Thanksgiving tripla 2019

több mint 4 éve
Csita Dallas Cowboys 329
Ez gyors volt! 😀
több mint 4 éve
nnntm Atlanta Falcons 932
Azért maradtam ébren, hogy kezdésnek lássak három mínuszos játékot és egy blokkolt puntot? 😀
több mint 4 éve
Sztroga New Orleans Saints 123
így kell kezdeni egy meccset
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 255
Attól függ, hogy bírja-e a Falcons OL.
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 054 — The Mathematician

kövi meccsig jó móka ez 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Csita Dallas Cowboys 329
Tea,csipsz,csoki bekészitve! 😀 Jöhet a mai 3ik meccs! 😀
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 024 — LIGHTS OUT!
Philly sorsolás kemény. Miami, Washington, kétszer Giants és Dallas. Ezzel szemben a Dallasnál: Bears, Rams, Philly, Redskins. Nem kizárt, hogy az egymás elleninél már az Eagles lesz előrébb.
Cruyffista
Számomra furcsán hangzanak ezek a Boys vs Eagles meccsen dől el a csoport sora. Már 2 hete is az az érzésem volt amikor először hallottam ezek a véleményeket, hogy addigra el fog dőlni a csoport a sorsolásokat nézve és az már egy mind1 meccs lesz, még akkor is ha duplán számít.
Sixo
Apropó szerintetek az mennyire reális hogy a West-ben az utolsó mérkőzésen dőljön el az első hely ?(Sea-49er)
Rózsa Sándor (betyár)
Simán benne van. Mind2 csapat Top5, de lehet Top3. Könnyen elképzelhető, hogy nem buknak meccset már a szezon hátralévő részében és az egymás elleni dönt.

több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 255
Az a baj, hogy jövő már a közepes QB-k is simán elkérnek 30misit ahogy a cap növekszik. Ha nem is top10es QB, de egy top20as megvan. 1-2 év múlva az a 30as egy kezdő QB-nak már nem lesz sok. Ha nem adják meg neki, akkor szerintem nem amiatt nem kell megadni neki, mert nem ér meg annyit, hanem azért, mert azzal azt az állást foglalod, hogy a QB helyzet meg van oldva és nem kell új lehetőség után nézni. Sok csapat beleesik abba a hibába, hogy van egy átlagos QB-ja, és leköti hosszú távja, és nem is gondolkodik el az előre lépés lehetőségén, még akkor sem ha van rá lehetőség. Dak-al az a fő bajom, hogy nem csak egy kiemelt dologban rossz, amit lehet leplezni vagy fejleszteni. Hanem sokkal inkább olyan érzésem van, hogy ha rossz napja van, akkor kb mindent el tud rontani.Sixo
Igen, én mondjuk nem adnék meg nagy pénzt egy olyan QB-nak, akivel tudom, hogy nem nyerhetek SB-t. Ott tényleg inkább próbálkozni kell, mintsem erőltetni a történetet. Pl. Goff körül már nem lesz jobb csapat mint az SB-n volt, ő is elérkezett a korlátaihoz, nagyon rossz döntés volt ő kifizetni. Ellenben Prescottról el tudom képzelni, hogy egy jó edző aki a játékstílusához igazítja a playcallingot és arra törekszik, hogy az erősségeire játsszon, egy nagyon erős O-t tudjon vele összerakni. Denveresként azt tudom mondani, hogy szerintem a Dallas nagyon rosszul tenné, ha az FA-n keresné a megoldást a Keenum-Foles-Flacco-Alex Smith féle felsorakozásból. Prescott masszívan magasabb szint.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Philly sorsolás kemény. Miami, Washington, kétszer Giants és Dallas. Ezzel szemben a Dallasnál: Bears, Rams, Philly, Redskins. Nem kizárt, hogy az egymás elleninél már az Eagles lesz előrébb.
Cruyffista
Számomra furcsán hangzanak ezek a Boys vs Eagles meccsen dől el a csoport sora. Már 2 hete is az az érzésem volt amikor először hallottam ezek a véleményeket, hogy addigra el fog dőlni a csoport a sorsolásokat nézve és az már egy mind1 meccs lesz, még akkor is ha duplán számít.
Sixo
Apropó szerintetek az mennyire reális hogy a West-ben az utolsó mérkőzésen dőljön el az első hely ?(Sea-49er)
több mint 4 éve
mmdan Dallas Cowboys Texas A&M Aggies 329
faszolás lesz rendesen
 twitter.com/jonmachota/status/1200213830971875330
több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 5 192
ne legyen meg kell még 3 pont a mixhez. 😀
Toto21
Nem fognak rúgni
Jakehomer
gyenge, nagyon gyenge...
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
el bazmeg, ez pedig megvolt
több mint 4 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
ne legyen meg kell még 3 pont a mixhez. 😀
Toto21
Nem fognak rúgni

Perception is reality.
több mint 4 éve
sztaking Dallas Cowboys 411
Dak mehet

Csapat csak egy van,az a Boys és a Ferencváros (Y)
több mint 4 éve
Toto21 Chicago Bears 5 192
ne legyen meg kell még 3 pont a mixhez. 😀
több mint 4 éve
FunHun New England Patriots 1 377
Megvolt a 1st down
több mint 4 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 024 — LIGHTS OUT!
Philly sorsolás kemény. Miami, Washington, kétszer Giants és Dallas. Ezzel szemben a Dallasnál: Bears, Rams, Philly, Redskins. Nem kizárt, hogy az egymás elleninél már az Eagles lesz előrébb.
Cruyffista
Számomra furcsán hangzanak ezek a Boys vs Eagles meccsen dől el a csoport sora. Már 2 hete is az az érzésem volt amikor először hallottam ezek a véleményeket, hogy addigra el fog dőlni a csoport a sorsolásokat nézve és az már egy mind1 meccs lesz, még akkor is ha duplán számít.

több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
adják meg, térdeljék ki, menjünk aludni
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Philly sorsolás kemény. Miami, Washington, kétszer Giants és Dallas. Ezzel szemben a Dallasnál: Bears, Rams, Philly, Redskins. Nem kizárt, hogy az egymás elleninél már az Eagles lesz előrébb.
Cruyffista
ha nem csoporton belüli meccsek lennének többségben azt mondanám sima 5-0
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
Prescott mire várt?
ThundersNFL
hogy Jerry kibassza Garrettet
slowmotion
Ha nem akar hang lenni holnap mar interim HC lesz. De ugyis marad a Clapper
Blevi
négy meccsel a vége előtt egyébként mi derülne ki? hogy Kris Richard jobb HC-e?
slowmotion
Uzenet hogy elfogyott a turelem
Blevi
és még a fél csapatot is kibaszod mellé?
slowmotion
Edzőváltás után gyakran megtáltosodnak a játékosok 😊 (minden sportban)
Jakehomer
főleg ha kiderül, hogy edzőt akartak buktatni
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
a 67-es ha blokkol, röhögve meglett volna a 1st
több mint 4 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Philly sorsolás kemény. Miami, Washington, kétszer Giants és Dallas. Ezzel szemben a Dallasnál: Bears, Rams, Philly, Redskins. Nem kizárt, hogy az egymás elleninél már az Eagles lesz előrébb.
Cruyffista
a bears és a rams nem túl acélos idén
Negritis
Rams siman inasba rakja ezt a Cowboyst
több mint 4 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 054 — The Mathematician
Philly sorsolás kemény. Miami, Washington, kétszer Giants és Dallas. Ezzel szemben a Dallasnál: Bears, Rams, Philly, Redskins. Nem kizárt, hogy az egymás elleninél már az Eagles lesz előrébb.
Cruyffista
a bears és a rams nem túl acélos idén

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 4 éve
Cruyffista Denver Broncos Ole Miss Rebels 3 255
Philly sorsolás kemény. Miami, Washington, kétszer Giants és Dallas. Ezzel szemben a Dallasnál: Bears, Rams, Philly, Redskins. Nem kizárt, hogy az egymás elleninél már az Eagles lesz előrébb.
több mint 4 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Prescott mire várt?
ThundersNFL
hogy Jerry kibassza Garrettet
slowmotion
Ha nem akar hang lenni holnap mar interim HC lesz. De ugyis marad a Clapper
Blevi
négy meccsel a vége előtt egyébként mi derülne ki? hogy Kris Richard jobb HC-e?
slowmotion
Uzenet hogy elfogyott a turelem
Blevi
és még a fél csapatot is kibaszod mellé?
slowmotion
En most mindenkit is kirugnek 🙄 persze logikusan vegiggondolva neked van igazad de attol meg ez az ev netto csalodas