2017 előszezon

1 feliratkozó

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Minden preseason meccs egyben!
(pontos kezdési időpontok a logós fejlécben)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 6 éve
Wong Dallas Cowboys 657 — Defense Fan
Beckham nagyon elgyötörten nézett ki, ahogy ott egyedül térdelt/feküdt a földön.
Kampman
Jajj... Nem lesz baj vele. A piciny érzékeny lelkének nagyobb baja van, mint a bokájának. Jól menedzseli saját magát, most 1-1,5 hétig megint róla fog "mindenki" beszélni...
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 415
Beckham nagyon elgyötörten nézett ki, ahogy ott egyedül térdelt/feküdt a földön.
több mint 6 éve
Brownie Cleveland Browns 3
Sóbert Józsi ma milyen gyakran észrevéteti magát O.o
több mint 6 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
a special team nagyot megy ma
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Azért jó Charlie-t hallani...
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Hargrave concussion gyanú.. fafa
több mint 6 éve
Kenny Atlanta Falcons 9 317 — Omar's Coming Yo!
Preseason, preseason, de azért kicsit zavaró, hogy a Falcons 2-3. számú offense is szopatja a secondaryt, ahol ha jól látom elég sok kezdő játszik.
tenorx
pont ez szúrt szemet nekem is,hogy a PS töltelékek milyen szépen meneteltek.

több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Preseason, preseason, de azért kicsit zavaró, hogy a Falcons 2-3. számú offense is szopatja a secondaryt, ahol ha jól látom elég sok kezdő játszik.
tenorx
Engem a sima futott TD kezdő DL-el és két dömper ILBvel zavar
több mint 6 éve
Kenji Atlanta Falcons 640
Preseason, preseason, de azért kicsit zavaró, hogy a Falcons 2-3. számú offense is szopatja a secondaryt, ahol ha jól látom elég sok kezdő játszik.
tenorx
Simms-et mondjuk nem értem. A múlt héten még véletlenül se talált el senkit a labdával, amíg néztem meccset. Ezzel a drive-val eléggé meglepett.
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Preseason, preseason, de azért kicsit zavaró, hogy a Falcons 2-3. számú offense is szopatja a secondaryt, ahol ha jól látom elég sok kezdő játszik.
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Ez az első drive mondjuk szép volt a Falconstól.
tenorx
mondhatni sima
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ez az első drive mondjuk szép volt a Falconstól.
több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
valakinek link a colts meccsről?
szampi#33
 wiz1.net/channel49
peterk2005
Köszi peterk, elég későn csatlakoztam be, milyen volt a meccs? voltak bíztató jelek?
szampi#33
A 1st team dallas oline megette reggelire a Simon, Hankins, Woods, Sheard frontunkat 😊 Dak szabadon dobált, nem nagyon tudtunk odaérni hozzá. Az első negyed végén lejöttek a kezdők, kivéve nálunk 1-2 falembert, ők maradtak a 2. dallas védelem ellen még egy fél negyedet. Castonzo, stb. Az OL úgy se virított, ott elég nagy most a káosz. A hiányzók még mindig nem voltak.

Mack jól mutatkozott be, volt pár igencsak szép futása. Ha megkapja a blokkot, ezt a srácot öröm lesz nézni, hihetetlenül mozgékony és úgy gyorsul full spedre, hogy észre se veszed és már 15 yardnál jár. 😊 Quincy Wilson kifejezettten jól játszott, volt pár szép védekezése, mély labdára, szűk pick playnél is. Ami érdekes, hogy Greent és Powellt a meccsen is cornerként játszattuk, kaptak bőven snapet, pedig mindkettő safety. Azt hittem értem, de már én se vagyok benne biztos, hogy nem gondolják-e komolyan. Amúgy Green egyáltalán nem nézett ki rosszul CB-ben. Lehet belőle valami, mert a fizikai adottságai miatt úgy rajta van az elkapóin, mint a ragasztó, mindenkivel tartja a lépést. De technikailag teljesen nulla, azt is keresi, hogy merre forduljon ha a labda felé kell(ene) fordulni 😀

Tolzien picit jobb volt ma, de az offense így is egész meccsen szenvedett, az első team is meg a cserék is. A csere védelem meg hol szép dolgot csinál hol benyal egy 20 yardos futást. Egyénenként lehet inkább értékelni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
valakinek link a colts meccsről?
szampi#33
 wiz1.net/channel49
peterk2005
Köszi peterk, elég későn csatlakoztam be, milyen volt a meccs? voltak bíztató jelek?

több mint 6 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
valakinek link a colts meccsről?
szampi#33
 wiz1.net/channel49


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
valakinek link a colts meccsről?

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
CMC hozza magát, kezdek megbarátkozni vele 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
preseason persze, dehát az O megtehetne már 10 yardot turnover nélkül 😀
Gorro
Ami nekem fontosabb, hogy Andersonnak van ideje passzolni, a védőfal meg jól néz ki a Titans O-Line ellen, pedig az egy igen elit egység. DA dobott egy picket, FunFun meg nyomott egy fumblit, mindkettő után jöttek kb 10 yardról, van ilyen, legalább nem élesben történik. Cam és Luke nélkül vagyunk, azért az nem mindegy.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
preseason persze, dehát az O megtehetne már 10 yardot turnover nélkül 😀

#KeepPounding
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Preseason, tökmindegy, ne sérüljön meg senki.
Rush D jónak tűnik, a ST pedig a szokásos hulladék.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
pff, jó kezdés a részünkről

Szerkesztette: Gorro

#KeepPounding
több mint 6 éve
KmetyG Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 3 758 — hungarianvikings.com
Adams nem sokáig fog már a Vikings-ban vlogolni, ha így elejtegeti a labdákat. :S
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 868 — No es importante
Lehangoló egy meccs, még semlegesként is, bele se merek gondolni mit érezhetnek a Jags szurkolókKampman
kevés dolog tüzelhetett volna fel jobban az esti produkciónál, nyugi van, innentől sima playoff Brandon Allennel!

(két drive-ot láttam eddig az egész preseasonből, az egyik Bortles elképesztő csúnya incomplete-jával zárult, a másik meg Winston Rose Bowlt idéző röhejes - bár műhiba miatt meg nem adott - interceptionjával, micsoda élmények ezek)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 415
Micsoda trükkös megoldás így a végére! Igazi néző-kényeztető meccs volt 😀
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Stílusos befejezés.