Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Rd 1, P29 (29) ---- L.J Collier, DE
Rd 2, P15 (47) ---- Marquise Blair, S
Rd 2, P32 (64) ---- D.K. Metcalf, WR
Rd 3, P25 (88) ---- Cody Barton, LB
Rd 4, P18 (120) -- Gary Jennings, WR
Rd 4, P22 (124) -- Rhil Haynes, G
Rd 4, P30 (132) -- Ugo Amadi, CB
Rd 5, P4 (142) ---- Ben Burr-Kirven, LB
Rd 6, P32 (204) -- Travis Homer, RB
Rd 6, P37 (209) -- Demarcus Christmas, DT
Rd 7, P22 (236) -- John Ursua, WR
akdestroyer
Metcalftól én nagyon fáztam, nagy benne a rizikó szerintem, és a Collier pick is izzadósnak tűnt (nagyon le akartatok tradelni, szerintem az muszáj pick volt), ennek ellenére nekem nagyon tetszik ahogy a 4 pickből 11 picket csinált Schneider. Szerintem utólag ez még nyerő statégiának bizonyulhat, mert ezen a drafton kevés volt a biztos elit pick, emiatt kevesebbet értek a top pickek, mint az értékük, viszont volt egy nagy rakat jó játékos, így az járhat jól aki a drága nyilait több nyilra cserélve többet is lőhetett a táblára.

Én egyébként is picit elfogult vagyok, mert nekem tetszik Schneider sajátságos draft stílusa. Az a fajta approach, ami az átlagnál talán kicsit több bustot eredményez, de következetesen csinálva az átlagnál több hátsó körös Sherman is lehet belőle. (A sok "érthetetlen OL bustot" én Kábel nyakába is varrom legalább annyira, mint Schneiderébe.)
peterk2005
Nyilván hatalmas, már csak a sérülései miatt is, de Seattle mondjuk még egy olyan hely, ahol azt nézik, mit tud, és nem azt, hogy mit nem (Wilson és Wagner alacsonysága, Browner és Chancellor kevésbé atletikus mivolta, etc, etc), úgyhogy szerintem ha azt játszatják vele, amiben jó lehet, akkor jó is lesz

Én Bartont és Burr-Kirvent fordítva húztam volna, de így, hogy mindkettő jött, végül is tök mindegy, majd utóbbi nagyobb stealnek fog tűnni 😀

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Rd 1, P29 (29) ---- L.J Collier, DE
Rd 2, P15 (47) ---- Marquise Blair, S
Rd 2, P32 (64) ---- D.K. Metcalf, WR
Rd 3, P25 (88) ---- Cody Barton, LB
Rd 4, P18 (120) -- Gary Jennings, WR
Rd 4, P22 (124) -- Rhil Haynes, G
Rd 4, P30 (132) -- Ugo Amadi, CB
Rd 5, P4 (142) ---- Ben Burr-Kirven, LB
Rd 6, P32 (204) -- Travis Homer, RB
Rd 6, P37 (209) -- Demarcus Christmas, DT
Rd 7, P22 (236) -- John Ursua, WR
akdestroyer
Metcalftól én nagyon fáztam, nagy benne a rizikó szerintem, és a Collier pick is izzadósnak tűnt (nagyon le akartatok tradelni, szerintem az muszáj pick volt), ennek ellenére nekem nagyon tetszik ahogy a 4 pickből 11 picket csinált Schneider. Szerintem utólag ez még nyerő statégiának bizonyulhat, mert ezen a drafton kevés volt a biztos elit pick, emiatt kevesebbet értek a top pickek, mint az értékük, viszont volt egy nagy rakat jó játékos, így az járhat jól aki a drága nyilait több nyilra cserélve többet is lőhetett a táblára.

Én egyébként is picit elfogult vagyok, mert nekem tetszik Schneider sajátságos draft stílusa. Az a fajta approach, ami az átlagnál talán kicsit több bustot eredményez, de következetesen csinálva az átlagnál több hátsó körös Sherman is lehet belőle. (A sok "érthetetlen OL bustot" én Kábel nyakába is varrom legalább annyira, mint Schneiderébe.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Terrelle Pryor is vizitel.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Szerintem azért kellett a TE mert Dissly nem tudni hol tart a rehabbal, Vannettet közepesnek se mondanám, Dicksont meg szinte csak RZ célpontként használták. Swoopes meg ......nálam teljes homály, egy jelenete se ugrik be. Az már nagyobb gond, hogy az új fickó sérülékeny.
A jövő évi pickekkel nem lesz probléma, PC-ék csinálnak belőle 30-at. Csak úgy megszokásból.

Szerkesztette: garrett27

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/57605283_315847039110579_680973527753408334_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=K6A3UWOF0n8Q7kNvgHSnIGr&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfBKavGR19JQkALjgArE0E41Q89qsgCALKd8IppwgLWxmg&oe=663739CE
Seahawks Kingdom on Instagram: "The Seahawks are also reportedly visiting with DT Ndamukong Suh - They would be smart to wait until May 7th to sign him so that he doesn’t count against the comp picks. • #gohawks #Seattle #Seahawks #12thMan #12s #ImIn #SeahawksFans #SeattleSeahawks  #SeahawksFaithfull #Dangeruss #12sOfSeattle #LegionOfBoom #MakeEmMiss #SeahawksFriday #BlueFriday #SeahawksSunday #SeahawksEverywhere #LOB #NFL #NFLsunday #WhyNotYou #MakeThemNotice  #SuperBowl48 #SuperBowl49 #SuperBowl48Champs #WeAllWeGot #WeAllWeNeed E.P"
963 likes, 35 comments - seahawks.kingdom on April 29, 2019: "The Seahawks are also reportedly visiting with DT Ndamukong Suh - They would be smart to wait until May 7th to sign him so that he doesn�...".


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
feki Seattle Seahawks 79
:: HIBÁS KÉP ::
Én Suht nem olvastam, csak Ansaht hogy jön vizitre.
Amúgy a Reed, Ford, Jones DT állomány hogy lenne már elég? 100% hogy fog jönni egy nagyobb testű NT. Shelton, Earl Mitchell, akár Suh.

6-7.kör megint beálodozva, várható volt.
Van 10 pick még mindig jövőre, Schneider imád tradelni. 7.kört bárki megér.
Ja és legutóbb Justin Coleman jött a patstől 7.körért.
braxa88
A Seahawk.kingdomon irták, instán. De fogalmam sincs, hogy tudok ide képet bemásolni 😀 keress rá.

Szerkesztette: feki
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Én Suht nem olvastam, csak Ansaht hogy jön vizitre.
Amúgy a Reed, Ford, Jones DT állomány hogy lenne már elég? 100% hogy fog jönni egy nagyobb testű NT. Shelton, Earl Mitchell, akár Suh.

6-7.kör megint beálodozva, várható volt.
Van 10 pick még mindig jövőre, Schneider imád tradelni. 7.kört bárki megér.
Ja és legutóbb Justin Coleman jött a patstől 7.körért.

Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
Ja, kérdés: Minek hoztunk egy 5.számú TE-et, megint picket áldozva érte?
akdestroyer
Mert sokkot kaptak Baldwin miatt és a falemberek helyett is elkapók lesznek a pályán, hogy Wilsonnak legyen célpontja. Menekülni tud az ember, úgyhogy elég egy center is.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Nekem nem a jellemmel van a bajom, (azzal is) egyszerűen nem kell. Reed, Ford meg N.Jones nálam elég.
Ellenben nézzük meg a DE illetve CB állományunkat.

Ja, kérdés: Minek hoztunk egy 5.számú TE-et, megint picket áldozva érte?

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Jön Ansah és Suh egy kis beszélgetésre. 🤜🤛
feki
Inkabb Ansah jojjon. Suh nem kell az oltozobe, habar B-Wagz rendbe vagna szerintem, ha distraction lenne.
(Plusz ugye a szelre keresunk embert). Egy kicsit idosebb Avril 2.0 valhatna belole.
több mint 5 éve
feki Seattle Seahawks 79
Jön Ansah és Suh egy kis beszélgetésre. 🤜🤛
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
braxa88
Azt azért jegyezzük fel, hogy bár játékost nem találtunk, de az első három pick posztja csont nélkül bejött, sorrendben. (DE, S, WR)
Én ezt sikerként könyvelem el 😀

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Rd 1, P29 (29) ---- L.J Collier, DE
Rd 2, P15 (47) ---- Marquise Blair, S
Rd 2, P32 (64) ---- D.K. Metcalf, WR
Rd 3, P25 (88) ---- Cody Barton, LB
Rd 4, P18 (120) -- Gary Jennings, WR
Rd 4, P22 (124) -- Rhil Haynes, G
Rd 4, P30 (132) -- Ugo Amadi, CB
Rd 5, P4 (142) ---- Ben Burr-Kirven, LB
Rd 6, P32 (204) -- Travis Homer, RB
Rd 6, P37 (209) -- Demarcus Christmas, DT
Rd 7, P22 (236) -- John Ursua, WR
akdestroyer
Az első két WTF után Metcalf, Barton, Jennings és főleg Burr-Kirven is nagyon tetszik nálatok 😊

több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nekem a Griffin tesók a nagy csalódás. Ment a hype ezerrel, aztán az egyik hatalmasat betlizett tavaly, a másik meg mintha ott se lett volna. Nem igazán emlékszem egyetlen momentumára sem. A másik oldalon Flowers sem egy világverő, úgyhogy CB fronton lesznek gondok.
garrett27
A fiatalabb elvegezte a dolgat. Jott vele egyutt egy kis oltozoi pozitivitas a rengeteg toxicus arc tavozasa utan.
undisputedly
Ez így rendben is van, de csak tovább kellene lépni, mert sajnálnám ha ki kellene vágni a keretből. Főleg ha együtt repülnek. Tudjuk, az NFL-ben nagyon nincs kegyelem mert hosszú a várólista. Ez nem a magyar gurulós NB1. ahol nem feltétlenül a tudás a fontos. Mindenesetre én sajnálnám őket, mert 2 szimpatikus fickóról van szó.
garrett27
Az idosebbnek mindenkeppen lesz meg eselye a ligaban, akkor is ha mi kivagjuk/nem tartjuk meg a rookie szerzodese utan.

A fiatalabb meg tobb, mint valoszinu, hogy iden nem elieg a rostert.
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Nekem a Griffin tesók a nagy csalódás. Ment a hype ezerrel, aztán az egyik hatalmasat betlizett tavaly, a másik meg mintha ott se lett volna. Nem igazán emlékszem egyetlen momentumára sem. A másik oldalon Flowers sem egy világverő, úgyhogy CB fronton lesznek gondok.
garrett27
A fiatalabb elvegezte a dolgat. Jott vele egyutt egy kis oltozoi pozitivitas a rengeteg toxicus arc tavozasa utan.
undisputedly
Ez így rendben is van, de csak tovább kellene lépni, mert sajnálnám ha ki kellene vágni a keretből. Főleg ha együtt repülnek. Tudjuk, az NFL-ben nagyon nincs kegyelem mert hosszú a várólista. Ez nem a magyar gurulós NB1. ahol nem feltétlenül a tudás a fontos. Mindenesetre én sajnálnám őket, mert 2 szimpatikus fickóról van szó.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nekem a Griffin tesók a nagy csalódás. Ment a hype ezerrel, aztán az egyik hatalmasat betlizett tavaly, a másik meg mintha ott se lett volna. Nem igazán emlékszem egyetlen momentumára sem. A másik oldalon Flowers sem egy világverő, úgyhogy CB fronton lesznek gondok.
garrett27
A fiatalabb elvegezte a dolgat. Jott vele egyutt egy kis oltozoi pozitivitas a rengeteg toxicus arc tavozasa utan.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Nekem a Griffin tesók a nagy csalódás. Ment a hype ezerrel, aztán az egyik hatalmasat betlizett tavaly, a másik meg mintha ott se lett volna. Nem igazán emlékszem egyetlen momentumára sem. A másik oldalon Flowers sem egy világverő, úgyhogy CB fronton lesznek gondok.
garrett27
Quem szerintem idén nem éli meg a rostert.
Quillnek meg make or break év. Ha idén is olyan lesz mint tavaly akkor jönni kelle egy új CB1nek. Flowers ha fejlődik, akkor korrekt CB2 lehet, ő bíztatóbb.
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Nekem a Griffin tesók a nagy csalódás. Ment a hype ezerrel, aztán az egyik hatalmasat betlizett tavaly, a másik meg mintha ott se lett volna. Nem igazán emlékszem egyetlen momentumára sem. A másik oldalon Flowers sem egy világverő, úgyhogy CB fronton lesznek gondok.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Meglep, hogy udfa jatekosokkal egyitt is csak 3 uj embert adunk Solarinak az OL-be. Annak viszont orulok, hogy most mar masodik eve nem kell felni Cable szar pickjeitol. (Jo eg... meg mindig mennyire elenkel jelen van az emleke LOL)

CB-bol is csak 3 uj a draftolatlanokkal. Nagyon nagy szuksegunk lenne arra, hogy Griffin visszapattanjonna tavalyi szegyenteljes jatekarol. Szemely szerint en nem bizok ebben, szoval osszessegwben vekonynak erzem a posztot.

DT/DE a lehetosegekhez kepest rendben van, de rotacioba azert hoznek meg egy veterant. Green es Collier szerintem jok lesznek. Bent pedig Reed es Poona.

WR sorra kivancsi leszek ADB nelkul. Eros verseny lesz a TC-ben.

Osszessegeben kicsit erosodott a keret melysege, de az FA elotti idoszakot tekintve, egyedul az OL runblock lett upgradeelve illetve a LB corp melysege. Azert ez nem sok 😊
undisputedly
Jön még veterán május 7 után, én szerintem jó esélyünk van Ansahra és Sheltonra. Nekik nagyon tudnék örülni, Perryt írják még de ő cutolva volt, bármikor behúzható lenne, így sztem Ansah, Suh, Shelton, Bailey, Liuget esélyesebb.

CB posztot nem nagyon értem, az se oké hogy elégedettek a kezdő párossal, de az pláne nem oké hogy mögéjük nem hoztak senkit. Griffin, Flowers, King, Thorpe, Kalan Reed, Boykins + UDFAk. cérnavékony, simán ligalegalja
braxa88
Vekony, Papir vekony 😀

Fieldgullson van egy szavazas a kedvenc pickre:
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Meglep, hogy udfa jatekosokkal egyitt is csak 3 uj embert adunk Solarinak az OL-be. Annak viszont orulok, hogy most mar masodik eve nem kell felni Cable szar pickjeitol. (Jo eg... meg mindig mennyire elenkel jelen van az emleke LOL)

CB-bol is csak 3 uj a draftolatlanokkal. Nagyon nagy szuksegunk lenne arra, hogy Griffin visszapattanjonna tavalyi szegyenteljes jatekarol. Szemely szerint en nem bizok ebben, szoval osszessegwben vekonynak erzem a posztot.

DT/DE a lehetosegekhez kepest rendben van, de rotacioba azert hoznek meg egy veterant. Green es Collier szerintem jok lesznek. Bent pedig Reed es Poona.

WR sorra kivancsi leszek ADB nelkul. Eros verseny lesz a TC-ben.

Osszessegeben kicsit erosodott a keret melysege, de az FA elotti idoszakot tekintve, egyedul az OL runblock lett upgradeelve illetve a LB corp melysege. Azert ez nem sok 😊
undisputedly
Jön még veterán május 7 után, én szerintem jó esélyünk van Ansahra és Sheltonra. Nekik nagyon tudnék örülni, Perryt írják még de ő cutolva volt, bármikor behúzható lenne, így sztem Ansah, Suh, Shelton, Bailey, Liuget esélyesebb.

CB posztot nem nagyon értem, az se oké hogy elégedettek a kezdő párossal, de az pláne nem oké hogy mögéjük nem hoztak senkit. Griffin, Flowers, King, Thorpe, Kalan Reed, Boykins + UDFAk. cérnavékony, simán ligalegalja
több mint 5 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 719 — SuperBowl Champions 2013/2014
Meglep, hogy udfa jatekosokkal egyitt is csak 3 uj embert adunk Solarinak az OL-be. Annak viszont orulok, hogy most mar masodik eve nem kell felni Cable szar pickjeitol. (Jo eg... meg mindig mennyire elenkel jelen van az emleke LOL)

CB-bol is csak 3 uj a draftolatlanokkal. Nagyon nagy szuksegunk lenne arra, hogy Griffin visszapattanjonna tavalyi szegyenteljes jatekarol. Szemely szerint en nem bizok ebben, szoval osszessegwben vekonynak erzem a posztot.

DT/DE a lehetosegekhez kepest rendben van, de rotacioba azert hoznek meg egy veterant. Green es Collier szerintem jok lesznek. Bent pedig Reed es Poona.

WR sorra kivancsi leszek ADB nelkul. Eros verseny lesz a TC-ben.

Osszessegeben kicsit erosodott a keret melysege, de az FA elotti idoszakot tekintve, egyedul az OL runblock lett upgradeelve illetve a LB corp melysege. Azert ez nem sok 😊
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
UDFA:
Demetrius Knox, G (Ohio State)
Jazz Ferguson, WR (Northwestern State)
Taryn Christion, QB (South Dakota State)
Davante Davis, CB (Texas)
Michael O’Connor, QB (University of British Columbia?)
Derrek Thomas, CB (Baylor)
Noah Dawkins, LB (Citadel)
Mik'Quan Deane, TE (WKU)
Delane Hart-Johnson, WR (New Mexico)
Lo Falemaka, OL (Utah)
Jalen Harvey, S (Arizona State)
Bryan Mone, NT (Michigan)
Jay-Tee Tiuli, NT (Eastern Washington)
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 596
Rd 1, P29 (29) ---- L.J Collier, DE
Rd 2, P15 (47) ---- Marquise Blair, S
Rd 2, P32 (64) ---- D.K. Metcalf, WR
Rd 3, P25 (88) ---- Cody Barton, LB
Rd 4, P18 (120) -- Gary Jennings, WR
Rd 4, P22 (124) -- Rhil Haynes, G
Rd 4, P30 (132) -- Ugo Amadi, CB
Rd 5, P4 (142) ---- Ben Burr-Kirven, LB
Rd 6, P32 (204) -- Travis Homer, RB
Rd 6, P37 (209) -- Demarcus Christmas, DT
Rd 7, P22 (236) -- John Ursua, WR

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Május 7.-től váthato FA érkező, azok már nem számítanak a comp.pickeknél
Suh, Ansah?

Szerkesztette: braxa88
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 646 — Seahawks fan
Collier meglepett 1. körben, de ha PC-ék beleszerettek akkor nincs mit tenni. Metcalf így első ránézésre egy igazi gyökér, akár még jó is lehet nekünk. A LB sorba kellett a rotáció mert láttuk hogy mi van ha valaki kiesik (ugye KJ hiányát megérezte ez a részleg). Hozhattunk volna több CB-t, mert Griffinék valahogy nem győztek meg tavaly. (Persze tudjuk, nagy az űr Sherm után, meg az elvárás is).
Offense vonalon kissé hanyagoltuk a dolgot, hát lelkük rajta.
Meg van az évi rendes RB húzás is, remélem nem sok sót eszik meg Carsonék mögött, mert akkor az azt jelenti hogy egészségesen tudják végre tolni a szezont. Penny meg most már fakíthatna egy komolyabb szériát.
Szóval ne írjuk még le ezt a draftot, meglátjuk mikt varázsoltak Schneiderék.
Azt viszont el se tudom képzelni hogy ha idén a 4 pickből csináltak ennyit, akkor a jövő évi 12-vel mi mindent fognak össze barkácsolni.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.