Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
Britt, Dickson, KJ cut!
Mcdougald?
feki
Ezeket hol olvastad? Semmi forrast nem latok.
több mint 4 éve
feki Seattle Seahawks 79
Britt, Dickson, KJ cut!
Mcdougald?
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Quinton jefferson elment a Billsbe.

Viszont a Steelersből BJ Finney jött a helyére.
 twitter.com/TomPelissero/status/1240076893514326017
több mint 4 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 768 — Fantomas0429
Hmmm világos , ès szerintetek (aki hozzáèrtő vagy utánna nèzett) a drafton a 27 es pick nel esetleg 2. Kor elejèn találhatunk mèg klasszikus edge rushert?
Fantomas0429
Hozzáértő nem vagyok, de utánanéztem. 😊

A második oldalon van egy terjedelmesebb kommentem, amiben az összes posztról szót ejtettem, ha érdekel a draft a mi szemszögünkből, érdemes lehet elolvasnod, de most, csak neked, itt az edgerusher-kivonat:

"DE- A "biztosan kimentek" kategóriába csak 2 nevet írtam fentebb, na nem azért, mert nem megy ki rajtuk kívűl még 3 DE az 1/27-es pickig, hanem azért mert fogalmam sincs kik lesznek azok. 5 játékos is van aki igazi elit DE matéria, és jó eséllyel ketten is bent lesznek még a mi választásunknál!
Akikre figyelni kell: Yetur Gross-Matos, K'Lavon Chainsson, Curtis Weaver, Terrell Lewis, Julian Okwara.
Apróbb különbségek vannak köztük, de a legtöbb helyen mind benne vannak a top40-ben, bármelyikük is van bent, ki kell húzni. Közülük is talán Curtis Weaver(DE) a kedvencem, mockolták is hozzánk itt-ott, nagyon örülnék neki."
...
"A fent vázolt DE helyzet fényében nagyon nem örülnék annak, ha kiszambáznánk az második kör elejéig, mert az összes elit tehetségű passzsiettetőt buknánk, és itt már megint csak a 2.körös resztiből való kukázás maradna. De mivel komoly esély nyílik erre a szcenárióra is, nézzük, ki lenne jó pick a második kör elején:

Nagyon kevés név van a táblázatomban ezen a helyen. OT-ben, DT-ben szerintem nagy a szakadék, inkább ilyen "2.körvége"-játékosok maradtak, a többi posztra nem lőnék, egyedül DE poszton tudnám kiemelni Darrell Taylor(DE) és Zach Baun(DE) nevét, akikre 2/35 körül nem mondom azt hogy reach."
...
2/59, 2/64 Seahawks on the clock

Két pick a második kör végén, és nagyon mély merítési lehetőség, rengeteg jó prospecttel, illik hát jól kihasználni. Kire lőjünk?

Ha nem DE-re adtuk az első kört, akkor csúszók hiányában itt Jonathan Greeland(DE), Josh Uche(DE), és Bradlee Anae(DE) is nagyon jó értéket képvisel, utóbbit a pff is nagyon szereti."

Majd áprilisban update-elek még.
(De mi a f*szomnak amúgy, úgyis valami 3.körbe várt project játékosra lőjük el az elsőköröst, akiből sosem lesz rendes kezdő. 😀)
akdestroyer
Cool király elemzès koszi!! Szoval beszoptuk mert tuti h kiszambazunk valahova .
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Hmmm világos , ès szerintetek (aki hozzáèrtő vagy utánna nèzett) a drafton a 27 es pick nel esetleg 2. Kor elejèn találhatunk mèg klasszikus edge rushert?
Fantomas0429
Hozzáértő nem vagyok, de utánanéztem. 😊

A második oldalon van egy terjedelmesebb kommentem, amiben az összes posztról szót ejtettem, ha érdekel a draft a mi szemszögünkből, érdemes lehet elolvasnod, de most, csak neked, itt az edgerusher-kivonat:

"DE- A "biztosan kimentek" kategóriába csak 2 nevet írtam fentebb, na nem azért, mert nem megy ki rajtuk kívűl még 3 DE az 1/27-es pickig, hanem azért mert fogalmam sincs kik lesznek azok. 5 játékos is van aki igazi elit DE matéria, és jó eséllyel ketten is bent lesznek még a mi választásunknál!
Akikre figyelni kell: Yetur Gross-Matos, K'Lavon Chainsson, Curtis Weaver, Terrell Lewis, Julian Okwara.
Apróbb különbségek vannak köztük, de a legtöbb helyen mind benne vannak a top40-ben, bármelyikük is van bent, ki kell húzni. Közülük is talán Curtis Weaver(DE) a kedvencem, mockolták is hozzánk itt-ott, nagyon örülnék neki."
...
"A fent vázolt DE helyzet fényében nagyon nem örülnék annak, ha kiszambáznánk az második kör elejéig, mert az összes elit tehetségű passzsiettetőt buknánk, és itt már megint csak a 2.körös resztiből való kukázás maradna. De mivel komoly esély nyílik erre a szcenárióra is, nézzük, ki lenne jó pick a második kör elején:

Nagyon kevés név van a táblázatomban ezen a helyen. OT-ben, DT-ben szerintem nagy a szakadék, inkább ilyen "2.körvége"-játékosok maradtak, a többi posztra nem lőnék, egyedül DE poszton tudnám kiemelni Darrell Taylor(DE) és Zach Baun(DE) nevét, akikre 2/35 körül nem mondom azt hogy reach."
...
2/59, 2/64 Seahawks on the clock

Két pick a második kör végén, és nagyon mély merítési lehetőség, rengeteg jó prospecttel, illik hát jól kihasználni. Kire lőjünk?

Ha nem DE-re adtuk az első kört, akkor csúszók hiányában itt Jonathan Greeland(DE), Josh Uche(DE), és Bradlee Anae(DE) is nagyon jó értéket képvisel, utóbbit a pff is nagyon szereti."

Majd áprilisban update-elek még.
(De mi a f*szomnak amúgy, úgyis valami 3.körbe várt project játékosra lőjük el az elsőköröst, akiből sosem lesz rendes kezdő. 😀)

több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 145 — én ezt meguntam
Szerintetek Clowney marad azert ez a nagy csend? Ha mondjuk 23-24 mill ti örülnètek?
Fantomas0429
Igen
de ezzel az edge állománnyal is kevés lenne clowney. Vicc amit művelnek, ránéznek a DL névsorra és azt mondják á majd kukézunk 3.naptól mert arrol vagyunk híresek és a hagyományokar tiszteljük?!
braxa88
En nem orulnek. A 6 evespalyafutasa soran egyszer tudott minden meccsen jatszani. Ez 3 eve volt. Plusz lathattuk, hogy nekunk klasszikus edge rusher kell, nem pedig Clowney. Vele a palyan ez a DL a liga legrosszabbja volt tavaly.
undisputedly
Hát azért szerintem ez ennél picit komplexebb kérdés, főleg egy Ansah-val nehezítve, főleg úgy, hogy komplett gapeket át kellett engedni az alulteljesítő LB sornak, főleg úgy, hogy Reed full formán kívül volt, amikor játszott.
Azzal egyetértek, hogy ő sosem lesz a 12+ sackes terror ember. Én azt a koncit nem értem, amely alapján elengedtük Clarkot, és most meg megtartjuk Clowneyt mindegy
több mint 4 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 768 — Fantomas0429
Hmmm világos , ès szerintetek (aki hozzáèrtő vagy utánna nèzett) a drafton a 27 es pick nel esetleg 2. Kor elejèn találhatunk mèg klasszikus edge rushert?
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szerintetek Clowney marad azert ez a nagy csend? Ha mondjuk 23-24 mill ti örülnètek?
Fantomas0429
Igen
de ezzel az edge állománnyal is kevés lenne clowney. Vicc amit művelnek, ránéznek a DL névsorra és azt mondják á majd kukézunk 3.naptól mert arrol vagyunk híresek és a hagyományokar tiszteljük?!
braxa88
En nem orulnek. A 6 evespalyafutasa soran egyszer tudott minden meccsen jatszani. Ez 3 eve volt. Plusz lathattuk, hogy nekunk klasszikus edge rusher kell, nem pedig Clowney. Vele a palyan ez a DL a liga legrosszabbja volt tavaly.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 768 — Fantomas0429
Szerintetek Clowney marad azert ez a nagy csend? Ha mondjuk 23-24 mill ti örülnètek?
több mint 4 éve
Marsellus Wallace Seattle Seahawks Baylor Bears 46
Beasley -> Titans

Tényleg nem marad senki.. Lehet Clowney-ra mondanak all-int és úgy gondolják, hogy a draftról a top 3-4 pick-el megoldjuk a maradékot?

Green és Collier ugye nem bust mint kiderült...
Nadal17
Benettet mar senki se akarja viszont látni? Csak mert neki azért hiányoznak a könyvolvasós meetingek
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 145 — én ezt meguntam
Bulaga a Chagersben. 3 ev 30 millio, 10/ev.

Figyeljetek meg Ifedi marad evi 12 millioert.
undisputedly
Én ebben eddig is biztos voltam 😀
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
Bulaga a Chagersben. 3 ev 30 millio, 10/ev.

Figyeljetek meg Ifedi marad evi 12 millioert.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 145 — én ezt meguntam
Beasley -> Titans

Tényleg nem marad senki.. Lehet Clowney-ra mondanak all-int és úgy gondolják, hogy a draftról a top 3-4 pick-el megoldjuk a maradékot?

Green és Collier ugye nem bust mint kiderült...
Nadal17
Green nem bust szerintem...
Helmut Zimmer
Persze, még sokat fejlődhet. Voltak jó megmozdulásai a szezon során, de még nagyon nem az a szint, hogy egy contender csapat kezdő DE-je legyen.
Clark is lassabban kezdett rotációs játékosként és látjuk hova jutott, én örülnék a legjobban, ha Green is hasonló ütemben fejlődne.
Nadal17
Hát szerintem a kevés pozitív meglepetés egyike volt Green tavaly. Sokat fejlődött. Rotációs játékos, akit az upside miatt húztunk. Már rég nyilvánvaló, hogy nálunk nincsenek "even" játikosok min-maxra megyünk, ezért is kevés a tradicionális "kezdő" a védelem frontjában. Sajnos ez már a feladatkiosztásoknál is jelen van, szerintem ezért is vagyunk legjobb esetben közepesek védelemben.
Viszont ez még Collieren is segíthet. Kúrva jó keze van, de ez az NFL-ben önmagában kevés.
több mint 4 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Beasley -> Titans

Tényleg nem marad senki.. Lehet Clowney-ra mondanak all-int és úgy gondolják, hogy a draftról a top 3-4 pick-el megoldjuk a maradékot?

Green és Collier ugye nem bust mint kiderült...
Nadal17
Green nem bust szerintem...
Helmut Zimmer
Persze, még sokat fejlődhet. Voltak jó megmozdulásai a szezon során, de még nagyon nem az a szint, hogy egy contender csapat kezdő DE-je legyen.
Clark is lassabban kezdett rotációs játékosként és látjuk hova jutott, én örülnék a legjobban, ha Green is hasonló ütemben fejlődne.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 145 — én ezt meguntam
Beasley -> Titans

Tényleg nem marad senki.. Lehet Clowney-ra mondanak all-int és úgy gondolják, hogy a draftról a top 3-4 pick-el megoldjuk a maradékot?

Green és Collier ugye nem bust mint kiderült...
Nadal17
Green nem bust szerintem...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Beasley -> Titans

Tényleg nem marad senki.. Lehet Clowney-ra mondanak all-int és úgy gondolják, hogy a draftról a top 3-4 pick-el megoldjuk a maradékot?

Green és Collier ugye nem bust mint kiderült...
Nadal17
Fowler még nem írta alá sehová.
több mint 4 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Beasley -> Titans

Tényleg nem marad senki.. Lehet Clowney-ra mondanak all-int és úgy gondolják, hogy a draftról a top 3-4 pick-el megoldjuk a maradékot?

Green és Collier ugye nem bust mint kiderült...
több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Szerintem a management karanténban van, se mobil, se laptop. Mást nem tudok elképzelni magyarázatkénr erre a bénultságra.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 145 — én ezt meguntam
Ha 2 db RBt hozunk a drafton, akkor
a 2-nál azt fogom mondani, hogy de legalább nem "BoB a GM-ünk". Azt hiszem ez a végső mentsvár!
Fowler, Golden, Clowney vagy trade :/
braxa88
Griffin es Beasly is teriteken, habar utobbival nem vagyunk kisegitve. Tovabbra is tartom, hogy amit az FO muvel az a vicc kategoria.
undisputedly
Én azon filóztam az imént, hogy tulajdonképpen miért is vagyok meglepve?
Vagy egyáltalán mit vártam? És miért pont vártam azt amit? Miért nem ezt?

Tényleg azt hittem, hogy majd nem fogjuk az első 3 napban végignézni, ahogy az összes nagy nevet elviszik a needek közül (mellesleg nem egyet kurvaolcsón), mialatt mi 2 ujjal húzgáljuk a cerkát az FO-ban az íróasztal alatt?

Vagy azt hogy nem baszunk el indokolatlan mennyiségű (min 30m$) pénzt, a saját 6.számú/bust/nemkezdőszintű/örökígéret FA-inkre, a fasztudja miért?

Pedig annyira adta magát.

Legalább 3x hallgattam meg ezt a kazettát, és mindháromszor rendszer nélkül, egymásra felvett, szar minőségű, recsegő Postás Józsi válogatás szólt.
És beraktam negyedszerre is, és megint arra vártam a fotelben ülve, hogy Wagner jöjjön...

De ilyenkor ki a fasz tulajdonképpen?
Szerintem én. 😀

Ennek ellenére a draftról még mindig megvannak a saját lázálmaim (OT meg DE pickekkel az elején)...
És amikor egy letrade után majd izomból felrúgom a hangfalat, amiért megint egy harmadik körbe várt üveglábú futót húzunk majd az első pickkel, megint meg leszek lepve.

De miért is?
akdestroyer
4 pick van ugye a top101 jatekos kozott.

OL es DL az ordito need.

Hozni fogunk Wr-t, RB-t, CB-t majd egy bust OL-t, amolyan Ifedi vagy Hunt felet.
undisputedly
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
Fowler, Golden, Clowney vagy trade :/
braxa88
Griffin es Beasly is teriteken, habar utobbival nem vagyunk kisegitve. Tovabbra is tartom, hogy amit az FO muvel az a vicc kategoria.
undisputedly
Én azon filóztam az imént, hogy tulajdonképpen miért is vagyok meglepve?
Vagy egyáltalán mit vártam? És miért pont vártam azt amit? Miért nem ezt?

Tényleg azt hittem, hogy majd nem fogjuk az első 3 napban végignézni, ahogy az összes nagy nevet elviszik a needek közül (mellesleg nem egyet kurvaolcsón), mialatt mi 2 ujjal húzgáljuk a cerkát az FO-ban az íróasztal alatt?

Vagy azt hogy nem baszunk el indokolatlan mennyiségű (min 30m$) pénzt, a saját 6.számú/bust/nemkezdőszintű/örökígéret FA-inkre, a fasztudja miért?

Pedig annyira adta magát.

Legalább 3x hallgattam meg ezt a kazettát, és mindháromszor rendszer nélkül, egymásra felvett, szar minőségű, recsegő Postás Józsi válogatás szólt.
És beraktam negyedszerre is, és megint arra vártam a fotelben ülve, hogy Wagner jöjjön...

De ilyenkor ki a fasz tulajdonképpen?
Szerintem én. 😀

Ennek ellenére a draftról még mindig megvannak a saját lázálmaim (OT meg DE pickekkel az elején)...
És amikor egy letrade után majd izomból felrúgom a hangfalat, amiért megint egy harmadik körbe várt üveglábú futót húzunk majd az első pickkel, megint meg leszek lepve.

De miért is?
akdestroyer
4 pick van ugye a top101 jatekos kozott.

OL es DL az ordito need.

Hozni fogunk Wr-t, RB-t, CB-t majd egy bust OL-t, amolyan Ifedi vagy Hunt felet.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Fowler, Golden, Clowney vagy trade :/
braxa88
Griffin es Beasly is teriteken, habar utobbival nem vagyunk kisegitve. Tovabbra is tartom, hogy amit az FO muvel az a vicc kategoria.
undisputedly
Én azon filóztam az imént, hogy tulajdonképpen miért is vagyok meglepve?
Vagy egyáltalán mit vártam? És miért pont vártam azt amit? Miért nem ezt?

Tényleg azt hittem, hogy majd nem fogjuk az első 3 napban végignézni, ahogy az összes nagy nevet elviszik a needek közül (mellesleg nem egyet kurvaolcsón), mialatt mi 2 ujjal húzgáljuk a cerkát az FO-ban az íróasztal alatt?

Vagy azt hogy nem baszunk el indokolatlan mennyiségű (min 30m$) pénzt, a saját 6.számú/bust/nemkezdőszintű/örökígéret FA-inkre, a fasztudja miért?

Pedig annyira adta magát.

Legalább 3x hallgattam meg ezt a kazettát, és mindháromszor rendszer nélkül, egymásra felvett, szar minőségű, recsegő Postás Józsi válogatás szólt.
És beraktam negyedszerre is, és megint arra vártam a fotelben ülve, hogy Wagner jöjjön...

De ilyenkor ki a fasz tulajdonképpen?
Szerintem én. 😀

Ennek ellenére a draftról még mindig megvannak a saját lázálmaim (OT meg DE pickekkel az elején)...
És amikor egy letrade után majd izomból felrúgom a hangfalat, amiért megint egy harmadik körbe várt üveglábú futót húzunk majd az első pickkel, megint meg leszek lepve.

De miért is?

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 725 — SuperBowl Champions 2013/2014
Fowler, Golden, Clowney vagy trade :/
braxa88
Griffin es Beasly is teriteken, habar utobbival nem vagyunk kisegitve. Tovabbra is tartom, hogy amit az FO muvel az a vicc kategoria.
több mint 4 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
The #Bears are signing pass-rusher Robert Quinn to a 5-year, $70 million contract.

14M átlag, 30M garantált.
több mint 4 éve
feki Seattle Seahawks 79
Crowell 🤦‍♂️🤷‍♂️
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 163 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ogbah-t is elvittek 2 evre 14 millioert, 7,5 garantalttal. Ha ezek kozott a budget, de hasznos FA-k kozott nem halaszunk..... hihetetlen. Persze David Moore szerzodese volt a prioritas 6. szamu elkapokent, megertem, hogy masra nem jutott ido.
undisputedly
Még mindig hozzá lehet vágni a Jagshez egy idei 1. kört meg némi aprót Ngakoueért.

Szerkesztette: iktriad