Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 413 — Do Your Job
Fekete, barna, vörös, fehér, sárga nem lehet. Pink sem.
Marad a drapp. Azt valyon el tudja mindenki fogadni politikailag?
Kájzerszóze
Drapp???
Nagyapám mondta: "olyan szín nincs is!" 😊😊😊
zemanla
Tudtam, hogy ez sem lesz jó.... De talán az ekrüt (ecru angolul 😀 ) tudnám még javasolni.....
Kájzerszóze
Nem tudom, miről beszéltek, mi pasik 16 színt ismerünk 😆
warr_b
Én annyit sem! 😄
zemanla
én meg színtévesztő is vagyok 😀
fekete, fehér, kék, zöld, sárga, piros, barna, rózsaszín (nem nem pink és nem magenta), bordó, lila, szürke és a drapp - ez 12 szín. van több is warr_b? Neked 16 sikerült?
Kájzerszóze
Narancssárga!!! Ezt az elejére! 😉




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 221 — Forum Reader
Fekete, barna, vörös, fehér, sárga nem lehet. Pink sem.
Marad a drapp. Azt valyon el tudja mindenki fogadni politikailag?
Kájzerszóze
No, no a drapp bizony erősen rasszista. Szabolcsi tanár ismerősöm mesélte, hogy általános iskola 8. osztályos "drappszínű kislány" kétségbeesetten kérdezte tőle, hogy lett terhes, pedig a "zsóti" még élvezés előtt kivette....



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 5 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 6 484 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
A hab a tortán, hogy van egy petíció, hogy a hivatalos statisztikákban is csak Washington szerepeljen és a Redskinst vegyék ki onnan...kb töröljék ki, mint Lance Armstrongot a Tourok listájából.

Washington Nonames
Fast Willie
Aki meg rágondol vessék tömlöcbe és rohadjék ott élete végéig. Mondom én, hogy ez már a ló meg az átesés esete...
Matthew99
Amikor a Fifth Avenuen a polgármester segítségével festik fel a sárga BLM betűket az úttestre és ahol egy másik városban viszont egy házaspár ellen vádat emeltek gyűlőletbűncselekmény miatt, mert a sárga BLM betűket átfestették feketére, ott már teljes a morális csőd. Mondjuk azt régóta tudja mindenki, hogy a szólásszabadság csak egy lózung az USA-ban hosszú-hosszú ideje.
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints Texas Longhorns 5 688 — playoffs???
Fekete, barna, vörös, fehér, sárga nem lehet. Pink sem.
Marad a drapp. Azt valyon el tudja mindenki fogadni politikailag?
Kájzerszóze
Drapp???
Nagyapám mondta: "olyan szín nincs is!" 😊😊😊
zemanla
Tudtam, hogy ez sem lesz jó.... De talán az ekrüt (ecru angolul 😀 ) tudnám még javasolni.....
Kájzerszóze
Nem tudom, miről beszéltek, mi pasik 16 színt ismerünk 😆
warr_b
Én annyit sem! 😄
zemanla
én meg színtévesztő is vagyok 😀
fekete, fehér, kék, zöld, sárga, piros, barna, rózsaszín (nem nem pink és nem magenta), bordó, lila, szürke és a drapp - ez 12 szín. van több is warr_b? Neked 16 sikerült?


több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 482 — Invisible man
A hab a tortán, hogy van egy petíció, hogy a hivatalos statisztikákban is csak Washington szerepeljen és a Redskinst vegyék ki onnan...kb töröljék ki, mint Lance Armstrongot a Tourok listájából.

Washington Nonames
Fast Willie
Aki meg rágondol vessék tömlöcbe és rohadjék ott élete végéig. Mondom én, hogy ez már a ló meg az átesés esete...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 15 971 — a new hope (again)
 hu.m.wikipedia.org/wiki/S%C3%B6r%C3%A9nyes_farkas

A szegedi vadasparkban egyébként megtekinthető két példánya 😉



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
A hab a tortán, hogy van egy petíció, hogy a hivatalos statisztikákban is csak Washington szerepeljen és a Redskinst vegyék ki onnan...kb töröljék ki, mint Lance Armstrongot a Tourok listájából.

Washington Nonames
több mint 5 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 688 — Seahawks fan
Ez a sztori annyira amerikai. Kínjukban már azt sem tudják mit akarnak. Most jött egy divathullám, agymenéssel egybekötve és semmi se szent. Bármi lesz is az új név meg logó, szerintem sok-sok embernek Redskins marad a csapat még nagyon sokáig.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 413 — Do Your Job
Fekete, barna, vörös, fehér, sárga nem lehet. Pink sem.
Marad a drapp. Azt valyon el tudja mindenki fogadni politikailag?
Kájzerszóze
Drapp???
Nagyapám mondta: "olyan szín nincs is!" 😊😊😊
zemanla
Tudtam, hogy ez sem lesz jó.... De talán az ekrüt (ecru angolul 😀 ) tudnám még javasolni.....
Kájzerszóze
Nem tudom, miről beszéltek, mi pasik 16 színt ismerünk 😆
warr_b
Én annyit sem! 😄




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 308 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Fekete, barna, vörös, fehér, sárga nem lehet. Pink sem.
Marad a drapp. Azt valyon el tudja mindenki fogadni politikailag?
Kájzerszóze
Drapp???
Nagyapám mondta: "olyan szín nincs is!" 😊😊😊
zemanla
Tudtam, hogy ez sem lesz jó.... De talán az ekrüt (ecru angolul 😀 ) tudnám még javasolni.....
Kájzerszóze
Nem tudom, miről beszéltek, mi pasik 16 színt ismerünk 😆


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 482 — Invisible man
A Warriors milyen snassz. Trump's, Politicians? 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints Texas Longhorns 5 688 — playoffs???
Fekete, barna, vörös, fehér, sárga nem lehet. Pink sem.
Marad a drapp. Azt valyon el tudja mindenki fogadni politikailag?
Kájzerszóze
Drapp???
Nagyapám mondta: "olyan szín nincs is!" 😊😊😊
zemanla
Tudtam, hogy ez sem lesz jó.... De talán az ekrüt (ecru angolul 😀 ) tudnám még javasolni.....


több mint 5 éve
zemanla New Orleans Saints Florida Gators 3 413 — Do Your Job
Fekete, barna, vörös, fehér, sárga nem lehet. Pink sem.
Marad a drapp. Azt valyon el tudja mindenki fogadni politikailag?
Kájzerszóze
Drapp???
Nagyapám mondta: "olyan szín nincs is!" 😊😊😊




2011.10.30.: Vazzzze,vazzzze,vazzzze......!!!!!! 2012.03.21.: vazzze az n hatványon; n→∞
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Dropnames lett, egyenlőre
aszongyák a RED marad...
sutianap
Redwolves?
iktriad
Akkó má mé nem RED FOX???😮
nagir

több mint 5 éve
rva 4 705 — Me for President!
a military-re és az őslakosokra a Warriors utalhat
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 308 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Azt lehetett olvasni, hogy a militaryre és az őslakosokra is utalót akarnak...
Na most a red wolfnak semmi köze a sereghez, a red tailsnek az indiánokhoz... marad a Tomahawks 🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints Texas Longhorns 5 688 — playoffs???
Fekete, barna, vörös, fehér, sárga nem lehet. Pink sem.
Marad a drapp. Azt valyon el tudja mindenki fogadni politikailag?


több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 672 — Bla, bla, bla
Dropnames lett, egyenlőre
aszongyák a RED marad...
sutianap
Redwolves?
iktriad
Akkó má mé nem RED FOX???😮



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 482 — Invisible man
Azt mondják, hogy Red Wolves lesz, mert Snyder azt mondta, hogy még trademark gondok vannak, azért nem jelentették be (ugyebár pont az Arkansas State van perben Chattanooga Red Wolves FC-vel a név miatt).
tenorx
Na az még Oscar díjas alakítás lenne ha most meg névhasználati vitába keverednének az új név miatt. Meg ha már változtatnak akkor valami baszó logót is csináltassanak, ne ez a kutyámajom legyen.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
davemayer Chicago Bears 15 639 — "Grammar maci"
Azt mondják, hogy Red Wolves lesz, mert Snyder azt mondta, hogy még trademark gondok vannak, azért nem jelentették be (ugyebár pont az Arkansas State van perben Chattanooga Red Wolves FC-vel a név miatt).

Amúgy továbbra is, liberális korcsként, én nem értem ez miért ilyen fájó pont ennyi embernek, hogy itt SJW meg PC hisztit kelljen tolni, főleg a nem Redskins fanoknak.
Most úgy csinál mindenki, mintha ez most jött volna fel először. Nem, csak most van elég politikai talaj, hogy (az egyébként mindig azt csináló, ami több bevételt hoz) multik beálltak mögé. Nyilván ők lefossák, csak többet vegyél tőlük.
tenorx
Engem személy szerint az zavar amit ez jelképez, kidobálni dolgokat az ablakon csak azért mert most ez lett trendi. Belegondoltál már miért pont most?! Na engem ez zavar, ha ez egy intelligens folyamat részeként jön létre ahol minden fél, a csapat is egyetért abban hogy meg kell változtatni akkor senki nem szólna egy szót sem (egy kis csoporton kivül).

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 5 éve
tenorx 14 198 — fő libsi
Azt mondják, hogy Red Wolves lesz, mert Snyder azt mondta, hogy még trademark gondok vannak, azért nem jelentették be (ugyebár pont az Arkansas State van perben Chattanooga Red Wolves FC-vel a név miatt).

Amúgy továbbra is, liberális korcsként, én nem értem ez miért ilyen fájó pont ennyi embernek, hogy itt SJW meg PC hisztit kelljen tolni, főleg a nem Redskins fanoknak.
Most úgy csinál mindenki, mintha ez most jött volna fel először. Nem, csak most van elég politikai talaj, hogy (az egyébként mindig azt csináló, ami több bevételt hoz) multik beálltak mögé. Nyilván ők lefossák, csak többet vegyél tőlük.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 963 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Washington Wolverines 😁
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 308 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Dropnames lett, egyenlőre
aszongyák a RED marad...
sutianap
Redwolves?

iktriad
Aztán az meg miféle szerzet, olyasmi, mint a zöld sas? 🤣
warr_b
 hu.wikipedia.org/wiki/Vörös_farkas

Az Arkansas State 2008-ban cserélte le az Indians nevet Red Wolves-ra
r.baggio
Elrontod itt a játékot... 😆😉


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 103 — no es importante
Dropnames lett, egyenlőre
aszongyák a RED marad...
sutianap
Redwolves?

iktriad
Aztán az meg miféle szerzet, olyasmi, mint a zöld sas? 🤣
warr_b
 hu.wikipedia.org/wiki/Vörös_farkas

Az Arkansas State 2008-ban cserélte le az Indians nevet Red Wolves-ra

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 308 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Dropnames lett, egyenlőre
aszongyák a RED marad...
sutianap
Redwolves?

iktriad
Aztán az meg miféle szerzet, olyasmi, mint a zöld sas? 🤣


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"