Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 5 éve
inb4 sobri úgyse lesz szezon kurváramindegyKelvin Harmon ACL-szakadásApa, kezdődik... faszom.
www.cbssports.com/nfl/news/washingtons-kelvin-harmon-tears-acl-receiver-expected-to-miss-2020-season-per-report/
empty taxi
warr_b
több mint 5 éve
Kelvin Harmon ACL-szakadásApa, kezdődik... faszom.
www.cbssports.com/nfl/news/washingtons-kelvin-harmon-tears-acl-receiver-expected-to-miss-2020-season-per-report/
empty taxi

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Kelvin Harmon ACL-szakadásmenekülnie kellett a fehérek elől, vagy mi történt?
www.cbssports.com/nfl/news/washingtons-kelvin-harmon-tears-acl-receiver-expected-to-miss-2020-season-per-report/
empty taxi
több mint 5 éve
Kelvin Harmon ACL-szakadáswww.cbssports.com/nfl/news/washingtons-kelvin-harmon-tears-acl-receiver-expected-to-miss-2020-season-per-report/

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
a humorral nincs semmi gond, en ezt inkabb amolyan “sivalkodasnak” lattam, de nem is csak arra a kommentre ertettem kizarolag.Egyrészt: a humor egyik eszköze a túlzás. "Remélem ez tiszta". Másrészt: míg néhány magyarországi couch-coach és fan humorizálása nem okoz különösebb kárt senkinek, addig ez a píszí faszság jelenleg konkrétan az emberiség történelmének részleteit semmisíti meg. Nem, nem a Redskins az emberiség történelmének a fontos részlete, de sajnos a píszível társulni látszik egyfajta rövid- és szűklátókörűség és nem sikerül észrevenni, hogy ez egy rohamtempóban disztópia felé progrediáló beteges folyamat és nem látszik a vége. Én a magam részéről már már világosan leírtam, de szerintem ezzel sokan mások is egyet értenek, hogy ebben az egész sztoriban nem a Redskins átnevezése az irritáló, hanem az egész ideológia, ami most korlátlan hatalmat kapott a emberek gondolatai fölött.Fekete, barna, vörös, fehér, sárga nem lehet. Pink sem.Bocsi, de szerintem akik túltolják azok javarészt ti vagytok, sok sok oldalon keresztül, az ilyen direkt túlzásokkal. A Redskin egy rasszista kifejezés. Nekem nem bántó, nektek sem bántó, ami nem is véletlen. Jogos az a kritika, hogy miért most, és az is teljesen biztos, hogy a szponzorok kizárólag az agyagi érdekeiket vették figyelembe a jelen helyzetben, de a kommentedben színekkel nyilván semmi gond sem lenne pl. a logóban, remélem ez tiszta. De ha lenne pl egy Budapest Boxosképűek, vagy Kaposvári Kampóorrúak nevű csapat, azért szerintem joggal menne arról is a vita itthon.
Marad a drapp. Azt valyon el tudja mindenki fogadni politikailag?
Kájzerszóze
winston
nexion218
szerintem ami most zajlik, az nem a tortenelem egy reszenek megsemmisitese, (a naci szobrokat is ledontottek, megsem felejtette el senki, tanitani kell a tortenelmet) es bar tobb dologgal nem ertek egyet, ami/ahogy zajlik, de nincs azzal baj szerintem, ha atgondoljak kinek alljon szobra egy varosban, mirol nevezzenek el egy csapatot ...stb.
most rohamtempoban zajlik ez, ami nem tesz jot a higgadt parbeszednek, mert csak a radikalis hangok hallhatoak ki belole, de ez felfoghato annak is, hogy eddig az arrogancia es a leszaromsag erosebb volt, ami ugyan olyan privilegium, amit sokan serelmeznek egyebkent.
(szorry, ez mar lehet, hogy politika topicba kellett volna menjen)
több mint 5 éve
Ez most rasszista, vagy antirasszista duma? 😄fekete meg fehér szigorúan véve nem színén meg színtévesztő is vagyok 😀Én annyit sem! 😄Nem tudom, miről beszéltek, mi pasik 16 színt ismerünk 😆Tudtam, hogy ez sem lesz jó.... De talán az ekrüt (ecru angolul 😀 ) tudnám még javasolni.....Fekete, barna, vörös, fehér, sárga nem lehet. Pink sem.Drapp???
Marad a drapp. Azt valyon el tudja mindenki fogadni politikailag?
Kájzerszóze
Nagyapám mondta: "olyan szín nincs is!" 😊😊😊
zemanla
Kájzerszóze
warr_b
zemanla
fekete, fehér, kék, zöld, sárga, piros, barna, rózsaszín (nem nem pink és nem magenta), bordó, lila, szürke és a drapp - ez 12 szín. van több is warr_b? Neked 16 sikerült?
Kájzerszóze
briareos
warr_b
több mint 5 éve
Ez most rasszista, vagy antirasszista duma? 😄fekete meg fehér szigorúan véve nem színén meg színtévesztő is vagyok 😀Én annyit sem! 😄Nem tudom, miről beszéltek, mi pasik 16 színt ismerünk 😆Tudtam, hogy ez sem lesz jó.... De talán az ekrüt (ecru angolul 😀 ) tudnám még javasolni.....Fekete, barna, vörös, fehér, sárga nem lehet. Pink sem.Drapp???
Marad a drapp. Azt valyon el tudja mindenki fogadni politikailag?
Kájzerszóze
Nagyapám mondta: "olyan szín nincs is!" 😊😊😊
zemanla
Kájzerszóze
warr_b
zemanla
fekete, fehér, kék, zöld, sárga, piros, barna, rózsaszín (nem nem pink és nem magenta), bordó, lila, szürke és a drapp - ez 12 szín. van több is warr_b? Neked 16 sikerült?
Kájzerszóze
briareos

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
fekete meg fehér szigorúan véve nem színén meg színtévesztő is vagyok 😀Én annyit sem! 😄Nem tudom, miről beszéltek, mi pasik 16 színt ismerünk 😆Tudtam, hogy ez sem lesz jó.... De talán az ekrüt (ecru angolul 😀 ) tudnám még javasolni.....Fekete, barna, vörös, fehér, sárga nem lehet. Pink sem.Drapp???
Marad a drapp. Azt valyon el tudja mindenki fogadni politikailag?
Kájzerszóze
Nagyapám mondta: "olyan szín nincs is!" 😊😊😊
zemanla
Kájzerszóze
warr_b
zemanla
fekete, fehér, kék, zöld, sárga, piros, barna, rózsaszín (nem nem pink és nem magenta), bordó, lila, szürke és a drapp - ez 12 szín. van több is warr_b? Neked 16 sikerült?
Kájzerszóze
több mint 5 éve
Mondjuk náluk amúgy is hagyomány a Rendskins dolgok jogainak megvásárlása... 😀index.hu/sport/amerikaifutball/2020/07/14/nfl-washington-redskins-nevvaltas-amerikaifutball-vedjegy/Biztos kabbojz drukker 😂
America the beautiful... 😀😀😀
nagir
warr_b
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
index.hu/sport/amerikaifutball/2020/07/14/nfl-washington-redskins-nevvaltas-amerikaifutball-vedjegy/Biztos kabbojz drukker 😂
America the beautiful... 😀😀😀
nagir

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Egyrészt: a humor egyik eszköze a túlzás. "Remélem ez tiszta". Másrészt: míg néhány magyarországi couch-coach és fan humorizálása nem okoz különösebb kárt senkinek, addig ez a píszí faszság jelenleg konkrétan az emberiség történelmének részleteit semmisíti meg. Nem, nem a Redskins az emberiség történelmének a fontos részlete, de sajnos a píszível társulni látszik egyfajta rövid- és szűklátókörűség és nem sikerül észrevenni, hogy ez egy rohamtempóban disztópia felé progrediáló beteges folyamat és nem látszik a vége. Én a magam részéről már már világosan leírtam, de szerintem ezzel sokan mások is egyet értenek, hogy ebben az egész sztoriban nem a Redskins átnevezése az irritáló, hanem az egész ideológia, ami most korlátlan hatalmat kapott a emberek gondolatai fölött.Fekete, barna, vörös, fehér, sárga nem lehet. Pink sem.Bocsi, de szerintem akik túltolják azok javarészt ti vagytok, sok sok oldalon keresztül, az ilyen direkt túlzásokkal. A Redskin egy rasszista kifejezés. Nekem nem bántó, nektek sem bántó, ami nem is véletlen. Jogos az a kritika, hogy miért most, és az is teljesen biztos, hogy a szponzorok kizárólag az agyagi érdekeiket vették figyelembe a jelen helyzetben, de a kommentedben színekkel nyilván semmi gond sem lenne pl. a logóban, remélem ez tiszta. De ha lenne pl egy Budapest Boxosképűek, vagy Kaposvári Kampóorrúak nevű csapat, azért szerintem joggal menne arról is a vita itthon.
Marad a drapp. Azt valyon el tudja mindenki fogadni politikailag?
Kájzerszóze
winston
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
index.hu/sport/amerikaifutball/2020/07/14/nfl-washington-redskins-nevvaltas-amerikaifutball-vedjegy/Nyilván őt is Winnetou lelkének őszinte tisztelete, a politikai korrektség, emberszeretet és liberális egyenlőségtudat vezérelte. Amúgy meg mekkora arc! 😀
America the beautiful... 😀😀😀
nagir
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
index.hu/sport/amerikaifutball/2020/07/14/nfl-washington-redskins-nevvaltas-amerikaifutball-vedjegy/America the beautiful... 😀😀😀
Szerkesztette: nagir

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 5 éve
Azt mondják, hogy Red Wolves lesz, mert Snyder azt mondta, hogy még trademark gondok vannak, azért nem jelentették be (ugyebár pont az Arkansas State van perben Chattanooga Red Wolves FC-vel a név miatt).Na, hát pont ezért. Meg azért, amit már korábban is írtam: hol lesz ennek a vége? Nem vagyok összeesküvéselméletes, de ez a "függvény" szigorúan monoton tart a gondolatrendőrség felé.
Amúgy továbbra is, liberális korcsként, én nem értem ez miért ilyen fájó pont ennyi embernek, hogy itt SJW meg PC hisztit kelljen tolni, főleg a nem Redskins fanoknak.
Most úgy csinál mindenki, mintha ez most jött volna fel először. Nem, csak most van elég politikai talaj, hogy (az egyébként mindig azt csináló, ami több bevételt hoz) multik beálltak mögé. Nyilván ők lefossák, csak többet vegyél tőlük.
tenorx
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
Ezekben a vészterhes időkben maximálisan píszínek kell lenni.Elég kirekesztő... És mi lesz I-kel meg a +-okkal (LMBTQI+)? És az ábécé többi betűjével? Elfölöjtötted, mint Tóth Antal a nagy efföt?
Szóval én a Washington Rainbows-ra szavazok.
Vagy Washington LMBTQ.
Viccen kívül meg, ha ez velünk történne sírnék. Szóval részvétem.
akdestroyer
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
Még koncerten is voltam. Orgazmikus volt.Korai örömről hallottál-e, baby?Zsóti csúnyán meg- és át-Fekete, barna, vörös, fehér, sárga nem lehet. Pink sem.No, no a drapp bizony erősen rasszista. Szabolcsi tanár ismerősöm mesélte, hogy általános iskola 8. osztályos "drappszínű kislány" kétségbeesetten kérdezte tőle, hogy lett terhes, pedig a "zsóti" még élvezés előtt kivette....
Marad a drapp. Azt valyon el tudja mindenki fogadni politikailag?
Kájzerszóze
KoporShow
gyeek
Fast Willie
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 5 éve
Fekete, barna, vörös, fehér, sárga nem lehet. Pink sem.Bocsi, de szerintem akik túltolják azok javarészt ti vagytok, sok sok oldalon keresztül, az ilyen direkt túlzásokkal. A Redskin egy rasszista kifejezés. Nekem nem bántó, nektek sem bántó, ami nem is véletlen. Jogos az a kritika, hogy miért most, és az is teljesen biztos, hogy a szponzorok kizárólag az agyagi érdekeiket vették figyelembe a jelen helyzetben, de a kommentedben színekkel nyilván semmi gond sem lenne pl. a logóban, remélem ez tiszta. De ha lenne pl egy Budapest Boxosképűek, vagy Kaposvári Kampóorrúak nevű csapat, azért szerintem joggal menne arról is a vita itthon.
Marad a drapp. Azt valyon el tudja mindenki fogadni politikailag?
Kájzerszóze
több mint 5 éve
Washington ÉnpedigidőbenkihúztamkéremEgy PICIT elkanyarodtatok a témától

több mint 5 éve
Narancssárga, meg a kéket-zöldet még szét lehet bontani világos- meg sötétre, aztán kb ennyi 😀én meg színtévesztő is vagyok 😀Én annyit sem! 😄Nem tudom, miről beszéltek, mi pasik 16 színt ismerünk 😆Tudtam, hogy ez sem lesz jó.... De talán az ekrüt (ecru angolul 😀 ) tudnám még javasolni.....Fekete, barna, vörös, fehér, sárga nem lehet. Pink sem.Drapp???
Marad a drapp. Azt valyon el tudja mindenki fogadni politikailag?
Kájzerszóze
Nagyapám mondta: "olyan szín nincs is!" 😊😊😊
zemanla
Kájzerszóze
warr_b
zemanla
fekete, fehér, kék, zöld, sárga, piros, barna, rózsaszín (nem nem pink és nem magenta), bordó, lila, szürke és a drapp - ez 12 szín. van több is warr_b? Neked 16 sikerült?
Kájzerszóze

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Korai örömről hallottál-e, baby?Zsóti csúnyán meg- és át-Fekete, barna, vörös, fehér, sárga nem lehet. Pink sem.No, no a drapp bizony erősen rasszista. Szabolcsi tanár ismerősöm mesélte, hogy általános iskola 8. osztályos "drappszínű kislány" kétségbeesetten kérdezte tőle, hogy lett terhes, pedig a "zsóti" még élvezés előtt kivette....
Marad a drapp. Azt valyon el tudja mindenki fogadni politikailag?
Kájzerszóze
KoporShow
gyeek
több mint 5 éve
Az iranyitot is cserelni kell....Szerintem semmifele borszinre utalas nem fer bele....
Ha Skins????? Mennie kell. Felkeszul Kaepernick...

több mint 5 éve
Zsóti csúnyán meg- és át-Fekete, barna, vörös, fehér, sárga nem lehet. Pink sem.No, no a drapp bizony erősen rasszista. Szabolcsi tanár ismerősöm mesélte, hogy általános iskola 8. osztályos "drappszínű kislány" kétségbeesetten kérdezte tőle, hogy lett terhes, pedig a "zsóti" még élvezés előtt kivette....
Marad a drapp. Azt valyon el tudja mindenki fogadni politikailag?
Kájzerszóze
KoporShow
blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
"ALL IN" refers to the proximity of Jerry's head to his ass
több mint 5 éve
Bele se merek gonodolni hogy itthon a Puskás Akadémiával mi lenne ebben a szituban.Se Puskáshoz nincs köze, Se Akadémiához.
JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJJJJJJJJJJJJJJJJJ
több mint 5 éve
Jól szét offoljuk aaaa ....az izé ..... Washington topicot



2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞