Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 4 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Bruce Irvin visszatér! 😊
Nadal17
Jó az nekünk?
funkyparduc
Ha nem LB-nek akarjuk használni, akkor egyértelmű előrelépés Ansah után.

Ngakoue/Clowney egyike nagyon kellene még, onnantól az első 3-4 draft pickből ha 2 beválik DL/OL-ba, akkor a csöndes kezdés után kifejezetten értékelhetővé válik ez az offseason.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
ÉN arra lennék kiváncsi hova fog elmenni a temérdek pénz ami van még? Nem igaz h nem lehetettt FA-ről behúzni senkit.
TRI4X
Clowney a levegőben lóg, illetve még Ngakoue-n van a világ Seattle szeme.
Ha bármelyiküket behúzzuk olcsóért, akkor az összes f*szság ellenére adok egy B-t az idei FA-re, mert a Finney move-ot is nagyon szerettem.
Ha nem lesz semmi, ellenben Ifedit a kereten tartjuk (3 milla/év fölött bármennyivel) akkor meg F--

több mint 4 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Bruce Irvin visszatér! 😊
Nadal17
Jó az nekünk?

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 4 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Bruce Irvin visszatér! 😊
több mint 4 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
ÉN arra lennék kiváncsi hova fog elmenni a temérdek pénz ami van még? Nem igaz h nem lehetettt FA-ről behúzni senkit.
TRI4X
Igazából a soknak tűnő pénz jelenleg úgy áll, hogy egy nagy nevű pass rusher szerződtetése után 0 cap space marad.

Jelenleg kb. 20M áll rendelkezésre, ezt lehetne növelni egy Britt+TT+Ed Dickson cuttal 30M fölé. Hunt, Willson és Branden Jackson FA tenderje elvisz további 5M+ spacet. Ők azért fájdalmasak, mivel azt a szintet könnyen lehetne újoncokkal pótolni töredék fizetésért.
Moore és Hollister szerződése szerintem abszolút vállalható.

Ami szerencse, hogy ezek nem garantáltak, így viszonylag könnyen meg lehet szabadulni tőlük szezon kezdésig. Az újoncokra kb. 6M$t érdemes számolni.

Szerkesztette: Nadal17
több mint 4 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Félszemmel a draftra kacsintgatva, kitegyem holnap a saját magam által összerakott prospect listát? (Kb 100 játékos - kit hol érdemes húznunk.)

Ui: Bővített RB listával! 😀
akdestroyer
Mindenkeppen! 👍💪

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 144 — én ezt meguntam
Egyes források szerint Clowney a Mack/Donald szintű fizetésben reménykedett, viszont sehonnan nem kapott ilyen ajánlatot.
Állítólag a Seattle által kínált fizu "egy kategóriával" ezalatt van, és könnyen elképzelhető, hogy máshol sem kapna ennél többet.
Nadal17
Egyertelmuen ninc Mack es Donald szintjen.
Kozben az osszes FA Leo elkelt. Fowler, Floyd ma, tegnap pedig Beasley.
undisputedly
Nem értem a pánikot! Cassius Marshot bármikor be lehet húzni... akár harmadszor is 😊
több mint 4 éve
TRI4X Seattle Seahawks 19
ÉN arra lennék kiváncsi hova fog elmenni a temérdek pénz ami van még? Nem igaz h nem lehetettt FA-ről behúzni senkit.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Félszemmel a draftra kacsintgatva, kitegyem holnap a saját magam által összerakott prospect listát? (Kb 100 játékos - kit hol érdemes húznunk.)

Ui: Bővített RB listával! 😀

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
Egyes források szerint Clowney a Mack/Donald szintű fizetésben reménykedett, viszont sehonnan nem kapott ilyen ajánlatot.
Állítólag a Seattle által kínált fizu "egy kategóriával" ezalatt van, és könnyen elképzelhető, hogy máshol sem kapna ennél többet.
Nadal17
Egyertelmuen ninc Mack es Donald szintjen.
Kozben az osszes FA Leo elkelt. Fowler, Floyd ma, tegnap pedig Beasley.
több mint 4 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Egyes források szerint Clowney a Mack/Donald szintű fizetésben reménykedett, viszont sehonnan nem kapott ilyen ajánlatot.
Állítólag a Seattle által kínált fizu "egy kategóriával" ezalatt van, és könnyen elképzelhető, hogy máshol sem kapna ennél többet.
több mint 4 éve
gedam 5 700
ha tradelünk valakiért (Judon, Ngakoue, inkább utobbi legyen) csak ugy h közben kap is hosszútávú szerződést.
Clowneynak közben nem nagyon akarnak 20+miliót adni. nem csodálom
braxa88
Judon eleg nagy szerencse lovag volt tavaly, nem orulnek neki. Nagyon nem. Foleg, ha picket is adunk, marpedig a tag miatt kellene. A nyomasai 56%-at blokkolatlanul csinalta, vagy masik jatekos "hajtotta" fele a QB-t. Ez toronymagasan a legnagyob makfaktor volt tavaly.

 twitter.com/PFF_Sam/status/1237092627494973442?s=20
undisputedly
Szerintem ez a Ravens agresszív blitzeléséből jön, máshogy nem tudtak nyomást gyakorolni
Fast Willie
igen, a rengeteg corner blitz miatt maradt sokszor üresen. azért is becsapós, mert ő nem veszít semmit. ugye, ha nem jön be a secondaryt égeti meg egy elkapó, nem őt, ha bejön, akkor meg ő a király. jó-jó, de nem ér 16 misit.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 748
ha tradelünk valakiért (Judon, Ngakoue, inkább utobbi legyen) csak ugy h közben kap is hosszútávú szerződést.
Clowneynak közben nem nagyon akarnak 20+miliót adni. nem csodálom
braxa88
Judon eleg nagy szerencse lovag volt tavaly, nem orulnek neki. Nagyon nem. Foleg, ha picket is adunk, marpedig a tag miatt kellene. A nyomasai 56%-at blokkolatlanul csinalta, vagy masik jatekos "hajtotta" fele a QB-t. Ez toronymagasan a legnagyob makfaktor volt tavaly.

 twitter.com/PFF_Sam/status/1237092627494973442?s=20
undisputedly
Szerintem ez a Ravens agresszív blitzeléséből jön, máshogy nem tudtak nyomást gyakorolni
több mint 4 éve
feki Seattle Seahawks 79
Ngakoue Seattleben van jelenleg.
Jelentsen ez bármit is...
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 144 — én ezt meguntam
ha tradelünk valakiért (Judon, Ngakoue, inkább utobbi legyen) csak ugy h közben kap is hosszútávú szerződést.
Clowneynak közben nem nagyon akarnak 20+miliót adni. nem csodálom
braxa88
Judon eleg nagy szerencse lovag volt tavaly, nem orulnek neki. Nagyon nem. Foleg, ha picket is adunk, marpedig a tag miatt kellene. A nyomasai 56%-at blokkolatlanul csinalta, vagy masik jatekos "hajtotta" fele a QB-t. Ez toronymagasan a legnagyob makfaktor volt tavaly.

 twitter.com/PFF_Sam/status/1237092627494973442?s=20
undisputedly
Kifejezetten az Aldon Smith emlékkupa várományosa a csávó.
Nem örülnék neki. Finney megszerzése viszont tök jó
több mint 4 éve
Duff Seattle Seahawks 3 041
Az a baj, hogy Clowney egyedül kevés volt tavaly. Bár a sok "majdnem-sack"-je is hasznos, de kéne valaki aki a másik oldalról, vagy belülről is tud nyomást gyakorolni.

Jó lenne őt megtartani és még igazolni egy pass rushert, de hát az meg rengeteg lóvé :/
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
ha tradelünk valakiért (Judon, Ngakoue, inkább utobbi legyen) csak ugy h közben kap is hosszútávú szerződést.
Clowneynak közben nem nagyon akarnak 20+miliót adni. nem csodálom
braxa88
Judon eleg nagy szerencse lovag volt tavaly, nem orulnek neki. Nagyon nem. Foleg, ha picket is adunk, marpedig a tag miatt kellene. A nyomasai 56%-at blokkolatlanul csinalta, vagy masik jatekos "hajtotta" fele a QB-t. Ez toronymagasan a legnagyob makfaktor volt tavaly.

 twitter.com/PFF_Sam/status/1237092627494973442?s=20

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
cikesz Baltimore Ravens 590
Aktívan érdeklődtök Judon iránt. Elvileg egy 2. Vagy egy 3+valami apró az ára. ( forrás Sports Illustrated)
több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Lehet Brittet visszaképezzük RTbe
Marsellus Wallace
Mint tudjuk nem centerként kezdte és ez majdnem a karrierjébe került olyan fogalmatlan volt.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
feki Seattle Seahawks 79
Britt cut????? Remélem nem igaz, mert ha Hunt lesz a center megint, akkor Wilsonnak KIA lesz (és nem az autóra gondoltam)
garrett27
11.5 millió marha sok Brittnek...
több mint 4 éve
Marsellus Wallace Seattle Seahawks Baylor Bears 46
Lehet Brittet visszaképezzük RTbe
több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Britt cut????? Remélem nem igaz, mert ha Hunt lesz a center megint, akkor Wilsonnak KIA lesz (és nem az autóra gondoltam)

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
feki Seattle Seahawks 79
Britt, Dickson, KJ cut!
Mcdougald?
feki
Ezeket hol olvastad? Semmi forrast nem latok.
undisputedly
Sehol 😃
Csak saját vélemény alapján.
De a Crowell dologbol nagyon remélem, hogy nem lesz semmi.
Tegnap több helyen hozták,hogy közel a megállapodás... 🤦‍♂️

Szerkesztette: feki
több mint 4 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Quinton jefferson elment a Billsbe.

Viszont a Steelersből BJ Finney jött a helyére.
 twitter.com/TomPelissero/status/1240076893514326017
iktriad
Hol van a dislike gomb? 😉

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 144 — én ezt meguntam
Quinton jefferson elment a Billsbe.

Viszont a Steelersből BJ Finney jött a helyére.
 twitter.com/TomPelissero/status/1240076893514326017
iktriad

Jól van IK, gratulálok! Ez így úgy hangzik, mint Kábel legújabb kísérlete 😊 😊 😊