Washington Commanders

28 feliratkozó

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 598 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Foster ACL és LCL szakadás hivatalosan, műtét megvolt, 2020-as szezonra felépül várhatóan.
Beki
Klassz. Fizuja beszámít idén?


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Foster ACL és LCL szakadás hivatalosan, műtét megvolt, 2020-as szezonra felépül várhatóan.
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 826 — Bla, bla, bla
ROSTER MOVES: #Redskins sign LB Jon Bostic and place LB Reuben Foster on IR.

ROSTER MOVE: #Redskins sign T Adam Bisnowaty and waive T Chidi Okeke.
warr_b
Mire gyúrtok, de tényleg??! Ha már valaki volt a Giants roaster-én, az egyenlő a jó ajánló levéllel? Nem figyeltek rendesen, az tuti... 😉
nagir
Nem tudom...
Szerintem a front office leragadt ott, hogy nyertetek két SB-t 😂
warr_b
Ja, Mi is bár kezdünk kijózanodni! 😀



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 598 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
ROSTER MOVES: #Redskins sign LB Jon Bostic and place LB Reuben Foster on IR.

ROSTER MOVE: #Redskins sign T Adam Bisnowaty and waive T Chidi Okeke.
warr_b
Mire gyúrtok, de tényleg??! Ha már valaki volt a Giants roaster-én, az egyenlő a jó ajánló levéllel? Nem figyeltek rendesen, az tuti... 😉
nagir
Nem tudom...
Szerintem a front office leragadt ott, hogy nyertetek két SB-t 😂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 826 — Bla, bla, bla
ROSTER MOVES: #Redskins sign LB Jon Bostic and place LB Reuben Foster on IR.

ROSTER MOVE: #Redskins sign T Adam Bisnowaty and waive T Chidi Okeke.
warr_b
Mire gyúrtok, de tényleg??! Ha már valaki volt a Giants roaster-én, az egyenlő a jó ajánló levéllel? Nem figyeltek rendesen, az tuti... 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 598 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
ROSTER MOVES: #Redskins sign LB Jon Bostic and place LB Reuben Foster on IR.

ROSTER MOVE: #Redskins sign T Adam Bisnowaty and waive T Chidi Okeke.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 288 — capitaine du château de Vienne 1487
Foster IR
Amadeus
Fos Teri R.
bontásban


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 690
Foster IR

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 243 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát rátok jár a rúd... Elég komolynak látszik a dolog. Nagyon úgy néz ki hogy a szalagok mellett az ideg is sérült...

 mobile.twitter.com/rapsheet/status/1130592885974474754
Tomcsik
Nem szep ezt mondani, de karma... Ennek a csavonak a bortonben lenne a helye, nem a palyan. Furcsa az elet, hogy amint visszaterhetett volna, ket perc mulva nullara szakad a terde.

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 598 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Hát rátok jár a rúd... Elég komolynak látszik a dolog. Nagyon úgy néz ki hogy a szalagok mellett az ideg is sérült...

 mobile.twitter.com/rapsheet/status/1130592885974474754
Tomcsik
Akkor nagyon nem fog idén játszani.
Maradt kb Kerrigan a LB sorban...

Tipical Redskins 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 995
Hát rátok jár a rúd... Elég komolynak látszik a dolog. Nagyon úgy néz ki hogy a szalagok mellett az ideg is sérült...

 mobile.twitter.com/rapsheet/status/1130592885974474754

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 703
Fostertől kérdezze meg valaki, hogy mit csinált az elmúlt fél évben, hogy a második playbe sikerült belesérülni.
Amadeus
Redskins mezt húzott, semmi extra.
warr_b
Hogy lehet egy hszt 2x belájkolni? 😀
Járna.

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 598 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Fostertől kérdezze meg valaki, hogy mit csinált az elmúlt fél évben, hogy a második playbe sikerült belesérülni.
Amadeus
Redskins mezt húzott, semmi extra.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 690
Fostertől kérdezze meg valaki, hogy mit csinált az elmúlt fél évben, hogy a második playbe sikerült belesérülni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 598 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Haskins-t majd becézhetjük Robert-nek? Kíváncsi vagyok mikor jönnek majd az első fotók, ahogy Danny fiúval nyomulnak a limóban vagy vmi magángépen...
nexion218
Hiányzott a pozitív szemléleted 😂😉
warr_b
Ugyanmár, semmiség... Majd beletanulsz Te is! 😀
nexion218
Jah, mert eddig is a hurráoptimizmusomról voltam híres 😂


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Haskins-t majd becézhetjük Robert-nek? Kíváncsi vagyok mikor jönnek majd az első fotók, ahogy Danny fiúval nyomulnak a limóban vagy vmi magángépen...
nexion218
Hiányzott a pozitív szemléleted 😂😉
warr_b
Ugyanmár, semmiség... Majd beletanulsz Te is! 😀

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 598 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Haskins-t majd becézhetjük Robert-nek? Kíváncsi vagyok mikor jönnek majd az első fotók, ahogy Danny fiúval nyomulnak a limóban vagy vmi magángépen...
nexion218
Hiányzott a pozitív szemléleted 😂😉


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
nexion218 3 982 — Washington Gyapotkombájnz fan
Haskins-t majd becézhetjük Robert-nek? Kíváncsi vagyok mikor jönnek majd az első fotók, ahogy Danny fiúval nyomulnak a limóban vagy vmi magángépen...

"I'm gonna fuck you 'till you love me, faggot!" - Mike Tyson
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 826 — Bla, bla, bla
Ééés vissza is tértünk a szokásos balfasz ügymenetünkhöz...
warr_b
Former Washington Redskins LB Zach Brown is heading to the City of Brotherly Love. The Philadelphia Eagles announced Friday morning they signed the 29-year-old to a one-year deal reportedly worth $3 million, according to Pro Football Talk.

De mér pont a Sasokhoz? 😕



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 598 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Ééés vissza is tértünk a szokásos balfasz ügymenetünkhöz...


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 598 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Haskins 7-esben fog játszani, Theismann személyesen engedte meg neki.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 23 598 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
1 15 Dwayne Haskins QB Ohio State
1 26 Montez Sweat OLB Mississippi State
3 76 Terry McLaurin WR Ohio State
4 112 Bryce Love RB Stanford
4 131 Wes Martin G Indiana
5 153 Ross Pierschbacher C Alabama
5 173 Cole Holcomb LB North Carolina
6 206 Kelvin Harmon WR NC State
7 227 Jimmy Moreland CB James Madison
7 253 Jordan Brailford DE Oklahoma State

Nekem tetszik a Haskins-pick, hozzá McLaurin sem para, Harmon itt már lényegesen nagyobb pluszt adhat, mint amekkora kockázat van, nekem Love megszerzése is bejön, Moreland és Brailford is nagy fogás a végén, de ha egészséges, Sweat is tök jó. És mindezek mellé talán a legjobb UDFA is itt kötött ki, Te'Von Coney (belső linebacker) révén, szép munka! Bár ezt most másik helyen Raidersnél látom, lol, jó, hogy el tudják dönteni, hova igazol valaki 😀
Wyatt
Jó ez, elégedett vagyok. Need-re jöttek a pickek, jónak tűnő játékosok. Szép munka volt kivételesen 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
1 15 Dwayne Haskins QB Ohio State
1 26 Montez Sweat OLB Mississippi State
3 76 Terry McLaurin WR Ohio State
4 112 Bryce Love RB Stanford
4 131 Wes Martin G Indiana
5 153 Ross Pierschbacher C Alabama
5 173 Cole Holcomb LB North Carolina
6 206 Kelvin Harmon WR NC State
7 227 Jimmy Moreland CB James Madison
7 253 Jordan Brailford DE Oklahoma State

Nekem tetszik a Haskins-pick, hozzá McLaurin sem para, Harmon itt már lényegesen nagyobb pluszt adhat, mint amekkora kockázat van, nekem Love megszerzése is bejön, Moreland és Brailford is nagy fogás a végén, de ha egészséges, Sweat is tök jó. És mindezek mellé talán a legjobb UDFA is itt kötött ki, Te'Von Coney (belső linebacker) révén, szép munka! Bár ezt most másik helyen Raidersnél látom, lol, jó, hogy el tudják dönteni, hova igazol valaki 😀

Szerkesztette: Wyatt

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az amúgy megvan, hogy a drafton Haskins telefonján a csaja meztelen képe volt a háttérkép? 🤣
warr_b
Mivan? 😀 Ezt honnan?
Chargers LT
1 hsszel a tied alatt néz körül. 😊
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 11 295 — Jedi Master
Az amúgy megvan, hogy a drafton Haskins telefonján a csaja meztelen képe volt a háttérkép? 🤣
warr_b
Mivan? 😀 Ezt honnan?

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀