Tampa Bay Buccaneers

28 feliratkozó

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez azért elég pöpec volt

több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 808 — SuperLOL
Azert at kell venni Tom stilusat. Ido kerdese, erre celzok.
Nagyon dorzsolt Tomi. Nem csak ugy bemozdul egy fake dobasra. Hanem akkor mozdul, mikor a WR mintha fordulna, ... de ... igazabol errol szo nincs, mert ez egy dupla indulas. Csak Brady tudja, hogy a WR azt futja, es eldontotte, neki dob. De ennyi pluszt ad hozza, hogy a vedot leveszi rola. Marmint a dobas elott.
Es ezekbol van neki par olyan fegyvere, ami egy ujnoc iranyitonak nincs. Vagy butabb, nagymagasraketakaru sracnak. De ehhez hozza kell am szokni, hogy a csavo a zsebben gondolkozik folyamatosan. Mert akkor neked is kell am.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az a big time throw-arány egészen brutális 😊

Wyatt
Mondjuk az under pressure QBR valami botranyos ebben a statisztikaban Bradynel 😀

Tegnap viszont jol jatszott. 5 TD, 1 INT

A Tampa tortenetenek masodik legnagyobb kulonbsegu comeback gyozelme. Gronk viszont tovabbra is csak blokkolni megy fel. Lehet, hogy tenyleg megkopott a szeparacio.

Arians a nagy elso felidos hatranyrol meccs utan azt nyilatkozta, hogy "ha ez tavaly tortenik, 20 ponttal kikapunk" 😀
undisputedly
Az valoban az volt, de lesz jobb talan 😊

Annak orulok, hogy a remek kezdes utani pocsek szeria (volt 6 incomplete is zsinorban, 8/9 74 yard, TD utan 5/12, pick 6, megint...) utan volt visszaut. Remelem, Evans serulese nem sulyos, mert Godwin es o egyszerre tul sok azert sajnos, ezt lathattuk tegnap.

Scotty Miller oriasi fogas volt. Tippeljetek meg, mikor raktam meg a 46.5 elkapott yard overt nala... 😊

Gronk megint foleg blokkolt, de elvezi ezt, ez a fontos. Amugy Denverben a regi Gronk volt, ha esetleg azt nezted 😊

Es Metcalf 😉
Wyatt
Erdekes statisztika: Ez volt Brady elso meccse eleteben ahol 5 kulonbozo elkaponak dobott TD-t egy meccs alatt.

Evans bokaja meccs kozben serult, ha minden igaz, jatszott tovabb vele, elvileg nem sulyos. OJ viszont megserult es ugy olvastam, hogy az kihagyas lehet.

Millerben nem tetszik, hogy nem erzi a 1st down vonalat. Az elso ket hetben tobb jatekra is emlekszem, ahol meg fel yardot kellett volna futnia a routjaban, hogy vonalon vagy utana kapja a labdat, hattal a vedoknek, tehat szamithat ra, hogy ott vege a jateknak, de rendre rosszul futotta vagy nem harcolt utana.

Amugy az egyik masodik felidos TD-nel valoban latszott, hogy elvezi a jatekot ( endzoneban oromkodott).

Erdekes lesz, eddigiekbol nem tudom leszurni milyen erot kepvisel a garda. NO-tol sima vereseg, ok voltak eddig a legerosebb ellenfel, de mint kiderult, ok sem verhetetlenek.
undisputedly
Igen, játszott vele, aztán ott bicegett a TD-jénél is. Úgy éreztem, hogy azért erőltetik, mert muszáj, ha mást nem, csalinak legyen fent. De nem volt százas.

Igen, az probléma lehet, viszont baromi jó kezei vannak, mocsok fürge és agilis, kicsit jobban ráérez erre, akkor ő lehet a következő fehér törpe kedvence 😊

Howardot sajnáltam, de ha van egy poszt, ahol belefér egy kis pihenő, akkor az a TE, jöhet majd Brate, visszaesés nem lesz

Én sem egyelőre, azért az a két benézett nagy play, meg hogy Herbertre időnként milyen nyomás érkezett, miközben papírfal volt előtte, azért még mindig vannak olyan időszakok, amikor nem tűnik egyben lévőnek a sztori. Viszont eddig nincs annyira messze az 5 hónappal ezelőtti tippem: a 3–1 eddig pipa, jöhet a Füles Macik, ott is inkább nyerni kéne most, a Packers most is karcnak fest, a Raiders hozható, a Giants nem szabad, hogy gondot okozzon, a 9. forduló baromira várós, utána meg felesleges most tovább nézni

1. TB @ NO – L
A védelem még nem áll össze, a rutinosabb csapat behúzza (bár jó lenne, ha legalább a TB-támadók jól néznének már itt ki

2. CAR @ TB – W
Itt nem szabadna, hogy kérdés legyen, ez a Panthers most elég pocsékul fest.

3. TB @ DEN – W
Bradynek nem szokott menni a coloradói hegyekben, de ez a Denver most azért gyengébb még, mint amivel szenvedni szokott. Talán a Broncos-támadók sem állnak jobban eddigre össze (szerintem marha izgalmas lesz ez idővel, a másik párharcban pedig hiába jó a hazai védelem, ennyi remek célpont ellen nehéz lehet. Adok egy 51 százalék esélyt.

4. LAC @ TB – W
Itt viszont megint jó lenne, ha nem kéne gondolkodni. Ha már Brady ezt a csapatot választotta a kettőből, mutassa meg, miért 😊 A Chargers ellen valahogy mindig szokott neki menni, a Los Angeles-i támadósor pedig szerintem a 10-12. forduló körülig nem lesz túl combos.

5. TB @ CHI – W
Kíváncsi vagyok, megint összeáll-e a védelem a Bearsnél, akkor egy szenzációs párharc lehet. A másik is kb ilyen kiegyenlítettnek tűnik, de itt azért már kellene, hogy védelem megüssön egy olyan szintet, hogy Trubisky ne jelentsen gondot.

6. GB @ TB – L
Rodgers viszont sok lesz a védelemnek, meg amúgy is rég tippeltem vereséget. #szakmaiérv

7. TB @ LV – W
Javul a Raiders védelme, de azért a Bucsé is, a támadók közötti difi pedig túl nagy.

8. TB @ NYG – W
Itt mindig benne van egy szenvedős meccs/zacsi Bradynél, úgyhogy egy másodpercig sem lepődnék meg, ha ez nyögvenyelős ütközet lenne. De azért a Giants védelmét most illene tudni kezelni.

9. NO @ TB – W
Szerintem a Saints egy szinttel feljebb van még, de azért évente egyszer bele szokott férni a meglepetés.

10. TB @ CAR – W
Itt már lehet, hogy nagyon megy az 1/1-re a Panthers.

11. LA @ TB – W
Ha nem javul fel a Rams-támadófal, akkor megint lehetnek ott gondok. Elvileg jó lehet a Bucsé középen is, akkor meg azért lehet haladni Donaldék ellen is.

12. KC @ TB
14. MIN @ TB – W+W | (jó indulattal egy W, egy L) |

Ha lesz idény, ha lehet menni meccsekre és ha lesz hely, akkor a két Los Angeles-i Pats-meccset körbefoglaló tampai duó eléggé adná. Így pedig csak győzelem lehet. Reálisan nézve a két zacsi esélyesebb, de talán valamelyik összejön.

15. TB @ ATL
17. ATL @ TB – egy W, egy L

A Falcons egyszerűen megtippelhetetlen. Lehet, hogy fasza lesz minden és a végére pukkad ki, lehet, hogy megint szarul kezd és a végén köp bele mindenkinek a levesébe. Valahogy nem hiszem, hogy mindkettő meglenne

16. TB @ DET – W
Itt legutóbb elég rossz meccse volt Bradynek, de most egy picit több célpontja lesz, mint akkor volt (egyedül Gronk játszott)

Optimistán nézve egy 11–5/12–4 is kifuthat, ami elég fasza lenne. Kicsit reálisabban nézve egy 9–7/10–6 is benne van, ami lehet, hogy már karcos. Mindegyikhez kell persze, hogy a védelem feljebb lépjen kicsit, de szerintem ez bekövetkezik, a támadóknak pedig illene nagyon jól szerepelniük.
Wyatt

több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 715 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az a big time throw-arány egészen brutális 😊

Wyatt
Mondjuk az under pressure QBR valami botranyos ebben a statisztikaban Bradynel 😀

Tegnap viszont jol jatszott. 5 TD, 1 INT

A Tampa tortenetenek masodik legnagyobb kulonbsegu comeback gyozelme. Gronk viszont tovabbra is csak blokkolni megy fel. Lehet, hogy tenyleg megkopott a szeparacio.

Arians a nagy elso felidos hatranyrol meccs utan azt nyilatkozta, hogy "ha ez tavaly tortenik, 20 ponttal kikapunk" 😀
undisputedly
Az valoban az volt, de lesz jobb talan 😊

Annak orulok, hogy a remek kezdes utani pocsek szeria (volt 6 incomplete is zsinorban, 8/9 74 yard, TD utan 5/12, pick 6, megint...) utan volt visszaut. Remelem, Evans serulese nem sulyos, mert Godwin es o egyszerre tul sok azert sajnos, ezt lathattuk tegnap.

Scotty Miller oriasi fogas volt. Tippeljetek meg, mikor raktam meg a 46.5 elkapott yard overt nala... 😊

Gronk megint foleg blokkolt, de elvezi ezt, ez a fontos. Amugy Denverben a regi Gronk volt, ha esetleg azt nezted 😊

Es Metcalf 😉
Wyatt
Erdekes statisztika: Ez volt Brady elso meccse eleteben ahol 5 kulonbozo elkaponak dobott TD-t egy meccs alatt.

Evans bokaja meccs kozben serult, ha minden igaz, jatszott tovabb vele, elvileg nem sulyos. OJ viszont megserult es ugy olvastam, hogy az kihagyas lehet.

Millerben nem tetszik, hogy nem erzi a 1st down vonalat. Az elso ket hetben tobb jatekra is emlekszem, ahol meg fel yardot kellett volna futnia a routjaban, hogy vonalon vagy utana kapja a labdat, hattal a vedoknek, tehat szamithat ra, hogy ott vege a jateknak, de rendre rosszul futotta vagy nem harcolt utana.

Amugy az egyik masodik felidos TD-nel valoban latszott, hogy elvezi a jatekot ( endzoneban oromkodott).

Erdekes lesz, eddigiekbol nem tudom leszurni milyen erot kepvisel a garda. NO-tol sima vereseg, ok voltak eddig a legerosebb ellenfel, de mint kiderult, ok sem verhetetlenek.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja igen, azert mínusz 17-nel kisse huztam a szam, de szerencsere forditott o mar nagyobb hatranyokbol is :d

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az a big time throw-arány egészen brutális 😊

Wyatt
Mondjuk az under pressure QBR valami botranyos ebben a statisztikaban Bradynel 😀

Tegnap viszont jol jatszott. 5 TD, 1 INT

A Tampa tortenetenek masodik legnagyobb kulonbsegu comeback gyozelme. Gronk viszont tovabbra is csak blokkolni megy fel. Lehet, hogy tenyleg megkopott a szeparacio.

Arians a nagy elso felidos hatranyrol meccs utan azt nyilatkozta, hogy "ha ez tavaly tortenik, 20 ponttal kikapunk" 😀
undisputedly
Az valoban az volt, de lesz jobb talan 😊

Annak orulok, hogy a remek kezdes utani pocsek szeria (volt 6 incomplete is zsinorban, 8/9 74 yard, TD utan 5/12, pick 6, megint...) utan volt visszaut. Remelem, Evans serulese nem sulyos, mert Godwin es o egyszerre tul sok azert sajnos, ezt lathattuk tegnap.

Scotty Miller oriasi fogas volt. Tippeljetek meg, mikor raktam meg a 46.5 elkapott yard overt nala... 😊

Gronk megint foleg blokkolt, de elvezi ezt, ez a fontos. Amugy Denverben a regi Gronk volt, ha esetleg azt nezted 😊

Es Metcalf 😉

több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 715 — SuperBowl Champions 2013/2014
Az a big time throw-arány egészen brutális 😊

Wyatt
Mondjuk az under pressure QBR valami botranyos ebben a statisztikaban Bradynel 😀

Tegnap viszont jol jatszott. 5 TD, 1 INT

A Tampa tortenetenek masodik legnagyobb kulonbsegu comeback gyozelme. Gronk viszont tovabbra is csak blokkolni megy fel. Lehet, hogy tenyleg megkopott a szeparacio.

Arians a nagy elso felidos hatranyrol meccs utan azt nyilatkozta, hogy "ha ez tavaly tortenik, 20 ponttal kikapunk" 😀

Szerkesztette: undisputedly
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az a big time throw-arány egészen brutális 😊

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lavonte David a hónap védője az NFC-ben, Antoine Winfield Jr. pedig a legjobb újoncvédő a ligában szeptemberben. Jöhet a szokásos októberi Brady-show 😊

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Brady vegre nem dobott INT-et sem, talan javul a kommunikacio. Az osszefoglalonalapjan vegre nem csak hosszu routeokat futott Evans, hanem slotbol is indult tobbszor. Nincs mese, Brady komfortjahoz kellenek a checkdownok, RB passzok stb. Vele nem fog mukodni a tavalyi heavy cannon rendszer. A kulcs szerintem az lesz, hogy bealljanaknaz aranyok, mert az Evans-Godwin kettost parlagon hagyni sem szabad. Howard mellett viszont Gronk is szepen kapott el vagy 6 labdat.

Vedelem nem rossz, tamadok fejlodnek, az NFC-ben nincs komplett csapat, akar oda is erhetnek.
undisputedly
Alap, hogy rá kell szabni, de azért Millerre repül meccsenként egy 30+ yardos laszti, Godwinnak is olyat rakott a szélre, hogy sok 25 éves most sem tudna, szóval nem hinném, hogy ne menne

több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 715 — SuperBowl Champions 2013/2014
Brady vegre nem dobott INT-et sem, talan javul a kommunikacio. Az osszefoglalonalapjan vegre nem csak hosszu routeokat futott Evans, hanem slotbol is indult tobbszor. Nincs mese, Brady komfortjahoz kellenek a checkdownok, RB passzok stb. Vele nem fog mukodni a tavalyi heavy cannon rendszer. A kulcs szerintem az lesz, hogy bealljanaknaz aranyok, mert az Evans-Godwin kettost parlagon hagyni sem szabad. Howard mellett viszont Gronk is szepen kapott el vagy 6 labdat.

Vedelem nem rossz, tamadok fejlodnek, az NFC-ben nincs komplett csapat, akar oda is erhetnek.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy mi a vélemény Breesről? Nekem a két évvel ezelőtti elfogyás, a tavalyi PO és az első két meccs alapján nincsenek jó érzéseim a tartósságával kapcsolatban
Wyatt
Én úgy látom, hogy a fő gond a timinggal van ezen az első két meccsen. Sanders semennyire sem érzi hogy hol kéne lennie pontosan, MT nem játszott, Smithnek volt három jó pillanata, hogy megint egy picit elhiggyük, hogy ő még lesz NFL szintű elkapó, aztán el is tűnt. Cook dropjai egyre idegesítőbbek, a többiek meg sehol. Lehet mondani, hogy Drew nem dob már messze, de szerintem nincs is kinek. Brees mindig is nagyon függött a jó timingtól, és jelenleg nem klappol sehogy sem az O.

Azt gondolom, hogy 5 hét után (bye week, ugye) okosabbak leszünk. Ha nem javult semmit az O, és főleg Drew, akkor már nehéz lesz kifogásokat találni.
Gyurma Pappa
Idevetem, mert a topicba nem akarom rakni, de ez sem fest fényesen

null

Through 3 games this season Drew Brees has only attempted 10 passes thrown 15 or more yards downfield (7-of-10, 154 yards). The 10 attempts are the fewest in the league among QB to play 3 games so far this season. pic.twitter.com/vSieq3u1dX



több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Az első félidők most már egészen pöpecek, és most a második sem volt annyira para. Ezt a meccset így kellett letolni, egy percig sem hagyva kérdést. Denverben mindig fázok, de szerencsére 2–7-es kezdés után megvan sorozatban a harmadik sima győzelem is. Gronknak nagyon örülök, hogy most ennyire be lett vonva, alakul ez mindenhol.

És kikapott a Saints, ami a 2.45-ös érthetetlen magas Packers-odds mellett csoportelsőséget is jelent jelenleg. Most kéne gyorsan játszani a Falconsszal, amíg nincs edzőváltás ott...

több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 627 — Egyéb témák lakó
Amúgy mi a vélemény Breesről? Nekem a két évvel ezelőtti elfogyás, a tavalyi PO és az első két meccs alapján nincsenek jó érzéseim a tartósságával kapcsolatban
Wyatt
Én úgy látom, hogy a fő gond a timinggal van ezen az első két meccsen. Sanders semennyire sem érzi hogy hol kéne lennie pontosan, MT nem játszott, Smithnek volt három jó pillanata, hogy megint egy picit elhiggyük, hogy ő még lesz NFL szintű elkapó, aztán el is tűnt. Cook dropjai egyre idegesítőbbek, a többiek meg sehol. Lehet mondani, hogy Drew nem dob már messze, de szerintem nincs is kinek. Brees mindig is nagyon függött a jó timingtól, és jelenleg nem klappol sehogy sem az O.

Azt gondolom, hogy 5 hét után (bye week, ugye) okosabbak leszünk. Ha nem javult semmit az O, és főleg Drew, akkor már nehéz lesz kifogásokat találni.

több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
 nypost.com/2020/09/22/the-origins-of-the-sudden-tom-brady-brett-favre-lovefest/amp/



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Ott is az elso hely, innentol mar csak tartani kell
Wyatt
Még mi vagyunk az elsők, bár ez még jelentéktelen 😁
kapitnono
Igen, az egymás ellenivel még nyilván, de a meccselőny gyorsan elfogyott, úgyhogy innentől sima :d

Amúgy mi a vélemény Breesről? Nekem a két évvel ezelőtti elfogyás, a tavalyi PO és az első két meccs alapján nincsenek jó érzéseim a tartósságával kapcsolatban
Wyatt
Sajnos nekem sem. Már most erőlködés szaga volt a dolognak pedig ez még csak a második meccs volt...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Ott is az elso hely, innentol mar csak tartani kell
Wyatt
Még mi vagyunk az elsők, bár ez még jelentéktelen 😁
kapitnono
Igen, az egymás ellenivel még nyilván, de a meccselőny gyorsan elfogyott, úgyhogy innentől sima :d

Amúgy mi a vélemény Breesről? Nekem a két évvel ezelőtti elfogyás, a tavalyi PO és az első két meccs alapján nincsenek jó érzéseim a tartósságával kapcsolatban
Wyatt
Én még nem mondanék le róla, nyilván nem az mint régen a sok 5000+yardos szezonokban, de egy jó futójátékkal még elviheti az O t.Mostani meccsen szerintem annyira nem volt vészes, int et csúnyán benézte, de néhány üres célpontot is túldobott.


több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ott is az elso hely, innentol mar csak tartani kell
Wyatt
Még mi vagyunk az elsők, bár ez még jelentéktelen 😁
kapitnono
Igen, az egymás ellenivel még nyilván, de a meccselőny gyorsan elfogyott, úgyhogy innentől sima :d

Amúgy mi a vélemény Breesről? Nekem a két évvel ezelőtti elfogyás, a tavalyi PO és az első két meccs alapján nincsenek jó érzéseim a tartósságával kapcsolatban

több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Ott is az elso hely, innentol mar csak tartani kell
Wyatt
Még mi vagyunk az elsők, bár ez még jelentéktelen 😁


több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ott is az elso hely, innentol mar csak tartani kell

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ugye? Full felesleges az NFC-t tovabb eroltetni 😀

Nagyon karcsu ez a jatek, de a gyozelem megvan, most ez a lenyeg. Oktoberre azert jo lenne, h kicsit osszeallna. Hozzateszem, nem baj, hogy nem az elejen repul egy csapat

több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 134 — én ezt meguntam
Hát, engem továbbra sem győzött meg a produkció, még a wild cardért is kaparni kell...
gabokocka
Az 1. félidôre már összetették a táncrendet. A 2. az meg hát under construction.
több mint 3 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 627 — Egyéb témák lakó
Brady 3x kezdett vereséggel szezont... 3x SB-t játszott
Wyatt
Ez a kedvenc Brady statom. Az eredményvezérelt gondolkodás mintapéldánya, "már háromszor megtörtént, biztos nem véletlen".

Innentől azt nem értem, miért kell még lejátszani a szezont egyáltalán?

több mint 3 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 734 — Keep pounding
Hát, engem továbbra sem győzött meg a produkció, még a wild cardért is kaparni kell...

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...