Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
Eddig minden fasza, már csak egy jó hoxos draft kell . Bizakodó vagyok.

| viszlát pozitív szezon, viszlát PO. Találkozunk 3-4 év múlva |
BigBaltazar
Szerintem jön Sitton (JS ott volt amikor draftolta a GB és az új OL edzőnk edzette GB-ben) --> Fal a lehetőségekhez képest upgradeelve -> Brown-Sitton-Britt-?-? ez már jobb, mint tavaly, draftról még bele kell tenni erőforrást

WR-> Pryor vagy Nelson + hátsó körös draft

fron7 -> Dion-t vissza kellene hozni, drafton hozni valakiket, passrusherből sosem elég, állítólag amúgy a bust Mingot is környékezzük

ST-> KICKER!!!!

Szerintem nem állunk annyira rosszul, inkább a Rams áll nagyon jól 😀

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Eddig minden fasza, már csak egy jó hoxos draft kell . Bizakodó vagyok.

| viszlát pozitív szezon, viszlát PO. Találkozunk 3-4 év múlva |
BigBaltazar
Jövő évre, jövő évi free agencyre van a készülés, ott majd lövöldözhetünk. Elég nagy cap space lesz jelen állás szerint

Ettől függetlenül most is jó lenne foltozni, vagy ennyire tankolás megy?!
több mint 6 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Eddig minden fasza, már csak egy jó hoxos draft kell . Bizakodó vagyok.

| viszlát pozitív szezon, viszlát PO. Találkozunk 3-4 év múlva |

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
"I just want to say thank you to the entire Seahawks organization for believing in me, drafting me and helping me develop into a better man and ball player,” Richardson posted Tuesday on his Instagram account. “Thank you all the #12s who have been supporting me since I stepped into the NFL. Gonna miss that blue and green.. #DontBlink”

😕 😕 😕
Kedvenc játékosaim egyike...
Helmut Zimmer
Ha gonosz akarnék lenni, azt mondanám, hogy annyit nem volt egészséges, hogy bonding alakulhasson ki 😀
undisputedly
Én is bírtam a srácot az üvegtestével együtt. Kár érte.
Innentől célpont (is) kerestetik.
garrett27
1200 elkapott yard és 16 TD ment el Jimmyvel és P-Rich-csel.
30%-a a passzolt yardjainknak kb és cirka 50%-a az elkapott TD-knek.

Még ha rendbe tesszük a futást, akkor is kell valaki/valakik akik között ezt szétosztjuk.
(szerk: ez így leírva még inkább sokkoló)
(szerk2: Nick Vannett, a 16-os 3. körös TE-ünk úgy tűnik teljese használhatatlan, ha már SJenkinst viziteltetjük.... Hatalmas csalódás az a pick, 2 év alatt semmi nem jött tőle, azt hittem csak a rendszer miatt, de úgy tűnik kidobott pick az is)

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
"I just want to say thank you to the entire Seahawks organization for believing in me, drafting me and helping me develop into a better man and ball player,” Richardson posted Tuesday on his Instagram account. “Thank you all the #12s who have been supporting me since I stepped into the NFL. Gonna miss that blue and green.. #DontBlink”

😕 😕 😕
Kedvenc játékosaim egyike...
Helmut Zimmer
Ha gonosz akarnék lenni, azt mondanám, hogy annyit nem volt egészséges, hogy bonding alakulhasson ki 😀
undisputedly
Én is bírtam a srácot az üvegtestével együtt. Kár érte.
Innentől célpont (is) kerestetik.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
"I just want to say thank you to the entire Seahawks organization for believing in me, drafting me and helping me develop into a better man and ball player,” Richardson posted Tuesday on his Instagram account. “Thank you all the #12s who have been supporting me since I stepped into the NFL. Gonna miss that blue and green.. #DontBlink”

😕 😕 😕
Kedvenc játékosaim egyike...
Helmut Zimmer
Ha gonosz akarnék lenni, azt mondanám, hogy annyit nem volt egészséges, hogy bonding alakulhasson ki 😀
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
"I just want to say thank you to the entire Seahawks organization for believing in me, drafting me and helping me develop into a better man and ball player,” Richardson posted Tuesday on his Instagram account. “Thank you all the #12s who have been supporting me since I stepped into the NFL. Gonna miss that blue and green.. #DontBlink”

😕 😕 😕
Kedvenc játékosaim egyike...
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Jordy Nelsonért érdeklődünk egyáltalán? Vagy ki iránt érdeklődünk? Valami infó?
Tegnap félig vicceltem Wilkersonnal de bakker 5 milláért hozzánk is elfért volt egy hasonló 1year contract-ért, viccen kívűl kár.
akdestroyer
Én kezdtem terjeszteni a rémhírt Braxa kérdésével kapcsolatban. Miután Ozzie az ellenfél, és Jordie Nelson nem védő, lehet van esélyünk.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nazair Jones-nak szerintetek milyenek az esélyei most, hogy rebuild módba léptetek? Megmaradhat hosszabb távon? Van benne annyi?
peterk2005
Igen, Nazier nagyon ígéretes, 3-5. Szeretném, ha maradna.
Helmut Zimmer
Köszi!


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Jordy Nelsonért érdeklődünk egyáltalán? Vagy ki iránt érdeklődünk? Valami infó?
Tegnap félig vicceltem Wilkersonnal de bakker 5 milláért hozzánk is elfért volt egy hasonló 1year contract-ért, viccen kívűl kár.
akdestroyer
Tudom, hogy rohadtul nem látszik amit írok ezért inkább linkelek:
 twitter.com/Schultz_Report/status/973706914218565632


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Jordy Nelsonért érdeklődünk egyáltalán? Vagy ki iránt érdeklődünk? Valami infó?
Tegnap félig vicceltem Wilkersonnal de bakker 5 milláért hozzánk is elfért volt egy hasonló 1year contract-ért, viccen kívűl kár.

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Most hogy elment P Rich, lehet megy Graham, már célpont ügyben is kezd szorítani a gatya.
garrett27
Lehet megy Graham? Te arról a Jimmyről beszélsz aki 3 évre 30 millát kapott a Packerstől? Mert ő lehet hogy tényleg megy. Egyébként pont a miatta elküldött Nelson iránt a Seahawks is érdeklődik.
Matthew99
Na ja, lemaradtam egy körrel, szóval Graham múlt idő. Nelsonért megy a vadászat, de engem zavarnak a sérülései, nem tudom most éppen hol tart. Ha ő se jön, akkor TE szinten is van gond. Majd megszokjuk hogy mindenütt ég a ház.
garrett27
1/1-re QB-t húzunk.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Nazair Jones-nak szerintetek milyenek az esélyei most, hogy rebuild módba léptetek? Megmaradhat hosszabb távon? Van benne annyi?
peterk2005
Igen, Nazier nagyon ígéretes, 3-5. Szeretném, ha maradna.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nazair Jones-nak szerintetek milyenek az esélyei most, hogy rebuild módba léptetek? Megmaradhat hosszabb távon? Van benne annyi?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Most hogy elment P Rich, lehet megy Graham, már célpont ügyben is kezd szorítani a gatya.
garrett27
Lehet megy Graham? Te arról a Jimmyről beszélsz aki 3 évre 30 millát kapott a Packerstől? Mert ő lehet hogy tényleg megy. Egyébként pont a miatta elküldött Nelson iránt a Seahawks is érdeklődik.
Matthew99
Na ja, lemaradtam egy körrel, szóval Graham múlt idő. Nelsonért megy a vadászat, de engem zavarnak a sérülései, nem tudom most éppen hol tart. Ha ő se jön, akkor TE szinten is van gond. Majd megszokjuk hogy mindenütt ég a ház.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Most hogy elment P Rich, lehet megy Graham, már célpont ügyben is kezd szorítani a gatya.
garrett27
Lehet megy Graham? Te arról a Jimmyről beszélsz aki 3 évre 30 millát kapott a Packerstől? Mert ő lehet hogy tényleg megy. Egyébként pont a miatta elküldött Nelson iránt a Seahawks is érdeklődik.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
 blog.siriusxm.com/k-j-wright-seahawks-offseason-hurt-pretty-bad-with-losses-of-richard-sherman-michael-bennett/

AS-Jenkins nem biztos, hogy jön.

14-es draft class szinte kiürült, ahogy a 13-as is, a 15-ösből 2 ember maradt.
Nem gondolom, hogy annyira jól sikerültek ezek a draftok.
Amikor Richardsont ennyiért viszik, az nyilván nem azért van, mert 2. körben rossz húz
ás volt, ezt hozzáteszem, de az gond, hogy ezekből a classokból van egy Willson, egy Britt, egy Clark, és talán egy TLock. Ha rosszul tudom, vagy rossz a következtetésem, akkor mondja valaki.
Helmut Zimmer
Nem, így ennyi a sztori ahogy leírtad.
Írtam is pár hónapja hogy szerintem a hanyatlásunk egyik oka az is, hogy a csodás '12es draft, és a tavalyi moneyball közötti időt átszundikáltuk. Nem véletlen volt a SB-t nyert védelem 70%-a tavaly is a pályán.
A rookie contractok kifutottak, mindenkinek kellett a nagylóvé, az O#-re nem maradt pénz, a keret meg kiöregedett. Matt.
Úgy nem lehet frencsájszt építeni, hogy 4 éven keresztül minden pickünk bebustol, folyamatosan be kell a rookiekat építeni a csapatba, mert különben nem bírja el kiadásokat a pénztárca, ez a salary cap lényege.
Helmnek igaza volt az autopilot dologgal kapcsolatban, de én ezt annyival azért kiegészíteném, hogy ennek ellenére simá tarthatnánk ott ahol 3-4 éve, ha ezidő alatt legalább kb 1,5 drafton sikerül úgy húzni, ahogy pl tavaly a Saints.

(Csak zárójelben, mindenhonnan hallom hogy milyen jó szemünk van a fiatalokhoz, hát nemtudom... JS 2010-es érkezése után egyből volt 3 jó évünk, azóta abból élünk. Ha annyira jó szemünk van, kérdezem én, hol vannak a fiatalok?)

több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Most hogy elment P Rich, lehet megy Graham, már célpont ügyben is kezd szorítani a gatya.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
 blog.siriusxm.com/k-j-wright-seahawks-offseason-hurt-pretty-bad-with-losses-of-richard-sherman-michael-bennett/

AS-Jenkins nem biztos, hogy jön.

14-es draft class szinte kiürült, ahogy a 13-as is, a 15-ösből 2 ember maradt.
Nem gondolom, hogy annyira jól sikerültek ezek a draftok.
Amikor Richardsont ennyiért viszik, az nyilván nem azért van, mert 2. körben rossz húz
ás volt, ezt hozzáteszem, de az gond, hogy ezekből a classokból van egy Willson, egy Britt, egy Clark, és talán egy TLock. Ha rosszul tudom, vagy rossz a következtetésem, akkor mondja valaki.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Olcso de hasznos igazolások lehetnének, én birnám:
Jaron Brown, WR
Tyler Eifert, TE
Patrick Omameh, OG
Josh Kline, OG
Darqueze Denard, CB
Alex Okafor, DE

De ha jön egy Sitton az se éppen szar😀
braxa88
Jordie Nelson?
Helmut Zimmer
Ha van még a tankban neki akkor erősítés lenne
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Olcso de hasznos igazolások lehetnének, én birnám:
Jaron Brown, WR
Tyler Eifert, TE
Patrick Omameh, OG
Josh Kline, OG
Darqueze Denard, CB
Alex Okafor, DE

De ha jön egy Sitton az se éppen szar😀
braxa88
Jordie Nelson?
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Olcso de hasznos igazolások lehetnének, én birnám:
Jaron Brown, WR
Tyler Eifert, TE
Patrick Omameh, OG
Josh Kline, OG
Darqueze Denard, CB
Alex Okafor, DE

De ha jön egy Sitton az se éppen szar😀

Szerkesztette: braxa88
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 139 — én ezt meguntam
Graham el.
mindegy is!

Szerkesztette: Helmut Zimmer
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Annyi infóval egészíteném ki undit, hogy jelenleg:
-136m$ van a rosteren
-ebből 13,9m$ a dead money
-sok-sok év után először kerül többe az O# mint a D#
O: 67m$
D: 65m$
ST: 6m$
-ami a legfontosabb: 27.578.600$ jelenleg a cap spaceünk


Ebből kb 3-4m$ megy a draftra, a maradékból 2 komoly upgrade-re is van pénz, kérdés hova tesszük. Egy minőségi DT ill. OT jól jönne.

több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 722 — SuperBowl Champions 2013/2014
Köszi az összefoglalást!
Tulajdonképpen van 1,5db értelmes pickünk a drafton. Sajnálom mert imádom a draftokat, meg a mockolást, de a tavalyi moneyball után ez így kb k*rvára semmilyen se lesz.

Egyetlen dolog foglalkoztat csak, hogy lesz-e letrade és mini-moneyball, vagy talentre utazunk?
akdestroyer
Szerintem még reális forgatókönyv, hogy ET-t tradeeljük, abból még jöhetne egy pick, nem tudom milyen piaca lenne, egy 3. kör szerintem beleférne. (Tavaly Duan Brown-t és Sheldont az idei 2. és 3. körösért hoztuk)

Nagyban függ attól a draft napunk, hogy sikerül-e olcsó kiegészítő embereket hozni. Mivel O# oldalon rendszerváltás van, szerintem oda érdemesebb az egy szem magas picket ellőni.

(amúgy kb. 99%, hogy letradeelünk, valószínűleg nem is egyszer, és az első körben nem fogunk húzni, de talán a másodikban sem, ha azzal mondjuk az első köröspicket 3db 3. körösre tudnánk hozni. value-ra a 18. pick 900 pontot ér, míg mondjuk a 3. kör 1. pickje 265-öt, szóval három is kijön a 18. pickből 😀),

Máskülönben hagyatközni kell arra, hogy hátsó körökben találunk védő oldalra tehetségeket. Annyira nem rossz a helyzet, ha minden jól megy a liga jobbik felében lehet az egység bőven (10-15. hely?), míg ugye az O-t feltoljuk RW-re.

Suh és Murray féle embereket nem szívesen látnék, a "kis pénzt" ami van, minőségi posztra és átlagos vagy a feletti játékosokra kellene költeni.

Szerkesztette: undisputedly