Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
 www.ninersnation.com/2018/4/11/17225514/49ers-free-agents-dontae-johnson-rumors-seattle-seahawks

lesz kire dobálgatni 100%-os compl. mutatóval
petey
ennyire gyász?
funkyparduc
Az, hogy a Ninersben nem jó valaki, még nem jelent semmit...
A sok nagy edukátor "remek" játékosok légióit nevelte ki odaát az utóbbi években.
Helmut Zimmer
hát reménykedni lehet. Shead 2.0

több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
 www.ninersnation.com/2018/4/11/17225514/49ers-free-agents-dontae-johnson-rumors-seattle-seahawks

lesz kire dobálgatni 100%-os compl. mutatóval
petey
ennyire gyász?
funkyparduc
az.
fejét az életben nem fordítja a labda felé, viszont bedobnak rá mindent. talán a Redskins ellen volt, hogy csak rá mentek végig és a vége TD lett. többször is bencselték meccs közben egy noname CB-re. erről ennyit.

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
 www.ninersnation.com/2018/4/11/17225514/49ers-free-agents-dontae-johnson-rumors-seattle-seahawks

lesz kire dobálgatni 100%-os compl. mutatóval
petey
ennyire gyász?
funkyparduc
Az, hogy a Ninersben nem jó valaki, még nem jelent semmit...
A sok nagy edukátor "remek" játékosok légióit nevelte ki odaát az utóbbi években.
több mint 6 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
 www.ninersnation.com/2018/4/11/17225514/49ers-free-agents-dontae-johnson-rumors-seattle-seahawks

lesz kire dobálgatni 100%-os compl. mutatóval
petey
ennyire gyász?

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
 www.ninersnation.com/2018/4/11/17225514/49ers-free-agents-dontae-johnson-rumors-seattle-seahawks

lesz kire dobálgatni 100%-os compl. mutatóval

több mint 6 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Janikowski érkezik vizitre.
több mint 6 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Nagyon uborkaszezon van már 😊

 www.cbssports.com/nfl/news/could-the-seahawks-trade-russell-wilson-rumors-pop-up-about-a-possible-post-2018-split/

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 6 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Egy kis nosztalgia 😊

több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
A Cable fal, meg az üveglábú RB hadosztályunk nagyon egymásra találtak, a tökéletes "fit"hez márcsak egy Bradford/Luck kellett volna a center mögé, oszt YOLO... 😀

több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Thomas Rawls -> Jets.
rgeorge
na őt én kifejezetten sajnálom
lehet egyedül vagyok itt a véleményemmel, de szerintem az, hogy nem tudott stabil kezdő lenni az inkább edzői hibákból ered, nem a srác képességeiből vagy küzdeni akarásából
ok, hogy sérült is volt, de akkor is
funkyparduc
én is sajnálom, de minden Cable fal mögött töltött meccs ötnek számít... 😕
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Thomas Rawls -> Jets.
rgeorge
na őt én kifejezetten sajnálom
lehet egyedül vagyok itt a véleményemmel, de szerintem az, hogy nem tudott stabil kezdő lenni az inkább edzői hibákból ered, nem a srác képességeiből vagy küzdeni akarásából
ok, hogy sérült is volt, de akkor is
funkyparduc
Nem lehet tudni mennyi van benne még, a boka sérülése előtt a csávó a liga legjobb átlagát hozta egy rossz fal mögött. Azóta nem mutatott sok mindent. Kalappal neki.
több mint 6 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Thomas Rawls -> Jets.
rgeorge
na őt én kifejezetten sajnálom
lehet egyedül vagyok itt a véleményemmel, de szerintem az, hogy nem tudott stabil kezdő lenni az inkább edzői hibákból ered, nem a srác képességeiből vagy küzdeni akarásából
ok, hogy sérült is volt, de akkor is

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 6 éve
rgeorge Seattle Seahawks 7 — I'M IN
Thomas Rawls -> Jets.

2015: Every setback has a major comeback.
2016: Grateful for the opportunity. We will be back.
több mint 6 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
Lehetetlen megtippelni mit futhat a csapat az új edzői garnitúrával, több vérveszteséggel a következő szezonban, de még jól is kijöhetünk az underdog státuszból, főleg ha a nagy hurráhepi Rams-Frisco duó nem hozza a nagy elvárásokat. Nekem csak egyetlen kívánságom van, ha már eljutok Londonba és végre élőben is láthatom a srácokat, legalább ne kapjunk ki a Raiderstől!

Utóirat: Boykin egy méretes f....sz!
garrett27
hát nálunk kurva nagy elvárások vannak. sanyarú a szőlő vagy mi? 😀

több mint 6 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Lehetetlen megtippelni mit futhat a csapat az új edzői garnitúrával, több vérveszteséggel a következő szezonban, de még jól is kijöhetünk az underdog státuszból, főleg ha a nagy hurráhepi Rams-Frisco duó nem hozza a nagy elvárásokat. Nekem csak egyetlen kívánságom van, ha már eljutok Londonba és végre élőben is láthatom a srácokat, legalább ne kapjunk ki a Raiderstől!

Utóirat: Boykin egy méretes f....sz!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594

Aki nem értené mit lát a képen:

2014, Január, Kearse épp ebben a pillanatban juttatta a SB-ba a csapatot, Pete extázisban, miközben jobbkézről érkezik JS egy saját maga alkotta időgéppel 2018-ból, amibe épp azután pattant bele, hogy értesült a Suh-Rams házasságról.


Ez az alapszitu annyira megragadta a fantáziámat, hogy készítek is róla egy képregényt a hétvégén, van pár ziccer benne hatalmas gegekre. Majd linkelem ha kész.

több mint 6 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
QB Boykin Investigated for DV
Köszi mindent!
Helmut Zimmer
Manziel 😀
undisputedly
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
QB Boykin Investigated for DV
Köszi mindent!
Helmut Zimmer
Manziel 😀
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
QB Boykin Investigated for DV
Köszi mindent!
több mint 6 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 716 — SuperBowl Champions 2013/2014
Elég pofás lett az a fal idénre. Ezzel bebetonozták magukat a pre-season PR-okban.

Más: Még mindig arra várok, hogy eltrédeljük ET-t, vagy valamilyen módon szerezzünk pickeket.
több mint 6 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
A Nike már gyártja az új cipőt Wilsonnak "rabbit shoes" néven. Majd felveszi és nem lesz probléma.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 6 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Azt hiszem meg akutabb lett az o-line upgrade a Suh-Donald duoval a csoportban,meg akkor is ha nem gondolom,hogy ez a duo hosszutavon egybetarthato.
kolok1972
Egyetértek Braxával, nyugodtan mindenki töltse csak a keretét, drága, hisztis overthetop játékosokkal. Nekem 1-2 átmeneti év belefér, ha látok bíztató jeleket a játékban.
2012-ben az volt az állat, hogy láttuk a fiatal Shermant, Kamet, Thomast pusztítani, Clem óriási meglepi volt. Jó az irányítónk nem talált el Baldwinon kívül senkit, de a többi bíztató volt.
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Úgyis átmeneti év van nekünk, Ramsnek ez egy jó szezonja lesz, jövőre viszont minden sztárjuknak uj szerződést kell adniuk. Aztán ki tudja hogy lesz
több mint 6 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Azt hiszem meg akutabb lett az o-line upgrade a Suh-Donald duoval a csoportban,meg akkor is ha nem gondolom,hogy ez a duo hosszutavon egybetarthato.
kolok1972
pont ez ugrott be nekem is amikor olvastam a Suh sztorit 😀
szerencsétlen wilson, imádkozni fogunk érte!

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 6 éve
kolok1972 New England Patriots 2 434 — Pats fan
Azt hiszem meg akutabb lett az o-line upgrade a Suh-Donald duoval a csoportban,meg akkor is ha nem gondolom,hogy ez a duo hosszutavon egybetarthato.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.