NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 6 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Kidobtunk egy harmadik kört azért, hogy Sheldon 1 PO mentes évben itt játszon. GG JS 😀
undisputedly
Várhatóan kapunk érte egy negydik körös komp picket jövőre és túl sokat is kért, nem is akart maradni, alig van elköltendő pénzünk és még egy csomó embert szerződtetni kell. A lehetőségek így behatároltak. Kb. erre lehetett számítani.
Amúgy Nazair Jones és Reed megoldja. Ha már építkezünk, sokat kérő veteránok nem férnek bele. Ennyi történt szerintem.
több mint 6 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
 twitter.com/RapSheet/status/974847155583311872?s=20


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Nálunk az idei FA piac inkább egy veszteséglista. Fogalmam sincs min törik PC-ék a fejüket, de ez eddig egy nagy túró. Megy a szezon a kukába?
garrett27
Megközelítés kérdése... tök új csapat épül. Szerintem Thomas is már csak a kedvező ajánlatot várja.
Lesz egy pont, illetve szerintem már túl vagyunk ezen, amikor a játékosok kezdenek menekülni.
több mint 6 éve
Awesome88 New York Giants 1 236
Sheldon is eligazolt a Vikingsba 1 évre.
undisputedly
Carroll jól megmutatta, ki a főnök. Tényleg hozta tokkal vonóval mi...??

 www.youtube.com/watch?v=Ia37w1RtAik
Helmut Zimmer
Én is mindig ezt mondom 😀
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Nálunk az idei FA piac inkább egy veszteséglista. Fogalmam sincs min törik PC-ék a fejüket, de ez eddig egy nagy túró. Megy a szezon a kukába?

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Sheldon is eligazolt a Vikingsba 1 évre.
undisputedly
Ne aggódj egy percig se, én szívesen beállok majd DT-be.
Nem tudom mik a követelmények, de egy kis sörpoci van, úgyhogy a kinézet rendben lesz, 10mp alatt futom a 10 métert, bárhol bármikor tudok 1-et húzódzkodni, és simán elnézek akár 70 yardra is.

több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Sheldon is eligazolt a Vikingsba 1 évre.
undisputedly
Carroll jól megmutatta, ki a főnök. Tényleg hozta tokkal vonóval mi...??

 www.youtube.com/watch?v=Ia37w1RtAik
Helmut Zimmer
Kidobtunk egy harmadik kört azért, hogy Sheldon 1 PO mentes évben itt játszon. GG JS 😀
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
Sheldon is eligazolt a Vikingsba 1 évre.
undisputedly
Carroll jól megmutatta, ki a főnök. Tényleg hozta tokkal vonóval mi...??

több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Sheldon is eligazolt a Vikingsba 1 évre.
több mint 6 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 979 — Erin Elite Andrews
vissza kell hozni Will Tukuafu-t és kész! 😊

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nem nagyon értem, hogy miért nem adnak Vannettnek egy évet bizonyítani. Szerintem kurva sok van abban a gyerekben csak nem aknázták még ki.

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
a story:
 chawktalk.com/2018/03/16/sifting-through-shermans-grain-for-salt-and-truth/
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Dickson:
Jol blokkol, gyors, szépen lehet használni fal mellett, hagyományos TE pozícióban.
Simán jobb évi ~5milláért mint 10ért a dropkirály, rohadtlassú, de endzoneban elkapom az égbe felívelt labdát ezért én vagyok a király, de amúgy sehol semmi mást nem tudok Graham.
braxa88
Gyógyszerre ne igyál....
Dickson konkrétan szar.
gabokocka
Nem irtam hogy jó 😛
Graham egy tulértékelt magas csávó, ennyi. dickson sztem mezőnyben tudja azt hozni mint ő.
blokkolásban pláne, ahol csak disz volt vagyinkább vanett/willson csinálta
Dickson se lesz itt nagy faktor, de ha elkapja azt a 2-3 TEnek menő passzt meccsenként amo Grajam érában is volt, és jól száll be a blokkolásba akkor előrébb vagyunk.
Sokkal jobb opció nem volt.
Remélhetőleg úgyis Vannett lesz a király 😀

Szerkesztette: braxa88
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 726 — Keep pounding
Dickson:
Jol blokkol, gyors, szépen lehet használni fal mellett, hagyományos TE pozícióban.
Simán jobb évi ~5milláért mint 10ért a dropkirály, rohadtlassú, de endzoneban elkapom az égbe felívelt labdát ezért én vagyok a király, de amúgy sehol semmi mást nem tudok Graham.
braxa88
Gyógyszerre ne igyál....
Dickson konkrétan szar.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Dickson:
Jol blokkol, gyors, szépen lehet használni fal mellett, hagyományos TE pozícióban.
Simán jobb évi ~5milláért mint 10ért a dropkirály, rohadtlassú, de endzoneban elkapom az égbe felívelt labdát ezért én vagyok a király, de amúgy sehol semmi mást nem tudok Graham.
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 684 — tracker ember
kiemeltem a postot, így elég szerkeszteni


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 6 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Undi, lehetne ez a FA-summarizing hozzászólás egy ilyen topic tetejére tűzött hsz, és akkor nem kellene mindig posztolni, elég frissíteni, és akármikor könnyen rá lehet pillantani.
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
1.kör
Pick #27 - Rashaad Penny RB, (San Diego State)
3. kör
Pick #76 - Rasheem Green DE, (USC)
4. kör
Pick #120 - Will Dissly TE, (Washington)
5. kör
Pick # 141 - Shaquem Griffin OLB, (Central Florida)
Pick # 146 - Tre Flowers S, (Oklahoma St.)
Pick # 159 - Michael Dickson P, (Texas)
Pick # 168 - Jamarco Jones OT, (Ohio State)
6.kör
Pick # 186 - Jacob Martin DE, (Temple)
7. kör
Pick # 220 - Alex McGough QB, (Florida International)

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Amúgy az is vicc hogy kb 40 játékosnak van szerződése. Az egy dolog hogy kurvasok a hiányposzt, de a legtöbb poszton nem létezik depth, nincs ember 😀
Minden rookienak és sok udfanak lesz helye, nem csak rosteren, de a pályán is.
braxa88
Őszintén nem értem a csalódottságodat. A Hawks topicban talán te vagy a legjobban képben a manager játékokkal, tudod, hogy így megy.

 imgur.com/2nXuMJs

 imgur.com/y51PFJg

 imgur.com/g9XQJoI

 imgur.com/TsAPbk8

1) Ha ennyi ideig dominálsz, a rookiek közül kevés fér oda a rosterre, nem tudnak fejlődni, nincsenek "csoda pickek" akik olcsón játszanak.

2) Az erős draft pickjeid is nagyon hátul lesznek

3) All-in módban vagy, mivel nyitva a csempiönship ablak, ezért csinálsz szar trade-eket, mint pl Richardson vagy Brown.

AMI FONTOS: El kell kerülni a fenti csapatoknál is látható több éves mélyrepülést. Ez egy gyengébb év lesz, újra kell húzni a húrokat, drafton kell építkezni idén főleg, megpróbálni ott találni pár kezdőt. Minden szar picknek is tradenek ára van, és ezt az árat a jövőben fizeted meg. Nálunk most van ez a pont. Ezért is trédelném el ET-t easy döntésként, kapnánk érte egy jó picket, szabadulna fel a sapka alatt hely, win-win.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 979 — Erin Elite Andrews
Amúgy az is vicc hogy kb 40 játékosnak van szerződése. Az egy dolog hogy kurvasok a hiányposzt, de a legtöbb poszton nem létezik depth, nincs ember 😀
Minden rookienak és sok udfanak lesz helye, nem csak rosteren, de a pályán is.
braxa88
egy 6-10-es szezont tippelek így

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Amúgy az is vicc hogy kb 40 játékosnak van szerződése. Az egy dolog hogy kurvasok a hiányposzt, de a legtöbb poszton nem létezik depth, nincs ember 😀
Minden rookienak és sok udfanak lesz helye, nem csak rosteren, de a pályán is.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 132 — én ezt meguntam
tisztogatások után azt hittem aktívabbak leszünk.
de most az offense depth chartra nem akarok ránézni, DLre se, CBre se...drafton se lesz muníció pótolni...

nézzük egyes poszton hány normális(be lehet tenni a pályára) játékosunk van:
TE: 0, WR: 2, RB: 0, OG: 1?, DE: 1, DT: 1, CB: 2, K: 0,
1.kör oké ott hozunk kezdőt.
aztán 4.kör jön
nyílván letrade a terv, hogy több pick legyen de ez lófasz.

egészen elképesztő hogy a McDowell draft (2.kör) + Duane Brown trade (2-3.kör) + S.Richardson trade (2.kör+Kearse) mennyire lenullázta a csapatot 😕
kontrétan DT posztra be lett áldova 3db 2.kör (2016 2.kör Reed), és ott vagyunk hogy van egy darab DT akit oda lehet állítani...
braxa88
Mert 2. körös post draft kivágások olcsóbbak, mint a fancy free agentek.... kérném röhögés nélkül...
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
tisztogatások után azt hittem aktívabbak leszünk.
de most az offense depth chartra nem akarok ránézni, DLre se, CBre se...drafton se lesz muníció pótolni...

nézzük egyes poszton hány normális(be lehet tenni a pályára) játékosunk van:
TE: 0, WR: 2, RB: 0, OG: 1?, DE: 1, DT: 1, CB: 2, K: 0,
1.kör oké ott hozunk kezdőt.
aztán 4.kör jön
nyílván letrade a terv, hogy több pick legyen de ez lófasz.

egészen elképesztő hogy a McDowell draft (2.kör) + Duane Brown trade (2-3.kör) + S.Richardson trade (2.kör+Kearse) mennyire lenullázta a csapatot 😕
kontrétan DT posztra be lett áldova 3db 2.kör (2016 2.kör Reed), és ott vagyunk hogy van egy darab DT akit oda lehet állítani...

Szerkesztette: braxa88
több mint 6 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
 twitter.com/ProFootballTalk/status/974333601641836548?s=20

Richardson túl drága, Suh jó lehetne helyette, de ő még drágább lenne. Így szerintem egyikből sem lesz semmi.
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
nagy valószínűséggel átáll a védelem... Ha ez így lesz, akkor Carroll olvassa TGA-t.
Helmut Zimmer
Azt hol lehet?