2017 előszezon

1 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Minden preseason meccs egyben!
(pontos kezdési időpontok a logós fejlécben)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
0-0 lesz.

több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
És az izgalom a tetőfokára hágott...........
füligjimmy
Tán még sosé voltam ilyen idegös.

több mint 6 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
És az izgalom a tetőfokára hágott...........

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Fele brigád nem is játszik akiket kiírtak. 😀

több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
John fuckin Siimon!
kinek a sigjében van?

több mint 6 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
 www.nflstreams.me/482642/1/indianapolis-colts-vs-detroit-lions-live-stream-online.html

több mint 6 éve
ricsiii83 Chicago Bears 1 323
GM játékban tök vakon draftoltam Adam Shaheen TE-t valahol a 4. kör környékén. IRL a Chicago vitte el második körben. Ők reacheltek, én nem. 😊 De mindegy, nézem most élőben, ez a gyerek egy hegyomlás 😀 Nagyon "puha" még, van kis poci és mentőöv is, a muszkli meg rejtőzködik. De 1 év edzőterem után komoly fegyver lehet a srácból. Az idei TE class tényleg nagyon mély volt.

Szerk.: Közben egy félidőnyi nulla támadójáték után Fox felküldte Trubiski-t a félidei 2 minute drillre, és vajsimán elmentek TD-ig. 😊
peterk2005
Mert truby kiráály. De látni kellett colna Glennon pofiját a TD után... hát mintha az annyát baszták volna XDD

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
létezhet, hogy Cyrus Jones nem fog 53-as rostert?
winston
Egy preseason meccsből még sok minden nem következik. Lehet azért is rossz, mert olyanokkal játszik akikkel nincs semmi kémia. Láttam azt az 50 yardos Westbrook TD-t. Nem tudom ki fogta, de akárki is volt, ott a safety volt a béna.

Ettől még ha tényleg rossz, miért is ne. Nem az első 2. körös lenne aki nem éri meg a 2. évét.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Myers ma is ugyanolyan pontatlan, mint szinte egész TC alatt,
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
létezhet, hogy Cyrus Jones nem fog 53-as rostert?
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Na 46rol màr nehéz lett volna..istenem de szar ez a kicker..
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
GM játékban tök vakon draftoltam Adam Shaheen TE-t valahol a 4. kör környékén. IRL a Chicago vitte el második körben. Ők reacheltek, én nem. 😊 De mindegy, nézem most élőben, ez a gyerek egy hegyomlás 😀 Nagyon "puha" még, van kis poci és mentőöv is, a muszkli meg rejtőzködik. De 1 év edzőterem után komoly fegyver lehet a srácból. Az idei TE class tényleg nagyon mély volt.

Szerk.: Közben egy félidőnyi nulla támadójáték után Fox felküldte Trubiski-t a félidei 2 minute drillre, és vajsimán elmentek TD-ig. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Denverben Lynch nagyon reménytelenül néz ki. Rosszabb, mint Osweiler volt a második évében, pedig ő is borzasztó volt 😊
Tavaly, a legelején azt hittem lesz ebből a srácból valami, de egyre jobban elbizonytalanodom. A mechanikája mintha semmit nem javult volna, a lábmunkája még mindig gyenge, ha elindul, onnantól képtelen dobni. És valami hihetetlenül pontatlan. 15-20 yardon nem illik konstansan 10 yardnyival túl vagy alul dobni a célpontot...
peterk2005
Majd Chad Kelly megoldja arrafelé a QB kérdést.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Denverben Lynch nagyon reménytelenül néz ki. Rosszabb, mint Osweiler volt a második évében, pedig ő is borzasztó volt 😊
Tavaly, a legelején azt hittem lesz ebből a srácból valami, de egyre jobban elbizonytalanodom. A mechanikája mintha semmit nem javult volna, a lábmunkája még mindig gyenge, ha megindul, onnantól képtelen dobni, mert konstansan offbalanszban van. És valami hihetetlenül pontatlan, még beleállva is. 15-20 yardos cépontot nem illik konstansan 10 yardnyival túl vagy alul dobni...

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hányadik sor játszik a Jags védelemben Ik? Garoppolo 19/24, 200 yard, 2TD. Sok labda nem megy mellé...
peterk2005
b/c csapat
inkább azért kellene aggódniuk, hogy a kezdő offensüket levette a pályáról a pats def c
fodi91
Az sajna nem újdonság. Részemről holnap tradelnék Jimmy G-ért...
több mint 6 éve
fodi91 196
Hányadik sor játszik a Jags védelemben Ik? Garoppolo 19/24, 200 yard, 2TD. Sok labda nem megy mellé...
peterk2005
b/c csapat
inkább azért kellene aggódniuk, hogy a kezdő offensüket levette a pályáról a pats def c
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hányadik sor játszik a Jags védelemben Ik? Garoppolo 19/24, 200 yard, 2TD. Sok labda nem megy mellé...
peterk2005
Már a B/C. Plusz mivel a kezdő CB-ink mind sérültek, már a roster vége van fent a secondaryből.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hányadik sor játszik a Jags védelemben Ik? Garoppolo 19/24, 200 yard, 2TD. Sok labda nem megy mellé...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
bears mecccshez van valakinek _mukodo_ stremaje? masik monitoron azt nyomatnam 😊
winston
Itt is igaz h firstrown vipboxon vagy viplegauen találsz, ezeket érdemes egész évre menteni. Sajna belinkelni most nem tudom

Közben a szokás szerinti parádénkat nyomjuk a GB ellen. ahogy olvasom...
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Dobnal egy stream-et,koszi
zsojti
 firstrows.xyz/football/xft-philadelphia-eagles-at-green-bay-packers-fyz392bbc?l=625756679


bears mecccshez van valakinek _mukodo_ stremaje? masik monitoron azt nyomatnam 😊
winston
 firstrows.xyz/football/xft-denver-broncos-at-chicago-bears-fyz392bba?l=625756679


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
bears mecccshez van valakinek _mukodo_ stremaje? masik monitoron azt nyomatnam 😊
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Meg is van az első idei TD egy rookieval M. Hollins, szép volt 😊
dande
Dobnal egy stream-et,koszi
zsojti
Meg is van az első idei TD egy rookieval M. Hollins, szép volt 😊
dande
Dobnal egy stream-et,koszi
zsojti
Bocs közben elmentem s nem is nézem. Telóról írok s bénázik a wifi. A vipboxon v a firstrown talalálsz. Bár ahogy nézem a ST bénázott.....s még egy fumble... Kéne az az enyv a kezekre...

Szerkesztette: dande2
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Meg is van az első idei TD egy rookieval M. Hollins, szép volt 😊
dande
Dobnal egy stream-et,koszi
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jesszus Fournette még bent van a 2 minute warningnál?!

Meg is van az ő 1. TD-je.

Szerkesztette: iktriad
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Csodálkozol? Te vagy a Jags MTI-je, csak gyorsabb. 😊

Közben a Bears offense mindent elkövet, hogy elfogadtassa a chicagoi közönséggel, hogy szeptemberben Trubiski kezd 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)