NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nazair Jones-nak szerintetek milyenek az esélyei most, hogy rebuild módba léptetek? Megmaradhat hosszabb távon? Van benne annyi?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Most hogy elment P Rich, lehet megy Graham, már célpont ügyben is kezd szorítani a gatya.
garrett27
Lehet megy Graham? Te arról a Jimmyről beszélsz aki 3 évre 30 millát kapott a Packerstől? Mert ő lehet hogy tényleg megy. Egyébként pont a miatta elküldött Nelson iránt a Seahawks is érdeklődik.
Matthew99
Na ja, lemaradtam egy körrel, szóval Graham múlt idő. Nelsonért megy a vadászat, de engem zavarnak a sérülései, nem tudom most éppen hol tart. Ha ő se jön, akkor TE szinten is van gond. Majd megszokjuk hogy mindenütt ég a ház.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Most hogy elment P Rich, lehet megy Graham, már célpont ügyben is kezd szorítani a gatya.
garrett27
Lehet megy Graham? Te arról a Jimmyről beszélsz aki 3 évre 30 millát kapott a Packerstől? Mert ő lehet hogy tényleg megy. Egyébként pont a miatta elküldött Nelson iránt a Seahawks is érdeklődik.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
 blog.siriusxm.com/k-j-wright-seahawks-offseason-hurt-pretty-bad-with-losses-of-richard-sherman-michael-bennett/

AS-Jenkins nem biztos, hogy jön.

14-es draft class szinte kiürült, ahogy a 13-as is, a 15-ösből 2 ember maradt.
Nem gondolom, hogy annyira jól sikerültek ezek a draftok.
Amikor Richardsont ennyiért viszik, az nyilván nem azért van, mert 2. körben rossz húz
ás volt, ezt hozzáteszem, de az gond, hogy ezekből a classokból van egy Willson, egy Britt, egy Clark, és talán egy TLock. Ha rosszul tudom, vagy rossz a következtetésem, akkor mondja valaki.
Helmut Zimmer
Nem, így ennyi a sztori ahogy leírtad.
Írtam is pár hónapja hogy szerintem a hanyatlásunk egyik oka az is, hogy a csodás '12es draft, és a tavalyi moneyball közötti időt átszundikáltuk. Nem véletlen volt a SB-t nyert védelem 70%-a tavaly is a pályán.
A rookie contractok kifutottak, mindenkinek kellett a nagylóvé, az O#-re nem maradt pénz, a keret meg kiöregedett. Matt.
Úgy nem lehet frencsájszt építeni, hogy 4 éven keresztül minden pickünk bebustol, folyamatosan be kell a rookiekat építeni a csapatba, mert különben nem bírja el kiadásokat a pénztárca, ez a salary cap lényege.
Helmnek igaza volt az autopilot dologgal kapcsolatban, de én ezt annyival azért kiegészíteném, hogy ennek ellenére simá tarthatnánk ott ahol 3-4 éve, ha ezidő alatt legalább kb 1,5 drafton sikerül úgy húzni, ahogy pl tavaly a Saints.

(Csak zárójelben, mindenhonnan hallom hogy milyen jó szemünk van a fiatalokhoz, hát nemtudom... JS 2010-es érkezése után egyből volt 3 jó évünk, azóta abból élünk. Ha annyira jó szemünk van, kérdezem én, hol vannak a fiatalok?)

több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Most hogy elment P Rich, lehet megy Graham, már célpont ügyben is kezd szorítani a gatya.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
 blog.siriusxm.com/k-j-wright-seahawks-offseason-hurt-pretty-bad-with-losses-of-richard-sherman-michael-bennett/

AS-Jenkins nem biztos, hogy jön.

14-es draft class szinte kiürült, ahogy a 13-as is, a 15-ösből 2 ember maradt.
Nem gondolom, hogy annyira jól sikerültek ezek a draftok.
Amikor Richardsont ennyiért viszik, az nyilván nem azért van, mert 2. körben rossz húz
ás volt, ezt hozzáteszem, de az gond, hogy ezekből a classokból van egy Willson, egy Britt, egy Clark, és talán egy TLock. Ha rosszul tudom, vagy rossz a következtetésem, akkor mondja valaki.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Olcso de hasznos igazolások lehetnének, én birnám:
Jaron Brown, WR
Tyler Eifert, TE
Patrick Omameh, OG
Josh Kline, OG
Darqueze Denard, CB
Alex Okafor, DE

De ha jön egy Sitton az se éppen szar😀
braxa88
Jordie Nelson?
Helmut Zimmer
Ha van még a tankban neki akkor erősítés lenne
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Olcso de hasznos igazolások lehetnének, én birnám:
Jaron Brown, WR
Tyler Eifert, TE
Patrick Omameh, OG
Josh Kline, OG
Darqueze Denard, CB
Alex Okafor, DE

De ha jön egy Sitton az se éppen szar😀
braxa88
Jordie Nelson?
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Olcso de hasznos igazolások lehetnének, én birnám:
Jaron Brown, WR
Tyler Eifert, TE
Patrick Omameh, OG
Josh Kline, OG
Darqueze Denard, CB
Alex Okafor, DE

De ha jön egy Sitton az se éppen szar😀

Szerkesztette: braxa88
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Graham el.
mindegy is!

Szerkesztette: Helmut Zimmer
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Annyi infóval egészíteném ki undit, hogy jelenleg:
-136m$ van a rosteren
-ebből 13,9m$ a dead money
-sok-sok év után először kerül többe az O# mint a D#
O: 67m$
D: 65m$
ST: 6m$
-ami a legfontosabb: 27.578.600$ jelenleg a cap spaceünk


Ebből kb 3-4m$ megy a draftra, a maradékból 2 komoly upgrade-re is van pénz, kérdés hova tesszük. Egy minőségi DT ill. OT jól jönne.

több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Köszi az összefoglalást!
Tulajdonképpen van 1,5db értelmes pickünk a drafton. Sajnálom mert imádom a draftokat, meg a mockolást, de a tavalyi moneyball után ez így kb k*rvára semmilyen se lesz.

Egyetlen dolog foglalkoztat csak, hogy lesz-e letrade és mini-moneyball, vagy talentre utazunk?
akdestroyer
Szerintem még reális forgatókönyv, hogy ET-t tradeeljük, abból még jöhetne egy pick, nem tudom milyen piaca lenne, egy 3. kör szerintem beleférne. (Tavaly Duan Brown-t és Sheldont az idei 2. és 3. körösért hoztuk)

Nagyban függ attól a draft napunk, hogy sikerül-e olcsó kiegészítő embereket hozni. Mivel O# oldalon rendszerváltás van, szerintem oda érdemesebb az egy szem magas picket ellőni.

(amúgy kb. 99%, hogy letradeelünk, valószínűleg nem is egyszer, és az első körben nem fogunk húzni, de talán a másodikban sem, ha azzal mondjuk az első köröspicket 3db 3. körösre tudnánk hozni. value-ra a 18. pick 900 pontot ér, míg mondjuk a 3. kör 1. pickje 265-öt, szóval három is kijön a 18. pickből 😀),

Máskülönben hagyatközni kell arra, hogy hátsó körökben találunk védő oldalra tehetségeket. Annyira nem rossz a helyzet, ha minden jól megy a liga jobbik felében lehet az egység bőven (10-15. hely?), míg ugye az O-t feltoljuk RW-re.

Suh és Murray féle embereket nem szívesen látnék, a "kis pénzt" ami van, minőségi posztra és átlagos vagy a feletti játékosokra kellene költeni.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Köszi az összefoglalást!
Tulajdonképpen van 1,5db értelmes pickünk a drafton. Sajnálom mert imádom a draftokat, meg a mockolást, de a tavalyi moneyball után ez így kb k*rvára semmilyen se lesz.

Egyetlen dolog foglalkoztat csak, hogy lesz-e letrade és mini-moneyball, vagy talentre utazunk?

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Ment:
DE-Michael Bennett + 7. kör -> Philly
CB- Jeremy Lane, Released
CB- Richard Sherman (IR), Released -> 9ers 3 év 27 millió $
CB- DeShawn Shead, Waived
WR- Paul Richardson -> Redskins 5 év 40 millió $
TE- Jimmy Graham -> Packers 3 év 30 millió $

Jött/maradt:
CB- Justin Coleman, 1 év 2.9 millió $
SS- Bradley McDougald, 3 év $13.95 $
WR- Marcus Johnson + 5. kör

Pickjeink:

1.kör
Pick #18

4. kör
Pick #120

5. kör
Pick # 141 from Houston (Duane Brown)
Pick # 146 from Oakland Raiders (Marshawn Lynch)
Pick # 156 from Philadelphia Eagles (Michael Bennett)
Pick # 168 from New England (Cassius Marsh)

7. kör
Pick # 226 from NY Jets (Sheldon Richardson)
Pick # 248 from Minnesota Vikings (Trumaine Brock)
Pick # 250 from Philadelphia Eagles (Matt Tobin)

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Az a baj, hogy túl komolyan veszitek. Kell egy értelmes hobbi.
 www.youtube.com/watch?v=AUdX5liDdkQ
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Paul Richardson a Redskinsben, 5year 40m$, 20m$ garantált.
Nagyon kár érte, reméltem hogy marad valamivel kevesebbért, de hát az a fránya piac...
akdestroyer
Lassan el kéne kezdeni beszerezni is, nem!?
Matthew99
A jó csapatok a draftról építkeznek 😛
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Paul Richardson a Redskinsben, 5year 40m$, 20m$ garantált.
Nagyon kár érte, reméltem hogy marad valamivel kevesebbért, de hát az a fránya piac...
akdestroyer
Lassan el kéne kezdeni beszerezni is, nem!?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Paul Richardson a Redskinsben, 5year 40m$, 20m$ garantált.
Nagyon kár érte, reméltem hogy marad valamivel kevesebbért, de hát az a fránya piac...

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Nézegettem a piacot, Richardson mellé egy jó Wilkerson a DLbe? Trolololo lenne. 😀
akdestroyer
Akkor már csak Suh hiányzik és csere is van.
Matthew99
És ilyen fallal DB sorra már majdhogynem nem is lenne szükség, a komplett DB sor eltrade-je után pedig lenne pénz+draftpick is, tiszta win-win. 😀
akdestroyer
ez egy nagyon szar fal lenne😀
több mint 6 éve
Medvepapa Seattle Seahawks Washington Huskies 3 421 — Anthony Richardson fan
Nézegettem a piacot, Richardson mellé egy jó Wilkerson a DLbe? Trolololo lenne. 😀
akdestroyer
Akkor már csak Suh hiányzik és csere is van.
Matthew99
És ilyen fallal DB sorra már majdhogynem nem is lenne szükség, a komplett DB sor eltrade-je után pedig lenne pénz+draftpick is, tiszta win-win. 😀
akdestroyer
The New York Jets like this! 😊

Gyerekként azt mondtam anyámnak ha felnövök, rocksztár leszek. Anyám erre azt mondta: "Fiam, a kettő együtt nem megy!"
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Nézegettem a piacot, Richardson mellé egy jó Wilkerson a DLbe? Trolololo lenne. 😀
akdestroyer
Akkor már csak Suh hiányzik és csere is van.
Matthew99
És ilyen fallal DB sorra már majdhogynem nem is lenne szükség, a komplett DB sor eltrade-je után pedig lenne pénz+draftpick is, tiszta win-win. 😀

több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Nézegettem a piacot, Richardson mellé egy jó Wilkerson a DLbe? Trolololo lenne. 😀
akdestroyer
Akkor már csak Suh hiányzik és csere is van.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Nézegettem a piacot, Richardson mellé egy jó Wilkerson a DLbe? Trolololo lenne. 😀
akdestroyer
No azt UHT mennyiért van raklapra?
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Nézegettem a piacot, Richardson mellé egy jó Wilkerson a DLbe? Trolololo lenne. 😀

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Néhány hozzászólásból már azt érzem, hogy pofozógépek leszünk az NFC Westben. Azért hiba lenne rugdosni a döglött oroszlánt, mert hátha nem az. Most mindenki nyakig odavan a Kosokért, mert baromi jó idényük volt, meg Gerappáért, mert leszállt a földre a piros-arany megváltó. De vajon minden ebben a kerékvágásban halad tovább náluk? Engem nem zavar ha idén underdogok leszünk, mert ugye kiheréltük a csapatot, draftcetlik meg az ablakban, de éppen ezért leszek nyugodt (dehogyis) amikor nézem majd a meccseinket.
Már csak az E.T. mezem van veszélyben, a RW ok, a Tatupu féle 51-es meg ereklye. Pedig éleztem a bicskám egy Sherm meg egy Lynch mezre. Szerencsére fontolva haladó vagyok.

Hogy kell-e nekünk Suh? Nem tudom. Továbbra is O fal párti vagyok, már csak RW egészsége miatt is, meg persze most már a CB poszt is erősen kérdéses.
garrett27
Underdogok vagyunk... van ilyen. A Rams 12-13 évig volt -méltósággal tűrték a srácok-, a Niners inkább az mint nem az az utóbbi évtizedben, a Cardsból meg csak nem szakad ki a nagy eredmény. Mi is lehetünk underdogok, de van egy HOF edzőnk, akinek van víziója, és talán még egy nagy vágtára is készen áll.

SUH-ná nem emléxem, hogy magon belül inkorrekt lett volna. Dirtynek dirty, de nem láttuk a partvonal mellett üvöltözni a társakkal. De nem örülnék neki, viszont valaki kell.