Divisional vasárnap

1 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
Eredménykövetős szabályzat: szexuális tartalmú képek meg egyéb off csak a félidőben és garbage time-ban!

Szerkesztette: r.baggio
több mint 3 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 764 — Fantomas0429
Jo estet!
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 295 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
szép estét emberek, legyen izgalmas meccs

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 117
Legendás arena4 közvetítésre megint nem érkezik a szinkron hang a felvezető videóhoz, parádés... Még szerencse hogy meg van nyitva a stream...
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Esetleg Youtube link?
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 837 — beers & Packers
Teljesen nyugodt vagyok. Így is lehet ám PO-t nézni.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 828 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Estét!!
Hajrá Bell 🙂
több mint 3 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Nahát nem gondoltam volna, hogy egyszer még playoff időben érdekelt leszek ebben a topicban😊

több mint 3 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 957 — pizsama@gmail.com
Kelce már kész van:
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az első meccsen sokpontos tűzijátékot várok, de nem feltétlenül szoros meccset, még akkor sem, ha esetleg a Cleveland megint meglepetést okoz.

A másodikról bármit el tudok képzelni.
Kampman
AZ elsőn meglepne, ha nem a KáCé nyer. Szép dolog a futójáték, de Mahomes sokkal jobb, mint Baker.

A másodiknál szerintem a Saints az esélyes, de ha jó NFC Döntőt akarunk, akkor a Bucsnak kéne nyernie. Green Bayben mindenki a New Orleans sikerének szorít, mert Brees meg/le fog fagyni a Lembaun. Bradynek még mindig megy a játék a hidegben (lásd Washington meccs).
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
akkora bandwagon fan vagyok, hogy már egyedül annak a csapatnak a kiesését akarom igazán látni, akiknek az előző playoffban a legjobban drukkoltam 😊 szóval bárki, csak ne a Chiefs, és hajrá jó meccsek!
r.baggio
De miért???? 😛
dande
GYŰLÖLÖM a dinasztiákat, az underdogok miatt érdemes sportot nézni
r.baggio


Ilyesmire gondolsz? 😛

Azért a Chiefs még messze van ettől 😊

Legalabb a címvédés meglehetne, aztán nyerhet bárki. Mondjuk újra mi 😀
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most hallom NFL networkön, hogy a Montana - Rice duónak van a legtöbb passzolt TD-je a PO történelemben, de Brady - Gronk hamarosan előzheti őket...na ez azért brutál.
Chargers LT
Több időt játszottak együtt, mint Montana és Rice.
Kampman
És pass happy lett közben a liga is.
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
akkora bandwagon fan vagyok, hogy már egyedül annak a csapatnak a kiesését akarom igazán látni, akiknek az előző playoffban a legjobban drukkoltam 😊 szóval bárki, csak ne a Chiefs, és hajrá jó meccsek!
r.baggio
De miért???? 😛
dande
GYŰLÖLÖM a dinasztiákat, az underdogok miatt érdemes sportot nézni


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 240
Most hallom NFL networkön, hogy a Montana - Rice duónak van a legtöbb passzolt TD-je a PO történelemben, de Brady - Gronk hamarosan előzheti őket...na ez azért brutál.
Chargers LT
Több időt játszottak együtt, mint Montana és Rice.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
akkora bandwagon fan vagyok, hogy már egyedül annak a csapatnak a kiesését akarom igazán látni, akiknek az előző playoffban a legjobban drukkoltam 😊 szóval bárki, csak ne a Chiefs, és hajrá jó meccsek!
r.baggio
De miért???? 😛
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Most hallom NFL networkön, hogy a Montana - Rice duónak van a legtöbb passzolt TD-je a PO történelemben, de Brady - Gronk hamarosan előzheti őket...na ez azért brutál.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 518 — The Mathematician
Túl kell dobni a KC-t...Go Mayfield! 😊
Chargers LT
az a baj h a védőt túl kell dobni de az elkapót meg nem kéne 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 40 518 — The Mathematician
jó estét jó szurkolást

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 5 087
Még mindig az a véleményem, hogy pisztolypárbajban alulmarad a Browns. Kontrollálni kell a futójátékkal a meccset és valahogy labdát szerezni. Go Browns!
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 761 — No es importante
akkora bandwagon fan vagyok, hogy már egyedül annak a csapatnak a kiesését akarom igazán látni, akiknek az előző playoffban a legjobban drukkoltam 😊 szóval bárki, csak ne a Chiefs, és hajrá jó meccsek!


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 561 — Jedi Master
Túl kell dobni a KC-t...Go Mayfield! 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 605 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Sikerülne valahogy tartani a lépést Mahomessal akkor lehet ebből egy pontgazdag jó meccs.
Támadó egységünk képes lehet haladni, a gyenge védelmünk a kérdés, hogy mennyire fogja kicsontozni Mahomes.
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 240
Az első meccsen sokpontos tűzijátékot várok, de nem feltétlenül szoros meccset, még akkor sem, ha esetleg a Cleveland megint meglepetést okoz.

A másodikról bármit el tudok képzelni.
több mint 3 éve
gedam 5 692
úristen mekkora Browns fieszta lesz ma is
shawnka
szerintem van esélyetek bőven.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 307 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hajrá egyik ne hagyd magad másik 😛

Hunt bowl, és Nyugger bowl 😀
több mint 3 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Remeljuk jon Laci szakmazgatni.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa