Tennessee Titans

20 feliratkozó

1 napja
Nandito Tennessee Titans 3 061 — Titans fan
Érik egy Burks trade? Vagy ennyire rossz... Rem inkább az előbbi, bár sok értéke nincs neki.

Music City Miracle
1 napja
Miknar Cincinnati Bengals 499
The Titans are signing Tyler Boyd to a one-year deal worth up to $4.5M per @jfowlerespn
KeyG
🥺🥲

Imádtuk, sok sikert neki Nálatok!❤️
1 napja
KeyG Baltimore Ravens 8 118
The Titans are signing Tyler Boyd to a one-year deal worth up to $4.5M per @jfowlerespn

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
2 napja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ridley után Zay Jones is átjöhet a Jagsből.
10 napja
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 020
Ez lett a draft:

1/7 JC Latham, OT, Alabama
2/38 T’Vondre Sweat, DT, Texas
4/106 Cedric Gray, LB, North Carolina
5/146 Jarvis Brownlee Jr, CB, Louisville
6/182 Jha’Quan Jackson, WR, Tulane
7/242 James Williams, S, Miami
7/252 Jaylen Harrell, EDGE, Michigan

Az látszik, hogy igyekeztünk a hiányposztokra draftolni. Nekem annyira nem tetszik a névsor, mert Lathamból LT-t kell képezni, míg Sweat nehogy problémás legyen, a többiek meg olyan semmilyen nevek. Gray LB-ként akár kezdő is lehet, mert elég vékony az a poszt. Meglátjuk.
Nandito
Első két kör az simán mehet le a retyón, ha pechetek van, eléggé boom or bust jelleg.

criminal lawyer or criminal lawyer?
10 napja
Duff Seattle Seahawks 3 042
QB-LB-DL-t akartam első 3 picknek, ez be is jött, viszont a konkrét nevekkel kapcsolatban én is kicsit szkeptikus vagyok, hasonló okokból. Nyilván Altnak örültem volna, de utána én Fashanut húztam volna. Sweat elég nagy kockázat. Gray jó pick.
11 napja
Nandito Tennessee Titans 3 061 — Titans fan
Ez lett a draft:

1/7 JC Latham, OT, Alabama
2/38 T’Vondre Sweat, DT, Texas
4/106 Cedric Gray, LB, North Carolina
5/146 Jarvis Brownlee Jr, CB, Louisville
6/182 Jha’Quan Jackson, WR, Tulane
7/242 James Williams, S, Miami
7/252 Jaylen Harrell, EDGE, Michigan

Az látszik, hogy igyekeztünk a hiányposztokra draftolni. Nekem annyira nem tetszik a névsor, mert Lathamból LT-t kell képezni, míg Sweat nehogy problémás legyen, a többiek meg olyan semmilyen nevek. Gray LB-ként akár kezdő is lehet, mert elég vékony az a poszt. Meglátjuk.

Music City Miracle
13 napja
Nandito Tennessee Titans 3 061 — Titans fan
Alt kettővel előttünk kiment, így 1/7-re JC Latham jött. Szerintem ő is jó választás, mert nagyon kellett az OL pick.

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
26 napja
KeyG Baltimore Ravens 8 118
Trade: Cleveland Browns sent OT Leroy Watson to the Titans for a 7th-round pick.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
1 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 8 118
CB L'Jarius Sneed, Titans agree to terms on four-year, $76.4M contract. (via Ian Rapoport)

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
1 hónapja
FloresR 166
Trade: Chiefs are finalizing a deal to send franchise CB L’Jarius Snead to the Titans, per league sources.

Chiefs are expected to receive a 2025 3rd-round pick, in addition to a 2024 7th-round pick flop, while Snead will sign a new contract. Trade is pending physical for Sneed.
ThySoul
Nem volt drága
1 hónapja
ThySoul Buffalo Bills 1 449
Trade: Chiefs are finalizing a deal to send franchise CB L’Jarius Snead to the Titans, per league sources.

Chiefs are expected to receive a 2025 3rd-round pick, in addition to a 2024 7th-round pick flop, while Snead will sign a new contract. Trade is pending physical for Sneed.
1 hónapja
Nandito Tennessee Titans 3 061 — Titans fan
DL Sebastian Joseph is csatlakozik a csapathoz.

Music City Miracle
1 hónapja
Nandito Tennessee Titans 3 061 — Titans fan
The #Titans have released OT Andre Dillard, who carried a $10.7M cap hit.
KeyG
Sajnos túl sok pénzzel ment el... De jó döntés, teljesen homály volt a csávó.

Music City Miracle
1 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 8 118
The #Titans have released OT Andre Dillard, who carried a $10.7M cap hit.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
1 hónapja
Nandito Tennessee Titans 3 061 — Titans fan
WR Nick Westbrook-Ikhinét egy évre visszaigazoltuk.

Music City Miracle
1 hónapja
ThySoul Buffalo Bills 1 449
3(4)/5 része megoldva a falnak így azért
Skoronski LG
Cushenberry C
Petit-Frere RT

LT még nagyon kéne, RG-t végülis meg lehet oldani. Daniel Brunskill ha a többiek korrektek nem rossz.
alatriste
Utóbbi időben Bill Callahan miatt egyre többen hoznak első körben ide elkapót, egyre jobban hajlok én is arra, bár nyilván megérteném a tackle picket is
ThySoul
Tegnap Nándival beszéltem és abszolút 2 út van. Ha kimegy addig 3 QB akkor Alt vagy a 3 top WR egyike elérhető lesz. Nem kötelező a LT pick, főleg h szerintem 2. kör elején is vannak naagyon jó OT prospectek. Igazból elkapóból is igaz ez. Kényelmes helyzetben van a Titans. Ha OT - WR első két kört akarnak akkor nagyon kedvezően alakult nekik az idei class. Bármilyen sorrendben jól kijöhetnek ebből a 2 posztból.
alatriste
Lassan OT felé billen ez el... 😀
alatriste
Én még így is elkapót húznék 😀
1 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 8 118
The #Titans are signing veteran kicker Nick Folk to a one-year, $3.755 million deal, per source. Max $4.13M with incentives. A big deal for the NFL's most accurate kicker in recent years.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
1 hónapja
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 900 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Szép steal.

iktriad
Rudinak kellenek a célpontok!
1 hónapja
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 073 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
3(4)/5 része megoldva a falnak így azért
Skoronski LG
Cushenberry C
Petit-Frere RT

LT még nagyon kéne, RG-t végülis meg lehet oldani. Daniel Brunskill ha a többiek korrektek nem rossz.
alatriste
Utóbbi időben Bill Callahan miatt egyre többen hoznak első körben ide elkapót, egyre jobban hajlok én is arra, bár nyilván megérteném a tackle picket is
ThySoul
Tegnap Nándival beszéltem és abszolút 2 út van. Ha kimegy addig 3 QB akkor Alt vagy a 3 top WR egyike elérhető lesz. Nem kötelező a LT pick, főleg h szerintem 2. kör elején is vannak naagyon jó OT prospectek. Igazból elkapóból is igaz ez. Kényelmes helyzetben van a Titans. Ha OT - WR első két kört akarnak akkor nagyon kedvezően alakult nekik az idei class. Bármilyen sorrendben jól kijöhetnek ebből a 2 posztból.
alatriste
Lassan OT felé billen ez el... 😀


Liverpool Fc fan
1 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szép steal.
1 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 8 118
Calvin Ridley is signing with the Tennessee Titans: 4 years, 92M, $50M fully guaranteed

Deal Negotiated by David Mulugheta and Reza Hesam.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
1 hónapja
iktriad Jacksonville Jaguars 77 173 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Malik Willis lassan kereshet másik csapatot...
1 hónapja
Nandito Tennessee Titans 3 061 — Titans fan
Henry a Ravenshez szerződött. Nagyon sajnálom, hogy nem látjuk már Titans mezben. 😕

Music City Miracle
1 hónapja
ThySoul Buffalo Bills 1 449
3(4)/5 része megoldva a falnak így azért
Skoronski LG
Cushenberry C
Petit-Frere RT

LT még nagyon kéne, RG-t végülis meg lehet oldani. Daniel Brunskill ha a többiek korrektek nem rossz.
alatriste
Utóbbi időben Bill Callahan miatt egyre többen hoznak első körben ide elkapót, egyre jobban hajlok én is arra, bár nyilván megérteném a tackle picket is
ThySoul
Tegnap Nándival beszéltem és abszolút 2 út van. Ha kimegy addig 3 QB akkor Alt vagy a 3 top WR egyike elérhető lesz. Nem kötelező a LT pick, főleg h szerintem 2. kör elején is vannak naagyon jó OT prospectek. Igazból elkapóból is igaz ez. Kényelmes helyzetben van a Titans. Ha OT - WR első két kört akarnak akkor nagyon kedvezően alakult nekik az idei class. Bármilyen sorrendben jól kijöhetnek ebből a 2 posztból.
alatriste
Persze attól függ mit preferálnak, én valószínűleg a Nabers-Odunze duó egyikét választanám és második elején egy tacklet, Callahan miatt nekem ez a szexibb forgatókönyv