Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 5 éve
jól kibasztál velük 😉Jah, én is így gondolom.kiseggelt az összes szponzor, ha lesz is sezlony, se lesz fullhouse, közbe nyomják be az NFLnek az eladást, amit megpendítettek, hogy szezon kezdet, de az lehet jövőrelesz...😊😊Ne haragudjatok kedves Skins szurkolók, DE nem elég hogy:mé a nyócoldalon
1.) szar a csapatotok Gibbs óta, és bár a kezetekben volt a nap a hold, és minden csillagok... eltékozoltátátok, Ti személy szerint...
2.) rettenetesen tiszteletlenek vagytok a csapat névválasztása területén is... látjuk, miket irkáltok a Politika topicba....
3.) A tulajdonosotok (személy szerint a Tietek) egy lecsúszott rakás szerencsétlenség....
Szóval egyszerűen senkik vagytok...fogadjunk, hogy még a cucc is kicsi...!
Komolyan, hogy ennek az egész Dan Snyder egy csoró gyökér vitának mi értelme?! 😕
Ez kb olyan, mintha átmentem volna az Indy topicba Luck visszavonulása kapcsán és arról értekeztem volna, hogy Wilson mennyivel nagyobb király.
Helmut Zimmerforbes:Másfél éve vett egy yachtot 100 milláért, szeretnék én csak tizedilyen gazdag lenni papíron.papíronMiért ne lenne pénze, ne röhögtess már...és utána adja el, mer pénze nem lesz....Mondjuk Snyderért szerintem a Skins fanok szíve nem fog megszakadni, akkor sem ha itt azért inkább elvekről beszélünk.Ha tökös lesz és megtartja a nevet, akkor egye fene, nem fogom utálni 😀
Helmut Zimmer
warr_b
sutianap
A kábé két és fél milliárd dodóból (a Forbes szerint 2.6B) azért csak futná erre-arra nagy szűken, ha szeretné.
warr_b
sutianap
warr_b
In April 2000, Snyder Communications was sold to the French advertising and marketing services group Havas in an all-stock transaction valued at in excess of US$2 billion, the largest transaction in the history of the advertising/market industry[citation needed]. Snyder's personal share of the proceeds was estimated to be US$300 million
ezt a Forbesnak sikerült 100%ba beszámítani
de ismered mit mondott a öreg Rócsild a mások pénzéről?
az az igazi
szóva Snejdernek se állnak olyan jól a dolgai
99be behiteleztette a Redskins vásárlást, amiből asszem még mindig 50 millát perkál évente, 00ban eladta a cégét (300), ezután három évre meg sürgősen be kellett még vonnia 600 misi vasat (ugye ide beszámítjuk a Fedex 200át, aminek ezekszerint fele ígyúgy a vételárba ment), nem kamu pénzt - 800ér vette de szerintem ebből a szögből úgytetszik, hogy a maga számára kiizzadt egy +50% tulajdonrészt, de vért pisált vele, s most lenyeletik vele a szarát.
biznic iz biznic
sutianap
rasszista/nemrasszista-kutattyák/úgyérzik/demégsem/derasszista/denemaz/ mégesaz/demondomnem/rasszista/nemrasszista-
mive nincs Apeszos kénytelen vagyok én elővenni a UV lámpát, mint a helyszínlelőkbe, azt egyből világítnak a testnedvek
nekiláttak Snejdert felszeletelni, nem a BLM, nem a Indiántanács ezek csak a casus bellik - namost rabbiSnejder vagy előszedi a municiót, vagy megdarálják
én magam szerint küldeném a löncsbe
sutianap
Amúgy valami határidőről tud valaki, meddig kellene át vagy bét mondani?
warr_b
sutianap
Amúgy tiszta mázli, hogy a Pepsit utálom, a Fedex-szel sose vót dógom, meg Nike cuccot se vettem még soha az életbe, ezek íyg is maradnak ezután is 😀
warr_b
több mint 5 éve
Jah, én is így gondolom.kiseggelt az összes szponzor, ha lesz is sezlony, se lesz fullhouse, közbe nyomják be az NFLnek az eladást, amit megpendítettek, hogy szezon kezdet, de az lehet jövőrelesz...😊😊Ne haragudjatok kedves Skins szurkolók, DE nem elég hogy:mé a nyócoldalon
1.) szar a csapatotok Gibbs óta, és bár a kezetekben volt a nap a hold, és minden csillagok... eltékozoltátátok, Ti személy szerint...
2.) rettenetesen tiszteletlenek vagytok a csapat névválasztása területén is... látjuk, miket irkáltok a Politika topicba....
3.) A tulajdonosotok (személy szerint a Tietek) egy lecsúszott rakás szerencsétlenség....
Szóval egyszerűen senkik vagytok...fogadjunk, hogy még a cucc is kicsi...!
Komolyan, hogy ennek az egész Dan Snyder egy csoró gyökér vitának mi értelme?! 😕
Ez kb olyan, mintha átmentem volna az Indy topicba Luck visszavonulása kapcsán és arról értekeztem volna, hogy Wilson mennyivel nagyobb király.
Helmut Zimmerforbes:Másfél éve vett egy yachtot 100 milláért, szeretnék én csak tizedilyen gazdag lenni papíron.papíronMiért ne lenne pénze, ne röhögtess már...és utána adja el, mer pénze nem lesz....Mondjuk Snyderért szerintem a Skins fanok szíve nem fog megszakadni, akkor sem ha itt azért inkább elvekről beszélünk.Ha tökös lesz és megtartja a nevet, akkor egye fene, nem fogom utálni 😀
Helmut Zimmer
warr_b
sutianap
A kábé két és fél milliárd dodóból (a Forbes szerint 2.6B) azért csak futná erre-arra nagy szűken, ha szeretné.
warr_b
sutianap
warr_b
In April 2000, Snyder Communications was sold to the French advertising and marketing services group Havas in an all-stock transaction valued at in excess of US$2 billion, the largest transaction in the history of the advertising/market industry[citation needed]. Snyder's personal share of the proceeds was estimated to be US$300 million
ezt a Forbesnak sikerült 100%ba beszámítani
de ismered mit mondott a öreg Rócsild a mások pénzéről?
az az igazi
szóva Snejdernek se állnak olyan jól a dolgai
99be behiteleztette a Redskins vásárlást, amiből asszem még mindig 50 millát perkál évente, 00ban eladta a cégét (300), ezután három évre meg sürgősen be kellett még vonnia 600 misi vasat (ugye ide beszámítjuk a Fedex 200át, aminek ezekszerint fele ígyúgy a vételárba ment), nem kamu pénzt - 800ér vette de szerintem ebből a szögből úgytetszik, hogy a maga számára kiizzadt egy +50% tulajdonrészt, de vért pisált vele, s most lenyeletik vele a szarát.
biznic iz biznic
sutianap
rasszista/nemrasszista-kutattyák/úgyérzik/demégsem/derasszista/denemaz/ mégesaz/demondomnem/rasszista/nemrasszista-
mive nincs Apeszos kénytelen vagyok én elővenni a UV lámpát, mint a helyszínlelőkbe, azt egyből világítnak a testnedvek
nekiláttak Snejdert felszeletelni, nem a BLM, nem a Indiántanács ezek csak a casus bellik - namost rabbiSnejder vagy előszedi a municiót, vagy megdarálják
én magam szerint küldeném a löncsbe
sutianap
Amúgy valami határidőről tud valaki, meddig kellene át vagy bét mondani?
warr_b
sutianap
Amúgy tiszta mázli, hogy a Pepsit utálom, a Fedex-szel sose vót dógom, meg Nike cuccot se vettem még soha az életbe, ezek íyg is maradnak ezután is 😀

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
kiseggelt az összes szponzor, ha lesz is sezlony, se lesz fullhouse, közbe nyomják be az NFLnek az eladást, amit megpendítettek, hogy szezon kezdet, de az lehet jövőrelesz...😊😊Ne haragudjatok kedves Skins szurkolók, DE nem elég hogy:mé a nyócoldalon
1.) szar a csapatotok Gibbs óta, és bár a kezetekben volt a nap a hold, és minden csillagok... eltékozoltátátok, Ti személy szerint...
2.) rettenetesen tiszteletlenek vagytok a csapat névválasztása területén is... látjuk, miket irkáltok a Politika topicba....
3.) A tulajdonosotok (személy szerint a Tietek) egy lecsúszott rakás szerencsétlenség....
Szóval egyszerűen senkik vagytok...fogadjunk, hogy még a cucc is kicsi...!
Komolyan, hogy ennek az egész Dan Snyder egy csoró gyökér vitának mi értelme?! 😕
Ez kb olyan, mintha átmentem volna az Indy topicba Luck visszavonulása kapcsán és arról értekeztem volna, hogy Wilson mennyivel nagyobb király.
Helmut Zimmerforbes:Másfél éve vett egy yachtot 100 milláért, szeretnék én csak tizedilyen gazdag lenni papíron.papíronMiért ne lenne pénze, ne röhögtess már...és utána adja el, mer pénze nem lesz....Mondjuk Snyderért szerintem a Skins fanok szíve nem fog megszakadni, akkor sem ha itt azért inkább elvekről beszélünk.Ha tökös lesz és megtartja a nevet, akkor egye fene, nem fogom utálni 😀
Helmut Zimmer
warr_b
sutianap
A kábé két és fél milliárd dodóból (a Forbes szerint 2.6B) azért csak futná erre-arra nagy szűken, ha szeretné.
warr_b
sutianap
warr_b
In April 2000, Snyder Communications was sold to the French advertising and marketing services group Havas in an all-stock transaction valued at in excess of US$2 billion, the largest transaction in the history of the advertising/market industry[citation needed]. Snyder's personal share of the proceeds was estimated to be US$300 million
ezt a Forbesnak sikerült 100%ba beszámítani
de ismered mit mondott a öreg Rócsild a mások pénzéről?
az az igazi
szóva Snejdernek se állnak olyan jól a dolgai
99be behiteleztette a Redskins vásárlást, amiből asszem még mindig 50 millát perkál évente, 00ban eladta a cégét (300), ezután három évre meg sürgősen be kellett még vonnia 600 misi vasat (ugye ide beszámítjuk a Fedex 200át, aminek ezekszerint fele ígyúgy a vételárba ment), nem kamu pénzt - 800ér vette de szerintem ebből a szögből úgytetszik, hogy a maga számára kiizzadt egy +50% tulajdonrészt, de vért pisált vele, s most lenyeletik vele a szarát.
biznic iz biznic
sutianap
rasszista/nemrasszista-kutattyák/úgyérzik/demégsem/derasszista/denemaz/ mégesaz/demondomnem/rasszista/nemrasszista-
mive nincs Apeszos kénytelen vagyok én elővenni a UV lámpát, mint a helyszínlelőkbe, azt egyből világítnak a testnedvek
nekiláttak Snejdert felszeletelni, nem a BLM, nem a Indiántanács ezek csak a casus bellik - namost rabbiSnejder vagy előszedi a municiót, vagy megdarálják
én magam szerint küldeném a löncsbe
sutianap
Amúgy valami határidőről tud valaki, meddig kellene át vagy bét mondani?
warr_b

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
😊😊Ne haragudjatok kedves Skins szurkolók, DE nem elég hogy:mé a nyócoldalon
1.) szar a csapatotok Gibbs óta, és bár a kezetekben volt a nap a hold, és minden csillagok... eltékozoltátátok, Ti személy szerint...
2.) rettenetesen tiszteletlenek vagytok a csapat névválasztása területén is... látjuk, miket irkáltok a Politika topicba....
3.) A tulajdonosotok (személy szerint a Tietek) egy lecsúszott rakás szerencsétlenség....
Szóval egyszerűen senkik vagytok...fogadjunk, hogy még a cucc is kicsi...!
Komolyan, hogy ennek az egész Dan Snyder egy csoró gyökér vitának mi értelme?! 😕
Ez kb olyan, mintha átmentem volna az Indy topicba Luck visszavonulása kapcsán és arról értekeztem volna, hogy Wilson mennyivel nagyobb király.
Helmut Zimmerforbes:Másfél éve vett egy yachtot 100 milláért, szeretnék én csak tizedilyen gazdag lenni papíron.papíronMiért ne lenne pénze, ne röhögtess már...és utána adja el, mer pénze nem lesz....Mondjuk Snyderért szerintem a Skins fanok szíve nem fog megszakadni, akkor sem ha itt azért inkább elvekről beszélünk.Ha tökös lesz és megtartja a nevet, akkor egye fene, nem fogom utálni 😀
Helmut Zimmer
warr_b
sutianap
A kábé két és fél milliárd dodóból (a Forbes szerint 2.6B) azért csak futná erre-arra nagy szűken, ha szeretné.
warr_b
sutianap
warr_b
In April 2000, Snyder Communications was sold to the French advertising and marketing services group Havas in an all-stock transaction valued at in excess of US$2 billion, the largest transaction in the history of the advertising/market industry[citation needed]. Snyder's personal share of the proceeds was estimated to be US$300 million
ezt a Forbesnak sikerült 100%ba beszámítani
de ismered mit mondott a öreg Rócsild a mások pénzéről?
az az igazi
szóva Snejdernek se állnak olyan jól a dolgai
99be behiteleztette a Redskins vásárlást, amiből asszem még mindig 50 millát perkál évente, 00ban eladta a cégét (300), ezután három évre meg sürgősen be kellett még vonnia 600 misi vasat (ugye ide beszámítjuk a Fedex 200át, aminek ezekszerint fele ígyúgy a vételárba ment), nem kamu pénzt - 800ér vette de szerintem ebből a szögből úgytetszik, hogy a maga számára kiizzadt egy +50% tulajdonrészt, de vért pisált vele, s most lenyeletik vele a szarát.
biznic iz biznic
sutianap
rasszista/nemrasszista-kutattyák/úgyérzik/demégsem/derasszista/denemaz/ mégesaz/demondomnem/rasszista/nemrasszista-
mive nincs Apeszos kénytelen vagyok én elővenni a UV lámpát, mint a helyszínlelőkbe, azt egyből világítnak a testnedvek
nekiláttak Snejdert felszeletelni, nem a BLM, nem a Indiántanács ezek csak a casus bellik - namost rabbiSnejder vagy előszedi a municiót, vagy megdarálják
én magam szerint küldeném a löncsbe
sutianap
Amúgy valami határidőről tud valaki, meddig kellene át vagy bét mondani?

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Ne haragudjatok kedves Skins szurkolók, DE nem elég hogy:mé a nyócoldalon
1.) szar a csapatotok Gibbs óta, és bár a kezetekben volt a nap a hold, és minden csillagok... eltékozoltátátok, Ti személy szerint...
2.) rettenetesen tiszteletlenek vagytok a csapat névválasztása területén is... látjuk, miket irkáltok a Politika topicba....
3.) A tulajdonosotok (személy szerint a Tietek) egy lecsúszott rakás szerencsétlenség....
Szóval egyszerűen senkik vagytok...fogadjunk, hogy még a cucc is kicsi...!
Komolyan, hogy ennek az egész Dan Snyder egy csoró gyökér vitának mi értelme?! 😕
Ez kb olyan, mintha átmentem volna az Indy topicba Luck visszavonulása kapcsán és arról értekeztem volna, hogy Wilson mennyivel nagyobb király.
Helmut Zimmerforbes:Másfél éve vett egy yachtot 100 milláért, szeretnék én csak tizedilyen gazdag lenni papíron.papíronMiért ne lenne pénze, ne röhögtess már...és utána adja el, mer pénze nem lesz....Mondjuk Snyderért szerintem a Skins fanok szíve nem fog megszakadni, akkor sem ha itt azért inkább elvekről beszélünk.Ha tökös lesz és megtartja a nevet, akkor egye fene, nem fogom utálni 😀
Helmut Zimmer
warr_b
sutianap
A kábé két és fél milliárd dodóból (a Forbes szerint 2.6B) azért csak futná erre-arra nagy szűken, ha szeretné.
warr_b
sutianap
warr_b
In April 2000, Snyder Communications was sold to the French advertising and marketing services group Havas in an all-stock transaction valued at in excess of US$2 billion, the largest transaction in the history of the advertising/market industry[citation needed]. Snyder's personal share of the proceeds was estimated to be US$300 million
ezt a Forbesnak sikerült 100%ba beszámítani
de ismered mit mondott a öreg Rócsild a mások pénzéről?
az az igazi
szóva Snejdernek se állnak olyan jól a dolgai
99be behiteleztette a Redskins vásárlást, amiből asszem még mindig 50 millát perkál évente, 00ban eladta a cégét (300), ezután három évre meg sürgősen be kellett még vonnia 600 misi vasat (ugye ide beszámítjuk a Fedex 200át, aminek ezekszerint fele ígyúgy a vételárba ment), nem kamu pénzt - 800ér vette de szerintem ebből a szögből úgytetszik, hogy a maga számára kiizzadt egy +50% tulajdonrészt, de vért pisált vele, s most lenyeletik vele a szarát.
biznic iz biznic
sutianap
rasszista/nemrasszista-kutattyák/úgyérzik/demégsem/derasszista/denemaz/ mégesaz/demondomnem/rasszista/nemrasszista-
mive nincs Apeszos kénytelen vagyok én elővenni a UV lámpát, mint a helyszínlelőkbe, azt egyből világítnak a testnedvek
nekiláttak Snejdert felszeletelni, nem a BLM, nem a Indiántanács ezek csak a casus bellik - namost rabbiSnejder vagy előszedi a municiót, vagy megdarálják
én magam szerint küldeném a löncsbe

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Ne haragudjatok kedves Skins szurkolók, DE nem elég hogy:Azzal főzünk, ami van, most ezen tudunk lamentálni 😊
1.) szar a csapatotok Gibbs óta, és bár a kezetekben volt a nap a hold, és minden csillagok... eltékozoltátátok, Ti személy szerint...
2.) rettenetesen tiszteletlenek vagytok a csapat névválasztása területén is... látjuk, miket irkáltok a Politika topicba....
3.) A tulajdonosotok (személy szerint a Tietek) egy lecsúszott rakás szerencsétlenség....
Szóval egyszerűen senkik vagytok...fogadjunk, hogy még a cucc is kicsi...!
Komolyan, hogy ennek az egész Dan Snyder egy csoró gyökér vitának mi értelme?! 😕
Ez kb olyan, mintha átmentem volna az Indy topicba Luck visszavonulása kapcsán és arról értekeztem volna, hogy Wilson mennyivel nagyobb király.
Helmut Zimmerforbes:Másfél éve vett egy yachtot 100 milláért, szeretnék én csak tizedilyen gazdag lenni papíron.papíronMiért ne lenne pénze, ne röhögtess már...és utána adja el, mer pénze nem lesz....Mondjuk Snyderért szerintem a Skins fanok szíve nem fog megszakadni, akkor sem ha itt azért inkább elvekről beszélünk.Ha tökös lesz és megtartja a nevet, akkor egye fene, nem fogom utálni 😀
Helmut Zimmer
warr_b
sutianap
A kábé két és fél milliárd dodóból (a Forbes szerint 2.6B) azért csak futná erre-arra nagy szűken, ha szeretné.
warr_b
sutianap
warr_b
In April 2000, Snyder Communications was sold to the French advertising and marketing services group Havas in an all-stock transaction valued at in excess of US$2 billion, the largest transaction in the history of the advertising/market industry[citation needed]. Snyder's personal share of the proceeds was estimated to be US$300 million
ezt a Forbesnak sikerült 100%ba beszámítani
de ismered mit mondott a öreg Rócsild a mások pénzéről?
az az igazi
szóva Snejdernek se állnak olyan jól a dolgai
99be behiteleztette a Redskins vásárlást, amiből asszem még mindig 50 millát perkál évente, 00ban eladta a cégét (300), ezután három évre meg sürgősen be kellett még vonnia 600 misi vasat (ugye ide beszámítjuk a Fedex 200át, aminek ezekszerint fele ígyúgy a vételárba ment), nem kamu pénzt - 800ér vette de szerintem ebből a szögből úgytetszik, hogy a maga számára kiizzadt egy +50% tulajdonrészt, de vért pisált vele, s most lenyeletik vele a szarát.
biznic iz biznic
sutianap
Amúgy bocs, de a Seahawks-t kb ugyanannyira rühellem, mint a Cowboys-t 😀
Just sayin'.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Ne haragudjatok kedves Skins szurkolók, DE nem elég hogy:1.) szar a csapatotok Gibbs óta, és bár a kezetekben volt a nap a hold, és minden csillagok... eltékozoltátátok, Ti személy szerint...
2.) rettenetesen tiszteletlenek vagytok a csapat névválasztása területén is... látjuk, miket irkáltok a Politika topicba....
3.) A tulajdonosotok (személy szerint a Tietek) egy lecsúszott rakás szerencsétlenség....
Szóval egyszerűen senkik vagytok...fogadjunk, hogy még a cucc is kicsi...!
Komolyan, hogy ennek az egész Dan Snyder egy csoró gyökér vitának mi értelme?! 😕
Ez kb olyan, mintha átmentem volna az Indy topicba Luck visszavonulása kapcsán és arról értekeztem volna, hogy Wilson mennyivel nagyobb király.
forbes:Másfél éve vett egy yachtot 100 milláért, szeretnék én csak tizedilyen gazdag lenni papíron.papíronMiért ne lenne pénze, ne röhögtess már...és utána adja el, mer pénze nem lesz....Mondjuk Snyderért szerintem a Skins fanok szíve nem fog megszakadni, akkor sem ha itt azért inkább elvekről beszélünk.Ha tökös lesz és megtartja a nevet, akkor egye fene, nem fogom utálni 😀
Helmut Zimmer
warr_b
sutianap
A kábé két és fél milliárd dodóból (a Forbes szerint 2.6B) azért csak futná erre-arra nagy szűken, ha szeretné.
warr_b
sutianap
warr_b
In April 2000, Snyder Communications was sold to the French advertising and marketing services group Havas in an all-stock transaction valued at in excess of US$2 billion, the largest transaction in the history of the advertising/market industry[citation needed]. Snyder's personal share of the proceeds was estimated to be US$300 million
ezt a Forbesnak sikerült 100%ba beszámítani
de ismered mit mondott a öreg Rócsild a mások pénzéről?
az az igazi
szóva Snejdernek se állnak olyan jól a dolgai
99be behiteleztette a Redskins vásárlást, amiből asszem még mindig 50 millát perkál évente, 00ban eladta a cégét (300), ezután három évre meg sürgősen be kellett még vonnia 600 misi vasat (ugye ide beszámítjuk a Fedex 200át, aminek ezekszerint fele ígyúgy a vételárba ment), nem kamu pénzt - 800ér vette de szerintem ebből a szögből úgytetszik, hogy a maga számára kiizzadt egy +50% tulajdonrészt, de vért pisált vele, s most lenyeletik vele a szarát.
biznic iz biznic
sutianap
több mint 5 éve
forbes:Másfél éve vett egy yachtot 100 milláért, szeretnék én csak tizedilyen gazdag lenni papíron.papíronMiért ne lenne pénze, ne röhögtess már...és utána adja el, mer pénze nem lesz....Mondjuk Snyderért szerintem a Skins fanok szíve nem fog megszakadni, akkor sem ha itt azért inkább elvekről beszélünk.Ha tökös lesz és megtartja a nevet, akkor egye fene, nem fogom utálni 😀
Helmut Zimmer
warr_b
sutianap
A kábé két és fél milliárd dodóból (a Forbes szerint 2.6B) azért csak futná erre-arra nagy szűken, ha szeretné.
warr_b
sutianap
warr_b
In April 2000, Snyder Communications was sold to the French advertising and marketing services group Havas in an all-stock transaction valued at in excess of US$2 billion, the largest transaction in the history of the advertising/market industry[citation needed]. Snyder's personal share of the proceeds was estimated to be US$300 million
ezt a Forbesnak sikerült 100%ba beszámítani
de ismered mit mondott a öreg Rócsild a mások pénzéről?
az az igazi
szóva Snejdernek se állnak olyan jól a dolgai
99be behiteleztette a Redskins vásárlást, amiből asszem még mindig 50 millát perkál évente, 00ban eladta a cégét (300), ezután három évre meg sürgősen be kellett még vonnia 600 misi vasat (ugye ide beszámítjuk a Fedex 200át, aminek ezekszerint fele ígyúgy a vételárba ment), nem kamu pénzt - 800ér vette de szerintem ebből a szögből úgytetszik, hogy a maga számára kiizzadt egy +50% tulajdonrészt, de vért pisált vele, s most lenyeletik vele a szarát.
biznic iz biznic
Szerkesztette: sutianap

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Másfél éve vett egy yachtot 100 milláért, szeretnék én csak tizedilyen gazdag lenni papíron.papíronMiért ne lenne pénze, ne röhögtess már...és utána adja el, mer pénze nem lesz....Mondjuk Snyderért szerintem a Skins fanok szíve nem fog megszakadni, akkor sem ha itt azért inkább elvekről beszélünk.Ha tökös lesz és megtartja a nevet, akkor egye fene, nem fogom utálni 😀
Helmut Zimmer
warr_b
sutianap
A kábé két és fél milliárd dodóból (a Forbes szerint 2.6B) azért csak futná erre-arra nagy szűken, ha szeretné.
warr_b
sutianap

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
papíronMiért ne lenne pénze, ne röhögtess már...és utána adja el, mer pénze nem lesz....Mondjuk Snyderért szerintem a Skins fanok szíve nem fog megszakadni, akkor sem ha itt azért inkább elvekről beszélünk.Ha tökös lesz és megtartja a nevet, akkor egye fene, nem fogom utálni 😀
Helmut Zimmer
warr_b
sutianap
A kábé két és fél milliárd dodóból (a Forbes szerint 2.6B) azért csak futná erre-arra nagy szűken, ha szeretné.
warr_b

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Miért ne lenne pénze, ne röhögtess már...és utána adja el, mer pénze nem lesz....Mondjuk Snyderért szerintem a Skins fanok szíve nem fog megszakadni, akkor sem ha itt azért inkább elvekről beszélünk.Ha tökös lesz és megtartja a nevet, akkor egye fene, nem fogom utálni 😀
Helmut Zimmer
warr_b
sutianap
A kábé két és fél milliárd dodóból (a Forbes szerint 2.6B) azért csak futná erre-arra nagy szűken, ha szeretné.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
és utána adja el, mer pénze nem lesz....Mondjuk Snyderért szerintem a Skins fanok szíve nem fog megszakadni, akkor sem ha itt azért inkább elvekről beszélünk.Ha tökös lesz és megtartja a nevet, akkor egye fene, nem fogom utálni 😀
Helmut Zimmer
warr_b

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Mondjuk Snyderért szerintem a Skins fanok szíve nem fog megszakadni, akkor sem ha itt azért inkább elvekről beszélünk.Ha tökös lesz és megtartja a nevet, akkor egye fene, nem fogom utálni 😀
Helmut Zimmer

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Mondjuk Snyderért szerintem a Skins fanok szíve nem fog megszakadni, akkor sem ha itt azért inkább elvekről beszélünk.
több mint 5 éve
nem vótam teljesen exact, FredSmith és a Fedex egyés ugyanaz, ugy gondoltamSzóvalEbben nem vagyok annyira biztos... Felületesen olvastam át a cikket, de én úgy értettem, hogy Frederick W. Smith kisebbségi tulajdonos és BTW a FedEx CEO-ja. De nem a FedEx a tulaj, hanem Smith. A FedEx a stadionnévért fizetett 205 misit, nem tulajdonrészért.
evvan
www.washingtonpost.com/sports/2020/07/05/redskins-minority-owners-look-sell-stakes-team-amid-ongoing-turmoil/
1. ugye a Fedex nem sima szponzor, hanem tulajdonos is, és mint kisebbségi tulaj nem érzi úgy, hogy egy elszabadult hajóágyúval kéne landolnia a tenger fenekén
2. Snyder pedig fél centire van attól, hogy meg Jerryrichardonozzák, onnantól kényszereladás van
3. a Fedex a next stadium projekt miatt húzta be a féket, kábé már Virginiában próbálkoznak, mert senki nem akarja bevállalni
4. amiről szó van, hogy egy üzleti vállakozás mennyire nyúlhat le dolgokat, egy raaszt, egy népcsoportot, vagy bármilyen hagyományt - ők ugyanis azt nem vették meg, nem az övék
sutianap
nexion218
Snejdernek van pont 50%, a Smith/Schar/Rothman triónak több mint 40, Snejdert a családi egy-két százalék tartja pozícióban szóval Richardsonnak volt egy nyilatkozatata meg egy molesztálási balhéja úgy piszkálták ki a jóból Carolinában, és a szélállás nem jó.
PS - 800 milla volt a buli, nagyrészt kölcsönpénzből, négyév múlva még mindig nem volt valami fényes, ekkor bejött a hármas minority összesen 600 miska perkálással, ezt valahogy kisimlizte úgy, hogy nem ment át majorba a tulajdonlás, hanem FredSmith szemét egy vegyes szponzori izéve kiszúrta. De van valami hallgatólagos egyezség amire 2009ben rálépett a Fedex tyúkszemére, de azt elsimizték, most jönne az új stadion, persze Fedexesnek kéne lenni, de bedurcizott Snejder a néven, így most elvágják a pénztől, a kövi a tulajdonból való kitiltás lesz.
Szerkesztette: sutianap

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
SzóvalEbben nem vagyok annyira biztos... Felületesen olvastam át a cikket, de én úgy értettem, hogy Frederick W. Smith kisebbségi tulajdonos és BTW a FedEx CEO-ja. De nem a FedEx a tulaj, hanem Smith. A FedEx a stadionnévért fizetett 205 misit, nem tulajdonrészért.
evvan
www.washingtonpost.com/sports/2020/07/05/redskins-minority-owners-look-sell-stakes-team-amid-ongoing-turmoil/
1. ugye a Fedex nem sima szponzor, hanem tulajdonos is, és mint kisebbségi tulaj nem érzi úgy, hogy egy elszabadult hajóágyúval kéne landolnia a tenger fenekén
2. Snyder pedig fél centire van attól, hogy meg Jerryrichardonozzák, onnantól kényszereladás van
3. a Fedex a next stadium projekt miatt húzta be a féket, kábé már Virginiában próbálkoznak, mert senki nem akarja bevállalni
4. amiről szó van, hogy egy üzleti vállakozás mennyire nyúlhat le dolgokat, egy raaszt, egy népcsoportot, vagy bármilyen hagyományt - ők ugyanis azt nem vették meg, nem az övék
sutianap
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
hát segítek, azon ne múljon...SzóvalTrademarkos a szó? 😁
evvan
www.washingtonpost.com/sports/2020/07/05/redskins-minority-owners-look-sell-stakes-team-amid-ongoing-turmoil/
1. ugye a Fedex nem sima szponzor, hanem tulajdonos is, és mint kisebbségi tulaj nem érzi úgy, hogy egy elszabadult hajóágyúval kéne landolnia a tenger fenekén
2. Snyder pedig fél centire van attól, hogy meg Jerryrichardonozzák, onnantól kényszereladás van
3. a Fedex a next stadium projekt miatt húzta be a féket, kábé már Virginiában próbálkoznak, mert senki nem akarja bevállalni
4. amiről szó van, hogy egy üzleti vállakozás mennyire nyúlhat le dolgokat, egy raaszt, egy népcsoportot, vagy bármilyen hagyományt - ők ugyanis azt nem vették meg, nem az övék
sutianap
Mert akkor ezzel az erővel a csapatnevek 3/4-e aggályos.
Tudtommal nem Washington Fedexs vagy Washington Nikes a csapat neve egyelőre 😜
warr_b
en.wikipedia.org/wiki/Washington_Redskins_name_controversy

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
SzóvalTrademarkos a szó? 😁
evvan
www.washingtonpost.com/sports/2020/07/05/redskins-minority-owners-look-sell-stakes-team-amid-ongoing-turmoil/
1. ugye a Fedex nem sima szponzor, hanem tulajdonos is, és mint kisebbségi tulaj nem érzi úgy, hogy egy elszabadult hajóágyúval kéne landolnia a tenger fenekén
2. Snyder pedig fél centire van attól, hogy meg Jerryrichardonozzák, onnantól kényszereladás van
3. a Fedex a next stadium projekt miatt húzta be a féket, kábé már Virginiában próbálkoznak, mert senki nem akarja bevállalni
4. amiről szó van, hogy egy üzleti vállakozás mennyire nyúlhat le dolgokat, egy raaszt, egy népcsoportot, vagy bármilyen hagyományt - ők ugyanis azt nem vették meg, nem az övék
sutianap
Mert akkor ezzel az erővel a csapatnevek 3/4-e aggályos.
Tudtommal nem Washington Fedexs vagy Washington Nikes a csapat neve egyelőre 😜

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Szóvalevvan
www.washingtonpost.com/sports/2020/07/05/redskins-minority-owners-look-sell-stakes-team-amid-ongoing-turmoil/
1. ugye a Fedex nem sima szponzor, hanem tulajdonos is, és mint kisebbségi tulaj nem érzi úgy, hogy egy elszabadult hajóágyúval kéne landolnia a tenger fenekén
2. Snyder pedig fél centire van attól, hogy meg Jerryrichardonozzák, onnantól kényszereladás van
3. a Fedex a next stadium projekt miatt húzta be a féket, kábé már Virginiában próbálkoznak, mert senki nem akarja bevállalni
4. amiről szó van, hogy egy üzleti vállakozás mennyire nyúlhat le dolgokat, egy raaszt, egy népcsoportot, vagy bármilyen hagyományt - ők ugyanis azt nem vették meg, nem az övék

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Az baszna be, ha még lerajzolni se szabad őket... Én is azt mondom most már, hogy minél hamarabb legyünk túl rajta és kezdődjön a szezon, hogy végre a szánalmas teljesítményükről lehessen beszélgetni, nem pedig erről a vérlázító idiotizmusról.Ha megtartható minden, csak a név nem, akkor könnyebben elfogadható a névváltoztatás, bár szerintem nem fognak megelégedni, ha a név változik, de a logó marad.Hát, nem én találtam ki...Warriors már van az nba-ben, az nem gond?és igen, most Snayder helyében nyomnék egy trollolót és megváltoztatnám a Washington nevet is valami környékbeli falucska nevére. Elvégre a rabszolgatartó Washingtonból is lehet probléma a későbbiekben. Mert ebben a sztereópiában az lehetne a következő. A sose lesz végének az is lehetne az egyik állomása.Nekem a DC Redskins, mint névváltoztatás nagyon adja. 😀 De ahogy elnézem a Warriors elég esélyes mert állítólag Danny Boy a logótól a csapatszínig mindent meg akar tartani.
Kíváncsi vagyok, a főváros átnevezéséig képesek-e elmenni. | A szobordöntögetők |
Bjoca
nexion218
warr_b
www.nbcsports.com/washington/redskins/ex-redskins-cb-fred-smoot-says-team-officials-two-or-three-replacement-names
De olyan szempontból tényleg nyerő lehet, hogy a Warrior névhez társíthatók a jelenlegi logó meg egyebek és a legkevésbé fájdalommentes.
nexion218
Írják, hogy lehetne akár Red Wolves, ami szerintem nem rossz. Maradhatna a HTTR, A Hail To The RedWolves (Red Wolves), az indulóban sem okozna nehézségeket, kiejtésre.
Örülnék, ha maradna minden, ahogy most van, de lassacskán kénytelen vagyok beletörődni a változásba. :/
Jaj, és lehetne egy farkasos kabala is, ami azért menő lenne.
pbalazs
Bár semmi bajom a farkasokkal, de remélem nem állatos nevet választunk. Ha Snyder rabbinak van egy kis töke, akkor azért is vmi indiánosat választ , a Red Tails-t pedig meg se fontolja.( Az is csak egyetlen dolog miatt merült fel: a Red Tails repülök fullfeka legénységéről. Haskins egyből támogatta is az ötletet...).
Most hogy így beszélünk róla, nekem a Washington Natives egész elfogadhatónak hangzana. Snyder-nek az lenne a végső arcvesztése, ha mindent lecserélne. Annyira tolta mindig, hogy amíg ő lesz a tulaj itt nem változik semmi, hogy sztem írtó kínos lenne, ha jövő héttől citromsárga és zöld lennének a csapatszínek a logóban meg egy széncinke lenne vagy nemtom.
"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
Vörös farkas? Olyan mint a fundamenta róka? 😉 😉 😉Ha megtartható minden, csak a név nem, akkor könnyebben elfogadható a névváltoztatás, bár szerintem nem fognak megelégedni, ha a név változik, de a logó marad.Hát, nem én találtam ki...Warriors már van az nba-ben, az nem gond?és igen, most Snayder helyében nyomnék egy trollolót és megváltoztatnám a Washington nevet is valami környékbeli falucska nevére. Elvégre a rabszolgatartó Washingtonból is lehet probléma a későbbiekben. Mert ebben a sztereópiában az lehetne a következő. A sose lesz végének az is lehetne az egyik állomása.Nekem a DC Redskins, mint névváltoztatás nagyon adja. 😀 De ahogy elnézem a Warriors elég esélyes mert állítólag Danny Boy a logótól a csapatszínig mindent meg akar tartani.
Kíváncsi vagyok, a főváros átnevezéséig képesek-e elmenni. | A szobordöntögetők |
Bjoca
nexion218
warr_b
www.nbcsports.com/washington/redskins/ex-redskins-cb-fred-smoot-says-team-officials-two-or-three-replacement-names
De olyan szempontból tényleg nyerő lehet, hogy a Warrior névhez társíthatók a jelenlegi logó meg egyebek és a legkevésbé fájdalommentes.
nexion218
Írják, hogy lehetne akár Red Wolves, ami szerintem nem rossz. Maradhatna a HTTR, A Hail To The RedWolves (Red Wolves), az indulóban sem okozna nehézségeket, kiejtésre.
Örülnék, ha maradna minden, ahogy most van, de lassacskán kénytelen vagyok beletörődni a változásba. :/
Jaj, és lehetne egy farkasos kabala is, ami azért menő lenne.
pbalazs
több mint 5 éve
Ha megtartható minden, csak a név nem, akkor könnyebben elfogadható a névváltoztatás, bár szerintem nem fognak megelégedni, ha a név változik, de a logó marad.Hát, nem én találtam ki...Warriors már van az nba-ben, az nem gond?és igen, most Snayder helyében nyomnék egy trollolót és megváltoztatnám a Washington nevet is valami környékbeli falucska nevére. Elvégre a rabszolgatartó Washingtonból is lehet probléma a későbbiekben. Mert ebben a sztereópiában az lehetne a következő. A sose lesz végének az is lehetne az egyik állomása.Nekem a DC Redskins, mint névváltoztatás nagyon adja. 😀 De ahogy elnézem a Warriors elég esélyes mert állítólag Danny Boy a logótól a csapatszínig mindent meg akar tartani.
Kíváncsi vagyok, a főváros átnevezéséig képesek-e elmenni. | A szobordöntögetők |
Bjoca
nexion218
warr_b
www.nbcsports.com/washington/redskins/ex-redskins-cb-fred-smoot-says-team-officials-two-or-three-replacement-names
De olyan szempontból tényleg nyerő lehet, hogy a Warrior névhez társíthatók a jelenlegi logó meg egyebek és a legkevésbé fájdalommentes.
nexion218
Írják, hogy lehetne akár Red Wolves, ami szerintem nem rossz. Maradhatna a HTTR, A Hail To The RedWolves (Red Wolves), az indulóban sem okozna nehézségeket, kiejtésre.
Örülnék, ha maradna minden, ahogy most van, de lassacskán kénytelen vagyok beletörődni a változásba. :/
Jaj, és lehetne egy farkasos kabala is, ami azért menő lenne.
Szerkesztette: pbalazs
Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 5 éve
Igaz, a fenébe 😊Panthers ? 😊Igaz, de az legalább másik ország 😆Jets van az NHL-ben is, pl.! 😉Warriors már van az nba-ben, az nem gond?és igen, most Snayder helyében nyomnék egy trollolót és megváltoztatnám a Washington nevet is valami környékbeli falucska nevére. Elvégre a rabszolgatartó Washingtonból is lehet probléma a későbbiekben. Mert ebben a sztereópiában az lehetne a következő. A sose lesz végének az is lehetne az egyik állomása.Nekem a DC Redskins, mint névváltoztatás nagyon adja. 😀 De ahogy elnézem a Warriors elég esélyes mert állítólag Danny Boy a logótól a csapatszínig mindent meg akar tartani.
Kíváncsi vagyok, a főváros átnevezéséig képesek-e elmenni. | A szobordöntögetők |
Bjoca
nexion218
warr_b
nagir
warr_b
empty taxi

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Panthers ? 😊Igaz, de az legalább másik ország 😆Jets van az NHL-ben is, pl.! 😉Warriors már van az nba-ben, az nem gond?és igen, most Snayder helyében nyomnék egy trollolót és megváltoztatnám a Washington nevet is valami környékbeli falucska nevére. Elvégre a rabszolgatartó Washingtonból is lehet probléma a későbbiekben. Mert ebben a sztereópiában az lehetne a következő. A sose lesz végének az is lehetne az egyik állomása.Nekem a DC Redskins, mint névváltoztatás nagyon adja. 😀 De ahogy elnézem a Warriors elég esélyes mert állítólag Danny Boy a logótól a csapatszínig mindent meg akar tartani.
Kíváncsi vagyok, a főváros átnevezéséig képesek-e elmenni. | A szobordöntögetők |
Bjoca
nexion218
warr_b
nagir
warr_b

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Saskatchewan Warriors 🤪Igaz, de az legalább másik ország 😆Jets van az NHL-ben is, pl.! 😉Warriors már van az nba-ben, az nem gond?és igen, most Snayder helyében nyomnék egy trollolót és megváltoztatnám a Washington nevet is valami környékbeli falucska nevére. Elvégre a rabszolgatartó Washingtonból is lehet probléma a későbbiekben. Mert ebben a sztereópiában az lehetne a következő. A sose lesz végének az is lehetne az egyik állomása.Nekem a DC Redskins, mint névváltoztatás nagyon adja. 😀 De ahogy elnézem a Warriors elég esélyes mert állítólag Danny Boy a logótól a csapatszínig mindent meg akar tartani.
Kíváncsi vagyok, a főváros átnevezéséig képesek-e elmenni. | A szobordöntögetők |
Bjoca
nexion218
warr_b
nagir
warr_b

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!