Divisional vasárnap

1 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 815 — No es importante
Eredménykövetős szabályzat: szexuális tartalmú képek meg egyéb off csak a félidőben és garbage time-ban!

Szerkesztette: r.baggio
több mint 3 éve
Assurbanapli Denver Broncos 1 211
Három turnovert ez a meccs nem bír el
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 745 — Слава Україні! Героям слава!
Hat bazdmeg

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 3 éve
RespectvvIVlaci Tampa Bay Buccaneers 73
SzinvonaI nem verdesi az egeket de az izgaIom miatt epikus meccs Iett ez
több mint 3 éve
Cypress Pittsburgh Steelers 3 228
Nyolc perces drive kell, TD-vel a végén és kész is.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
Nem jó igazán egYik csapata se...nem látom, hogy győzne bármelyik jövo héten a Green bay ellen.... pedig ha van csapat akit jobban utalok a Tampánál az a Kansas...és nálunk is jobban rühellem a Falconst..náluk meg már csak....na mindegy a sor végén Rodgers és a Packers all.
MC12
Egyik nyugger se nyer szerintem Greenbaybe, viszont a mai Kansas első félidő alapján a Rodgersnek lehet esélye a gyűrűre, bár mikor és ki nyert utoljára alapszakasz MVP ként Superbowlt is?
Sifur
Kurt Warner 1999-2000
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egesz passzjatek doglodik ezen a meccsen vagy enyit fejlottek vedelmek?
Vrij6
sztem szarok a qb-k
Negritis
Brady egy hangyafasznyivaI jobb szerintem de tIeg nem csucskategoria ma 1ik sem
RespectvvIVlaci
Mi történt prájmtájm Brédivel?
több mint 3 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Jók ezek a playhívások

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 3 éve
MC12 New Orleans Saints 5 795
Nem jó igazán egYik csapata se...nem látom, hogy győzne bármelyik jövo héten a Green bay ellen.... pedig ha van csapat akit jobban utalok a Tampánál az a Kansas...és nálunk is jobban rühellem a Falconst..náluk meg már csak....na mindegy a sor végén Rodgers és a Packers all.
MC12
Gyűlölünk mindenkit
jamaicababa
Mindenkit is.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 3 éve
RespectvvIVlaci Tampa Bay Buccaneers 73
Büdöszszáju Winston mekkorát ásitott . Atyaég mekkora pronyó
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egesz passzjatek doglodik ezen a meccsen vagy enyit fejlottek vedelmek?
Vrij6
Gyuri34, te vagy az?
Löfli
Kevered Gáborral Kispestről.
több mint 3 éve
RespectvvIVlaci Tampa Bay Buccaneers 73
Egesz passzjatek doglodik ezen a meccsen vagy enyit fejlottek vedelmek?
Vrij6
sztem szarok a qb-k
Negritis
Brady egy hangyafasznyivaI jobb szerintem de tIeg nem csucskategoria ma 1ik sem
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
Egesz passzjatek doglodik ezen a meccsen vagy enyit fejlottek vedelmek?
Vrij6
Fáradnak a nagypapik. Jöjjön Winston és Szöszi!!!
iktriad
jó hát nekik ilyenkor már bubuka time van

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 249 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Egesz passzjatek doglodik ezen a meccsen vagy enyit fejlottek vedelmek?
Vrij6
Gyuri34, te vagy az?


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 824 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egesz passzjatek doglodik ezen a meccsen vagy enyit fejlottek vedelmek?
Vrij6
Fáradnak a nagypapik. Jöjjön Winston és Szöszi!!!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Winston drive?



több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
Egesz passzjatek doglodik ezen a meccsen vagy enyit fejlottek vedelmek?
Vrij6
sztem szarok a qb-k

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 745 — Слава Україні! Героям слава!
Egesz passzjatek doglodik ezen a meccsen vagy enyit fejlottek vedelmek?

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 3 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 117
Nem jó igazán egYik csapata se...nem látom, hogy győzne bármelyik jövo héten a Green bay ellen.... pedig ha van csapat akit jobban utalok a Tampánál az a Kansas...és nálunk is jobban rühellem a Falconst..náluk meg már csak....na mindegy a sor végén Rodgers és a Packers all.
MC12
Egyik nyugger se nyer szerintem Greenbaybe, viszont a mai Kansas első félidő alapján a Rodgersnek lehet esélye a gyűrűre, bár mikor és ki nyert utoljára alapszakasz MVP ként Superbowlt is?
több mint 3 éve
jamaicababa New England Patriots Texas Longhorns 1 082 — The Hungarian Skip Bayless
Nem jó igazán egYik csapata se...nem látom, hogy győzne bármelyik jövo héten a Green bay ellen.... pedig ha van csapat akit jobban utalok a Tampánál az a Kansas...és nálunk is jobban rühellem a Falconst..náluk meg már csak....na mindegy a sor végén Rodgers és a Packers all.
MC12
Gyűlölünk mindenkit

Roses are red,
Violets are blue,
Personal foul,
Ndamukong Suh
több mint 3 éve
RespectvvIVlaci Tampa Bay Buccaneers 73
Persze nem akarom elnagyképüsköni kiabáIni
több mint 3 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
a harmadik majdnem.....



több mint 3 éve
EasyGhost New Orleans Saints 1 397 — Saints fan
3ik INT Bradytől
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 888 — The Mathematician
megint ott maradt az int

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
RespectvvIVlaci Tampa Bay Buccaneers 73
Nem jó igazán egYik csapata se...nem látom, hogy győzne bármelyik jövo héten a Green bay ellen.... pedig ha van csapat akit jobban utalok a Tampánál az a Kansas...és nálunk is jobban rühellem a Falconst..náluk meg már csak....na mindegy a sor végén Rodgers és a Packers all.
MC12
BiIIsnek még Iesz Iehetőséged hörögni jövőhéten nagyon ugy nézki