Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
Van kicker a fedélzeten uraim.
Hanni
nincs
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
A Dez kivágás + ez a tweet... hmm.

https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/30085104_422412921553317_3271485797773082624_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=DfL6Pt8rD4IQ7kNvgEofMBm&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfD2XxsznMoxmTdeNMt24UPO1ipba1EySOGRCeTQokSJLg&oe=663755EE
Earl Thomas III on Instagram: "🙏🏾"
24K likes, 282 comments - earl on April 14, 2018: "🙏🏾".
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Van kicker a fedélzeten uraim.
Hanni
Minden tisztelet az övé, gondolom az Oakland fanok imádják a mai napig, de nem vagyok benne biztos, hogy egy IR-ről jövő 40 éves, a sérülése előtt is 80% alatt rúgó "legendát" kellene megoldásként ide hoznunk 1 évre.
több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Van kicker a fedélzeten uraim.
Hanni
Csak hogy nehogy már csikócsapat legyünk!
Walsh után engem már bármilyen megoldás érdekel.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 592 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Van kicker a fedélzeten uraim.
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
Capy fiút felhívtuk, hogy jöjjön már el edzeni hozzánk egy kicsit, hadd nézzük meg, mi van benne.
Oldal vizen megkérdeztük, hogy hajlandó lenne-e feladni a térdelést. (Korábban az országos médiának lenyilatkozta, hogy abbahagyja, de azóta már intézményesedett a szcénában) A válasz az volt, hogy nem tudja garantálni.

Mindkét fél részéről érdekes a sztori, amit abban a megvilágításban kell vizsgálni, hogy nemrég pert indított a liga ellen, mondván, hogy a csapatok összebeszéltek és szándékosan nem alkalmazza egyik sem. Ennek kapcsán amúgy a Ravens GM-ét is meghallgatták már. Capy magatartását ennek megfelelően kell értékelni, szerintem rámegy arra, hogy a "politikai és vallási nézetei" miatt diszkriminálja a liga, mint most mi. Szerintem balf@sz dolog volt ez a részünkről. Nem a meginvitálás, hanem az, hogy feltettük neki a kérdést, hogy abbahagyná-e, és a válaszától tettük függővé a további érdeklődésünket. Ebből még a ligának/nekünk komoly bajunk lehet 😊

Szerk: Közben több szerződés részletei is napvilágra kerültek, feltöltöttem velük az összegzőt.
undisputedly
Vitatkoznék. Az invitálás is faszság volt. Egy nem komformizálható, közepes irányító.
Ha rosterre kerül, akkor meg az lesz, hogy miért nm kezd...

Mer béna, na ezért már mg sem kellett volna hívni.
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Capy fiút felhívtuk, hogy jöjjön már el edzeni hozzánk egy kicsit, hadd nézzük meg, mi van benne.
Oldal vizen megkérdeztük, hogy hajlandó lenne-e feladni a térdelést. (Korábban az országos médiának lenyilatkozta, hogy abbahagyja, de azóta már intézményesedett a szcénában) A válasz az volt, hogy nem tudja garantálni.

Mindkét fél részéről érdekes a sztori, amit abban a megvilágításban kell vizsgálni, hogy nemrég pert indított a liga ellen, mondván, hogy a csapatok összebeszéltek és szándékosan nem alkalmazza egyik sem. Ennek kapcsán amúgy a Ravens GM-ét is meghallgatták már. Capy magatartását ennek megfelelően kell értékelni, szerintem rámegy arra, hogy a "politikai és vallási nézetei" miatt diszkriminálja a liga, mint most mi. Szerintem balf@sz dolog volt ez a részünkről. Nem a meginvitálás, hanem az, hogy feltettük neki a kérdést, hogy abbahagyná-e, és a válaszától tettük függővé a további érdeklődésünket. Ebből még a ligának/nekünk komoly bajunk lehet 😊

Szerk: Közben több szerződés részletei is napvilágra kerültek, feltöltöttem velük az összegzőt.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 6 éve
krankovics Seattle Seahawks 407
Nosztalgia...
 www.seahawks.hu/seahawks-gif-csokor-az-uborkaszezonra/

http://seahawks.hu
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
 www.ninersnation.com/2018/4/11/17225514/49ers-free-agents-dontae-johnson-rumors-seattle-seahawks

lesz kire dobálgatni 100%-os compl. mutatóval
petey
ennyire gyász?
funkyparduc
Az, hogy a Ninersben nem jó valaki, még nem jelent semmit...
A sok nagy edukátor "remek" játékosok légióit nevelte ki odaát az utóbbi években.
Helmut Zimmer
hát reménykedni lehet. Shead 2.0
petey
Shead nagyon szar volt. Carroll amúgy is kifejezetten szarul nevel védőt, de DB-t különösen.
Emiatt aggódom a legkevésbé. Illetve én nem aggódom semmiért. Reset van.
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Na, most már, hogy vészesen fogy az idő, beszélgessünk kicsit a draftról is.
1/18, Seahawks is on the clock, és azt mondják, hogy Derrius Guice, RB.
Mit szólnátok hozzá?

több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 924 — Csodabogár
 www.ninersnation.com/2018/4/11/17225514/49ers-free-agents-dontae-johnson-rumors-seattle-seahawks

lesz kire dobálgatni 100%-os compl. mutatóval
petey
ennyire gyász?
funkyparduc
Az, hogy a Ninersben nem jó valaki, még nem jelent semmit...
A sok nagy edukátor "remek" játékosok légióit nevelte ki odaát az utóbbi években.
Helmut Zimmer
hát reménykedni lehet. Shead 2.0

több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 924 — Csodabogár
 www.ninersnation.com/2018/4/11/17225514/49ers-free-agents-dontae-johnson-rumors-seattle-seahawks

lesz kire dobálgatni 100%-os compl. mutatóval
petey
ennyire gyász?
funkyparduc
az.
fejét az életben nem fordítja a labda felé, viszont bedobnak rá mindent. talán a Redskins ellen volt, hogy csak rá mentek végig és a vége TD lett. többször is bencselték meccs közben egy noname CB-re. erről ennyit.

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
 www.ninersnation.com/2018/4/11/17225514/49ers-free-agents-dontae-johnson-rumors-seattle-seahawks

lesz kire dobálgatni 100%-os compl. mutatóval
petey
ennyire gyász?
funkyparduc
Az, hogy a Ninersben nem jó valaki, még nem jelent semmit...
A sok nagy edukátor "remek" játékosok légióit nevelte ki odaát az utóbbi években.
több mint 6 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
 www.ninersnation.com/2018/4/11/17225514/49ers-free-agents-dontae-johnson-rumors-seattle-seahawks

lesz kire dobálgatni 100%-os compl. mutatóval
petey
ennyire gyász?

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 924 — Csodabogár
 www.ninersnation.com/2018/4/11/17225514/49ers-free-agents-dontae-johnson-rumors-seattle-seahawks

lesz kire dobálgatni 100%-os compl. mutatóval

több mint 6 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Janikowski érkezik vizitre.
több mint 6 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Nagyon uborkaszezon van már 😊

 www.cbssports.com/nfl/news/could-the-seahawks-trade-russell-wilson-rumors-pop-up-about-a-possible-post-2018-split/

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 6 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Egy kis nosztalgia 😊

több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
A Cable fal, meg az üveglábú RB hadosztályunk nagyon egymásra találtak, a tökéletes "fit"hez márcsak egy Bradford/Luck kellett volna a center mögé, oszt YOLO... 😀

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 140 — én ezt meguntam
Thomas Rawls -> Jets.
rgeorge
na őt én kifejezetten sajnálom
lehet egyedül vagyok itt a véleményemmel, de szerintem az, hogy nem tudott stabil kezdő lenni az inkább edzői hibákból ered, nem a srác képességeiből vagy küzdeni akarásából
ok, hogy sérült is volt, de akkor is
funkyparduc
én is sajnálom, de minden Cable fal mögött töltött meccs ötnek számít... 😕
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 723 — SuperBowl Champions 2013/2014
Thomas Rawls -> Jets.
rgeorge
na őt én kifejezetten sajnálom
lehet egyedül vagyok itt a véleményemmel, de szerintem az, hogy nem tudott stabil kezdő lenni az inkább edzői hibákból ered, nem a srác képességeiből vagy küzdeni akarásából
ok, hogy sérült is volt, de akkor is
funkyparduc
Nem lehet tudni mennyi van benne még, a boka sérülése előtt a csávó a liga legjobb átlagát hozta egy rossz fal mögött. Azóta nem mutatott sok mindent. Kalappal neki.
több mint 6 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Thomas Rawls -> Jets.
rgeorge
na őt én kifejezetten sajnálom
lehet egyedül vagyok itt a véleményemmel, de szerintem az, hogy nem tudott stabil kezdő lenni az inkább edzői hibákból ered, nem a srác képességeiből vagy küzdeni akarásából
ok, hogy sérült is volt, de akkor is

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 6 éve
rgeorge Seattle Seahawks 7 — I'M IN
Thomas Rawls -> Jets.

2015: Every setback has a major comeback.
2016: Grateful for the opportunity. We will be back.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 924 — Csodabogár
Lehetetlen megtippelni mit futhat a csapat az új edzői garnitúrával, több vérveszteséggel a következő szezonban, de még jól is kijöhetünk az underdog státuszból, főleg ha a nagy hurráhepi Rams-Frisco duó nem hozza a nagy elvárásokat. Nekem csak egyetlen kívánságom van, ha már eljutok Londonba és végre élőben is láthatom a srácokat, legalább ne kapjunk ki a Raiderstől!

Utóirat: Boykin egy méretes f....sz!
garrett27
hát nálunk kurva nagy elvárások vannak. sanyarú a szőlő vagy mi? 😀

több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Lehetetlen megtippelni mit futhat a csapat az új edzői garnitúrával, több vérveszteséggel a következő szezonban, de még jól is kijöhetünk az underdog státuszból, főleg ha a nagy hurráhepi Rams-Frisco duó nem hozza a nagy elvárásokat. Nekem csak egyetlen kívánságom van, ha már eljutok Londonba és végre élőben is láthatom a srácokat, legalább ne kapjunk ki a Raiderstől!

Utóirat: Boykin egy méretes f....sz!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.