Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
peet_24 Seattle Seahawks 261
Lehet bontani a pezsgőt. Ifedi elment a Bearsbe.
iktriad
Rettenetesen kíváncsi vagyok, hogy mi lesz vele, kiváló értékmérő lesz. Ha csak egy elfogadható szintet képes nyújtani, akkor már biztos, hogy a hiba a mi készülékünkben van...
több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Lehet bontani a pezsgőt. Ifedi elment a Bearsbe.
iktriad
Wilson pezsgőt bontott és lemondta a társadalombiztosítását. Talán most már életben marad.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
mum Seattle Seahawks 49
Lehet bontani a pezsgőt. Ifedi elment a Bearsbe.
iktriad
Ez innentől egy sikeres holtszezon 😀
több mint 4 éve
Marsellus Wallace Seattle Seahawks Baylor Bears 46
,,We have just lost both an outstanding player and an outstanding person, Ifedi was a true value for the seahawks organisation, we hope he will return one day and retire as a seahawk" (P.C.)

Szerkesztette: Marsellus Wallace
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Lehet bontani a pezsgőt. Ifedi elment a Bearsbe.
iktriad
elveszítettük az utolsó kezdő 1. körösünk. 😕
...de nincsen semmi baj, hisz visszatért Bruce Irvin… juhhééé 😊
több mint 4 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Lehet bontani a pezsgőt. Ifedi elment a Bearsbe.
iktriad
Neeeeeeeee már. 😊
Sonics
Na ez jó hír 😊 flagman 😀
több mint 4 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Lehet bontani a pezsgőt. Ifedi elment a Bearsbe.
iktriad
Neeeeeeeee már. 😊

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lehet bontani a pezsgőt. Ifedi elment a Bearsbe.
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Van egy összesküvés elméletem 😃
passz orientált játékra fogunk átállni

1.A falba olyan emberek jöttek FA rol akik passz blokkolásban jók

2.az elkapó szekciót is erősítették
(Olsen, Dissly, Hollister TE Lockett, Metcalf, Dorsett WR)

3.Nem jött futó

Vélemény?
feki
feki
A falba olyan emberek jottek (egy kivetelevel) akik semmiben sem jok.
Vicc, komolyan. Ide hozunk egy jobb esetben is csak 3. vagy 4. szamu elkapot, amikor tele a draft WR meg OL emberekkel akik velhetoen anti 2013-as draft class lesz ugye. Ezzel parhuzamosan mi pedig szep lassan gyujtogetjuk annak a '13-as classnak a top 15 jatekosait. Az evtized legrosszabb classa btw.

Szenilis demens PC, sosem fogja belatni, hogy neki lefott a kave. Felette pedig nincs tulajdonosi kontrol.
undisputedly
Mond ki: "VÉN MÉSZLERAKAT NYUGGER!!!!!" 😀
Helmut Zimmer
Carroll még home officeból is veszélyes
Fast Willie
...attól függ kire...? 😊

De azt mondják a tűz-közeliek, hogy amúgy nem igaz, hogy azt csinál Carroll, amit akar, mert kialakult egy nagyon erős tengely Bert Kolde és Chris McGowan úrak közt (elnézést, ha nem jó a megfogalmazás).
Ők állítólag nagyon nagyon frusztráltak tudnak lenni és nekik nem nagyon lehet süketelni…
Én utánanéztem, ez a két csávó konkrétan Jo Lynn jobb és balkeze, és jelentős senioritással bírnak Schneider felett. Annak én nem örülnék ha beleszólnának a szakmai munkába, de jó tudni, hogy van kontroll.
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 812
Van egy összesküvés elméletem 😃
passz orientált játékra fogunk átállni

1.A falba olyan emberek jöttek FA rol akik passz blokkolásban jók

2.az elkapó szekciót is erősítették
(Olsen, Dissly, Hollister TE Lockett, Metcalf, Dorsett WR)

3.Nem jött futó

Vélemény?
feki
feki
A falba olyan emberek jottek (egy kivetelevel) akik semmiben sem jok.
Vicc, komolyan. Ide hozunk egy jobb esetben is csak 3. vagy 4. szamu elkapot, amikor tele a draft WR meg OL emberekkel akik velhetoen anti 2013-as draft class lesz ugye. Ezzel parhuzamosan mi pedig szep lassan gyujtogetjuk annak a '13-as classnak a top 15 jatekosait. Az evtized legrosszabb classa btw.

Szenilis demens PC, sosem fogja belatni, hogy neki lefott a kave. Felette pedig nincs tulajdonosi kontrol.
undisputedly
Mond ki: "VÉN MÉSZLERAKAT NYUGGER!!!!!" 😀
Helmut Zimmer
Carroll még home officeból is veszélyes
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Van egy összesküvés elméletem 😃
passz orientált játékra fogunk átállni

1.A falba olyan emberek jöttek FA rol akik passz blokkolásban jók

2.az elkapó szekciót is erősítették
(Olsen, Dissly, Hollister TE Lockett, Metcalf, Dorsett WR)

3.Nem jött futó

Vélemény?
feki
feki
A falba olyan emberek jottek (egy kivetelevel) akik semmiben sem jok.
Vicc, komolyan. Ide hozunk egy jobb esetben is csak 3. vagy 4. szamu elkapot, amikor tele a draft WR meg OL emberekkel akik velhetoen anti 2013-as draft class lesz ugye. Ezzel parhuzamosan mi pedig szep lassan gyujtogetjuk annak a '13-as classnak a top 15 jatekosait. Az evtized legrosszabb classa btw.

Szenilis demens PC, sosem fogja belatni, hogy neki lefott a kave. Felette pedig nincs tulajdonosi kontrol.
undisputedly
Mond ki: "VÉN MÉSZLERAKAT NYUGGER!!!!!" 😀
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Van egy összesküvés elméletem 😃
passz orientált játékra fogunk átállni

1.A falba olyan emberek jöttek FA rol akik passz blokkolásban jók

2.az elkapó szekciót is erősítették
(Olsen, Dissly, Hollister TE Lockett, Metcalf, Dorsett WR)

3.Nem jött futó

Vélemény?
feki
feki
A falba olyan emberek jottek (egy kivetelevel) akik semmiben sem jok.
Vicc, komolyan. Ide hozunk egy jobb esetben is csak 3. vagy 4. szamu elkapot, amikor tele a draft WR meg OL emberekkel akik velhetoen anti 2013-as draft class lesz ugye. Ezzel parhuzamosan mi pedig szep lassan gyujtogetjuk annak a '13-as classnak a top 15 jatekosait. Az evtized legrosszabb classa btw.

Szenilis demens PC, sosem fogja belatni, hogy neki lefott a kave. Felette pedig nincs tulajdonosi kontrol.
több mint 4 éve
feki Seattle Seahawks 79
Van egy összesküvés elméletem 😃
passz orientált játékra fogunk átállni

1.A falba olyan emberek jöttek FA rol akik passz blokkolásban jók

2.az elkapó szekciót is erősítették
(Olsen, Dissly, Hollister TE Lockett, Metcalf, Dorsett WR)

3.Nem jött futó

Vélemény?
feki
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Phillip Dorsett signing
Oszi
Én díjazom
garrett27
Nem véletlen, hogy ide jött Höri egykori "nagy" "kedvence"(lásd még bowl.hu draft stream - "Philip Dorsett alacsonyabb nálam!" 😊 ).
 twitter.com/NFLDraftBites/status/1242529762008014849
több mint 4 éve
Marsellus Wallace Seattle Seahawks Baylor Bears 46
Én nem tudom Carollek mit látnak ebben a draftclassban amit a szakértő nem, de eddig tudtam elhitetni magammal, hogy nem szándékosan balfaszkodunk. Kikukázzuk az évtized egykori elsőkörös bust O-falakat, oke egykoron volt bennük potenciál, hátha kihozzuk (ez elfogadhatóan szar lépés). Hozunk TE-t, rendben, láttuk mit adott tavaly az offensenek a potens TE játék (védhető lépés). A CB sorunkban a depth, mint olyan nem létezett, Flowerssel sokszor csak kevesebben voltunk a pályán, ezért hozzunk egy kiváló cornert, Dunbart, ráadásul idén szotyiért (ez egy erős B+ os lépés szerintem)
De az, hogy idehozzuk Dorsettet, kiborítja a bilit. Az első 4 pickünkből a top 101ben akár 2 olyan WR-t is kihúzhatnánk a történelmien erős classból (potenciálisan Pittman, Aiyuk, Laviska Sheanult, Reagor, Mims, D. Peoples-jonest is mockolták már hozzánk) akik még NFL szinten is bőven átlag feletti WR3ak lennének, de láttuk mi lett tavaly egy 3rd rounder McLaurinból. Erre idehozzuk Dorsettet, aki konstans 3-400yardra képes...
Ezzel szépen lassan elmegy a pénz, a cutok és az átstruktútálások egyelőre váratnak magukra, de a legbosszantóbb az, hogy az OL, CB, WR needet teljesen nyugadtan, minőségen kielégíthettük volna a draft elején, OLCSÓN. Emellett simán elfért volna akár egy Clowney Griffen duo a D-falba ami a csapat achilles-sarka volt tavaly. Na ezzel megyünk teljesen szembe, értelmetlenül. Abból kiindulva kikkel beszélgettünk a combineon, húzunk jelen állás szerint egy Anae/Okwara/Gross-Matos féle DEt, aki minőségben bőven elmarad a fent említett uraktól, továbbá jön a korai RB pick, és egy CB, hamár végre szereztünk minőséget Dumbar személyében.
több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Phillip Dorsett signing
Oszi
Én díjazom

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Phillip Dorsett signing
több mint 4 éve
feki Seattle Seahawks 79
Én nem mondanék le Collierről,
1 év után nagyon sokan voltak még gyengék.
Elméletileg sérült is volt...

Szerkesztette: feki
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Csak néhány kérdés, ha akarjátok megválaszoljátok, ha akarjátok nem.

1. Erősödött az OLine? | nem |
2. Erősödött a DLine? | nem |
3. Hány kezdő szintű EDGE van a csapatban? | zéro |
4. A Secondary hány meccsen tud ugyan olyan kezdő összeállításban felállni? | max. 4-5 meccs |
5. Van-e egészséges futónk a rosteren, és az képes-e ezzel a fallal elfogadható teljesítményre? | van, de ezzel a fallal lepkefing |

És igen, tudom hogy még fogunk draftolni.

Még mindig nem látjátok siralmasnak a FO munkáját?
BigBaltazar
Sokkal rosszabb én középszerűnek látom, ami a halál.

1. olyan mint volt, és nem is lesz más. Amíg opciósjáték-dömping van, addig a Tacklek folyton egyik szemükkel az inside zonet nézik, és a játék 1. üteméiben feltartó/prevent blokkolás lesz (ami egy faszság, mert Bullrush ellen annyit ér, mint rák ellen a sebtapasz). Ha bevállalnánk az 1/8-on belül és igazi prémium Tackle tehetséget húznánk más lehetne, tehát nem lesz.
Miután ez így magad, nem látok arra esélyt, hogy számottevően más legyen. Kábelt szaroztuk, de amint nem olyan falat kellett építenie, ami 3 féle opciót kell hogy megoldjon egy játékon belül, rögtön tudott újra falat építeni.


2. Stagnál, ha marad Clowney, és nem is szervezik át. . Ha Reed teljes szezont fut, ha Green tovább fejlődik, akkor jobb lehet (Collier szerintem annyi). Jelenleg azt gondolom, hogy még nem gyengült, és előttünk egy draft, amúgy a válaszom lent.

3. nem tudjuk milyen állapotban vannak a fiatalok, de előttünk egy draft, és az utána következő lepattanó. Amúgy azok részére, akik nem voltak itt még a Carroll éra elején, 2011ig Raheem Brock és Clem toltak 10+ sackes szezonokat, csak azért mert volt 2 nagyszerű anchor/shepherd játékosunk Bryant, és Mebane személyében. Patriotsban éveken át nem volt klasszis Edge...

4. Nem tudom. az offseason legörömtelibb változása, hogy az erőnléti edzőket elcsapták, ennek ellenére én olyan 3-4 kezdő összeállítást gondolok reálisnak (de nem látom a draftot, és a lepattanózást utána.

5. Lynch visszavonult? 😊 😊 😊
több mint 4 éve
SONICS-SEAHAWKS Seattle Seahawks Washington Huskies 133 — andrasbora@gmail.com
1. Nem
2. Nem
3. 0.5
4. 12
5. Van, igen

De, siralmas egyelőre.


DE! Clowney marad, Griffen jön, meg még egy DT és nagyon jól fogunk draftolni.
1. OT, 2. WR, 2. G, 3. LB, 4. RB, 4. S, 6. DT
több mint 4 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Csak néhány kérdés, ha akarjátok megválaszoljátok, ha akarjátok nem.

1. Erősödött az OLine? | nem |
2. Erősödött a DLine? | nem |
3. Hány kezdő szintű EDGE van a csapatban? | zéro |
4. A Secondary hány meccsen tud ugyan olyan kezdő összeállításban felállni? | max. 4-5 meccs |
5. Van-e egészséges futónk a rosteren, és az képes-e ezzel a fallal elfogadható teljesítményre? | van, de ezzel a fallal lepkefing |

És igen, tudom hogy még fogunk draftolni.

Még mindig nem látjátok siralmasnak a FO munkáját?

Szerkesztette: BigBaltazar

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 261 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Al Woods közben az egykor Seahwaks játékosok körében nagyon népszerű Jagsbe igazolt 1 évre.

 twitter.com/NFL_Stats/status/1242209761426313217?s=20
Apex
5. körért egy remek corner. Szépen lehúzta a Seahawkst a Redskint ezzel.
iktriad
várjuk meg a fizetési igényt
Amadeus
Nyilvan megallapodtak vele, mielott hoztuk. Azon se lennek meglepodve, ha hagynak az egy evest kifutni, es tesztelne a piacot jovore a salary cap novekedessel es uj CBA-val.
undisputedly
Ha olyan jó éve lesz itt is, mint tavaly(ha lesz szezon...), akkor idény közben/vége felé alá kell irtani.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Al Woods közben az egykor Seahwaks játékosok körében nagyon népszerű Jagsbe igazolt 1 évre.

 twitter.com/NFL_Stats/status/1242209761426313217?s=20
Apex
5. körért egy remek corner. Szépen lehúzta a Seahawkst a Redskint ezzel.
iktriad
várjuk meg a fizetési igényt
Amadeus
Nyilvan megallapodtak vele, mielott hoztuk. Azon se lennek meglepodve, ha hagynak az egy evest kifutni, es tesztelne a piacot jovore a salary cap novekedessel es uj CBA-val.
több mint 4 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Al Woods közben az egykor Seahwaks játékosok körében nagyon népszerű Jagsbe igazolt 1 évre.

 twitter.com/NFL_Stats/status/1242209761426313217?s=20
Apex
5. körért egy remek corner. Szépen lehúzta a Seahawkst a Redskint ezzel.
iktriad
várjuk meg a fizetési igényt

criminal lawyer or criminal lawyer?