Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
@AdamSchefter: Here it goes: Seahawks are trading DE Michael Bennett and a seventh-round pick to Eagles for a fifth-round pick and WR Marcus Johnson, sources tell ESPN.

Uhh.
Bazzani
Nagyon jó Defensive end, de egy elképesztően szar alak aki szétbomlasztotta az öltözőt. Örülünk.
undisputedly
1 évre jó lesz, ha tényleg gáz, kirakjuk, kár hogy így egy sokkal fiatlabtól s nem sokkal rosszabb cspatembertől Currytől búcsúzunk majd .
dande
igen és még valamitől... a csapategységtől...
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
@AdamSchefter: Here it goes: Seahawks are trading DE Michael Bennett and a seventh-round pick to Eagles for a fifth-round pick and WR Marcus Johnson, sources tell ESPN.

Uhh.
Bazzani
Nagyon jó Defensive end, de egy elképesztően szar alak aki szétbomlasztotta az öltözőt. Örülünk.
undisputedly
Igen, de ez Carroll bűne!
Helmut Zimmer
Carroll elvesztette a kontrollt már, vagy a nagyszájúak mentek vagy ő. Látjuk melyik következett be 😀
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
@AdamSchefter: Here it goes: Seahawks are trading DE Michael Bennett and a seventh-round pick to Eagles for a fifth-round pick and WR Marcus Johnson, sources tell ESPN.

Uhh.
Bazzani
Nagyon jó Defensive end, de egy elképesztően szar alak aki szétbomlasztotta az öltözőt. Örülünk.
undisputedly
Igen, de ez Carroll bűne!
több mint 6 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
@AdamSchefter: Here it goes: Seahawks are trading DE Michael Bennett and a seventh-round pick to Eagles for a fifth-round pick and WR Marcus Johnson, sources tell ESPN.

Uhh.
Bazzani
most ez komoly? egy UDFA WR?
OL-be meg majd én állok be?
funkyparduc
Valami hasonlót akartam én is írni, teljesen értelmetlenül állok a trade kompenzáció előtt..
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 528 — Így remélem megfelelek nektek.....
@AdamSchefter: Here it goes: Seahawks are trading DE Michael Bennett and a seventh-round pick to Eagles for a fifth-round pick and WR Marcus Johnson, sources tell ESPN.

Uhh.
Bazzani
Nagyon jó Defensive end, de egy elképesztően szar alak aki szétbomlasztotta az öltözőt. Örülünk.
undisputedly
1 évre jó lesz, ha tényleg gáz, kirakjuk, kár hogy így egy sokkal fiatlabtól s nem sokkal rosszabb cspatembertől Currytől búcsúzunk majd .
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
@AdamSchefter: Here it goes: Seahawks are trading DE Michael Bennett and a seventh-round pick to Eagles for a fifth-round pick and WR Marcus Johnson, sources tell ESPN.

Uhh.
Bazzani
Nagyon jó Defensive end, de egy elképesztően szar alak aki szétbomlasztotta az öltözőt. Örülünk.
több mint 6 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
@AdamSchefter: Here it goes: Seahawks are trading DE Michael Bennett and a seventh-round pick to Eagles for a fifth-round pick and WR Marcus Johnson, sources tell ESPN.

Uhh.
Bazzani
most ez komoly? egy UDFA WR?
OL-be meg majd én állok be?

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
 www.instagram.com/p/BgCCZsvjAkM/


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
@AdamSchefter: Here it goes: Seahawks are trading DE Michael Bennett and a seventh-round pick to Eagles for a fifth-round pick and WR Marcus Johnson, sources tell ESPN.

Uhh.

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Döbbenetes, amilyen sebességgel nem történik nálunk semmi.
Helmut Zimmer
pedig pont most alakul valami.... :/

 twitter.com/StayingInMyLane/status/971446770973593601
funkyparduc
Ez Sherman, érted drámakirály...semmi sem biztos.
Majd, ha valaki (Patriots) bejelentkezik érte, vagy cutolák, akkor elhiszem.
több mint 6 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Amúgy ha megy, mi lehet a célàllomás?
steelwolf
menjen az AFC-be, csak ne a Pats-be 😀

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 880 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Amúgy ha megy, mi lehet a célàllomás?
több mint 6 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 980
 twitter.com/RapSheet/status/971457361918529536
mustaine
régóta érlelődik már ez is

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 851 — Chalk Dawk fan
 twitter.com/RapSheet/status/971457361918529536

több mint 6 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Döbbenetes, amilyen sebességgel nem történik nálunk semmi.
Helmut Zimmer
pedig pont most alakul valami.... :/

 twitter.com/StayingInMyLane/status/971446770973593601

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Döbbenetes, amilyen sebességgel nem történik nálunk semmi.
több mint 6 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Azért, hogy jó hír is legyen a csapat háza tájáról, előkerült a Lexington. Allen most nagyon boldog.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Az utóbbi évek talán legérdekesebb FA piacának nézünk elébe, már ami bennünket illet. Thomas, Bennett, Graham, stb. Nincs túl jó előérzetem. A draft meg idén mintha nem is létezne nekünk, annyira nincs cetlink. Hogy ebből mi lesz! Kicsit nem figyelünk oda az NFC West simán eltrappol mellettünk.
garrett27
Csendes évre készülhetünk... ha Bennett elmegy.
Thomasnak ajánlatot fognak tenni.
Wilson kampányol Grahamért
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Az utóbbi évek talán legérdekesebb FA piacának nézünk elébe, már ami bennünket illet. Thomas, Bennett, Graham, stb. Nincs túl jó előérzetem. A draft meg idén mintha nem is létezne nekünk, annyira nincs cetlink. Hogy ebből mi lesz! Kicsit nem figyelünk oda az NFC West simán eltrappol mellettünk.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
Tessu Seattle Seahawks 151
Srácok, ennek a pletykának, hogy egy második körösért már csomagolnátok is Thomast, mennyi valóság alapja lehet?
Cowboykarcsi90
A tegnapi nap pletykái alapján már semmi mert dolgoznak a szerződés hosszabbításon. Aztán lehet holnap megint új hír jön.
több mint 6 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 071 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Srácok, ennek a pletykának, hogy egy második körösért már csomagolnátok is Thomast, mennyi valóság alapja lehet?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Nincsenek illúzióim emebrtársaim képmutatásával, és szellemi képességeivel kapcsolatban, remélem draftoljuk Griif tesóját, mehetne SS nek, Kam pedig mehetne LB nek.
Asszem itt az ideje hogy kitiltsanak erről a topicról is. Jobb is, széttrollkodnám a jövő évet.
Helmut Zimmer
Miez? Heroin? Válium? Abszint? Kokain?
Én is kérek belőle.

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
azért az durva, hogy ugye a futójátékot újra kellene építeni jelenleg, és emellett meg elkapó poszton van Baldwin és mögötte egy nagy üresség (Graham alap hogy megy, PRich-et mindenki máshová jósolja)

szóval nekem annyira homály az egész, hogy ebből valami jó lehet csak 😊
funkyparduc
Ha már futójáték: In Carson we trust?
Vagy draftról jön a RB1, mi a megérzés?
akdestroyer
 seahawkswire.usatoday.com/2018/03/02/pete-carroll-excited-for-the-return-of-running-back-chris-carson/
Helmut Zimmer
Na, a főnök is tudja, hogy bajok vannak, de majd az új kócsok megoldják:

 profootballtalk.nbcsports.com/2018/03/05/pete-carroll-knows-seattle-needs-to-fix-its-running-game/
funkyparduc
Szerintem ő is tudja, hogy rettenetesen elbaszott annyi mindent. Tényleg elhitte, hogy ő alpharius és az ő testvére omegon.
Allen helyében sejhajon billenteném, persze ha Allent érdekelné bármi a Strato hyűjteményén, a yahtján kívül.
De már tényleg mindegy. Jövőre alakuljon úgy a draft,hogy el lehessen kezdemi felhúzni az új csapatot a jelenlegi romjaira.
Valójában kiráz a hideg a gazdag emberektől... lehet mégiscsak Schneider itt a legemberibb.... bár ebben sem nagyon hiszek.

Nincsenek illúzióim emebrtársaim képmutatásával, és szellemi képességeivel kapcsolatban, remélem draftoljuk Griif tesóját, mehetne SS nek, Kam pedig mehetne LB nek.
Asszem itt az ideje hogy kitiltsanak erről a topicról is. Jobb is, széttrollkodnám a jövő évet.
több mint 6 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
azért az durva, hogy ugye a futójátékot újra kellene építeni jelenleg, és emellett meg elkapó poszton van Baldwin és mögötte egy nagy üresség (Graham alap hogy megy, PRich-et mindenki máshová jósolja)

szóval nekem annyira homály az egész, hogy ebből valami jó lehet csak 😊
funkyparduc
Ha már futójáték: In Carson we trust?
Vagy draftról jön a RB1, mi a megérzés?
akdestroyer
 seahawkswire.usatoday.com/2018/03/02/pete-carroll-excited-for-the-return-of-running-back-chris-carson/
Helmut Zimmer
Na, a főnök is tudja, hogy bajok vannak, de majd az új kócsok megoldják:

 profootballtalk.nbcsports.com/2018/03/05/pete-carroll-knows-seattle-needs-to-fix-its-running-game/

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
azért az durva, hogy ugye a futójátékot újra kellene építeni jelenleg, és emellett meg elkapó poszton van Baldwin és mögötte egy nagy üresség (Graham alap hogy megy, PRich-et mindenki máshová jósolja)

szóval nekem annyira homály az egész, hogy ebből valami jó lehet csak 😊
funkyparduc
Ha már futójáték: In Carson we trust?
Vagy draftról jön a RB1, mi a megérzés?
akdestroyer
 seahawkswire.usatoday.com/2018/03/02/pete-carroll-excited-for-the-return-of-running-back-chris-carson/