Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Na csapassuk!
Felmerült, hogy mindkét első körös pickkel kitrédelünk a második napra.
Ne.
Fent vagyok John.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Aláírnám
Esélytelen 😕
braxa88
Mondom, 3 találat! 😀
Meg is nevezem a szerintem esélyeseket: CGJ, Polite, Cajuste.
A hozzájuk jósolt pick nem biztos hogy pont stimmelni fog.

Leszel ma este? Ki lesz itt még?
akdestroyer
Leszek, draft alap 😉
Bár még endgame hatás alatt vagyok 😊
braxa88
Akkor azt mondod, ha 20.20-kor kezdődik, és éjfél körül vége, akkor a draftig már nem jövök rendbe? 😀
Wyatt
Nem fog érdekelni a draft 😀
braxa88
<3

több mint 5 éve
feki Seattle Seahawks 79
Na én reggel írtam mi a vágyam, most arra tippelek hogy mi lesz irl:

1/21: Rashan Gary, DE
Más drafton csak top10 pickkel hozol el ilyen tehetséget (prémium poszton), most jól állnak ehhez a csillagok.

1/29: Trade! A Giants-Broncos-Bengals nem húz QB-t a helyén, de a második körös pickükkel felmozognak az első kör végébe, az ötödik éves opcióért, mi vagyunk a legjobb pozícióban vagyunk ehhez.

->2/6 vagy10/11: Chauncey Gardner Johnson S/NCB
Mindent tud a csávó. Minkah Fitzpatrick-light.

->2/16-32: Trade! Valamilyen úton-módon szerzünk második kör közepe-végi picket, akár jövő évit beáldozva, akár az 1/29-est nagyon lerabolva. 😀
Kevin Harmon, WR
A legjobb WR aki itt még elérhető lesz, top 5-10 a posztján.

3/21: Jachai Polite, DE
Big risk/big reward, top5 játékos a posztján+indokolatlanul magas a bust gyanú, [igen, McDowell-nél is magasabb], itt már be fogjuk próbálni. 😀

4/21: Youndy Cajuste, OT
Sima 3.körös tehetség, és nem fogják kivinni. Idáig.

5/21: Kingsley Keke, DT

Legalább 3 találatra számítok! 😀
akdestroyer
Aláírnám
Esélytelen 😕
braxa88
Ennek a Cajuste-nak van valami köze a Hard Knocksban szereplő és cutolt TE-hez? 😀

Szerkesztette: feki
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Aláírnám
Esélytelen 😕
braxa88
Mondom, 3 találat! 😀
Meg is nevezem a szerintem esélyeseket: CGJ, Polite, Cajuste.
A hozzájuk jósolt pick nem biztos hogy pont stimmelni fog.

Leszel ma este? Ki lesz itt még?
akdestroyer
Leszek, draft alap 😉
Bár még endgame hatás alatt vagyok 😊
braxa88
Akkor azt mondod, ha 20.20-kor kezdődik, és éjfél körül vége, akkor a draftig már nem jövök rendbe? 😀
Wyatt
Nem fog érdekelni a draft 😀
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Aláírnám
Esélytelen 😕
braxa88
Mondom, 3 találat! 😀
Meg is nevezem a szerintem esélyeseket: CGJ, Polite, Cajuste.
A hozzájuk jósolt pick nem biztos hogy pont stimmelni fog.

Leszel ma este? Ki lesz itt még?
akdestroyer
Leszek, draft alap 😉
Bár még endgame hatás alatt vagyok 😊
braxa88
Akkor azt mondod, ha 20.20-kor kezdődik, és éjfél körül vége, akkor a draftig már nem jövök rendbe? 😀

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Aláírnám
Esélytelen 😕
braxa88
Mondom, 3 találat! 😀
Meg is nevezem a szerintem esélyeseket: CGJ, Polite, Cajuste.
A hozzájuk jósolt pick nem biztos hogy pont stimmelni fog.

Leszel ma este? Ki lesz itt még?
akdestroyer
Leszek, draft alap 😉
Bár még endgame hatás alatt vagyok 😊

Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Aláírnám
Esélytelen 😕
braxa88
Mondom, 3 találat! 😀
Meg is nevezem a szerintem esélyeseket: CGJ, Polite, Cajuste.
A hozzájuk jósolt pick nem biztos hogy pont stimmelni fog.

Leszel ma este? Ki lesz itt még?
akdestroyer
Siman kitelik tolunk, hogy hozunk egy futot a masodik korben, az elsoben meg TE-et.
Ez az a 2 pozicio aminek a kozelebe nem kellene mennunk az 5. kor elott, tehat magatol ertetodo modon az elso kettoben megpiszkaljuk valamelyiket.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Aláírnám
Esélytelen 😕
braxa88
Mondom, 3 találat! 😀
Meg is nevezem a szerintem esélyeseket: CGJ, Polite, Cajuste.
A hozzájuk jósolt pick nem biztos hogy pont stimmelni fog.

Leszel ma este? Ki lesz itt még?

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Azért megkérdezem, volt már az elmúlt években hogy sikerült eltalálni valakit? | Ez mégiscsak a Seahawks! |
BigBaltazar
Nálam 2 draftból eddig 0, de élőben, a draft alatt azt mindig megmondtam, hogy az adott picken kit kellett volna húzni. 😀

2017-ben a Ryan Ramczyk (OT)/Cam Robinson(OT) párosért sírtam, ebből 1 korrekt kezdő, 1 elit lett, mi meg lementünk McDowellért. 😀

2018-ban meg Derwin James(S) csúszott elénk, illetve Jaire Alexander(CB) is elérhető volt, itt is 1 korrekt kezdő-1 elit a leosztás, mi meg lementünk Pennyért. 😀

Aki amúgy szintén egy korrekt kezdő, de nálunk pont luxuspick volt, meg mondjuk max 2.kört ért volna.

Funfact; Idén is számítok agyfasz húzásra. 😀

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Na én reggel írtam mi a vágyam, most arra tippelek hogy mi lesz irl:

1/21: Rashan Gary, DE
Más drafton csak top10 pickkel hozol el ilyen tehetséget (prémium poszton), most jól állnak ehhez a csillagok.

1/29: Trade! A Giants-Broncos-Bengals nem húz QB-t a helyén, de a második körös pickükkel felmozognak az első kör végébe, az ötödik éves opcióért, mi vagyunk a legjobb pozícióban vagyunk ehhez.

->2/6 vagy10/11: Chauncey Gardner Johnson S/NCB
Mindent tud a csávó. Minkah Fitzpatrick-light.

->2/16-32: Trade! Valamilyen úton-módon szerzünk második kör közepe-végi picket, akár jövő évit beáldozva, akár az 1/29-est nagyon lerabolva. 😀
Kevin Harmon, WR
A legjobb WR aki itt még elérhető lesz, top 5-10 a posztján.

3/21: Jachai Polite, DE
Big risk/big reward, top5 játékos a posztján+indokolatlanul magas a bust gyanú, [igen, McDowell-nél is magasabb], itt már be fogjuk próbálni. 😀

4/21: Youndy Cajuste, OT
Sima 3.körös tehetség, és nem fogják kivinni. Idáig.

5/21: Kingsley Keke, DT

Legalább 3 találatra számítok! 😀
akdestroyer
Aláírnám
Esélytelen 😕
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Na én reggel írtam mi a vágyam, most arra tippelek hogy mi lesz irl:

1/21: Rashan Gary, DE
Más drafton csak top10 pickkel hozol el ilyen tehetséget (prémium poszton), most jól állnak ehhez a csillagok.

1/29: Trade! A Giants-Broncos-Bengals nem húz QB-t a helyén, de a második körös pickükkel felmozognak az első kör végébe, az ötödik éves opcióért, mi vagyunk a legjobb pozícióban vagyunk ehhez.

->2/6 vagy10/11: Chauncey Gardner Johnson S/NCB
Mindent tud a csávó. Minkah Fitzpatrick-light.

->2/16-32: Trade! Valamilyen úton-módon szerzünk második kör közepe-végi picket, akár jövő évit beáldozva, akár az 1/29-est nagyon lerabolva. 😀
Kevin Harmon, WR
A legjobb WR aki itt még elérhető lesz, top 5-10 a posztján.

3/21: Jachai Polite, DE
Big risk/big reward, top5 játékos a posztján+indokolatlanul magas a bust gyanú, [igen, McDowell-nél is magasabb], itt már be fogjuk próbálni. 😀

4/21: Youndy Cajuste, OT
Sima 3.körös tehetség, és nem fogják kivinni. Idáig.

5/21: Kingsley Keke, DT

Legalább 3 találatra számítok! 😀

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Először is, köszönet mindenkinek aki rászánta az idejét és draft tippeket készít. Valszeg elég sok időt ölt bele ebbe a dologba. Én szívesen olvasok a várható prospectekről. Mégegyszer köszi. Azért megkérdezem, volt már az elmúlt években hogy sikerült eltalálni valakit? | Ez mégiscsak a Seahawks! |
BigBaltazar
nekem 10+ draft van a hátam mögött, de olyan hogy a draft előtti tipp bejön még szerintem nem volt. Olyan igen, hogy a bejelentés előtt azt választottuk akire gondoltam/vágytam: Okung, és tavaly Rasheem Green

Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Először is, köszönet mindenkinek aki rászánta az idejét és draft tippeket készít. Valszeg elég sok időt ölt bele ebbe a dologba. Én szívesen olvasok a várható prospectekről. Mégegyszer köszi. Azért megkérdezem, volt már az elmúlt években hogy sikerült eltalálni valakit? | Ez mégiscsak a Seahawks! |

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Az 1/21en Jacobs jon, a 29en Miles Sanders.
Stez
ha humor van minden van
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az 1/21en Jacobs jon, a 29en Miles Sanders.

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Én az egyik első körrel hoznék DE-t a másikkal a legjobb elérhető O fal embert. A Seahawks Achilles sarka az O fal csakúgy mint a Vikingsnek. 2. körben jöhet S ott még simán lehetnek bennt jó prospectek. A maradék BPA.
Tomcsik
OL-be nem kell ember, a stáb meg van elégedve vele, és hátigaából meg is van a kezdő. Nílván Ifedin lehet upgradelni, de a tavalyi Jamarco Jones ottvan erre. Fontosabb Griffinen upgradelni LCB poszton, de az sem lesz.

Kell két kezdő DE, egy kezdő DT, kezdő FS, 3.WR, kezdő NCB.
braxa88
Draft utani cutokban kukazhatunk meg embereket (WR es DT posztokra). DE-et es CB/S jatekost kellene mindenkeppen a draftrol megoldani, illetve egyetertek Tomcsikkal, a Seahawksnal nincs olyan, hogy "kesz az OL", de ezt lehet hatso koros boom or bust pickekkel foltozni.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Én az egyik első körrel hoznék DE-t a másikkal a legjobb elérhető O fal embert. A Seahawks Achilles sarka az O fal csakúgy mint a Vikingsnek. 2. körben jöhet S ott még simán lehetnek bennt jó prospectek. A maradék BPA.
Tomcsik
OL-be nem kell ember, a stáb meg van elégedve vele, és hátigaából meg is van a kezdő. Nílván Ifedin lehet upgradelni, de a tavalyi Jamarco Jones ottvan erre. Fontosabb Griffinen upgradelni LCB poszton, de az sem lesz.

Kell két kezdő DE, egy kezdő DT, kezdő FS, 3.WR, kezdő NCB.
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Én az egyik első körrel hoznék DE-t a másikkal a legjobb elérhető O fal embert. A Seahawks Achilles sarka az O fal csakúgy mint a Vikingsnek. 2. körben jöhet S ott még simán lehetnek bennt jó prospectek. A maradék BPA.

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Amit én szeretnék:
1/21;
DE. A 4 top prospect mögött is vannak emberek, akikből simán lehet az új Frank Clark. Ferrellt is adnám, de akár Sweat, Gary vagy Polite is csúszásba kezdhet.

1/29;
Úgy látom azt mindenki elfelejtette hogy a cover3 sémánknak mennyire alappillére, a side to side, single high FS. Ami most nincs.
Épp ezért, szerintem abban konszenzusnak kéne lenni, hogy a FS a No.2 need.
T.Thompsonba én sokat szeretnék belelátni (álá Pocic) de egyenlőre még nem tudott ehhez fellépni, pedig nekem ő volt az ET-light prospect anno.

A FS class piac pedig most pont kedvezhet nekünk, nincs Hooker-Adams a classból kiemelkedő player, akiért menni kell, hanem egy polccal lejjebb van 4-5 is, aki a második körben is simán elérhető.

Ha van nagyon nagy kedvencünk, akkor azt 1/29-en is kivihetjük, mert 90+százalék eséllyel nem fog kimenni S az első 28ban, (eddig pont a Chiefs-t kellett volna beelőzni), ha nincs akit nagyon akarunk, akkor pedig mehet a hátratrade a 2.kör első harmadába, egy +3.körért, és 2/6-2/10 körül még mindig lesz bent elit játékos.

2 favoritom van ide, Nasir Adderley, aki a mi szerepkörünkbe vegytisztán a legjobb játékos, és az én személyes kedvencem is, illetve CGJ, aki egy leheletnyivel gyengébb, viszont bármelyik poszton eljátszik, és ez a slot corner gondokat is megoldhatná adott esetben. Vagy minden egyes drivenál lehetne ő a matchup jolly jokerünk. Mindkettő választást adnám.

3-4.kör;
CB/DE/DT
Mindenképp a védelembe! (ezt pont braxa WR pickjére reagálva)
Ez a csapat ami épül, (sok futással, sok meneküléssel, és sok második szándékkal az O#-ben) ennek stabil védelemre van szüksége, márpedig a DL meg a Sec is olyan mint a szita.

DL pickkel nem tudnék vitatkozni, meg nem is lehet, de a CB is hatalmas need.
Wilson simán elmenekül 4-5 ütemet, addigra meg lesz szabad embere, még harmadrendű elkapókkal is. 😀

5.kör;
Na jó itt már jöhet egy WR.

6-7.kör (ami nincs de szerzünk)
Keressük a Justin Senior vándorkupa idei győztesét. OT pick. Mert az nem need. Muhahaha.

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Meglepne ha ez összejönne.

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
na én amit szeretnék:
-Az egyik 1.körrel tradeljünk hátra. Amiből hozzunk egyegy 2-3.kört + hátsó kört. Jelen állás szerint van ugy 11-12 pick 2020ra, egy 2-3.kört feláldoznák egy ideire.
-A másik 1.körössel EDGE rusher. Clelin Ferrell kell
-Ha lesz trade akkor 2-3. körökben: FS, DT, EDGE, WR közül kell válogatni
-Harmadik napon egy nickel CB

-RB, TE, OT, LB, QB nem kell.

1.körből hátra, és a chiefstől kapott 2020 2.kör+egy 2020 4.körrel jövünk 2.körbe.
1.kör: Clelin Ferrell, DE
2.kör: Chauncey Gardner-Johnson, S
2.kör: Hakeem Butler, WR
3.kör: Zach Allen, DE
3.kör: Khalen Saunders, DT
4.kör: Jamel Dean, CB

Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Szerintem nem lesz nagy igazolás a draft után, inkább könyékig nyúlunk a kukába.
Inkább azon aggódok hogy ne baltázzuk el szokás szerint az első kört. A Chiefs pick-el meg tuti hátramegyünk, hacsak nincs valami nagy szerelme PC-éknek a top emberekből.
Szerintem húzunk egy DE-CB-DT sort, aztán jöhet egy RB (csak úgy megszokásból) meg egy WR. A legvégén meg egy OT csak hogy ne érje szó a ház elejét.
garrett27
bárkit hozunk az már kukázás
több mint 5 éve
mum Seattle Seahawks 49
Az a baj ,hogy amikor égett a ház akkor se passzoltattuk,remélem az edzői stábban mindenki magába szált a dallasi meccs után...
Suh....miután kitakarítottuk a hangadókat(is...)
több mint 5 éve
feki Seattle Seahawks 79
Suh 1 évre? Mi van, nyitva a csempionsip window? Nekem nem szóltak! 😀
akdestroyer
Úgy gondolod, hogy mégmindig rohadt drága lenne?
Azért gondoltam, mert ahogy irtam erre az évre megoldódna a passrush. Jövőre meg draft. 12 körül ha eljön megéri. Inkább mint egy Nick Perry 6 ért...
feki
Clark egy DE volt elsődlegesen pass rusher és kb top 10 volt a posztján. Suh egy DT akinek azért pass rushban már nincs akkora impactje mint anno a Lionsban volt. Teljesen más poszt és más szerepkör. Mellesleg ha adnál 12 misit Suhnak az elég nagy baromság lenne. Nem látom hogy Suh hogy oldaná neg a pass rush gondjaitokat. A marketen lévők közül Ansah az aki séma fitt, csak ugye ő meg üvegből van és fiatalabb sem lesz. Bár egy olcsó deallel megérné. Perry, Ray stb inkább 3-4 OLB, nem igazán tudnák pótolni Clarkot. Ansaht megdobnám egy 2 év 10 misi 6 milla garival és a draft elég mély idén onnan mindenképp hoznék valakit..
Tomcsik
Köszi a részletes összefoglalást.
4 éve követem az nfl-t de minden nap tanulok valami újat. 🙂
Akkor kell az első 2 pick DE-re és CB-re, nincs mese. Sajnos nem lesz idén se vérfrissités az elkapó szekcióban. Talán valami hátsó körben, azok meg eddig nem váltak be(Lawler, Darboh, Moore... Stb) . Pedig nagyon kiváncsi lennék egy Watson Hill Kelce féle támadósorral mire menne Wilson. És nem csak akkor passzoltatni, amikor ég a ház...
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Suh 1 évre? Mi van, nyitva a csempionsip window? Nekem nem szóltak! 😀
akdestroyer
Úgy gondolod, hogy mégmindig rohadt drága lenne?
Azért gondoltam, mert ahogy irtam erre az évre megoldódna a passrush. Jövőre meg draft. 12 körül ha eljön megéri. Inkább mint egy Nick Perry 6 ért...
feki
Clark egy DE volt elsődlegesen pass rusher és kb top 10 volt a posztján. Suh egy DT akinek azért pass rushban már nincs akkora impactje mint anno a Lionsban volt. Teljesen más poszt és más szerepkör. Mellesleg ha adnál 12 misit Suhnak az elég nagy baromság lenne. Nem látom hogy Suh hogy oldaná neg a pass rush gondjaitokat. A marketen lévők közül Ansah az aki séma fitt, csak ugye ő meg üvegből van és fiatalabb sem lesz. Bár egy olcsó deallel megérné. Perry, Ray stb inkább 3-4 OLB, nem igazán tudnák pótolni Clarkot. Ansaht megdobnám egy 2 év 10 misi 6 milla garival és a draft elég mély idén onnan mindenképp hoznék valakit..

Szerkesztette: Tomcsik