NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
azért az durva, hogy ugye a futójátékot újra kellene építeni jelenleg, és emellett meg elkapó poszton van Baldwin és mögötte egy nagy üresség (Graham alap hogy megy, PRich-et mindenki máshová jósolja)

szóval nekem annyira homály az egész, hogy ebből valami jó lehet csak 😊
funkyparduc
Ha már futójáték: In Carson we trust?
Vagy draftról jön a RB1, mi a megérzés?
akdestroyer
 seahawkswire.usatoday.com/2018/03/02/pete-carroll-excited-for-the-return-of-running-back-chris-carson/
Helmut Zimmer
Na, a főnök is tudja, hogy bajok vannak, de majd az új kócsok megoldják:

 profootballtalk.nbcsports.com/2018/03/05/pete-carroll-knows-seattle-needs-to-fix-its-running-game/
funkyparduc
Szerintem ő is tudja, hogy rettenetesen elbaszott annyi mindent. Tényleg elhitte, hogy ő alpharius és az ő testvére omegon.
Allen helyében sejhajon billenteném, persze ha Allent érdekelné bármi a Strato hyűjteményén, a yahtján kívül.
De már tényleg mindegy. Jövőre alakuljon úgy a draft,hogy el lehessen kezdemi felhúzni az új csapatot a jelenlegi romjaira.
Valójában kiráz a hideg a gazdag emberektől... lehet mégiscsak Schneider itt a legemberibb.... bár ebben sem nagyon hiszek.

Nincsenek illúzióim emebrtársaim képmutatásával, és szellemi képességeivel kapcsolatban, remélem draftoljuk Griif tesóját, mehetne SS nek, Kam pedig mehetne LB nek.
Asszem itt az ideje hogy kitiltsanak erről a topicról is. Jobb is, széttrollkodnám a jövő évet.
több mint 6 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 979 — Erin Elite Andrews
azért az durva, hogy ugye a futójátékot újra kellene építeni jelenleg, és emellett meg elkapó poszton van Baldwin és mögötte egy nagy üresség (Graham alap hogy megy, PRich-et mindenki máshová jósolja)

szóval nekem annyira homály az egész, hogy ebből valami jó lehet csak 😊
funkyparduc
Ha már futójáték: In Carson we trust?
Vagy draftról jön a RB1, mi a megérzés?
akdestroyer
 seahawkswire.usatoday.com/2018/03/02/pete-carroll-excited-for-the-return-of-running-back-chris-carson/
Helmut Zimmer
Na, a főnök is tudja, hogy bajok vannak, de majd az új kócsok megoldják:

 profootballtalk.nbcsports.com/2018/03/05/pete-carroll-knows-seattle-needs-to-fix-its-running-game/

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
azért az durva, hogy ugye a futójátékot újra kellene építeni jelenleg, és emellett meg elkapó poszton van Baldwin és mögötte egy nagy üresség (Graham alap hogy megy, PRich-et mindenki máshová jósolja)

szóval nekem annyira homály az egész, hogy ebből valami jó lehet csak 😊
funkyparduc
Ha már futójáték: In Carson we trust?
Vagy draftról jön a RB1, mi a megérzés?
akdestroyer
 seahawkswire.usatoday.com/2018/03/02/pete-carroll-excited-for-the-return-of-running-back-chris-carson/
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
azért az durva, hogy ugye a futójátékot újra kellene építeni jelenleg, és emellett meg elkapó poszton van Baldwin és mögötte egy nagy üresség (Graham alap hogy megy, PRich-et mindenki máshová jósolja)

szóval nekem annyira homály az egész, hogy ebből valami jó lehet csak 😊
funkyparduc
Ha már futójáték: In Carson we trust?
Vagy draftról jön a RB1, mi a megérzés?

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Carroll ma:
- kussolt McDowellről > szerintem leírhatjuk a projektet
- maga klasszik módján jelezte Wilsonnak, hogy a fasza kivan a baseball bohóckodásával.
- Kam visszatérhet akár
- Avril visszatérhet akár
- Bennett sorsa hamarosan eldől
- remek a kócsing staff van new energy
több mint 6 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 979 — Erin Elite Andrews
azért az durva, hogy ugye a futójátékot újra kellene építeni jelenleg, és emellett meg elkapó poszton van Baldwin és mögötte egy nagy üresség (Graham alap hogy megy, PRich-et mindenki máshová jósolja)

szóval nekem annyira homály az egész, hogy ebből valami jó lehet csak 😊

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Engem nem zavar egy 7-9 es mérleg, ha elkezdődik valami pozitív, és nem azt az értelmetlen sehova nem vezető folyamatot kell néznem mint az utóbbi években.
Helmut Zimmer
Persze, nem is ezt akartam kihozni belőle, meg Wilsonra kihegyezni, csak kurvára sajnálom azt a lehetőséget, amivel nem éltünk.

Ez egy akkora csapat volt, hogy konkrétan 3 elmismásolt év, és számtalan önszopatás kellett csak ahhoz, hogy jövőre ne számítsunk contendernek. Mi lett volna akkor ha ezidő alatt érdemi edzői munka történik, ill a draft és FA munkásságunk meg nem egy kalap szar szintjét üti meg?
Simán lehettünk volna mi is dinasztia... :/
akdestroyer
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Engem nem zavar egy 7-9 es mérleg, ha elkezdődik valami pozitív, és nem azt az értelmetlen sehova nem vezető folyamatot kell néznem mint az utóbbi években.
Helmut Zimmer
Persze, nem is ezt akartam kihozni belőle, meg Wilsonra kihegyezni, csak kurvára sajnálom azt a lehetőséget, amivel nem éltünk.

Ez egy akkora csapat volt, hogy konkrétan 3 elmismásolt év, és számtalan önszopatás kellett csak ahhoz, hogy jövőre ne számítsunk contendernek. Mi lett volna akkor ha ezidő alatt érdemi edzői munka történik, ill a draft és FA munkásságunk meg nem egy kalap szar szintjét üti meg?
Simán lehettünk volna mi is dinasztia... :/

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Mcdowell visszatérése szépen halad, ha így folytatja, helyet követelhet magának a secondaryben.
 chawktalk.com/2018/02/27/lighter-mcdowell-working-his-way-back/
Helmut Zimmer
SS-nek kicsi lenne, nem hogy DT-nek 😀
undisputedly
Akkor most hogy állunk vele, bust?
Azt ígérték egy szörnyeteg lesz a DL közepén.

Az egész idei offseasont egy baromi nagy bustnak érzem amúgy, már most.
FA piachoz nincs pénzünk, ott nem fog történni semmi, draftpickünk nincs, kond.pick nem lesz, mi fog itt történni pár cuton kívül, új játékosok hiányában hogy álljunk bele egy rebuildbe?

Egy darab értékes pickünk van, amiből lehetne elit talentet hozni, na abból majd visszatradekkel csinálunk egy 2. meg pár 3. körös picket, amin húzunk majd a rosteren meg sem jelenő embereket.

Kicsit elvagyok keseredve, ahogy a mellékelt ábra is mutatja. Egy szerencsénk van, hogy idén gyenge lesz az NFC. Muhaha.

Én is azt mondom, amit valaki írt is lentebb a kalapokról, hogy idén inkább nem vagyunk contenderek, mintsem igen. És ez kibaszott szomorú, mert win now módban vagyunk (kéne lennünk), ugyanis azt meg kurva nagy luxusnak érzem, hogy egy elit QB legszebb éveit elpazaroljuk autopilot szezonokkal meg pár év rebuilddal... :/
akdestroyer
Mi a megoldás? Küldjük Wilsont Buffaloba!
Leszarom a win nowt, azt hallgatom évek óta, hogy kiben hány szép év van még, miközben nagyjából 1-2 ember kivételével mindenki a saját egojával foglalkozik.
Szerintem senki sem tart fegyvert egyik sztár fejéhez sem, hogy még azt a platina-intarziát rendelje meg az amúgy is nagyon ízléses Bentleyre, és hogy az összes mihaszna családtagot etesse, csak, hogy kiskirályként járhasson kelhessen köztük.

Engem nem zavar egy 7-9 es mérleg, ha elkezdődik valami pozitív, és nem azt az értelmetlen sehova nem vezető folyamatot kell néznem mint az utóbbi években.
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Mcdowell visszatérése szépen halad, ha így folytatja, helyet követelhet magának a secondaryben.
 chawktalk.com/2018/02/27/lighter-mcdowell-working-his-way-back/
Helmut Zimmer
SS-nek kicsi lenne, nem hogy DT-nek 😀
undisputedly
Akkor most hogy állunk vele, bust?
Azt ígérték egy szörnyeteg lesz a DL közepén.

Az egész idei offseasont egy baromi nagy bustnak érzem amúgy, már most.
FA piachoz nincs pénzünk, ott nem fog történni semmi, draftpickünk nincs, kond.pick nem lesz, mi fog itt történni pár cuton kívül, új játékosok hiányában hogy álljunk bele egy rebuildbe?

Egy darab értékes pickünk van, amiből lehetne elit talentet hozni, na abból majd visszatradekkel csinálunk egy 2. meg pár 3. körös picket, amin húzunk majd a rosteren meg sem jelenő embereket.

Kicsit elvagyok keseredve, ahogy a mellékelt ábra is mutatja. Egy szerencsénk van, hogy idén gyenge lesz az NFC. Muhaha.

Én is azt mondom, amit valaki írt is lentebb a kalapokról, hogy idén inkább nem vagyunk contenderek, mintsem igen. És ez kibaszott szomorú, mert win now módban vagyunk (kéne lennünk), ugyanis azt meg kurva nagy luxusnak érzem, hogy egy elit QB legszebb éveit elpazaroljuk autopilot szezonokkal meg pár év rebuilddal... :/

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mcdowell visszatérése szépen halad, ha így folytatja, helyet követelhet magának a secondaryben.
 chawktalk.com/2018/02/27/lighter-mcdowell-working-his-way-back/
Helmut Zimmer
SS-nek kicsi lenne, nem hogy DT-nek 😀
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Mcdowell visszatérése szépen halad, ha így folytatja, helyet követelhet magának a secondaryben.
 chawktalk.com/2018/02/27/lighter-mcdowell-working-his-way-back/
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
lehet én vagyok tájékozatlan, de ki az a "PR" akit elengedtünk?
funkyparduc
Paul Richardson FA lesz idén, nem tudom rá gondolt-e a költő, de ha őt is elengedjük, hát nem tudom mi lesz itt...

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
 twitter.com/DangeRussWilson/status/968188992335351810


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 979 — Erin Elite Andrews
Arra szerettem volna rávilágítani, hogy míg az említett csapatoknál az elmúlt néhány évben a pozitív szezon lehetett a max célkitűzés, itt rendre SB reményekkel vágtunk neki az adott évadnak.

Most pedig ugyanoda vagyunk taksálva.
Nadal17
Csak mi:
- elbasztuk 12 óta az 1. köreinket.
- nem tartjuk meg az értékeinket sem (PR elengedése a bűn kategóriája)
- van egy DC-nk aki semmit sem bizonyított ebben a szerepkörben
- van egy OC-nk akinek a 4. negyedes playhívásai a legendás mehhh kategóriába esnek.
Helmut Zimmer
lehet én vagyok tájékozatlan, de ki az a "PR" akit elengedtünk?

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Arra szerettem volna rávilágítani, hogy míg az említett csapatoknál az elmúlt néhány évben a pozitív szezon lehetett a max célkitűzés, itt rendre SB reményekkel vágtunk neki az adott évadnak.

Most pedig ugyanoda vagyunk taksálva.
Nadal17
A Texans 2015-ben és 2016-ban is PO-ban volt, 2017-ben meg végre megtalálták az irányítójukat is. Ha nem hal le MINDENKI a csapatból, nem kizárt, hogy jók lesznek. A 49ersre akkor sajna kicsi az odds, pedig megraknám jó pénzért 😕
Wyatt
Szerintem a 49 ers jó lehet JG val. Van előtte egy egész jó fal, és ha a védelmet is összekapják simán meglehet nekik a PO szerintem.
kapitnono
Szerintem is jó lesz, azért akartam megtenni a Super Bowl-győzelmüket, hátha még most sokat fizet, de ezek szerint annyira nem sajna 😀
Wyatt
Melyik topicban járok? 😀
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Arra szerettem volna rávilágítani, hogy míg az említett csapatoknál az elmúlt néhány évben a pozitív szezon lehetett a max célkitűzés, itt rendre SB reményekkel vágtunk neki az adott évadnak.

Most pedig ugyanoda vagyunk taksálva.
Nadal17
A Texans 2015-ben és 2016-ban is PO-ban volt, 2017-ben meg végre megtalálták az irányítójukat is. Ha nem hal le MINDENKI a csapatból, nem kizárt, hogy jók lesznek. A 49ersre akkor sajna kicsi az odds, pedig megraknám jó pénzért 😕
Wyatt
Szerintem a 49 ers jó lehet JG val. Van előtte egy egész jó fal, és ha a védelmet is összekapják simán meglehet nekik a PO szerintem.
kapitnono
Szerintem is jó lesz, azért akartam megtenni a Super Bowl-győzelmüket, hátha még most sokat fizet, de ezek szerint annyira nem sajna 😀

több mint 6 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Arra szerettem volna rávilágítani, hogy míg az említett csapatoknál az elmúlt néhány évben a pozitív szezon lehetett a max célkitűzés, itt rendre SB reményekkel vágtunk neki az adott évadnak.

Most pedig ugyanoda vagyunk taksálva.
Nadal17
A Texans 2015-ben és 2016-ban is PO-ban volt, 2017-ben meg végre megtalálták az irányítójukat is. Ha nem hal le MINDENKI a csapatból, nem kizárt, hogy jók lesznek. A 49ersre akkor sajna kicsi az odds, pedig megraknám jó pénzért 😕
Wyatt
Szerintem a 49 ers jó lehet JG val. Van előtte egy egész jó fal, és ha a védelmet is összekapják simán meglehet nekik a PO szerintem.


több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Arra szerettem volna rávilágítani, hogy míg az említett csapatoknál az elmúlt néhány évben a pozitív szezon lehetett a max célkitűzés, itt rendre SB reményekkel vágtunk neki az adott évadnak.

Most pedig ugyanoda vagyunk taksálva.
Nadal17
Csak mi:
- elbasztuk 12 óta az 1. köreinket.
- nem tartjuk meg az értékeinket sem (PR elengedése a bűn kategóriája)
- van egy DC-nk aki semmit sem bizonyított ebben a szerepkörben
- van egy OC-nk akinek a 4. negyedes playhívásai a legendás mehhh kategóriába esnek.
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Arra szerettem volna rávilágítani, hogy míg az említett csapatoknál az elmúlt néhány évben a pozitív szezon lehetett a max célkitűzés, itt rendre SB reményekkel vágtunk neki az adott évadnak.

Most pedig ugyanoda vagyunk taksálva.
Nadal17
A Texans 2015-ben és 2016-ban is PO-ban volt, 2017-ben meg végre megtalálták az irányítójukat is. Ha nem hal le MINDENKI a csapatból, nem kizárt, hogy jók lesznek. A 49ersre akkor sajna kicsi az odds, pedig megraknám jó pénzért 😕

több mint 6 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Arra szerettem volna rávilágítani, hogy míg az említett csapatoknál az elmúlt néhány évben a pozitív szezon lehetett a max célkitűzés, itt rendre SB reményekkel vágtunk neki az adott évadnak.

Most pedig ugyanoda vagyunk taksálva.
több mint 6 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Ha már offseason...Unibetnél ugyanannyi az odds a jövő évi SB győzelmünkre, mint a Texansnak vagy a 49ersnek 😊
Nadal17
tavaly mennyi volt a phillyre? Na ugye 😊
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Én 4 csoportba sorolnám a 32 csaaptot.

1. Bajnokesélyes, top tier
2. Erős roster, de még kell pár apró dolog, hogy contender legyen
3. Kell pár apró dolog, hogy erős roster legyen
4. Reménytelen

Tavaly egy jó kickerre voltunk a PO-tól, szerintem az a 2. kategória volt. Idén a visszavonulások/sérülések/stábváltás annyi ismeretlent hoz, hogy visszavet minket a 2.-3. közé. Szerintem a Houston és a frisco is ott van, szóval helyénvaló az odds.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Ha már offseason...Unibetnél ugyanannyi az odds a jövő évi SB győzelmünkre, mint a Texansnak vagy a 49ersnek 😊
Nadal17
túl vagyunk értékelve
több mint 6 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Ha már offseason...Unibetnél ugyanannyi az odds a jövő évi SB győzelmünkre, mint a Texansnak vagy a 49ersnek 😊
Nadal17
Mindhárom csapatnál van QB.

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"