Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
Al Woods közben az egykor Seahwaks játékosok körében nagyon népszerű Jagsbe igazolt 1 évre.

 twitter.com/NFL_Stats/status/1242209761426313217?s=20
Apex
5. körért egy remek corner. Szépen lehúzta a Seahawkst a Redskint ezzel.
iktriad
Nevetsegesen egyoldalu trade..

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Fontosabb igazolasok:

Csempionship:
-

Jo
TE - Greg Olsen, 1year, $7 million $5.5 million guaranteed
CB - Quinton Dunbar, received from Redskins for 5th rd. pick #162
G/C- B J Finney, 2 yrs. $8 mil


undisputedly
Részemről Olsent három éve boldogan fogadtam volna, de szerintem már eljárt felette az idő, persze lehet még a tankban. Dumbar az utolsó két évében IR-en fejezte be a szezont. Finney részemről akkor jó üzlet, ha Britt cut v. visszamegy RT-be, és Ifedi megy melegebb éghajlatra.

És még mindig megkérdezem, ki fog passzt sietetni?

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Fontosabb igazolasok:

Csempionship:
-

Jo
TE - Greg Olsen, 1year, $7 million $5.5 million guaranteed
CB - Quinton Dunbar, received from Redskins for 5th rd. pick #162
G/C- B J Finney, 2 yrs. $8 mil

Elmegy
DE - Bruce Irvin, nincs info
DT - Jarran Reed, 2 ev 23 millio

Gyenge, wtf
OT- u/k- Brandon Shell, 2 yrs. $11millio
OT- u/k- Cedric Ogbuehi, 1yr. up to $3.3 millio
OG- u/k- Chance Warmack, 1 year

(Fun fact: Kb. 10 milliot kifizetunk iden ennek a 3 toltelek Ifedi 2.0-nak, ahelyett, hogy hoztuk volna kb. annyiert Conklint)

Eligazolt:
George Fant OT/TE - Jets
Quinton Jefferson DE - Bills
Al Woods DT - Jax

DRAFT:
Eddig nem igazoltunk project futot sem, pedig a jelenlegi allomany a serulesek miatt javitasra szorul. Ez azt jelenti, hogy reachelni fogunk valami 6. koros futoert az elso korben. Amolyan Penny 2.0 lesz.

CB meg van oldva, habar Griffin es Dunbar szerzodese is jovore jar le, utobbival most lehetne hosszabbitani olcson.

Hoztunk 4 OL-t jelentos penzert, amikor rookie penzert betarazhattunk volna az idei drafton ami eros OL teren. Nem hoztunk viszont jelentos erositest a DL-be, holott a draft gyenge ezen a teren. Elkapo sem jott, igy valoszinuleg azt is a drafton probaljuk meg.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Amit idáig Schneiderék csináltak az fos, híg marhatrágya. Részemről ezt a szezont már most elengedtem. A drafton kéne valami nagyot villantaniuk, de arra az utóbbi években már nem képesek.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Diggs és Dunbar is 5.körért szép munka! 😉
braxa88
Papiron jo. Mikor is jatszott le a 2 jatekos egy teljes szezont utoljara?
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 260 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Al Woods közben az egykor Seahwaks játékosok körében nagyon népszerű Jagsbe igazolt 1 évre.

 twitter.com/NFL_Stats/status/1242209761426313217?s=20
Apex
5. körért egy remek corner. Szépen lehúzta a Seahawkst a Redskint ezzel.
több mint 4 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Ezen a listán jót nevettem Ifedit milyen neveket előzött be 😀 😀
https://a2.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2020%2F0319%2Fr681198_1296x729_16-9.jpg
Ranking the 15 best NFL free agents still available
After a wild few days of NFL free agency, we rank the best available players still on the market, starting with a playmaker off the edge in Jadeveon Clowney.
több mint 4 éve
Apex New York Jets 2 939
 twitter.com/NFL_Stats/status/1242209761426313217?s=20

If you aren't going all the way, why go at all? -Joe Namath
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Hát én most már teljes idegben vagyok. Jó lenne történne már valami.
Matthew99
Engedjetek el, ne remeljetek semmit ettol az FO-tol. Jon meg egy 5. trash toltelek OL aki mashova nem kell (persze nem vet minert, hanem 3-4 milliort) es ezzel lottek is a cap spacenek.

Win now uzemmodban vagyunk. Ujonc passrusherek nagyon ritkan jarulnak hozza a sikerhez elso evukben, ez a draft raadasul tele van jo OL prospectekkel.

Logika azt diktalna, hogy hozol passrushereket a piacrol, hogy a liga leggyengebb DL-jet helyre rakd, majd drafton fokuszalsz az OL-re. Na mi pont ennek ellenkezojet csinaljuk es tudjatok miert? Mert mar kineztek egy 5. korre projektalt futot, elkapot es CB-t akiket az elso es masodik korokben fogunk kihuzni.
undisputedly
OL is overrated because Passruh is overrated 😊
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Láttam pletykákat Griffen a Billshez Clowneyt pedig a Titenshez, csak pletykák de a vègèn a pass rushunk Irvin lesz meg Collier.
Fantomas0429
Passrush is overrated! 😊
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Hát én most már teljes idegben vagyok. Jó lenne történne már valami.
Matthew99
Engedjetek el, ne remeljetek semmit ettol az FO-tol. Jon meg egy 5. trash toltelek OL aki mashova nem kell (persze nem vet minert, hanem 3-4 milliort) es ezzel lottek is a cap spacenek.

Win now uzemmodban vagyunk. Ujonc passrusherek nagyon ritkan jarulnak hozza a sikerhez elso evukben, ez a draft raadasul tele van jo OL prospectekkel.

Logika azt diktalna, hogy hozol passrushereket a piacrol, hogy a liga leggyengebb DL-jet helyre rakd, majd drafton fokuszalsz az OL-re. Na mi pont ennek ellenkezojet csinaljuk es tudjatok miert? Mert mar kineztek egy 5. korre projektalt futot, elkapot es CB-t akiket az elso es masodik korokben fogunk kihuzni.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Hát én most már teljes idegben vagyok. Jó lenne történne már valami.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 769 — Fantomas0429
Láttam pletykákat Griffen a Billshez Clowneyt pedig a Titenshez, csak pletykák de a vègèn a pass rushunk Irvin lesz meg Collier.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az ember idejön minden reggel, reménykedve, hogy valami haladás van, azt ilyeneket lát. Teljesen le vagyok sújtva.

Közvéleménykutatás: Ki az aki Ron Burgundyban tolja a Skype/Zoom/ bármimás megbeszéléseket? 😊
Nálunk mindenkinek fel kell állni megbeszélés előtt 😊
Helmut Zimmer
Wow, ez eleg szadista dolog 😀
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Az ember idejön minden reggel, reménykedve, hogy valami haladás van, azt ilyeneket lát. Teljesen le vagyok sújtva.

Közvéleménykutatás: Ki az aki Ron Burgundyban tolja a Skype/Zoom/ bármimás megbeszéléseket? 😊
Nálunk mindenkinek fel kell állni megbeszélés előtt 😊
több mint 4 éve
Duff Seattle Seahawks 3 044
Warmack érkezett. Épül a Kínai fal 😛
dande
Megpróbáljuk ellopni a showt BoB elöl. Legendás csere. Azt se tudom ki ez, biztos bivaly falember lehet. akdestroyer
Titans vitte el kb 5-6 eve 1. Korben a top 10ben. Emlekszem anno orultem is neki, mert kiraly propect volt.

Ordas nagy bust lett.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Warmack érkezett. Épül a Kínai fal 😛
dande
Megpróbáljuk ellopni a showt BoB elöl. Legendás csere. Azt se tudom ki ez, biztos bivaly falember lehet.
Jó...jó, de ki fog passzt sietetni?
BigBaltazar
Mi jól tudjuk hogy van átjárás DL és OL között, szóval egy inverzCable-művelettel bárkit átképezhetünk edge-nek, ha nem lesz aki siettessen.
Warmack lehet az új JJ Watt, a neve már 50%-ban stimmel, és benne van az is ugye, hogy Mack.

több mint 4 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Jobban örülnék/ örültem volna ha inkább 1-2 nagyobb nevet hozunk OL-ba nem pedig másoktól kihulló bustokat akikből majd mi azt hisszük hogy jó játékost faragunk, pont mint Joeckel pár éve nagy meglepetésre ő sem váltotta be az ígéretet.

Btw. a következő hír amit olvasok az remélem Griffen szerződtetése lesz és/ vagy Clowney csak valamelyiküket mostmár kössük le 😀
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó...jó, de ki fog passzt sietetni?
BigBaltazar
Nem elég ha Wilsont siettetik, az OLtek gondoskodik erről is😊 😉?
több mint 4 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Jó...jó, de ki fog passzt sietetni?

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Atyaég, még a végén kiderül hogy számít Wilson véleménye!
garrett27
Nem. Ez kb. Ifedi 2.0 igazolas.
több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Atyaég, még a végén kiderül hogy számít Wilson véleménye!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Csempionship
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Warmack érkezett. Épül a Kínai fal 😛
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Csak en szeretnem, hogy Griffen jojjon Clowney helzyett, ha csak az egyikuk johet? 😀
undisputedly
csak Te, nem csereszabatosak! 😊 Griffent is akarom!

Szerkesztette: Helmut Zimmer