Washington Commanders
28 feliratkozó
több mint 5 éve
Mondjuk az gondolom tökmindegy, hogy 10 megkérdezett amerikai őslakosból kilencet egyáltalán nem zavar a Redskins név, de néhány unatkozó balfasz szerint viszont rettentő felháborító és korentsem pc. Hát basszák meg.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Egyre betegebb ez a világ 😊 De az Amerikai Egyesült Államok tuti. (Redskins név, ha ezzel kapcsokatban igazak a híresztelések)Nincs múlt, nincs értékrend, nincs személyisége az országodnak. Pont, mint amit mindenhol próbálnak a világban érvényesíteni. Szép munka. Dicsérjétek meg ezt is páran. 😊
több mint 5 éve
Jövőre meg előtörnek az állatvédők és retteghetnek a állatneveket viselő csapatok.
Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 5 éve
Elég mehh mindkettő.

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
vannak egészen komolynak tűnő próbálkozások is a viccek mellett:Washington Redtails
vagy korábbról a Washington Redhawks
több mint 5 éve
Washington Black Holes
több mint 5 éve
Washington Injuries 😀

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Invalids
több mint 5 éve
Mi lesz az új név szerintetek? Most akkora a nyomás, ha eddig nem akkor most viszont tuti lesz módosítás.Washington Injuns.
Matthew99
több mint 5 éve
Mi lesz az új név szerintetek? Most akkora a nyomás, ha eddig nem akkor most viszont tuti lesz módosítás.Nagyon remélem, hogy nem....
Matthew99

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Mi lesz az új név szerintetek? Most akkora a nyomás, ha eddig nem akkor most viszont tuti lesz módosítás.

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Washington #Redskins announce the official jersey retirement (#49) of Pro Football Hall of Famer, humanitarian, and all-time legend Bobby Mitchell. Only the second player in #Redskins history to receive this honor (Sammy Baugh #33).

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
www.nbcsports.com/washington/redskins/redskins-wr-cody-latimer-arrested-multiple-charges-incident-coloradoEmmondjuk így más megvilágítás, ha igaz:
Csak, hogy ne legyen annyira uncsi az ubiszezon, Nektek se!!! 😉😊😀
nagir

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
www.nbcsports.com/washington/redskins/redskins-wr-cody-latimer-arrested-multiple-charges-incident-coloradoCsak, hogy ne legyen annyira uncsi az ubiszezon, Nektek se!!! 😉😊😀

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
A Dunbar trade nyertese már hivatalosan is a Redskins! 😀Hát jah... az isten barmai...
nagir

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
A Dunbar trade nyertese már hivatalosan is a Redskins! 😀Elfér némi sikerélmény 😉 😛 bocs 😊
nagir
több mint 6 éve
A Dunbar trade nyertese már hivatalosan is a Redskins! 😀

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 6 éve
szerintem valahol 4-12 és 5-11 távban leszünk, nincs értelmes QB és nincs O fal se...Majd hozzuk az izgi 9-3-as wineket, megállítunk mindent, AP meg csak elvánszorog FG távig 🤣😆🥰
futók kérdésesek szintén, igazából nem is tudok egy posztot mondani az O-ban ami rendben lenne 😊
hogyan lesz pontunk...
sapka

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 6 éve
szerintem valahol 4-12 és 5-11 távban leszünk, nincs értelmes QB és nincs O fal se...futók kérdésesek szintén, igazából nem is tudok egy posztot mondani az O-ban ami rendben lenne 😊
hogyan lesz pontunk...
Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 6 éve
Lehet, hogy csak én nem értek hozzá ennyire, de én bízom Haskinsben. A szezon végén szerintem jól játszott, és lehet még sokkal jobb is. Bár a sorsolásra ránézve hirtelen egy 8-8 körüli mérleget mondanék.
Viselkedj felnőtt módjára, és gyere TV-t nézni a várba!
több mint 6 éve
Nézve a sorsolást és ismerve Ront 6-10, 7-9 körül várlak titeket, Haskinsban én többet nem látok, Allen meg egy game manager matéria.
http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
uramisten gyerekek, ez aztán az Ashburn-syndrome ((C) JP Finley)mitől lennénk ilyen jók?
rendes edző, egy két jó új gyerek, nincs idő összerakni, a fenekemet verdesném a földhöz örömömben ha lenne 6 győzelmünk. Az én tippem 5-11
HTTR
több mint 6 éve
A szokásos, Philly ellen kezdünk, hálaadáskor megyünk Texasba.szerintem 9-7 a max
Ki mit tippel a végére? 🤔
Szerintem minimum egy 9-7 benne van, kis jóindulattal 11-5 😊😁
warr_b