzza akit akart! Majd 2/2 trade 1/31-re és azért csak az "ajándék" 4. kört adjuk, fasza! Ott meg kihúzunk egy korszakos tehetséget, ráadásul az Alabamáról! Hát ez a faszi lett az új kedvencem 😊
Megvan az új Patrick Willis! Igaz a génjei kicsit keresztezve vannak Aldon Smith-ével.
Én tutira rendelem egyből a Foster mezt, ahogy lehet!
Annak nagyon örülök, hogy a védelmet erősítjük, a már bevált recepthez nyúlunk, legyen egy brutál védelem, és ha az megvan, akkor a támadósor is jobban néz ki. Abban bízok, hogy nem felejtünk el CB-ket húzni, mert ott nagyon vékonyak vagyunk.
Alabama Niners
Azért kellett a szerencse egy ilyen jól sikerült drafthoz, meg egy Bears is, nélkülük ez nem jöhetett volna létre.😊 Persze a lényegen ez nem változtat, de az igazsághoz hozzá tartozik.
Leon78
A szerencse relatív. A Bears-nek volt egy igénye (Turbószky) és tartottak attól, hogy mi elvisszük. Ezt Lynch levette és ha nem kér sokat, akkor a Macik rájönnek nem ugyanazt akarjuk akit ők és nem lesz trade. Ez tudás, tökösség. Aztán a plusz pickekkel hogyan játszunk már egy másik kérdés. Lynch óriási presztízzsel jött ki ebből a draftból, rookie GM-ként olyanokat csinált, ami a tapasztalt GM-eknek is elismerés lenne. Ez jó Lynch-nek a 49ersnek és a ligának is. Egész biztos, hogy nem volt véletlen a draft előtti napokban, hogy elkezdtük szellőztetni, reális a QB választás nálunk. Tuti volt infónk arról valahonnan, hogy a Bears Turbószkyban gondolkodik. Beetettünk, majd kihúztuk a nagy halat pickek formájában. Gratula Lynch!
Alabama Niners

Giowa
Csikágóban örülnek, minket meg nem izgat, mert nem akartuk draftolni.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Igazoltatok egy udfa TE Hukitini szemelyeben.
Janek
majdnem ez a neve, Cole Hikutini a Louisville-ről (bár google-ban bárhogy akarsz rákeresni, bikiniket dob fel elsőként)

 www.cardchronicle.com/2017/4/30/15429746/2017-nfl-free-agency-louisville-te-cole-hikutini-signs-as-an-udfa-with-the-san-francisco-49ers

én bírtam nagyon, januárban még 4-5. körös draftoltnak tűnt, aztán április végére valamiért udfa lett belőle
baggio
én gm játékban draftoltam szerintem jó játékos lehetne .

Itt mondjuk még rostert is foghat.