Detroit Lions - Chicago Bears

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Slaynek fogalma sincs idén semmiről.
Bazzani
Mathist majdnem lehagytam.
Bazzani
XDDDDD
MacPhisto
Mondjuk ez egy elképesztően rossz dobás volt szerintem, de legalább leszedte.

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Szerintem szar passz volt, de Jefefry sem tett semmit.

4 RZ, 1 TD.
több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Na most van vége a meccsnek kb

több mint 8 éve
Blevi 8 238 — Lions & Cowboys fan
Mekkora homály volt ez Cutlertől.
több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Slaynek fogalma sincs idén semmiről.
Bazzani
Mathist majdnem lehagytam.
Bazzani
XDDDDD

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Ezért Jeffery faszát letépik.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Legalább ezentúl nem lehet az orrunk alá dörgölni a Megatron catchet. Nem úgy, mintha azóta fújtak volna a csapatnak.
tüsi91
Várjunk már pöttyet, az meccset döntött el.
MacPhisto
Valóban.
Ettől elvonatkoztatva igaz, amit írtam. Mert az akkori szabályok szerint az nem volt TD (röhej). Most ez szabályok szerint TD vagy sem?
tüsi91
Írtam hogy én nem tudom...

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
10 milliós elkapók ezt elkapják, amit Jeffery nem.
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
CFL szintű védőfal dominál.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Slaynek fogalma sincs idén semmiről.
Bazzani
Mathist majdnem lehagytam.

több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Slaynek fogalma sincs idén semmiről.

több mint 8 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 474 — Bears & Illinois fan
Cutler ezt megint szépen csinálta.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
A lényeg, hogy erős a futójátékunk.
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Stafford 10/14 158 yard, 3 TD. Ha ezt elveszik, az is Tate hibája. Stafford szétszopat. A liga legrosszabb támadófala dominálja a LoS-t. Kétszer megszerezhetted volna a labdát. Ezt bevitte, kimarták a kezéből, megadták. Most nem FG kell, hogy átvedd a vezetést, hanem TD-hogy kiegyenlíts. Van egy félidőd.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
füligjimmy Chicago Bears 6 970 — I used to be with it, but they changed what it was.
Legalább ezentúl nem lehet az orrunk alá dörgölni a Megatron catchet. Nem úgy, mintha azóta fújtak volna a csapatnak.
tüsi91
Várjunk már pöttyet, az meccset döntött el.
MacPhisto
Lehet az is döntött, hogy Hester-Knox-Sanzenbacher elejtett 10 labdát, és +250 yarddal, +3 TO mutatóval is adtál esélyt game winnig drive-ra. Ha valamelyik megfogja a red zone-ban akkor mi van? Ugyanez, mint most.

I used to be with it, but then they changed what *it* was. Now what I'm with isn't *it*, and what's *it* seems weird and scary to me. It will happen to you.

- Abe Simpson
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Legalább ezentúl nem lehet az orrunk alá dörgölni a Megatron catchet. Nem úgy, mintha azóta fújtak volna a csapatnak.
tüsi91
Várjunk már pöttyet, az meccset döntött el.
MacPhisto
Miert te ezt minek ertekeled? 13-14 1 perc es te jossz vagy 13-21 es igy kell jonni. Atirja a teljes strategiat atirja. Elnennek a jo kurva anyjukba
davemayer
Szerintem a legfőbb kérdés az, hogy a védelem tovább folytatja ezt a vergődést- Mert, ha igen, akkor nagyjából ennyi volt.
több mint 8 éve
davemayer Chicago Bears 14 294 — "Grammar maci"
Legalább ezentúl nem lehet az orrunk alá dörgölni a Megatron catchet. Nem úgy, mintha azóta fújtak volna a csapatnak.
tüsi91
Várjunk már pöttyet, az meccset döntött el.
MacPhisto
Miert te ezt minek ertekeled? 13-14 1 perc es te jossz vagy 13-21 es igy kell jonni. Atirja a teljes strategiat atirja. Elnennek a jo kurva anyjukba

BEARS BABY!

Sir Alex immortal
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Legalább ezentúl nem lehet az orrunk alá dörgölni a Megatron catchet. Nem úgy, mintha azóta fújtak volna a csapatnak.
tüsi91
Várjunk már pöttyet, az meccset döntött el.
MacPhisto
Valóban.
Ettől elvonatkoztatva igaz, amit írtam. Mert az akkori szabályok szerint az nem volt TD (röhej). Most ez szabályok szerint TD vagy sem?
tüsi91
Ezen vitatkoznak azóta is twitteren. Vicces, hogy senki nem tudja most a szabályt.

több mint 8 éve
bacsii Chicago Bears 111
Long apuka se elegedett ahogy elneztem.
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Amúgy lehet, hogy Lombardi onnan jobban átlátja a pályát mint az oldalvonalról vagy a Bears def ennyire gyenge?

több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Legalább ezentúl nem lehet az orrunk alá dörgölni a Megatron catchet. Nem úgy, mintha azóta fújtak volna a csapatnak.
tüsi91
Várjunk már pöttyet, az meccset döntött el.
MacPhisto
Valóban.
Ettől elvonatkoztatva igaz, amit írtam. Mert az akkori szabályok szerint az nem volt TD (röhej). Most ez szabályok szerint TD vagy sem?
több mint 8 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Kis mák kéne és labdaszerzés a deftől onnantól ha nem vagy balfasz behúzod, de mi a Bears vagyunk
hpeter93
Ti kezditek a félidőt az kb biztos TD ahogy a védelmet nézem.

több mint 8 éve
hpeter93 Chicago Bears 2 402 — C&C Cutler and Chicago fan, Hala Madrid!
Kis mák kéne és labdaszerzés a deftől onnantól ha nem vagy balfasz behúzod, de mi a Bears vagyunk

több mint 8 éve
MacPhisto Detroit Lions Michigan Wolverines 2 759 — Detroit vs. everybody
Legalább ezentúl nem lehet az orrunk alá dörgölni a Megatron catchet. Nem úgy, mintha azóta fújtak volna a csapatnak.
tüsi91
Várjunk már pöttyet, az meccset döntött el.

Only team in NFC not to play in the Super Bowl.
DET UM
több mint 8 éve
Attila99 Chicago Bears 136 — Windy City forever
Hát most nehéz megmondani, mit fog hozni a 2. félidő.
Vajon tudunk valami olyat húzni, hogy behúzzuk ezt a meccset is?

Bears, Cubs, Bulls, Blackhawks, Fire, Sky, Red Stars - GO CHICAGO!!!
GGMU!!!
F1: Manor fan, IndyCar: Max Chilton and Alex Rossi fan
NASCAR: Danica Patrick fan, Formula 3.5 V8: Beitske Visser fan