Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 826 — Bla, bla, bla
Egyelőre nincs tervünk ezzel kapcsolatban

– mondta Gruden, via Boston Globe.
nagir
Önélzetes a kis latol...
warr_b
Öszinte leszek!
Valamit, bármit hozzá fűzhettem volna, mint hogy csak simán bemásolom az FK cikkből, de egyszerűen nem ment... Semmit nem lehet ehhez már hozzá tenni!
Max egy idézetet kedvenc magyar trilógiámból:
"-Itt mindenki hülye?
-Itt? Mindenki!!!"
😕 😕 😕



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 597 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Egyelőre nincs tervünk ezzel kapcsolatban

– mondta Gruden, via Boston Globe.
nagir
Önélzetes a kis latol...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 826 — Bla, bla, bla
Egyelőre nincs tervünk ezzel kapcsolatban

– mondta Gruden, via Boston Globe.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 4 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
 fuzovelkifele.com/2019/10/playoff-ranking-4-3/

A 29. helyen a csapat, de nagyon találó a mém. Naponta többször nézem a twittert, hogy hátha Grudent kidobják, de még sajnos semmi ;(
pbalazs
Dettó.
És mivel már szerda van, így gondolom nem is fog semmi történni.
A Pats-től meg amúgy is mindneki kikap, szóval ez igazán nem lesz felróható neki...
Úgyhogy ESETLEG utána.
Persze valszeg ezt az évet már végigszenvedjük vele 😕
warr_b
Attól félek, hogy a jövő héten meg azért nem dobják ki, mivel a Patriots elleni vereség borítékolható. De szerintem már ő is felkészült, hogy jövőre nem lesz itt (lásd Hard Knocks előtti interjú, hogy most menjenek Oaklandbe, aztán jövőre jöhetnek Washingtonba, mert, ha nem jut PO-ba a csapat, ő úgy sem lesz itt). Szerintem pár hét még biztos, de most úgy érzem, hogy nem vele fejezi be a csapat (hacsak nem lesz valami akkora formajavulás, hogy a végén pozitív mérlegű lesz a csapat).

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 597 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 fuzovelkifele.com/2019/10/playoff-ranking-4-3/

A 29. helyen a csapat, de nagyon találó a mém. Naponta többször nézem a twittert, hogy hátha Grudent kidobják, de még sajnos semmi ;(
pbalazs
Dettó.
És mivel már szerda van, így gondolom nem is fog semmi történni.
A Pats-től meg amúgy is mindneki kikap, szóval ez igazán nem lesz felróható neki...
Úgyhogy ESETLEG utána.
Persze valszeg ezt az évet már végigszenvedjük vele 😕


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 4 éve
pbalazs Washington Commanders 430 — HTTR - GGMU
 fuzovelkifele.com/2019/10/playoff-ranking-4-3/

A 29. helyen a csapat, de nagyon találó a mém. Naponta többször nézem a twittert, hogy hátha Grudent kidobják, de még sajnos semmi ;(

Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 4 éve
warr_b Washington Commanders 23 597 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Jay Gruden on the Redskins QB plan for Sunday: “We don’t have one right now.”

😂😵😱


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 597 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ééés semmi változás.

Ja, de, megszüntettük Adonis Alexander contractját a ps-ból 😫🤯


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 597 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Rapoport szerint a Cards kitette Swearingert 🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Tetszett volna gyorsabbnak lenni 😕
Wyatt
Egy arra szálló sirály tarkóján megpattant a labda 😕


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tetszett volna gyorsabbnak lenni 😕

több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 510 — Colts Fan
 twitter.com/Ihartitz/status/1178724812212056066
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 597 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
amíg snyder nem adja el a klubot, teljesen mindegy, hogy gruden marad-e vagy sem, az utóda úgyis csak egy újabb jó kapcsolatokkal rendelkező, épp felkapott koordinátor lenne, akit bábként lehet majd használni a pénzmosodához, mert ez a jelnlegi redskins nem több annál
r.baggio
Sajnos igen.
Teljes tisztogatás kéne, Snyder, Allen, edzői kar, mindenki.
Persze Snyder nem fogja eladni a klubot, miért tenné.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 817 — 258. §
amíg snyder nem adja el a klubot, teljesen mindegy, hogy gruden marad-e vagy sem, az utóda úgyis csak egy újabb jó kapcsolatokkal rendelkező, épp felkapott koordinátor lenne, akit bábként lehet majd használni a pénzmosodához, mert ez a jelnlegi redskins nem több annál

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Grudent ki kell rakni. Igazából már 2 éve.
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 597 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ja igen és a kedvencem: a történelem legrosszabb 3rd down védelmével büszkélkedik a Skins. Nagynehezen kivédekezünk egy 3d downt, de van egy zászló a Giants ellen. Gruden Jr. mit csinál? Elfogadja a zászlót és ismét felállunk 3rd down-ra. Mekkora orbitális értelmi fogyatékosnak kell ehhez lenni? Értem én, 3&nagyonsok és FG távról is kitoltuk vele őket. Ez kicsit agresszív, de védhető érvelés lenne, ha a csapatnak minimálisan kompetens lenne a védelme...Kezd a tököm telelenni ezzel a foslé csapattal. Még a Browns is megverne minket. Sőt, még az idei Giants is megvert minket...
nexion218
Nagyon érdekes lesz a Miami elleni meccs 😊😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
nexion218 3 981 — Washington Gyapotkombájnz fan
Ja igen és a kedvencem: a történelem legrosszabb 3rd down védelmével büszkélkedik a Skins. Nagynehezen kivédekezünk egy 3d downt, de van egy zászló a Giants ellen. Gruden Jr. mit csinál? Elfogadja a zászlót és ismét felállunk 3rd down-ra. Mekkora orbitális értelmi fogyatékosnak kell ehhez lenni? Értem én, 3&nagyonsok és FG távról is kitoltuk vele őket. Ez kicsit agresszív, de védhető érvelés lenne, ha a csapatnak minimálisan kompetens lenne a védelme...Kezd a tököm telelenni ezzel a foslé csapattal. Még a Browns is megverne minket. Sőt, még az idei Giants is megvert minket...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
nexion218 3 981 — Washington Gyapotkombájnz fan
Azt hiszem mindent láttunk...

Nem értem minek kellett az ifjúnégert berakni.
nexion218
Nem volt jobb ötlete, hogy megmentse az állását! Nem jött be. Sőt, utólag okoskodva komoly baki volt, amivel senkinek sem használt...
nagir
Értem én, csak leszarom. Márminthogy meg akarta menteni az állását. Adott egy fos csapat, O-falból 3 hiányzó kezdővel. Adott egy újonc irányító, aki állítólag tehetséges ugyan, de még college meccsen is alig volt kezdő, nemhogy NFL-ben. Lényegében edzéseken nem játszik a kezdőkkel, mert nem ő a kezdő, nyilván egész héten ennek megfelelően is készül. Majd eljön a vasárnap, pocsékul játszik mindenki, sőt, az egyetlen playmaker és az ifjúnéger számára ismerős játékos, McLaurin se játszik, mert sérült. A mi csodás HC-nk mit talál ki? Majd a zöldfülű csokifijú megoldja a problémát. Eredmény? 3 INT, ótvar szar meccsélmény a kölyöknek és sztem kb 3 hónapot visszaesett a fejlődésben, mert az önbizalma háton lett hugyozva és semmit nem mer majd eldobni, nehogy INT legyen.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 597 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Mindössze egyetlen csapat ment rájátszásba 0-4-es kezdés után, a Chargers 1992-ben.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 597 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
No Terry, no party.

Amúgy a liga (meccs előtt) 31. legrosszabb védelme ellen nem tudtunk td-t szerezni.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 597 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Azt hiszem mindent láttunk...

Nem értem minek kellett az ifjúnégert berakni.
nexion218
Nem volt jobb ötlete, hogy megmentse az állását! Nem jött be. Sőt, utólag okoskodva komoly baki volt, amivel senkinek sem használt...
nagir
Mindig is egy ostoba balfasz volt.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 826 — Bla, bla, bla
Azt hiszem mindent láttunk...

Nem értem minek kellett az ifjúnégert berakni.
nexion218
Nem volt jobb ötlete, hogy megmentse az állását! Nem jött be. Sőt, utólag okoskodva komoly baki volt, amivel senkinek sem használt...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
nexion218 3 981 — Washington Gyapotkombájnz fan
Azt hiszem mindent láttunk...

Nem értem minek kellett az ifjúnégert berakni.

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 597 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Varázslatos teljesítmény, 2001 óta először 0-4-es kezdés.
Faszkalap gruden reméljük Haskins egész karrierjét hazavágta ügyesen.
warr_b
Nem valami rózsás a helyzet, ez sajna tény! 😕
nagir
Mikor volt utoljára az? 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 826 — Bla, bla, bla
Varázslatos teljesítmény, 2001 óta először 0-4-es kezdés.
Faszkalap gruden reméljük Haskins egész karrierjét hazavágta ügyesen.
warr_b
Nem valami rózsás a helyzet, ez sajna tény! 😕



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!