Divisional vasárnap

1 feliratkozó

több mint 1 éve
főajtónálló r.baggio Buffalo Bills Utah Utes 56 318 — no es importante
Eredménykövetős szabályzat: szexuális tartalmú képek meg egyéb off csak a félidőben és garbage time-ban!

Szerkesztette: főajtónálló r.baggio
több mint 1 éve
Fantomas0429 Seattle Seahawks 645 — Fantomas0429
Jo estet!
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 17 205 — Bears GM / Bovli Bowl Fantasy Champ 2021
szép estét emberek, legyen izgalmas meccs

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Players : Peyton Manning, Marcus Mariota, Andre Cisco, Earnest Jones, Emmanuel Sanders
Soccer : Arsenal, Levante, Millwall, Lazio, National Teams : HUN, GER, (ESP), Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Immobile
NBA : Mavericks [Doncic, Porzingis] / NHL : Ducks / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez (és igazából mindenki más)
NASCAR : #22 Joey Logano, #11 Denny Hamlin, #9 Chase Elliott
Cycling : Quintana, Contador, Cras, Pogacar
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Ricky Evans, Gerwyn Price
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket
több mint 1 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 921
Legendás arena4 közvetítésre megint nem érkezik a szinkron hang a felvezető videóhoz, parádés... Még szerencse hogy meg van nyitva a stream...
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 6 839 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Esetleg Youtube link?
több mint 1 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 8 666 — beers & Packers
Teljesen nyugodt vagyok. Így is lehet ám PO-t nézni.
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 6 839 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Estét!!
Hajrá Bell 🙂
több mint 1 éve
Drip Cleveland Browns Texas Tech Red Raiders 8 038 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Nahát nem gondoltam volna, hogy egyszer még playoff időben érdekelt leszek ebben a topicban😊

több mint 1 éve
Pizsama Los Angeles Rams 2 923 — pizsama@gmail.com
Kelce már kész van:
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 69 604 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az első meccsen sokpontos tűzijátékot várok, de nem feltétlenül szoros meccset, még akkor sem, ha esetleg a Cleveland megint meglepetést okoz.

A másodikról bármit el tudok képzelni.
Kampman
AZ elsőn meglepne, ha nem a KáCé nyer. Szép dolog a futójáték, de Mahomes sokkal jobb, mint Baker.

A másodiknál szerintem a Saints az esélyes, de ha jó NFC Döntőt akarunk, akkor a Bucsnak kéne nyernie. Green Bayben mindenki a New Orleans sikerének szorít, mert Brees meg/le fog fagyni a Lembaun. Bradynek még mindig megy a játék a hidegben (lásd Washington meccs).
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 32 551 — Így remélem megfelelek nektek.....
akkora bandwagon fan vagyok, hogy már egyedül annak a csapatnak a kiesését akarom igazán látni, akiknek az előző playoffban a legjobban drukkoltam 😊 szóval bárki, csak ne a Chiefs, és hajrá jó meccsek!
r.baggio
De miért???? 😛
dande
GYŰLÖLÖM a dinasztiákat, az underdogok miatt érdemes sportot nézni
r.baggio

Ilyesmire gondolsz? 😛

Azért a Chiefs még messze van ettől 😊

Legalabb a címvédés meglehetne, aztán nyerhet bárki. Mondjuk újra mi 😀
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 69 604 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most hallom NFL networkön, hogy a Montana - Rice duónak van a legtöbb passzolt TD-je a PO történelemben, de Brady - Gronk hamarosan előzheti őket...na ez azért brutál.
Chargers LT
Több időt játszottak együtt, mint Montana és Rice.
Kampman
És pass happy lett közben a liga is.
több mint 1 éve
akkora bandwagon fan vagyok, hogy már egyedül annak a csapatnak a kiesését akarom igazán látni, akiknek az előző playoffban a legjobban drukkoltam 😊 szóval bárki, csak ne a Chiefs, és hajrá jó meccsek!
r.baggio
De miért???? 😛
dande
GYŰLÖLÖM a dinasztiákat, az underdogok miatt érdemes sportot nézni

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 20 659
Most hallom NFL networkön, hogy a Montana - Rice duónak van a legtöbb passzolt TD-je a PO történelemben, de Brady - Gronk hamarosan előzheti őket...na ez azért brutál.
Chargers LT
Több időt játszottak együtt, mint Montana és Rice.
több mint 1 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 32 551 — Így remélem megfelelek nektek.....
r.baggio
De miért???? 😛
több mint 1 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 203 — Jedi Master

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 30 229 — The Mathematician
Túl kell dobni a KC-t...Go Mayfield! 😊
Chargers LT
az a baj h a védőt túl kell dobni de az elkapót meg nem kéne 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 30 229 — The Mathematician
jó estét jó szurkolást

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 1 éve
Toto21 Chicago Bears 3 667 — Fields az első 4000 passzolt yard-os Bears QB lesz!
Még mindig az a véleményem, hogy pisztolypárbajban alulmarad a Browns. Kontrollálni kell a futójátékkal a meccset és valahogy labdát szerezni. Go Browns!

több mint 1 éve

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 1 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 203 — Jedi Master
Túl kell dobni a KC-t...Go Mayfield! 😊

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 1 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 090 — #pokolbolisvanvisszaut #hunbelieveland #Padres
Sikerülne valahogy tartani a lépést Mahomessal akkor lehet ebből egy pontgazdag jó meccs.
Támadó egységünk képes lehet haladni, a gyenge védelmünk a kérdés, hogy mennyire fogja kicsontozni Mahomes.
több mint 1 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 20 659
Az első meccsen sokpontos tűzijátékot várok, de nem feltétlenül szoros meccset, még akkor sem, ha esetleg a Cleveland megint meglepetést okoz.

A másodikról bármit el tudok képzelni.
több mint 1 éve
gedam Baltimore Ravens 4 490
úristen mekkora Browns fieszta lesz ma is
shawnka
szerintem van esélyetek bőven.
több mint 1 éve
Hajrá egyik ne hagyd magad másik 😛

Hunt bowl, és Nyugger bowl 😀
több mint 1 éve
Zsellértelkes Vrij Baltimore Ravens Maryland Terrapins 8 899 — Geschiedenis gek - Ще не вмерла України і слава, і воля
Remeljuk jon Laci szakmazgatni.

"Vannak, akik szórakozásból olvasnak, és vannak, akik műveltségüket akarják olvasmányaikkal gyarapítani; de én a harmadik olvasóra gondolok, arra, akinek az olvasás életfunkció és ellenállhatatlan kényszer – csak ez az igazi olvasó." Szerb Antal

"Minden jelen a múlt kényszerű örököse."

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Kremenchuk