Cleveland Browns - Cincinnati Bengals

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
hllo! Tudnátok dobni egy stream linket? Eddig csak eredménykövettem, de már gyerek az ágyban.... 😊meme
 www.vipleague.me/american-football/268040/1/cincinnati-bengals-vs-cleveland-browns-live-stream-online.html

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
hllo! Tudnátok dobni egy stream linket? Eddig csak eredménykövettem, de már gyerek az ágyban.... 😊meme
 www.ustvnow.com/


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
meme Cincinnati Bengals 2 085
hllo! Tudnátok dobni egy stream linket? Eddig csak eredménykövettem, de már gyerek az ágyban.... 😊

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Azért örülök hogy a Browns elvitte Manzielt, és mi Teddy-t húztuk. Ő is dobálta az int-eket, de pályán kívül sokkal megnyerőbb a viselkedése, és a pályán is kezd már beérni. Ma este remélem megmutatja 😀vsanyi132
a pályán kívül Brandon Weeden (és a többi 20) MVP volt, köszönöm, de leszarom 😊

W, ennyi számít.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
kemény azért, h. mennyi play megy pistolból, szerintem 75% felett.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
vsanyi132 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 1 925 — Vikings fan
Azért örülök hogy a Browns elvitte Manzielt, és mi Teddy-t húztuk. Ő is dobálta az int-eket, de pályán kívül sokkal megnyerőbb a viselkedése, és a pályán is kezd már beérni. Ma este remélem megmutatja 😀

több mint 9 éve
laoce Cincinnati Bengals 711 — laoce68@freemail.hu
49,1 es qb rating 😊 összesen

Lou Anarumo for president
több mint 9 éve
Toca Minnesota Vikings 18 644 — Vikings fan
Hú a Packers-Billsen is bunyó van. 😊Bazzani
Nagyon helyes, legalább nem csak minket vertek el 😊anarfa
Skinsben Moss meg majdnem leverte a bírót 😀
több mint 9 éve
anarfa Detroit Lions 477
Hú a Packers-Billsen is bunyó van. 😊Bazzani
Nagyon helyes, legalább nem csak minket vertek el 😊
több mint 9 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 314 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Pár ilyen meccs és lelohad ez a gigaegó manciról. Onnantól lehet felépíteni, vagy kuka.

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Hú a Packers-Billsen is bunyó van. 😊

több mint 9 éve
balzak0908 Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 40
Na a félidőben remélem a HC rendet rak a fejekben.
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ja bazmeg, nagyon drágák azok a szarok. Te akármikor tudtál papírzacsit a fejedre húzni.füligjimmy
Három kifli árában megoldottam amit ti tízezrekért.

több mint 9 éve
gergogergo Cleveland Browns 246
kritikán aluli ez a mai, kérjük vissza Hoyert 😀
több mint 9 éve
Mazzu New York Giants 1 673
nekem az a bajom, belátom tufa vagyok, hogy nem a semmiből jött, hogy Mr.Football megváltja a világot és nem a fan-ok találták ki, szerintem, ez a srácból jön, hogy ő megjön és moneysign, lehet, hogy jó játékos lehet, de ez a hozzáállás rémszar, főleg, hogy NFL eredmény nincs mögötte.Mazzu
Bob Griffin 15 reklámszerződést összerakott, még amikor egy passzt nem dobott NFL szinten.füligjimmy
Michael Sam is top3-ban volt az eladott mezekben NFL szinten, mikor sejthető volt, hogy az 53 is nagy pozitívum lenne tőle.MarioAna
Legalább így ki lehet szűrni a ratyi NFL drukkereket.Bazzani
A hülyékre sajnos még most sincs megoldásfüligjimmy
Azért a Bears mez jó utalás arra is. 😀😀Bazzani
BlaBlabla.. Mindenhol ment a Manziel hype, nem meglepő, hogy nem tud semmi értékelhetőt tenni az első meccsén,
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
nekem az a bajom, belátom tufa vagyok, hogy nem a semmiből jött, hogy Mr.Football megváltja a világot és nem a fan-ok találták ki, szerintem, ez a srácból jön, hogy ő megjön és moneysign, lehet, hogy jó játékos lehet, de ez a hozzáállás rémszar, főleg, hogy NFL eredmény nincs mögötte.Mazzu
Bob Griffin 15 reklámszerződést összerakott, még amikor egy passzt nem dobott NFL szinten.füligjimmy
Michael Sam is top3-ban volt az eladott mezekben NFL szinten, mikor sejthető volt, hogy az 53 is nagy pozitívum lenne tőle.MarioAna
Legalább így ki lehet szűrni a ratyi NFL drukkereket.Bazzani
A hülyékre sajnos még most sincs megoldásfüligjimmy
Azért a Bears mez jó utalás arra is. 😀😀Bazzani
Ja bazmeg, nagyon drágák azok a szarok. Te akármikor tudtál papírzacsit a fejedre húzni.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Ez az interception jól összefoglalja a kontra Manziel indokokat a draft előttről.
több mint 9 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
manziel game changer, mondjuk egyelőre rossz irányban. de van idő, tanulni, dolgozni kell tovább.


I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 9 éve
MarioAna 1 997
Na erről beszéltem még Draft előtt. Evans nélkül ezek nem fognak bejönni, NFL-ben meg főleg.

Burrow > Luck valaha is
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
ejjjjj, ejjjj.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
na ezt nem kellett volna eldobni

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
nekem az a bajom, belátom tufa vagyok, hogy nem a semmiből jött, hogy Mr.Football megváltja a világot és nem a fan-ok találták ki, szerintem, ez a srácból jön, hogy ő megjön és moneysign, lehet, hogy jó játékos lehet, de ez a hozzáállás rémszar, főleg, hogy NFL eredmény nincs mögötte.Mazzu
Bob Griffin 15 reklámszerződést összerakott, még amikor egy passzt nem dobott NFL szinten.füligjimmy
Michael Sam is top3-ban volt az eladott mezekben NFL szinten, mikor sejthető volt, hogy az 53 is nagy pozitívum lenne tőle.MarioAna
Legalább így ki lehet szűrni a ratyi NFL drukkereket.Bazzani
A hülyékre sajnos még most sincs megoldásfüligjimmy
Azért a Bears mez jó utalás arra is. 😀😀

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
nekem az a bajom, belátom tufa vagyok, hogy nem a semmiből jött, hogy Mr.Football megváltja a világot és nem a fan-ok találták ki, szerintem, ez a srácból jön, hogy ő megjön és moneysign, lehet, hogy jó játékos lehet, de ez a hozzáállás rémszar, főleg, hogy NFL eredmény nincs mögötte.Mazzu
Bob Griffin 15 reklámszerződést összerakott, még amikor egy passzt nem dobott NFL szinten.füligjimmy
Michael Sam is top3-ban volt az eladott mezekben NFL szinten, mikor sejthető volt, hogy az 53 is nagy pozitívum lenne tőle.MarioAna
Legalább így ki lehet szűrni a ratyi NFL drukkereket.Bazzani
A hülyékre sajnos még most sincs megoldás

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
nekem az a bajom, belátom tufa vagyok, hogy nem a semmiből jött, hogy Mr.Football megváltja a világot és nem a fan-ok találták ki, szerintem, ez a srácból jön, hogy ő megjön és moneysign, lehet, hogy jó játékos lehet, de ez a hozzáállás rémszar, főleg, hogy NFL eredmény nincs mögötte.Mazzu
Bob Griffin 15 reklámszerződést összerakott, még amikor egy passzt nem dobott NFL szinten.füligjimmy
Michael Sam is top3-ban volt az eladott mezekben NFL szinten, mikor sejthető volt, hogy az 53 is nagy pozitívum lenne tőle.MarioAna
Legalább így ki lehet szűrni a ratyi NFL drukkereket.

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
nekem az a bajom, belátom tufa vagyok, hogy nem a semmiből jött, hogy Mr.Football megváltja a világot és nem a fan-ok találták ki, szerintem, ez a srácból jön, hogy ő megjön és moneysign, lehet, hogy jó játékos lehet, de ez a hozzáállás rémszar, főleg, hogy NFL eredmény nincs mögötte.Mazzu
ilyenkor mondaná Iktriad, h. Peyton is 4000 INT-et dobott az első szezonjában.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964