Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Mondjuk így hogy kb biztos volt hogy vagy így vagy úgy elmegy hülye lett volna bárki is sokat ajánlani érte. Mindenki kivárta míg csak vele kell alkudozni. Remélem nem a Patsbe megy. Nagyon sajnálom hogy nem maradt.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 606 — Jedi Master
"Don't test the Best" és LoB forever 😊 Nem 10-15 évekről van szó, de ezekre a pillanatokra, meccsekre, D-re emlékezni fog mindenki míg él.
Szomorú vagyok, egyik kedvenc játékosom Sherman 😊 Ráadásul nekem ő kb. egyenlő a Hawksal.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Gyűrűje már van, jöhet hozzánk pénzt keresni. : D
P@trik
Pont a Brownsra gondoltam amúgy. CB need van, draftpick egy szekérnyivel, pénz meg vagy hárommal, és egy szaros hátsó kört sem ajánlottak?
akdestroyer
Raiders a tippem.

több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 616 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Gyűrűje már van, jöhet hozzánk pénzt keresni. : D
P@trik
Pont a Brownsra gondoltam amúgy. CB need van, draftpick egy szekérnyivel, pénz meg vagy hárommal, és egy szaros hátsó kört sem ajánlottak?
akdestroyer
Sajnos nem lepődtem meg... csak tudnám mér jó egy vagon pénzen üldögélni.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Rohadt szomorú vagyok 😕

"i was sitting in the opposite end when Richard Sherman tipped the ball to Malcolm Smith. the guy next to me grabbed my arms and screamed "WAS THAT RICHARD SHERMAN?"
i wasn't totally sure, but I yelled back "YES" because nobody else in the league makes that play.
25 forever"
Ez életem sportélménye volt.

😕
Franchise valaha volt egyik ha nem legjobbja.
Köszönök mindent.
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Gyűrűje már van, jöhet hozzánk pénzt keresni. : D
P@trik
Pont a Brownsra gondoltam amúgy. CB need van, draftpick egy szekérnyivel, pénz meg vagy hárommal, és egy szaros hátsó kört sem ajánlottak?

több mint 6 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 616 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Gyűrűje már van, jöhet hozzánk pénzt keresni. : D
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Azért valamit kaphattunk volna érte, szerintem egy 4.-5.kört simán ér, ez így azért annyira nem vót biznisz.
Kíváncsi vagyok melyik csapat lesz az aki lecsap rá, mint gyöngytyúk a takonyra, miközben a trades telefonok alatt meg gondolom lapítottak ezerrel.
Amúgy fasza minden.
Mostmár hivatalosan is rebuild time!

több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
Sherman cut jó eséllyel ma
Amadeus
Ezt nem ertem. Orulnek, ha eltradeelnenk, es kapnank erte valamit. Cutban mi a racio?

A 3 szarkeverobol ketto ezzel el is menne, Baldwin meg onmagaban nem okoz nagy galibat, meg o jol meg van RW-vel.

Cable, Bevell, Sherm, Bennett. Alom ez az offseason.
undisputedly
Sic transit gloria mundi

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kiderült, a Pats jobb ajánlatot adott volna Bennettért az utolsó pillanatban, de az FO az Eagles-el már megegyezett, így nem hátráltak ki utólag. Úgy tűnik a gentleman's agreement még jelent valamit.

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000920277/article/patriots-had-topped-eagles-offer-for-michael-bennett
Aguirre
BB-nek es McDanielsnek lehet, hogy ketszer is el kellett magyarazni, ez mit jelent 😛
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Sherman cut jó eséllyel ma
Amadeus
Ezt nem ertem. Orulnek, ha eltradeelnenk, es kapnank erte valamit. Cutban mi a racio?

A 3 szarkeverobol ketto ezzel el is menne, Baldwin meg onmagaban nem okoz nagy galibat, meg o jol meg van RW-vel.

Cable, Bevell, Sherm, Bennett. Alom ez az offseason.
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
Sherman cut jó eséllyel ma

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Kiderült, a Pats jobb ajánlatot adott volna Bennettért az utolsó pillanatban, de az FO az Eagles-el már megegyezett, így nem hátráltak ki utólag. Úgy tűnik a gentleman's agreement még jelent valamit.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ghoairbardf9ajry0vy6
Patriots had topped Eagles' offer for Michael Bennett
The New England Patriots parted ways with Martellus Bennett on Wednesday, but the tight end was hoping to spend 2018 alongside his brother in Foxborough. His wish almost came true.
több mint 6 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Kicsit piszkáltam az Overthecap kalkulátorát...

Ha kiteszi a csapat Shermant és Lane-t, valamint Avrilnek vissza kell vonulnia, akkor kb. 40M hely lesz a sapka alatt.
Ebből a rookie-k el fognak vinni várhatóan 5 és 8M közötti részt összesen.

Ez azt jelenti, hogy több, mint 30 marad arra, hogy megtartsuk a fontosabb FA-kat, ami nálam a két Richardson, Jordan és Coleman + erősítsünk FA-ről a hiányposztokra. ET-t nem számolom ide, ha kap egy kis emelést, akkor is a 10+os szerződésére jönne rá valamennyi.

Egyébként ma Jonathan Stewart tesz látogatást, 31 éves és egy gyenge szezon van a háta mögött.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
2. sz cornernek Maxi is ok, PASSRUSH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Helmut Zimmer
Kikre gondolsz?
Vita Veát már írtam, ő eléggé needre jönne, meg fit is lenne, de lehet kimegy a 10ben, Chubb nyílván nem lesz, Marcus Davenportot meg Harold Landryt szokták emlegetni első körösként, akik még 20 környékén is bent lehetnek.
Meg Arden Key aki simán top3 tehetség a posztján de akkora ordas nagy redflag, hogy lehet az első vége második eleje környékére csúszik majd visza. De ő pl még egy hátratrade után is bent lehet, kérdés hogy McDowell után 1 évvel akarjuk mi ezt? 😀

Van más kiszemelted?
akdestroyer
Aztan jön PC és betrollkodik egy ezmegkiafaszom 3. körös prospectet..
petey
...és jó lesz! 😊
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
2. sz cornernek Maxi is ok, PASSRUSH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Helmut Zimmer
Kikre gondolsz?
Vita Veát már írtam, ő eléggé needre jönne, meg fit is lenne, de lehet kimegy a 10ben, Chubb nyílván nem lesz, Marcus Davenportot meg Harold Landryt szokták emlegetni első körösként, akik még 20 környékén is bent lehetnek.
Meg Arden Key aki simán top3 tehetség a posztján de akkora ordas nagy redflag, hogy lehet az első vége második eleje környékére csúszik majd visza. De ő pl még egy hátratrade után is bent lehet, kérdés hogy McDowell után 1 évvel akarjuk mi ezt? 😀

Van más kiszemelted?
akdestroyer
Aztan jön PC és betrollkodik egy ezmegkiafaszom 3. körös prospectet..

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
2. sz cornernek Maxi is ok, PASSRUSH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Helmut Zimmer
Kikre gondolsz?
Vita Veát már írtam, ő eléggé needre jönne, meg fit is lenne, de lehet kimegy a 10ben, Chubb nyílván nem lesz, Marcus Davenportot meg Harold Landryt szokták emlegetni első körösként, akik még 20 környékén is bent lehetnek.
Meg Arden Key aki simán top3 tehetség a posztján de akkora ordas nagy redflag, hogy lehet az első vége második eleje környékére csúszik majd visza. De ő pl még egy hátratrade után is bent lehet, kérdés hogy McDowell után 1 évvel akarjuk mi ezt? 😀

Van más kiszemelted?
akdestroyer
pl. Curry muhahahahahhhhaaaaaa.
Dion Jordan

Szerkesztette: Helmut Zimmer
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
2. sz cornernek Maxi is ok, PASSRUSH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Helmut Zimmer
Kikre gondolsz?
Vita Veát már írtam, ő eléggé needre jönne, meg fit is lenne, de lehet kimegy a 10ben, Chubb nyílván nem lesz, Marcus Davenportot meg Harold Landryt szokták emlegetni első körösként, akik még 20 környékén is bent lehetnek.
Meg Arden Key aki simán top3 tehetség a posztján de akkora ordas nagy redflag, hogy lehet az első vége második eleje környékére csúszik majd visza. De ő pl még egy hátratrade után is bent lehet, kérdés hogy McDowell után 1 évvel akarjuk mi ezt? 😀

Van más kiszemelted?

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Tegnap óta már a harmadik helyen olvasom, hogy Sherman elküldésével borulhat az eddig kb 98%-ig biztosnak vélt letradelés, és 1/18-on talentet fogunk húzni a helyére az újabb moneyballozás helyett.
(Már ha tényleg megy, és nem csak a trashtalk megy megint.)

Az osztály legjobb CBje, Denzel Ward ott már nem lesz elérhető, de mind Josh Jackson, mind Jaire Alexander valószínűleg bent lesz még. Előbbi szinte tökéletes SPARQ, utóbbi az egyik legjobb volt a combine-on, mindkettő lehet az új Griffin, sőt, -annál sokal jobb prospectek-, jó eséllyel az új Sherman is.

Én felültem a hypevonatra, ha belőlük húznánk, én kurva elégedett lennék, egyre kevésbé vagyok annak a híve, hogy letrade-del szerezzünk +2 picket hátulról.
Elit corner meg kelleni fog, mese nincs.
Rajtuk kívül még Vita Veával DT egyeznék ki, ha valamilyen csoda folytán lecsúszna hozzánk.

Többiek, vélemény, mit szeretnétek?
akdestroyer
2. sz cornernek Maxi is ok, PASSRUSH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Tegnap óta már a harmadik helyen olvasom, hogy Sherman elküldésével borulhat az eddig kb 98%-ig biztosnak vélt letradelés, és 1/18-on talentet fogunk húzni a helyére az újabb moneyballozás helyett.
(Már ha tényleg megy, és nem csak a trashtalk megy megint.)

Az osztály legjobb CBje, Denzel Ward ott már nem lesz elérhető, de mind Josh Jackson, mind Jaire Alexander valószínűleg bent lesz még. Előbbi szinte tökéletes SPARQ, utóbbi az egyik legjobb volt a combine-on, mindkettő lehet az új Griffin, sőt, -annál sokal jobb prospectek-, jó eséllyel az új Sherman is.

Én felültem a hypevonatra, ha belőlük húznánk, én kurva elégedett lennék, egyre kevésbé vagyok annak a híve, hogy letrade-del szerezzünk +2 picket hátulról.
Elit corner meg kelleni fog, mese nincs.
Rajtuk kívül még Vita Veával DT egyeznék ki, ha valamilyen csoda folytán lecsúszna hozzánk.

Többiek, vélemény, mit szeretnétek?

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Döbbenetes, amilyen sebességgel nem történik nálunk semmi.
Helmut Zimmer
Utólag, azért ez így elég nagy jinx volt. 😀
Bár valami hasonlót éreztem én is.
akdestroyer
Nagyon nem érted az iróniát, tehát biztos nem ugyanazt érezted mint én. 😛
Helmut Zimmer
Francba.
Akkor bizony nekem is kell egy SARCASM tábla mint Sheldonnak. (Nem, nem a Richardson.)
Ui: Ebben az esetben Fankyparducot is sikeresen beugrasztottad, vagy ha már NFL fórum, nevezzük double offsidenak. 😀
akdestroyer
Mióta tudjuk, hogy Bennett elmegy?
Sherman meg manipulál. Nem akar ő elmenni.

Én nem látom az épülést, és igen majd Funky áll az OL-be.
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Bennett elment, az hány offside-al kevesebb egy idényben?

Shermant azért sajnálnám, bár ki tudja az achillese ezután mire lesz képes.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Döbbenetes, amilyen sebességgel nem történik nálunk semmi.
Helmut Zimmer
Utólag, azért ez így elég nagy jinx volt. 😀
Bár valami hasonlót éreztem én is.
akdestroyer
Nagyon nem érted az iróniát, tehát biztos nem ugyanazt érezted mint én. 😛
Helmut Zimmer
Francba.
Akkor bizony nekem is kell egy SARCASM tábla mint Sheldonnak. (Nem, nem a Richardson.)
Ui: Ebben az esetben Fankyparducot is sikeresen beugrasztottad, vagy ha már NFL fórum, nevezzük double offsidenak. 😀

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Döbbenetes, amilyen sebességgel nem történik nálunk semmi.
Helmut Zimmer
Utólag, azért ez így elég nagy jinx volt. 😀
Bár valami hasonlót éreztem én is.
akdestroyer
Nagyon nem érted az iróniát, tehát biztos nem ugyanazt érezted mint én. 😛
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Mindkét távozással egyet tudok érteni.

Bennett már régóta kártékonyabb volt az öltözőre mint a támadófalakra, ha rajtam múlik már rég ment volna a lecsóba. Még úgy is oké, hogy egy marék szotyiért adtuk.

Shermant sajnálom, de valahol örülök is, mert drága is lett volna, úgyis elment volna, viszont ezek az utolsó olyan évei ahol még értéket kapunk érte egy trade után, bár még nem tudom kérünk majd. Látva az idei CB needet és a szerény FA felhozatalt, egy dörzsöltebb FO talán még egy második végét, harmadik elejét is simán kihozna a dologból.

Nekünk meg nagyhirtelen a CB lett a legnagyobb need. Ha sikerül a draftról behúzni legalább egy Griffin kaliberű csávót, akkor a tegnapi nap A+ volt.

Már csak Walshot kellett volna picsánrúgni a tökéletességhez.