Cleveland Browns - Cincinnati Bengals

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
hányszor fog még elhangzani a this isn't college mondat ? 😒Drip
Én nem láttam az előző meccseiteket szóval ezért kérdezem ennyire rossz volt Hoyer hogy egyből egy ilyen fontos meccsbe dobták nálatok bele Manzit ?horvath.sebi@gmail.com
igen.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Közben Derek Andersont is nézem. Browns QB maratont tartok ma.füligjimmy
Gyere inkább Billst nézni. Jól tartják a sajtokat.

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Közben Derek Andersont is nézem. Browns QB maratont tartok ma.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
horvath.sebi@gmail.com Cincinnati Bengals 59
hányszor fog még elhangzani a this isn't college mondat ? 😒Drip
Én nem láttam az előző meccseiteket szóval ezért kérdezem ennyire rossz volt Hoyer hogy egyből egy ilyen fontos meccsbe dobták nálatok bele Manzit ?

Welcome To The Jungle
több mint 9 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
hányszor fog még elhangzani a this isn't college mondat ? 😒Drip
minden rossz passznál/sacknél 😊 élvezed az ennyire didaktikus megjelenítését az nfl marketingjének? :pbaggio
Kiffin USC védelmének a mezére kellett volna nyomtatni, hogy this isn't NFL. 😛
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
hányszor fog még elhangzani a this isn't college mondat ? 😒Drip
minden rossz passznál/sacknél 😊 élvezed az ennyire didaktikus megjelenítését az nfl marketingjének? :p


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 874 — Undertaker of the Cleveland graveyard
hányszor fog még elhangzani a this isn't college mondat ? 😒

több mint 9 éve
gergogergo Cleveland Browns 246
voltak olyan hírek, h. Johnny nem nagyon vágja a playbookot, nem tudhatod, h. itt ki hibázott.Joey Tribbiani
Ha ilyen mélyen van a léc, akkor pláne nincs miről beszélni. De akkor majd megtanulja 2 év késéssel. De egy outside slant nem megy? Egy leegyszerűsítettem magamnak az irányítókérdést: aki egy tight end seam route-ot ötből háromszor meg tud dobni, annak 10 éves karriere van a ligában. A többiekre feleselges időt pazarolni.füligjimmy
egyetemen nem volt playbookja, szóval igen, ilyen mélyen volt a léc 😛

és a viccet félretéve, ez tényleg így volt.

It came from Peter King of Sports Illustrated, who pointed out that the playbook (on a tablet) that Manziel received from the Browns was the first one he had been given in his football career. At Texas A&M, King wrote, Manziel ran a group of plays given to him from week to week.Joey Tribbiani
ez most olyan, h megtanultam dobolni "érzésből", de ha elém tennék a metallica-nothing else matter kottáját fingom se lenne, h mi van beleírva 😀
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
Air Raid-et futtató csapatoknál nincs playbook, legalábbis olyan formában, ahogy az megszokott


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
voltak olyan hírek, h. Johnny nem nagyon vágja a playbookot, nem tudhatod, h. itt ki hibázott.Joey Tribbiani
Ha ilyen mélyen van a léc, akkor pláne nincs miről beszélni. De akkor majd megtanulja 2 év késéssel. De egy outside slant nem megy? Egy leegyszerűsítettem magamnak az irányítókérdést: aki egy tight end seam route-ot ötből háromszor meg tud dobni, annak 10 éves karriere van a ligában. A többiekre feleselges időt pazarolni.füligjimmy
egyetemen nem volt playbookja, szóval igen, ilyen mélyen volt a léc 😛

és a viccet félretéve, ez tényleg így volt.

It came from Peter King of Sports Illustrated, who pointed out that the playbook (on a tablet) that Manziel received from the Browns was the first one he had been given in his football career. At Texas A&M, King wrote, Manziel ran a group of plays given to him from week to week.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
no, a feladat adott, -23.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
voltak olyan hírek, h. Johnny nem nagyon vágja a playbookot, nem tudhatod, h. itt ki hibázott.Joey Tribbiani
Ha ilyen mélyen van a léc, akkor pláne nincs miről beszélni. De akkor majd megtanulja 2 év késéssel. De egy outside slant nem megy? Egy leegyszerűsítettem magamnak az irányítókérdést: aki egy tight end seam route-ot ötből háromszor meg tud dobni, annak 10 éves karriere van a ligában. A többiekre feleselges időt pazarolni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
Első kezdő meccsén elkezdenek zone readet futtatni vele, mikor a college-ban se csinálta ezt nagyon, nekem ez azt mutatja, hogy még ötletük sincs Shannyék-nek, hogy mihez kezdjenek JF-fel, több hónapnyi közös munka után... Minek húzták be így egyáltalán? Ezt szeretném nagyon elkerülni Mariotánál, csak a Titans-hez vagy a Jets-hez ne kerüljön, ha nem váltanak edzőtbaggio
megint azt mondom, egy meccsből nem lehet ilyen következtetéseket levonni. Lehet ez működött edzésen. Kap egy komplett offseasont kezdőként, aztán meglátjuk.Joey Tribbiani
ha ez működött az edzésen, akkor mondjuk világos, hogy miért fut most ennyire jól a Bengals :p 😊

baggio
voltak olyan hírek, h. Johnny nem nagyon vágja a playbookot, nem tudhatod, h. itt ki hibázott.Joey Tribbiani
Shanahan, aki zone readet akar futtatni Johnny-val, csak azért, mert ő mobilis "college qb"...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ezt szeretném nagyon elkerülni Mariotánál, csak a Titans-hez vagy a Jets-hez ne kerüljön, ha nem váltanak edzőtbaggio
Sok videót kell még bepótolnom Mariotáról, de nem gondolom, hogy annyira különleges játékos lenne, mint amit a statisztikái mutatnak. Ugyanakkor ha Kaepernick és Dalton olyan értéket jelenthet egy NFL csapat számára, mint amit a korai szerződéshosszabbítással láthattunk, akkor nincs ok arra, hogy ne legyen Mariota gondolkodás nélkül 1/1.

JJ Watt hihtetelen teljesítménye a legjobb példa, hogy még mindig mennyire az irányító jelenti a mindent ütő adut az NFL-ben és ez nem is fog megváltozni a közeljövőben. Minden esélyt ki kell használni, hogy jó irányítót találjon egy csapat. Persze az igazi feladat, hogy a HC-nek legyen konkrét elképzelése, hogy mit akar a csapatától és legyen támadó és védő rendszer. Ezt az utóbbi években nagyon keveseknek sikerült elérni, ami jelentősen rontja le bármely fiatal irányító esélyeit, hogy megfelelő környezetbe tudjon kerülni, ahol "sikerre" van ítélve.
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Első kezdő meccsén elkezdenek zone readet futtatni vele, mikor a college-ban se csinálta ezt nagyon, nekem ez azt mutatja, hogy még ötletük sincs Shannyék-nek, hogy mihez kezdjenek JF-fel, több hónapnyi közös munka után... Minek húzták be így egyáltalán? Ezt szeretném nagyon elkerülni Mariotánál, csak a Titans-hez vagy a Jets-hez ne kerüljön, ha nem váltanak edzőtbaggio
megint azt mondom, egy meccsből nem lehet ilyen következtetéseket levonni. Lehet ez működött edzésen. Kap egy komplett offseasont kezdőként, aztán meglátjuk.Joey Tribbiani
ha ez működött az edzésen, akkor mondjuk világos, hogy miért fut most ennyire jól a Bengals :p 😊

baggio
voltak olyan hírek, h. Johnny nem nagyon vágja a playbookot, nem tudhatod, h. itt ki hibázott.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Mára csak az a kérdés maradt számomra, hogy szerez-e pontot valahogyan a Browns. Az egész csapat betlizik, nem lehet ezt könnyű fejben feldolgozni a többi játékosnak sem, és ahogy elnézem a vonal mellett sem az a feszültség van az arcokon ami egy "sima" vesztes meccsen szokásos.

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
Első kezdő meccsén elkezdenek zone readet futtatni vele, mikor a college-ban se csinálta ezt nagyon, nekem ez azt mutatja, hogy még ötletük sincs Shannyék-nek, hogy mihez kezdjenek JF-fel, több hónapnyi közös munka után... Minek húzták be így egyáltalán? Ezt szeretném nagyon elkerülni Mariotánál, csak a Titans-hez vagy a Jets-hez ne kerüljön, ha nem váltanak edzőtbaggio
megint azt mondom, egy meccsből nem lehet ilyen következtetéseket levonni. Lehet ez működött edzésen. Kap egy komplett offseasont kezdőként, aztán meglátjuk.Joey Tribbiani
ha ez működött az edzésen, akkor mondjuk világos, hogy miért fut most ennyire jól a Bengals :p 😊



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mert én amit eddig látok (bár egy meccs nem meccs), az kevés ahhoz, hogy a hátralévő meccseket és egy off-seasont kihasználva használható qb-t csináljanak Manzielből.Szokol
Így legalább még lesz két meccsük próbálgatni, hogy mi a helyzet Johhnyval.
PO elment, Hoyerben semmi jövő.

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
Mintha a Browns OL direkt nem akarná megvédeni a QB-t...Duff
megelőztél, pont ezt akartam írni 😊vsanyi132
csatlakozom, nekem is uez jár a fejemben...gergogergo
gondolom csak vicceltek...

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
Mintha a Browns OL direkt nem akarná megvédeni a QB-t...Duff
megelőztél, pont ezt akartam írni 😊vsanyi132
csatlakozom, nekem is uez jár a fejemben...gergogergo
a Hoyer-JF cserével tulajdonképp egyik hétről a másikra sémát is váltottak, érthető, hogy fogalmuk nincs merre az arra


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 876 — Steelers fan
ez nem nfl szint, ez hs legalja szint...
mármint amit a Browns O művelbaggio
Ha kitart Hoyer mellett Pettine és nincs meg a PO, akkor nagyon forró offseasonja lett volna, ha egyáltalán meg tudja tartani a pozícióját. Most a mégia/PR nyomás után látszik, hogy mindig van lejjebb.

DoM
ez igaz, és egyértelmú miért kapott Hoyer még egy esélyt a Falcons elleni gyalázat után. Ők látták edzésen, egyelőre ennyit tud. Viszont Hoyerrel biztosan nem jutottunk volna A-ról B-re, itt meg kellett lépni a váltást.Joey Tribbiani
Következő meccsre visszakerül Hoyer?Szokol
Minek tennék vissza?Bazzani
Mert én amit eddig látok (bár egy meccs nem meccs), az kevés ahhoz, hogy a hátralévő meccseket és egy off-seasont kihasználva használható qb-t csináljanak Manzielből.
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 966 — Believelander
ez nem nfl szint, ez hs legalja szint...
mármint amit a Browns O művelbaggio
Ha kitart Hoyer mellett Pettine és nincs meg a PO, akkor nagyon forró offseasonja lett volna, ha egyáltalán meg tudja tartani a pozícióját. Most a mégiamédia/PR nyomás után látszik, hogy mindig van lejjebb.

Másrészt, amit Dalton bemutat az egyenesen döbbenetes és jól jellemzi, hogy mennyire nehéz "megbízható" irányítót találni egy csapat élére, akiről el tudja hinni a vezetőedző, az FO és a szurkoló is, hogy megoldás lehet a franchise számára.DoM
Első kezdő meccsén elkezdenek zone readet futtatni vele, mikor a college-ban se csinálta ezt nagyon, nekem ez azt mutatja, hogy még ötletük sincs Shannyék-nek, hogy mihez kezdjenek JF-fel, több hónapnyi közös munka után... Minek húzták be így egyáltalán? Ezt szeretném nagyon elkerülni Mariotánál, csak a Titans-hez vagy a Jets-hez ne kerüljön, ha nem váltanak edzőtbaggio
megint azt mondom, egy meccsből nem lehet ilyen következtetéseket levonni. Lehet ez működött edzésen. Kap egy komplett offseasont kezdőként, aztán meglátjuk.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Ha visszatennék Hoyer-t a kövi meccsre, azzal nyíltan elismernék, hogy fingjuk nincs, mit művelnek. Vicces lenne.

több mint 9 éve
gergogergo Cleveland Browns 246
Mintha a Browns OL direkt nem akarná megvédeni a QB-t...Duff
megelőztél, pont ezt akartam írni 😊vsanyi132
csatlakozom, nekem is uez jár a fejemben...
több mint 9 éve
anarfa Detroit Lions 477
Amúgy láttatok már rettenetesebb reklámot ennél a Manning-esnél? A falra mászok tőle ahogy dudorászik 😀