Seattle Seahawks
Most mindenki passzív ellenállásba fogott?
I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
Seattle Seahawks want to interview Bills' QB coach Ken Dorsey for their OC job, per sources. Seahawks also have been speaking to Rams' pass-game coordinator Shane Waldron and Saints' QB coach Joe Lombardi about their OC job.
— Adam Schefter (@AdamSchefter) January 24, 2021

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
Ken Norton Jr.-t ingyen adjuk ehhez a csomaghoz!Meyer azt mondta kell a hely az edzői stábban a college-os spanoknak is, szóval nem.
Kettőt fizet, hármat vihet!
Nem kell?
akdestroyer
Ken Norton Jr.-t ingyen adjuk ehhez a csomaghoz!Bevell annyira szar koordinátor, hogy Urban Meyer őt hívta a Jagshez... az 1/1 mellé....És mellé elhappolta az ST coachotokat, Brian Schneidert is!
Helmut Zimmer
The #Jaguars are expected to hire Brian Schneider as their special teams coordinator, per source. Schneider had held the same job with the #Seahawks since Pete Carroll arrived in 2010.
— Tom Pelissero (@TomPelissero) January 22, 2021
iktriad
Kettőt fizet, hármat vihet!
Nem kell?
Bevell annyira szar koordinátor, hogy Urban Meyer őt hívta a Jagshez... az 1/1 mellé....És mellé elhappolta az ST coachotokat, Brian Schneidert is!
Helmut Zimmer
The #Jaguars are expected to hire Brian Schneider as their special teams coordinator, per source. Schneider had held the same job with the #Seahawks since Pete Carroll arrived in 2010.
— Tom Pelissero (@TomPelissero) January 22, 2021
Larry Izzo lesz az utódja itt.
With Brian Schneider departing for Jacksonville, the #Seahawks are expected to promote Larry Izzo to replace Schneider as special teams coordinator, per source.
— Tom Pelissero (@TomPelissero) January 22, 2021
Szerkesztette: iktriad
Hát lehet 2 év alatt SBt nyerni végülis. 😀 😛Bevell annyira szar koordinátor, hogy Urban Meyer őt hívta a Jagshez... az 1/1 mellé....A Jax 2 ev mulva megint HC-t fog keresni.
Helmut Zimmer
undisputedly
Bevell annyira szar koordinátor, hogy Urban Meyer őt hívta a Jagshez... az 1/1 mellé....A Jax 2 ev mulva megint HC-t fog keresni.
Helmut Zimmer
segítek szívesen, mint a Sport szeletes csávóaztán jönnek a hírek az öltözőből, hogy Wilson nem elég fehér 😮Sikeresen kiégetted a topicot, gratulálok!
petey
akdestroyer
Ilyen helyzetben búcsú-üzenetet kell írni.Hurra!!
Pályázati felhívás: Tegyünk úgy, mintha 2 hete bejelentette volna Carroll, hogy visszavonul. Ebből a szempontból kéne értékelni a helyzetet. 😀
Helmut Zimmer
Pályázati felhívás: Tegyünk úgy, mintha 2 hete bejelentette volna Carroll, hogy visszavonul. Ebből a szempontból kéne értékelni a helyzetet. 😀
aztán jönnek a hírek az öltözőből, hogy Wilson nem elég fehér 😮Sikeresen kiégetted a topicot, gratulálok!
petey
aztán jönnek a hírek az öltözőből, hogy Wilson nem elég fehér 😮Adam Thielent , vagy Cole Beasleyt szívesen látnám a csapatban, neki szerintem Wilson is be merné dobi ütemre.En tobb azsiai szarmazasu LB-t es feher WR-t es CB-t szeretnek latni a csapatban. Illetve Perez es Garcia es Navarro nevekkel femjelzett secondary-t.Ha több fehér játszana a csapatban, akkor megkapnánk az intézményes rasszizmus vádját. TE poziban én nagy-növésű ázsiai játékosokat tudnék elképzelni -úgysincs jelentősége a posztnak.Amugy ez azt jelenti, hogy tobb feher fog a csapatban jatszani? 😛Ez James O Mckinsey...? Várjáá máá azonos az almamáterünk csak rólam nincs kitéve életnagyságú mellplasztika...még.Kapott a Seahox végre egy igazi Karent!Nem hiszed el, a Mckinsey "Fekete Vezeto Kepzes"-et vegezte 😀
twitter.com/BradyHenderson/status/1351620436501569536/photo/1
Helmut Zimmer
undisputedly
Helmut Zimmer
Mert a diverzitast ugy lehetne fokozni.
undisputedly
Helmut Zimmer
undisputedly
He Peizhang Arizona stateről ideális választás lenne a gyengélkedő LB posztra. Kínai piac imádná a csapatot.
😀
Helmut Zimmer
Kickernek johetne egy latino, a mostani ugyis tul jo, Hori is megmondta a wildcard tulreagalasban... 😀Félkezű játékosunk már van, így az esélyegyenlőség is kimaxolva. Ja nem, még kell egy nyugdíjas is a csapatba. Bár ha Carroll felmegy a rosterbe akkor ez is meg van oldva.
Es persze egy noi jatekos is, NCAA-ben mar ugyis megvolt a debutalas.
tomz
Viccen kívül, elég sötét éveket vízionálok. Lehet tényleg beragadunk a középszerbe és nem csak rossz lesz nézni a meccseinket (mint eddig általában), de többségében le is zakózunk.
I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
Es persze egy noi jatekos is, NCAA-ben mar ugyis megvolt a debutalas.
Adam Thielent , vagy Cole Beasleyt szívesen látnám a csapatban, neki szerintem Wilson is be merné dobi ütemre.En tobb azsiai szarmazasu LB-t es feher WR-t es CB-t szeretnek latni a csapatban. Illetve Perez es Garcia es Navarro nevekkel femjelzett secondary-t.Ha több fehér játszana a csapatban, akkor megkapnánk az intézményes rasszizmus vádját. TE poziban én nagy-növésű ázsiai játékosokat tudnék elképzelni -úgysincs jelentősége a posztnak.Amugy ez azt jelenti, hogy tobb feher fog a csapatban jatszani? 😛Ez James O Mckinsey...? Várjáá máá azonos az almamáterünk csak rólam nincs kitéve életnagyságú mellplasztika...még.Kapott a Seahox végre egy igazi Karent!Nem hiszed el, a Mckinsey "Fekete Vezeto Kepzes"-et vegezte 😀
twitter.com/BradyHenderson/status/1351620436501569536/photo/1
Helmut Zimmer
undisputedly
Helmut Zimmer
Mert a diverzitast ugy lehetne fokozni.
undisputedly
Helmut Zimmer
undisputedly
He Peizhang Arizona stateről ideális választás lenne a gyengélkedő LB posztra. Kínai piac imádná a csapatot.
😀
En tobb azsiai szarmazasu LB-t es feher WR-t es CB-t szeretnek latni a csapatban. Illetve Perez es Garcia es Navarro nevekkel femjelzett secondary-t.Ha több fehér játszana a csapatban, akkor megkapnánk az intézményes rasszizmus vádját. TE poziban én nagy-növésű ázsiai játékosokat tudnék elképzelni -úgysincs jelentősége a posztnak.Amugy ez azt jelenti, hogy tobb feher fog a csapatban jatszani? 😛Ez James O Mckinsey...? Várjáá máá azonos az almamáterünk csak rólam nincs kitéve életnagyságú mellplasztika...még.Kapott a Seahox végre egy igazi Karent!Nem hiszed el, a Mckinsey "Fekete Vezeto Kepzes"-et vegezte 😀
twitter.com/BradyHenderson/status/1351620436501569536/photo/1
Helmut Zimmer
undisputedly
Helmut Zimmer
Mert a diverzitast ugy lehetne fokozni.
undisputedly
Helmut Zimmer
VP for diversity -committee kormányoz -Carroll azt tesz, amit akar.
Pótcselexik ez a csapat, a vak is látja. Jövőre a Niners oda vissza úgy picsán rúg minket, hogy leég a hajunk!!!
Ha több fehér játszana a csapatban, akkor megkapnánk az intézményes rasszizmus vádját. TE poziban én nagy-növésű ázsiai játékosokat tudnék elképzelni -úgysincs jelentősége a posztnak.Amugy ez azt jelenti, hogy tobb feher fog a csapatban jatszani? 😛Ez James O Mckinsey...? Várjáá máá azonos az almamáterünk csak rólam nincs kitéve életnagyságú mellplasztika...még.Kapott a Seahox végre egy igazi Karent!Nem hiszed el, a Mckinsey "Fekete Vezeto Kepzes"-et vegezte 😀
twitter.com/BradyHenderson/status/1351620436501569536/photo/1
Helmut Zimmer
undisputedly
Helmut Zimmer
Mert a diverzitast ugy lehetne fokozni.
undisputedly
Amugy ez azt jelenti, hogy tobb feher fog a csapatban jatszani? 😛Ez James O Mckinsey...? Várjáá máá azonos az almamáterünk csak rólam nincs kitéve életnagyságú mellplasztika...még.Kapott a Seahox végre egy igazi Karent!Nem hiszed el, a Mckinsey "Fekete Vezeto Kepzes"-et vegezte 😀
twitter.com/BradyHenderson/status/1351620436501569536/photo/1
Helmut Zimmer
undisputedly
Helmut Zimmer
Mert a diverzitast ugy lehetne fokozni.
Ez James O Mckinsey...? Várjáá máá azonos az almamáterünk csak rólam nincs kitéve életnagyságú mellplasztika...még.Kapott a Seahox végre egy igazi Karent!Nem hiszed el, a Mckinsey "Fekete Vezeto Kepzes"-et vegezte 😀
twitter.com/BradyHenderson/status/1351620436501569536/photo/1
Helmut Zimmer
undisputedly
Kapott a Seahox végre egy igazi Karent!Nem hiszed el, a Mckinsey "Fekete Vezeto Kepzes"-et vegezte 😀
twitter.com/BradyHenderson/status/1351620436501569536/photo/1
Helmut Zimmer
twitter.com/BradyHenderson/status/1351620436501569536/photo/1
Na de most tényleg csak levetett gatyákban gondolkodunk? Semmi új és friss szellő modjuk egyetemi vonalról? Ha hülye gondolat szóljatok!Nincs baj szerintem a levetett.gatyaval mert volt hordva van tapasztalat csak az nem mindegy hogy egy ujjonnan divatos ferfi cica nadragot hozunk vagy egy fasza passzolo normalis nadragot 😂
garrett27
En nem ertek hozza ki jo meg ki nem de sztem Pc t nem is erdekli, biztos h nem dzempont neki se RW se a fal ugyh Gase pont ugyanannyira megfelel neki mint barki mas.
Az meg kizart h olyan felfogasu legxen mint Mcvay vvagy Sanahan , o oldschool edzot keres futas a lenyeg ne felejtsd el.
Szerkesztette: Fantomas0429