Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
Visszaigazoltuk Luke Willsont 😀 Vicc ezen a ponton mar. Dissly melle hoztuk 7 millioert Olsent, tendereztuk Hollistert es most visszaigazoltunk Willsont 4. TE-nek. 😀 Joke. Bohocok gyulekezete.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk a 2 misis fizetéseknél oké, hogy kieshetnének, de a helyükre is kellene valaki, aki vetminnel együtt is 5-600k-t azért elvisz, szóval ezek a nagy helyszabadítások nem pont így néznek ki.

Hollisternél a 2. körös tender szerintem bőven jó, 1. köröst nyilván felesleges, de eredeti körössel simán elvihető ingyen, ő pedig elég jó kis célpont lett itt. Majd jövőre adtok neki egy 20/5-ös szerződést^^

több mint 4 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 768 — Fantomas0429
A cardinals is fel fog jonni ránk a csoportba ès lassan elèrjük azt a pontot amikor már RW is kevès lesz hozzá hogy elmozdìtsa a csapatot a 3-4. helyröl a csoportba, na akkor talán változni fog valami.
több mint 4 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Nem sok Reed-nek az a pénz? Csak kérdezem.
garrett27
Szerintem de kb egy jo szezonra ami nem is tavly volt😀 kell mellé valaki falba különben sulytalan lesz.
Fant nem gondoltam volna h ilyen dealt kap
12th member
Fant kb. az értékét kapta "csak" 13,7 milla a garantált 3 évre...Na jó talán egy picit sok, de nem észvesztően.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Remélem senki nem gondolja komolyan hogy Ifedi marad. Pláne 10m$-ért.
Mégis melyik marha fizetne ennyit a RT poszt bohócának?
...
Máskülönben toporzékolni fogok.
Hallod Carroll?!

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
braxa88
Teljesen felesleges remenykedni. A 2011-2012-es draftokon kivul ez az FO a liga aljaban van. Nem mukodik ez a rendszer igy, hogy PC felett nincs senki. Megboldogult Paul Allen sem gyakorolt kontrollt, nem hogy Jody.

Az egyetlen kulonbseg a Jax fele FO es a mienk kozott, hogy nalunk van egy RW. Ennyi. Ha o nincs tavaly, akkor ez max 4 gyozelmes csapat.

En teljesen kiabrandultam ebbol a "vezetesbol". Ara vagyunk karhoztatva, hogy PO 1. vagy 2. korben max eselytelenul kiessunk a liga Top3 iranyitojaval.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
A Hopkins trade elkepesztoen erthetetlen. A liga top3 elkapoja bagoert. BoB nem sokaig marad a szekeben, ebben biztos vagyok.
több mint 4 éve
SONICS-SEAHAWKS Seattle Seahawks Washington Huskies 133 — andrasbora@gmail.com
Azért a Hopkins-tradet semmi nem űbereli... De Fantnak évi 10 milllát adni, hát az se látta pályán még. Én azt gondoltam naív módon, hogy Fant marad, kb 2 évre 10 milkóért és azt fogom gondolni, hogy ez túlfizetés.
több mint 4 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Nem sok Reed-nek az a pénz? Csak kérdezem.
garrett27
Szerintem de kb egy jo szezonra ami nem is tavly volt😀 kell mellé valaki falba különben sulytalan lesz.
Fant nem gondoltam volna h ilyen dealt kap
több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Nem sok Reed-nek az a pénz? Csak kérdezem.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
A csidalatos FO-nk azzal toltotte az FA period elso napjat, hogy a sajat toltelek embereinket visszaigazolta (Hollister, Jackson, Reed). Wow. Micsoda szakertelem kerem szepen. Championship.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jarran Reed marad Seattleben
 twitter.com/TomPelissero/status/1239734715822866432
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 150 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
George Fant -> Jets
 twitter.com/AdamSchefter/status/1239721019507703808
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
Én titkon remékenyedem benne, hogy Bulaga fogja tudni ugyanezt nálunk 2-4 millióval olcsóbban. Meg elhozzuk valamelyik veterán nose tacklet olcsóért (Harrison, Poe, Joseph), meg, hogy legalább egy Dante Fowler leesik és mondjuk jön a slotba Randall Cobb. De lehet bilibe lóg a kezem...
SONICS-SEAHAWKS
Conklin nem csak fiatalabb, de o runblockban is egy szornyeteg. NEm veletlenul hoztak velunk hirbe mar honapokkal ezelott. Tokeletes lett volna ide, de majd megint hoznak valami Ifedit, vagy meghosszabbitjak az 1.0-t es egy ev mulva megy majd a sajnalkozas, hogy " jajj, hat nem kellett volna, inkabb Conklint kellett volna megszerezni". Ugyanugy, mint iden Blair es Aamdi jatszatasa. Mindenki kovtelte oket a kezdobe szezon felenel, erre az elmult par hetben PC mast se csinalt, csak olyanokat nyilatkozott, hogy igen, sajnaljak, nagy hiba volt oket nem jatszatni. Like wtf. Szenilis ven ...
több mint 4 éve
SONICS-SEAHAWKS Seattle Seahawks Washington Huskies 133 — andrasbora@gmail.com
Én titkon remékenyedem benne, hogy Bulaga fogja tudni ugyanezt nálunk 2-4 millióval olcsóbban. Meg elhozzuk valamelyik veterán nose tacklet olcsóért (Harrison, Poe, Joseph), meg, hogy legalább egy Dante Fowler leesik és mondjuk jön a slotba Randall Cobb. De lehet bilibe lóg a kezem...
több mint 4 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
Seahawks frontoffice szokas szerint skippeli az első napot/kat🤷🏻‍♂️Aztán mehet a kukázás😀közben meg olyan wtf dealek vannak hogy csak pislog az ember de kiváncsian várom az első hirt
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
14-ért is olcsóbb lett, mint vártam

több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Conklin evi 12 millioert (42 millio3 evre) a Brownsban. Nekunk nem kellett ennyiert? Vicc.
undisputedly
Kell a pénz az Ifedi dealhez.
Ő 2 millióval olcsóbban tudja szinte ugyanazt.

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
Conklin evi 12 millioert (42 millio3 evre) a Brownsban. Nekunk nem kellett ennyiert? Vicc.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Mit szolnatok egy Chris Joneshoz 1. korert?
Mellette meg ketto edge rushert a B kategoriabol (pl. Quinn, Irvin, Beasly) es Clowney-t elenegdnenk.

Realitasa semmi, hogy meglepjuk, de nekem tetszene. Campbellt ugye JS mar evekkel ezelott meg akarta szerezni, most is szo volt rola, de a Baltimore egy 5. korosert elvitte. Komolyan, milyen GM vagy, ha egy kiszemeltedet 5. korert elviszik, es nem ajanlasz tobbet. A jatekosert akit evek ota ide akarsz hozni. Vicc.
undisputedly
Nekem semmilyen scenario sem tetszene amiben Clowney-t elengedjük.
Bazdki most adtunk érte egy 2 kört. Miért kell minden páratlan évben tolnunk egy sheldonrichardsont?
akdestroyer
En meggyoztem mar magam arrol, hogy nem er meg 22 milliot evente 😀
undisputedly
Értem, de tavaly ilyenkor nem volt nyilvánvaló, hogy ennyi lesz az ára?
...
Én minden olyan húzást balfasznak találok, ahol 1.-2.kört adnak olyan játékosért, akit aztán 1 év múlva hagynak lelépni.
Ez már BoB színvonal.

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mit szolnatok egy Chris Joneshoz 1. korert?
Mellette meg ketto edge rushert a B kategoriabol (pl. Quinn, Irvin, Beasly) es Clowney-t elenegdnenk.

Realitasa semmi, hogy meglepjuk, de nekem tetszene. Campbellt ugye JS mar evekkel ezelott meg akarta szerezni, most is szo volt rola, de a Baltimore egy 5. korosert elvitte. Komolyan, milyen GM vagy, ha egy kiszemeltedet 5. korert elviszik, es nem ajanlasz tobbet. A jatekosert akit evek ota ide akarsz hozni. Vicc.
undisputedly
Nekem semmilyen scenario sem tetszene amiben Clowney-t elengedjük.
Bazdki most adtunk érte egy 2 kört. Miért kell minden páratlan évben tolnunk egy sheldonrichardsont?
akdestroyer
En meggyoztem mar magam arrol, hogy nem er meg 22 milliot evente 😀
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Mit szolnatok egy Chris Joneshoz 1. korert?
Mellette meg ketto edge rushert a B kategoriabol (pl. Quinn, Irvin, Beasly) es Clowney-t elenegdnenk.

Realitasa semmi, hogy meglepjuk, de nekem tetszene. Campbellt ugye JS mar evekkel ezelott meg akarta szerezni, most is szo volt rola, de a Baltimore egy 5. korosert elvitte. Komolyan, milyen GM vagy, ha egy kiszemeltedet 5. korert elviszik, es nem ajanlasz tobbet. A jatekosert akit evek ota ide akarsz hozni. Vicc.
undisputedly
Nekem semmilyen scenario sem tetszene amiben Clowney-t elengedjük.
Bazdki most adtunk érte egy 2 kört. Miért kell minden páratlan évben tolnunk egy sheldonrichardsont?

több mint 4 éve
Marsellus Wallace Seattle Seahawks Baylor Bears 46
Mit szolnatok egy Chris Joneshoz 1. korert?
Mellette meg ketto edge rushert a B kategoriabol (pl. Quinn, Irvin, Beasly) es Clowney-t elenegdnenk.

Realitasa semmi, hogy meglepjuk, de nekem tetszene. Campbellt ugye JS mar evekkel ezelott meg akarta szerezni, most is szo volt rola, de a Baltimore egy 5. korosert elvitte. Komolyan, milyen GM vagy, ha egy kiszemeltedet 5. korert elviszik, es nem ajanlasz tobbet. A jatekosert akit evek ota ide akarsz hozni. Vicc.
undisputedly
Az biztos, hogy hozzá hasonló kaliberu jatekost meg a top10ben sem tudnank húzni, de kizártnak tartom, hogy beáldozzunk érte egy min. első kört hogy aztán még jól meg is fizessük
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 724 — SuperBowl Champions 2013/2014
Mit szolnatok egy Chris Joneshoz 1. korert?
Mellette meg ketto edge rushert a B kategoriabol (pl. Quinn, Irvin, Beasly) es Clowney-t elenegdnenk.

Realitasa semmi, hogy meglepjuk, de nekem tetszene. Campbellt ugye JS mar evekkel ezelott meg akarta szerezni, most is szo volt rola, de a Baltimore egy 5. korosert elvitte. Komolyan, milyen GM vagy, ha egy kiszemeltedet 5. korert elviszik, es nem ajanlasz tobbet. A jatekosert akit evek ota ide akarsz hozni. Vicc.
több mint 4 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Elfogadták az új CBA-t, ami egyebek mellett elnézőbb lesz a marihuána fogyasztással lebukott játékosokkal.

Van valakinek infója arról, hogy a jelenleg programban/eltiltás alatt lévő játékosokra nézve jár -e bármiféle változással?

Gordon jelenleg eltiltott, ugyanakkor a Seahawks játékosa, így akár érinthetné is a csapatot.