Cincinnati Bengals - Jacksonville Jaguars

több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
nagyon amator volt a clock management a vegen.

grat a cincynek, burrownak drukkolok.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat Cincy!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
most amugy miert mentunk 2 pontosra??
winston
Because Jaguars
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
most amugy miert mentunk 2 pontosra??
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Doug ez mi a fasz volt?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
iktriadék nem adják fel, jó meccs
gamerkr
Kár, hogy nincs D-nk ami megállítaná Culkin kölykét.
több mint 3 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
iktriadék nem adják fel, jó meccs

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Laviska is? Már lassan nem tudom számolni a KEZDŐ sérültjeinket....
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A CB sorunk most: egykori UDFA, 7. körös rookie(returnernek hozva), Eagles 2. körös bust (és Myles Jack sincs). Wingard meg ma a Bengals beépített embere.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
SEMMI nyomás nincs Burrown. Akit 14-szer sackelték az első 3 meccsén.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Eifertnek is agyrázkódása van. Az mondjuk itt Cincyben nem újdonság, hogy megsérül... Még valaki?
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na akkor utolsó negyedre fel.
Remélem megfordítjuk a meccset én meg jöhetek magyarázkodni az előző hsz-em miatt 😊

U.I. a boros üveg kiürült, szóval rajtam nem múlik 😀
dioadam
Legrosszabb esetben jól alszol majd. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Rosas.... BERÚGTA 50-ről?!

Na akkor utolsó negyedre fel.
Remélem megfordítjuk a meccset én meg jöhetek magyarázkodni az előző hsz-em miatt 😊

U.I. a boros üveg kiürült, szóval rajtam nem múlik 😀
dioadam
Nem fogjuk.
több mint 3 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 549
Na akkor utolsó negyedre fel.
Remélem megfordítjuk a meccset én meg jöhetek magyarázkodni az előző hsz-em miatt 😊

U.I. a boros üveg kiürült, szóval rajtam nem múlik 😀
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Robinson úgy játszik mint egy Top 5-ös pick. UDFA-ként. Oh az irónia.
Ja és van ma is NFL rekordja.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A félidei előny ennyire összezavarta a srácokat?
Az egész meccsen az az érzésem, hogy nem csak a tudással van a baj, hanem az akarással (utóbbi miatt nagyon mérges vagyok)...
dioadam
Akarás az van (lásd Minshew nagyon impresszív futása -1 yardért...), csak sok a nyögés belőle. Az meg a szexen kívül nem sok jót jelent.
több mint 3 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 549
A félidei előny ennyire összezavarta a srácokat?
Az egész meccsen az az érzésem, hogy nem csak a tudással van a baj, hanem az akarással (utóbbi miatt nagyon mérges vagyok)...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem gondoltam volna, hogy Redmond ekkorát lök az OL-on, egész jól megvédik ma Burrowt, és még futni is tudunk
Szipeter
Avagy mit tesz egy O-fallal, ha az ellenfél pass rush-a a legszarabba az NFL-ben idén...
több mint 3 éve
Szipeter Cincinnati Bengals 1 529
Nem gondoltam volna, hogy Redmond ekkorát lök az OL-on, egész jól megvédik ma Burrowt, és még futni is tudunk
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 345
Mixon megmutatja, hogy EDP445 miért akarta mindenáron az Eagles-ben látni
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt hiszem kikaptunk.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Myles jack is megsérült. Josh Jones is sántikál. De jó hogy van depthünk. Ja nem.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az a holding szépen kinyírta a driveot...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez túl könnyű volt. Chris Claybrooks (a rookie returner, aki Hendo helyett van bent) nagyon csúnyán megette ezt a Mixon futást. Kezdődik a shootout. Rossz érzéseim vannak.
több mint 3 éve
dr_najo Jacksonville Jaguars Florida Gators 154
Sajna a D az öltözőben maradt. 😟
Azért GO JAGS!!!

Dr NaJó