Cleveland Browns - Cincinnati Bengals

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
na ezt mancinak meg kell futni. Be kell röffenteni a srácot

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
MarioAna 1 997
Dalton...ha normálisan dobod akkor ez is TD (volt hátul safety?)...eddig -14 pont Andy.

Burrow > Luck valaha is
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Azt is tegyük hozzá az irányítókérdéshez, hogy Jason Campbell még a ligában van.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
gyerekek, ha Manziel jól is játszana, akkor is 20!!! pontot felraktunk már!!nhm
Köszi, hogy szóltál észre sem vettük.

több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Erről van szó, pont ez kellett most a csapatnak ! 😊

több mint 9 éve
nhm Cincinnati Bengals 1 240
gyerekek, ha Manziel jól is játszana, akkor is 20!!! pontot felraktunk már!!
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
ROBIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
egybk. ezekből fog tanulni Johnny, én nem vártam 400 yardot (persze ezt sem 😕 ). Teddy és társai hogy kezdték a szezont ? 22 éves, van még ideje.Joey Tribbiani
Bár még az első félidőt sem láttuk végig, de kb. erről fog szólni az alapszakaszból hátralévő idő és a teljes offseason is. Nekem egyelőre az a benyomásom, hogy még nem érte el azt a szintet Manziel, hogy kezdőként legyen mire építeni, menetközben tanulni és kijavítani a hibákat. A Hoyer-JF csere vonakodó meglépése is azt támaszthatja alá, hogy a stáb is így gondolja.DoM
nagy +1. örülök, h. ismét hozzászóltál Browns témában 😊Joey Tribbiani
Az ilyesfajta kritika kicsit emészthetőbb mint a többi.

több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
egybk. ezekből fog tanulni Johnny, én nem vártam 400 yardot (persze ezt sem 😕 ). Teddy és társai hogy kezdték a szezont ? 22 éves, van még ideje.Joey Tribbiani
Bár még az első félidőt sem láttuk végig, de kb. erről fog szólni az alapszakaszból hátralévő idő és a teljes offseason is. Nekem egyelőre az a benyomásom, hogy még nem érte el azt a szintet Manziel, hogy kezdőként legyen mire építeni, menetközben tanulni és kijavítani a hibákat. A Hoyer-JF csere vonakodó meglépése is azt támaszthatja alá, hogy a stáb is így gondolja.DoM
nagy +1. örülök, h. ismét hozzászóltál Browns témában 😊

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mi ez a hate áradat, a csávó kb 10 percet volt a pályán eddig, és már egyesek azt gondolják, hogy mindig is szar volt és az is leszanarfa
Brandon Hoyert nem tudta kiszorítani, ez picit jelzésértékű. Ha nem láttad Brandon Hoyert játszani a Cardinalsban, akkor nem tudod felfogni, hogy ez valójában mit jelent.füligjimmy
brandon hoyer?ghstzR
Legyen Brian

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Ennyire indiszponált, fos Browns szerintem még nem játszott az éven. Manziel se jó, de itt senki se parádézna, Hoyer se állna jobb stattal szerintem...
több mint 9 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
egybk. ezekből fog tanulni Johnny, én nem vártam 400 yardot (persze ezt sem 😕 ). Teddy és társai hogy kezdték a szezont ? 22 éves, van még ideje.Joey Tribbiani
Bár még az első félidőt sem láttuk végig, de kb. erről fog szólni az alapszakaszból hátralévő idő és a teljes offseason is. Nekem egyelőre az a benyomásom, hogy még nem érte el azt a szintet Manziel, hogy kezdőként legyen mire építeni, menetközben tanulni és kijavítani a hibákat. A Hoyer-JF csere vonakodó meglépése is azt támaszthatja alá, hogy a stáb is így gondolja.
több mint 9 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Picit nehéz így villogni, hogy az egész csapat vakon van.Highlander
vééégre .... köszönöm ! 😊

több mint 9 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bizonytalanság, kétségbeesetten eldobott labdák, nagyon nem szép amit látunk tőle...JustoVillar
én most azonnal kivágnám, érted, 3. drive az NFL-ben.Joey Tribbiani
Dehát ManningBradyRodgersFavre mindkurvajókvoltak azonnal!

több mint 9 éve
ghstzR New England Patriots Notre Dame Fighting Irish 1 279
Mi ez a hate áradat, a csávó kb 10 percet volt a pályán eddig, és már egyesek azt gondolják, hogy mindig is szar volt és az is leszanarfa
Brandon Hoyert nem tudta kiszorítani, ez picit jelzésértékű. Ha nem láttad Brandon Hoyert játszani a Cardinalsban, akkor nem tudod felfogni, hogy ez valójában mit jelent.füligjimmy
brandon hoyer?


több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 439 — Panthers fan
Nagyon rossz a focijani???LanceVance
A Browns O a nagyon rossz, nem tudom, ki várta, hogy itt majd hirtelen elkezdenek parádézni

Perception is reality.
több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Picit nehéz így villogni, hogy az egész csapat vakon van.

több mint 9 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Mi ez a hate áradat, a csávó kb 10 percet volt a pályán eddig, és már egyesek azt gondolják, hogy mindig is szar volt és az is leszanarfa
Brandon Hoyert nem tudta kiszorítani, ez picit jelzésértékű. Ha nem láttad Brandon Hoyert játszani a Cardinalsban, akkor nem tudod felfogni, hogy ez valójában mit jelent.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Mi ez a hate áradat, a csávó kb 10 percet volt a pályán eddig, és már egyesek azt gondolják, hogy mindig is szar volt és az is leszanarfa
ha jól kezdett volna akkor meg ugyanilyen túlreagálás lenne fordítva, benne van


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Joey Tribbiani Cleveland Browns 5 959 — Believelander
Bizonytalanság, kétségbeesetten eldobott labdák, nagyon nem szép amit látunk tőle...JustoVillar
én most azonnal kivágnám, érted, 3. drive az NFL-ben.

AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 9 éve
anarfa Detroit Lions 477
Mi ez a hate áradat, a csávó kb 10 percet volt a pályán eddig, és már egyesek azt gondolják, hogy mindig is szar volt és az is lesz
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Clemson Tigers 1 188
Nagyon rossz a focijani???

több mint 9 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Másik újonc:
| Savage a Texansban. | Bazzani
kár, hogy az Arizona nem játszik ma, még Logan Thomas-t szeretném látni, hogy teljes legyen az életem


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Hendrix California Golden Bears 1 461
Ami egyébként soha sem fordult elő más irányítóval.Bazzani
én nem tudok róla. legendák keringenek róla, de hát azt meg értitek.

I know that when you shine they wish some days will be dark
Sunny days wouldn't be special if it wasn't for rain, Joy wouldn't feel so good if it wasn't for pain
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 095 — E/1
Ez már vicc...elég i volt.
hali