Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Teljesen amatőrként, úgy hogy a prospecteket nem ismerem, egyszerűen needre húztam.

27: R1P27
EDGE K'LAVON CHAISSON
LSU / vagy Griffen vagy Clowney de mindkettőre nem sok esélyt látok, ezért kell a rush /
BigBaltazar
Ha K'Lavon Chaisson lecsúszna 1/27-ig és ott behúznánk, a bokám lefosnám a gyönyörűségtől.

Az álomdraftomban őt írtam első lendületből, egy 1/20-ra feltrade után, csak aztán sajnáltam a move-ért odaadott 3.+5.kört.
Meg nem is biztos hogy bent lesz.

Annyira atletikus, gyors, és olyan jól hajlik, hogy egy ideális világban a top10-ben kimenne.
Csak most a várható QB-OT rush után, (top 10ben kimegy 3+4) az előző évekkel ellentétben összes védőfalember csúszni fog.

több mint 4 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Teljesen amatőrként, úgy hogy a prospecteket nem ismerem, egyszerűen needre húztam.

27: R1P27
EDGE K'LAVON CHAISSON
LSU / vagy Griffen vagy Clowney de mindkettőre nem sok esélyt látok, ezért kell a rush /
59: R2P27
DL JUSTIN MADUBUIKE
TEXAS A&M / ismét egy védőfal ember, nem árt az erősítés /
64: R2P32
CB BRYCE HALL
VIRGINIA / nyilván ezt sem kell magyarázni, kell a szélre corner /
101: R3P37
G BEN BREDESON
MICHIGAN / egyszerűen kell ember az támadó falba, akik FA-ként érkeztek nem olyan minőségi javulás amit szeretnénk /
133: R4P27
WR ISAIAH HODGINS
OREGON STATE / Kell még elkapó /
144: R4P38
EDGE DARRELL TAYLOR
TENNESSEE
214: R6P35
CB DEBIONE RENFRO
TEXAS A&M

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 4 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 156 — én ezt meguntam
Aki esetleg még akdestroyer, és Schneider babérjára törne, az próbálkozzon ezzel.

 fanspeak.com/ontheclock-nfl-mock-draft-simulator/

Várjuk a pickeket.
BigBaltazar
Királyság kösz szépeni


Más:
 bleacherreport.com/articles/2884391-everson-griffen-rumors-ex-vikings-de-has-seahawks-interest-amid-clowney-buzz

Azért Griffen sem hittem, hogy még kint lesz a piacon.
több mint 4 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Aki esetleg még akdestroyer, és Schneider babérjára törne, az próbálkozzon ezzel.

 fanspeak.com/ontheclock-nfl-mock-draft-simulator/

Várjuk a pickeket.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 4 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Jónak néz ki, de szerintem magasabban fogunk húzni LB-t, már csak KJ miatt is, meg mintha Wagner is kopna. Mindenképp a DL-ra fogunk menni a legelején, de mivel nálunk szinte szériatartozék a letrade, nem tudni mi lesz. A másik meg az, hogy ha a felső körökben lesz egy csábító RB, ellent tudnak-e állni Carrollék az ösztöneiknek.
Várok CB-t mindenképp, mert Dunbart kissé lutrinak érzem, Flowers meg nálam nem megoldás.
Na és akkor a nagy kérdés, hogy ennyi (egyenlőre) hulladéknak tűnő OL igazolás után drafton mit alkotunk ebben a körben.
WR fronton szerintem csak szolídan fogunk nyüzsögni, de ha beragad valaki akkor jöhet egy ilyen húzás is.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Na az utóbbi napok fényében, itt az én álom-scenárióm:

Olyan prospecteket hoztam akik +80% eséllyel elérhetőek lesznek a választáskor, tehát nincsenek 20-30 helyes csúszás vizionálások, (pl Okudah 1/27-en😀)

FA:
Elhozzuk Griffen-t normális pénzért, Carroll-al már jól ismerik egymást.

Draft:

1/27: Curtis Weaver (DE)
+ Gyors, robbanékony, jól hajló speedrusher, pont amilyenre szükségünk van. Emellett igazi playmaker is, 13,5 sack 19,5 TFL fűződik a nevéhez, bárhova odaér.
- Birkózásban és futás ellen nem a legjobb.

2/59: Jeff Gladney (CB)
Megszerezzük Griffin túloldalára azt az embert, akit már 5 éve keresünk. Egy gyengébb CB osztályban simán kivinnék az első kör végén, most viszont még 60-on is bent lesz.
+ Igazi playmaker, és interception-mágnes, magas futball iq-val, nálunk nagy spíler válna belőle. Futás ellen is kiváló,
- Sok területen project, és még fejlődni kell - pl vertikális útvonalakon.

2/64: Ezra Cleveland (OT) - Kicsit a radar alatt repül a mamutfenyők árnyékában, de nagyon jó kis OT prospect ő is, és itt már vinni kell valakit, mert később teljesen kiürül az OT class.
+ Kiváló pass-protection-ben, az atletikussága miatt nehéz megkerülni, szóval a speed rush ellen kiváló, és épp ezért simán felér a 2.szintre is blokkolni.
_ A run block és bullrush ellen nem elit a méreteiből adódóan, de 2/64-en egyszerűen ajándék.

3/101: Van Jefferson (WR) Röhej hogy hogy a top100 végén ilyen embereket lehet még behúzni, ilyen ez a WR class.
+ Első napos kezdő WR3-ként, jól fordul, kiváló útvonalfutó, elég fizikális, bírja a jammelést/gyűrődést, akár slotban is használható. A Jóisten is arra teremtette, hogy WR3 legyen nálunk, a két vertikális hero között.
- Méretei nem a legjobbak, és a sebessége sem.

4/133: Larrell Murchinson (DT)
+ Atletikus, gyorslábú, futás ellen illetve egy 2 gap rendszerhez ideális jelölt. Szurikátázni ide jó lesz. Kiemelkedő motorja van, a meccs végére megzabálja az ellenfelet.
- A tömege nem az ideális, a blokkról nehezen jön le, pass rush-ban nagyon gyenge.

4/144: Darryl Williams (iOL)
+ Minden sémát tud, átlagon felüli erő, bárhol eljátszik középen. Talán lehet belőle egy új J.Britt.
- Sok gyengesége is van, de nincs közöttük kiemelkedő, vagy olyan amit ne lehetne neki megtanítani.

5/155: Logan Wilson (LB)
Ahhoz képest hogy hol húzzuk, nem rossz játékos. Akár még be is kerülhet szituációs játékosként a keretbe. Amúgy meg kell a LB depth.

A 6.-7. kört leszarom, meg itt lent már nem is vagyok képben a játékosokkal, adjuk oda, ha fel akarunk pár helyet mozogni valakiért, vagy húzzunk itt bust futókat, ha annyira akarunk.

...
Na? Tetszene?
akdestroyer
Nem ismerem a prospecteket, de a poziciok tetszenek az elso 3 picknel. Dunbar szerintem bevalik itt, es atlag feletti lesz boven. Viszont Griffin-nek lejar a szerzodese, szoval nem art, ha elore gondolkodunk es hozunk egy jo potenciallal biro ujoncot moge.

OT es DE egyertelmu, illetve a fizikalis WR is kell, hiszen Tyler es Dorsett nem az, DK moge pedig kell meg valaki. 5. kortol nem erdemes rafeszulni, oda a legertekesebb poziciokba (DE, penetracios DT, QB, CB) kell project jatekosokat hozni, talan lesz beloluk valami.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Na az utóbbi napok fényében, itt az én álom-scenárióm:

Olyan prospecteket hoztam akik +80% eséllyel elérhetőek lesznek a választáskor, tehát nincsenek 20-30 helyes csúszás vizionálások, (pl Okudah 1/27-en😀)

FA:
Elhozzuk Griffen-t normális pénzért, Carroll-al már jól ismerik egymást.

Draft:

1/27: Curtis Weaver (DE)
+ Gyors, robbanékony, jól hajló speedrusher, pont amilyenre szükségünk van. Emellett igazi playmaker is, 13,5 sack 19,5 TFL fűződik a nevéhez, bárhova odaér.
- Birkózásban és futás ellen nem a legjobb.

2/59: Jeff Gladney (CB)
Megszerezzük Griffin túloldalára azt az embert, akit már 5 éve keresünk. Egy gyengébb CB osztályban simán kivinnék az első kör végén, most viszont még 60-on is bent lesz.
+ Igazi playmaker, és interception-mágnes, magas futball iq-val, nálunk nagy spíler válna belőle. Futás ellen is kiváló,
- Sok területen project, és még fejlődni kell - pl vertikális útvonalakon.

2/64: Ezra Cleveland (OT) - Kicsit a radar alatt repül a mamutfenyők árnyékában, de nagyon jó kis OT prospect ő is, és itt már vinni kell valakit, mert később teljesen kiürül az OT class.
+ Kiváló pass-protection-ben, az atletikussága miatt nehéz megkerülni, szóval a speed rush ellen kiváló, és épp ezért simán felér a 2.szintre is blokkolni.
_ A run block és bullrush ellen nem elit a méreteiből adódóan, de 2/64-en egyszerűen ajándék.

3/101: Van Jefferson (WR) Röhej hogy hogy a top100 végén ilyen embereket lehet még behúzni, ilyen ez a WR class.
+ Első napos kezdő WR3-ként, jól fordul, kiváló útvonalfutó, elég fizikális, bírja a jammelést/gyűrődést, akár slotban is használható. A Jóisten is arra teremtette, hogy WR3 legyen nálunk, a két vertikális hero között.
- Méretei nem a legjobbak, és a sebessége sem.

4/133: Larrell Murchinson (DT)
+ Atletikus, gyorslábú, futás ellen illetve egy 2 gap rendszerhez ideális jelölt. Szurikátázni ide jó lesz. Kiemelkedő motorja van, a meccs végére megzabálja az ellenfelet.
- A tömege nem az ideális, a blokkról nehezen jön le, pass rush-ban nagyon gyenge.

4/144: Darryl Williams (iOL)
+ Minden sémát tud, átlagon felüli erő, bárhol eljátszik középen. Talán lehet belőle egy új J.Britt.
- Sok gyengesége is van, de nincs közöttük kiemelkedő, vagy olyan amit ne lehetne neki megtanítani.

5/155: Logan Wilson (LB)
Ahhoz képest hogy hol húzzuk, nem rossz játékos. Akár még be is kerülhet szituációs játékosként a keretbe. Amúgy meg kell a LB depth.

A 6.-7. kört leszarom, meg itt lent már nem is vagyok képben a játékosokkal, adjuk oda, ha fel akarunk pár helyet mozogni valakiért, vagy húzzunk itt bust futókat, ha annyira akarunk.

...
Na? Tetszene?

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Clowney ki fog varni legalabb a draft utanig. Az a kovetkezo olyan pont ahol a piaci ertekek valtozni fognak. O azt remeli, hogy felfele indul meg a sajat erteke.

Abban is remenykedhet, hogy elmarad a szezon. Szamara az lenne a legtokeletesebb megoldas, hiszen addigra felgyogyulhatna es orvosok is lathatnak, ami a bizonytalansagot megszuntetne a csapatok oldalan.

Ugyanakkor en azt mondom - Clowney legnagyobb szezonkozbeni vedelmezojekent-, hogy most ASAP igazoljuk le Griffent -aki mai hirek szerint jonne hozzank elso opciokent- drafton az elso ket korben meg hozzunk valakit es valogassunk a rostercutoknal egy kidobott LEO-t, hiszen egy ilyen felepitesu jatekos aki LEO-t jatszik, sokszor nem fer fel a legtobb csapat rosterere.

Egy Griffen, Irvin, Green, Reed, Gross-Matos(?), Collier 6-as mar jobb lehetne passrushban, mint a tavalyi egyseg.
több mint 4 éve
12th member Seattle Seahawks 1 050
hát ez a nap is eljött hogy takarítunk 😊 (az meglepett valakit hogy TT nem talált tradecsapatot? 😀 )
már csak Brittről és passruhról óló hírt várunk
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
 www.instagram.com/p/B-aPPC_Dqlz/?igshid=dhvwizpa2oe9
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Akkor azért csak történik már valami... Remélem Clowney ÉS Griffen.
SONICS-SEAHAWKS
YannickNgakoue Clowney ÉS Griffen 😉
több mint 4 éve
SONICS-SEAHAWKS Seattle Seahawks Washington Huskies 133 — andrasbora@gmail.com
Akkor azért csak történik már valami... Remélem Clowney ÉS Griffen.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Dickson szintén cut... 👌
feki
3misi 🙂
több mint 4 éve
feki Seattle Seahawks 79
Dickson szintén cut... 👌
több mint 4 éve
feki Seattle Seahawks 79
Végre valami, Tedric kivágva
2.1 millió szabadult fel ezzel
több mint 4 éve
the12thman San Francisco 49ers 70
Én akkor írok egy pozitív forgatókönyvet, valahol a kettő között lesz az igazság.

1/17 TRADE!
Sea kapja: 1/17
Dal kapja: 1/27, 3/101, J.Britt
17-re lecsúszott az egyik top OT prospect és Schneider úgy gondolja, hogy itt az idő rácsapni 2020 kezdő RT-jére és 2021-től Duane Brown utódjára. A Cowboys kap egy kezdő szintű centert ajiba, mi meg pénzt is spórolunk.
Választás: Andrew Thomas (OT, Georgia)

2/59
A nagyon mély WR classban elfelejtkeznek kicsit a választottról, korábbi sérülései és routefutási hiányosságai miatt. Schotty dörzsöli a tenyerét, kapott egy all-around támadófegyvert.
Választás: Laviska Shenault (WR, Colorado)

2/64 TRADE!
Sea kapja: Y.Ngakoue
Jax kapja: 2/64, ‘21 1st
Kellenek a pickek Jacksonvillebe, nekünk meg kell egy elit Edge rusher. Win-win 😊

4/133
Eljött az idő az RB pickre. Kedvenc alma matereink egyikéről érkezik ráadásul.
Választás: Zack Moss (RB, Utah)

4/144 TRADE!
Sea kapja: 5/150, 7/238
NYG kapja: 4/144
A Giants felmozogna, mi meg állunk elébe egy 7.körért.

5/150
Újabb Utah játékos, ráadásul nem is pici darab, csúszik is kb 30 helyet a valódi értékétől.
Választás: Leki Fotu (NT, Utah)

6/214
Kell az LB depth!
Választás: Shaquille Quaterman (LB, Miami)

7/238
Nincs draft hátsókörös DB húzás nélkül, ráadásul egy jolly jokert húzunk.
Választás: Shyheim Carter (CB/S, Alabama)
SONICS-SEAHAWKS
eléggé álom kategória 😊
több mint 4 éve
SONICS-SEAHAWKS Seattle Seahawks Washington Huskies 133 — andrasbora@gmail.com
Én akkor írok egy pozitív forgatókönyvet, valahol a kettő között lesz az igazság.

1/17 TRADE!
Sea kapja: 1/17
Dal kapja: 1/27, 3/101, J.Britt
17-re lecsúszott az egyik top OT prospect és Schneider úgy gondolja, hogy itt az idő rácsapni 2020 kezdő RT-jére és 2021-től Duane Brown utódjára. A Cowboys kap egy kezdő szintű centert ajiba, mi meg pénzt is spórolunk.
Választás: Andrew Thomas (OT, Georgia)

2/59
A nagyon mély WR classban elfelejtkeznek kicsit a választottról, korábbi sérülései és routefutási hiányosságai miatt. Schotty dörzsöli a tenyerét, kapott egy all-around támadófegyvert.
Választás: Laviska Shenault (WR, Colorado)

2/64 TRADE!
Sea kapja: Y.Ngakoue
Jax kapja: 2/64, ‘21 1st
Kellenek a pickek Jacksonvillebe, nekünk meg kell egy elit Edge rusher. Win-win 😊

4/133
Eljött az idő az RB pickre. Kedvenc alma matereink egyikéről érkezik ráadásul.
Választás: Zack Moss (RB, Utah)

4/144 TRADE!
Sea kapja: 5/150, 7/238
NYG kapja: 4/144
A Giants felmozogna, mi meg állunk elébe egy 7.körért.

5/150
Újabb Utah játékos, ráadásul nem is pici darab, csúszik is kb 30 helyet a valódi értékétől.
Választás: Leki Fotu (NT, Utah)

6/214
Kell az LB depth!
Választás: Shaquille Quaterman (LB, Miami)

7/238
Nincs draft hátsókörös DB húzás nélkül, ráadásul egy jolly jokert húzunk.
Választás: Shyheim Carter (CB/S, Alabama)
több mint 4 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Köszönöm AK. 😊.

James Morgan szerintem 3-4.körben ki fog menni. QB, magas, fehér.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
AK draft big board 2.0 has been released. 😀



Asszem ez a lista lesz a végső, többször biztos nem ülök neki a prospecteknek.
A játékosok mellé felvezettem a jelentősebb oldalak draft boardjain elért helyezést is viszonyításképpen.
Na én e táblázat alapján fogok pálcát törni a pickek fölött.
Aki nincs képben a prospectekkel, annak kiváló kiindulóalap lehet a draft elé. Szívesen. Nem kevés munkaórám van benne. 😀


Nagyjából 2x leírtam már, hogy kiket draftolnék, hova, és miért, most jöjjön egy kis jósda, azaz hogy szerintem mi fog történni valójában.

1/27: J.K. Dobbins, RB - Hozunk egy általam második körbe várt futót, erős reachszag terjeng a levegőben.
2/59: Troy Dye, LB - Egy újabb hatalmas need lett betömve.
2/64: McTelvin Agim, DT - Az idei év Collierje, avagy top60-as pickkel hozunk egy sehol sem jegyzett játékost, de legalább a posztot értjük.
3/101: Khalid Kareem RB - Ennél a húzásnál ő lesz a legjobb elérhető RB a boardokon, ha innen nézzük tetszik a pick.
4/133: Yasir Durant OT - Támadófal pick, most már senki nem szólhat semmit. Durant lesz a Justin Senior vándorkupa idei nyertese, ha már pályát nem lát.
4/144: D.J.Wonnum DE - A practicesquad új üdvöskéje! És milyen szexi a poszt!
5/155: Eno Benjamin RB - Valamiért nem vitték ki 154 pick alatt se, itt már hatalmas steal, egyszerűen nem lehet kihagyni egy ilyen lehetőséget. A+ al értékelném ezt a húzást, ha itt meglépnénk.
6/214: Jaylonn Hawkins S - Keressük TT utódját. Amúgy ki a tököm ez? 😀
7/242: James Morgan QB - 2 évre megint van egy olcsó backup-unk.

Én ebből indulok ki, hogy ez lesz. Innentől kezdve nem érhet csalódás.

több mint 4 éve
feki Seattle Seahawks 79
Benett elvileg visszajonne egy utolso evre hozzank. Hat erdekes. Ahhoz kepest amiket mondott PC-rol korabban..
funkyparduc
Pont nem hiányzik egy 35 éves Benett nekünk az öltözőbe ingyen se...
több mint 4 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 982 — Erin Elite Andrews
Benett elvileg visszajonne egy utolso evre hozzank. Hat erdekes. Ahhoz kepest amiket mondott PC-rol korabban..

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Miért nem vágtunk még ki senkit?
Nem értem...
feki
Kb. 14 milliot takarithatunk meg konnyu cutokkal, raadasul ott van meg Wright 10 millios fizetese is.

Ezen kivul RW es BWagz idei fizetesenek nagyreszet is bonussza tudnank alakitani, rengeteg penzt attolva kesobbi evekre. Konnyu szerrel mehetnenk 35-45 millios capspace korulre.

Abbol Clowney 1 eves 17 millio korulije, Griffen 12-13 millioja es a rookie class is kijonne nagyon konnyen. Csak meg kellene lepni.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 4 éve
feki Seattle Seahawks 79
Miért nem vágtunk még ki senkit?
Nem értem...
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man

Matthew99
Ez a kép egy kurva jó metafora, mert amúgy én ezt a franchiset pont a Titanicnak tudom megfelelteni:
Ami 1912-ben 2013-ban a saját kategóriájában a legfényesebben ragyogó csillag volt, és a világ a csodájára járt, hogy aztán egy fagyos áprilisi februári éjszakán 4 kibaszott óra alatt elsüllyedjen.

És már írmagva se maradt a csodálatos múltnak, egyedül a hatalmas Tengerjáró Ser Davos DangeRuss Wilson van még a víztükör felett, de ő is csak addig, amíg elég gyors ahhoz, hogy a víz felületi feszültsége fenttartsa a víztükrön.

A két sirályt meg meg tudom felelteni a Wagner-Wright párosnak, akik megtanultak a széllel szemben hugyozni a coaching marhaságait elviselni repülni. Amíg tovább nem szállnak.
Sírok.

De van remény, ott a fény az alagút végén a távolban, kérdés, hogy mikorra ér ide.

Gyönyörű a kép amúgy.
akdestroyer


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603

Matthew99
Ez a kép egy kurva jó metafora, mert amúgy én ezt a franchiset pont a Titanicnak tudom megfelelteni:
Ami 1912-ben 2013-ban a saját kategóriájában a legfényesebben ragyogó csillag volt, és a világ a csodájára járt, hogy aztán egy fagyos áprilisi februári éjszakán 4 kibaszott óra alatt elsüllyedjen.

És már írmagva se maradt a csodálatos múltnak, egyedül a hatalmas Tengerjáró Ser Davos DangeRuss Wilson van még a víztükör felett, de ő is csak addig, amíg elég gyors ahhoz, hogy a víz felületi feszültsége fenttartsa a víztükrön.

A két sirályt meg meg tudom felelteni a Wagner-Wright párosnak, akik megtanultak a széllel szemben hugyozni a coaching marhaságait elviselni repülni. Amíg tovább nem szállnak.
Sírok.

De van remény, ott a fény az alagút végén a távolban, kérdés, hogy mikorra ér ide.

Gyönyörű a kép amúgy.