Indianapolis Colts - Jacksonville Jaguars

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 374 — Így remélem megfelelek nektek.....
S Sobrinak megint igaza lesz 😊
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
na ez sztem kurva eros home field advantage. alapbol down by contact-nak iteltek, es egy ilyen helyzetben ,ennyivel a vege elott megadjak...ugy, h amit tv-ben mutattak ,azok alapjan lent volt a terde, de legalabbis inkabb volt lent, mint nem. kva kivancsi leszek, mutatnak-e majd olyan kepet/videot, amin latszik.
sajnalom, hogy igy lett vege. meg sem erdemeljuk.
Jax fanoknak talan vigasztalo, h jobb helyrol draftolhatnak. De erdekes, mert Bortles teljesen jo volt ma. persze a mi defunk ellen kb mindenki az

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
dr_najo Jacksonville Jaguars Florida Gators 154
Egy hajszálon múlt.
Gratula a Coltsnak.
Go JAGS!

Dr NaJó
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 816 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nincs elég bizonyíték megváltoztatni
empty taxi
Boger mégis látott egyet.
iktriad
A Boger-effekttel nem számoltam, bottom 3 ref.
empty taxi
De a hangja Top 1.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nyertunk, de itt fel oran at ismet kaptunk egy kiados pofont. A vedelem is, Reich is, a stab is

több mint 5 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 444 — Panthers fan
Semmi gond, a playoffban kell jól játszani

Perception is reality.
több mint 5 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Köszönjük kedves Boger, hamarabb elhoztad a szezon végét mint gondoltam 😀 Ez el nem tudom képzelni mióta clear fumble ez. Térde lent votl szerintem, na mindegy.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 668 — tracker ember
nincs elég bizonyíték megváltoztatni
empty taxi
Boger mégis látott egyet.
iktriad
A Boger-effekttel nem számoltam, bottom 3 ref.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Jó meccs volt, grat a Coltsnak
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 816 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a W-hez.
több mint 5 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 251
nincs elég bizonyíték megváltoztatni
empty taxi
Boger mégis látott egyet.
iktriad
Kassai + hazai pálya

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 816 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nincs elég bizonyíték megváltoztatni
empty taxi
Boger mégis látott egyet.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
nincs elég bizonyíték megváltoztatni
empty taxi
majd a chewacca vedelem

több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
nincs elég bizonyíték megváltoztatni
empty taxi
Mégis.. 😀
több mint 5 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 251
Igazából mostmár azt mondom kapjunk ki... kell a hidegzuhany, meg egy kicsit rendet rakni a fejekben... az, hogy az Oaklandet meg a Buffalot megvágtuk hatalmas vigyorgást rakott az arcokra... írtam már a héten a csapat topicban, hogy nagyon félrevezető volt az ellenfél erőssége miatt az a két meccs... mostmár legalább beáraztuk magunkat oda, hogy nincs minden elveszve, de még nincs meg a tapasztalat egy PO szinthez...
bobi0092
dehogy araztuk. ugyan az van, mint volt mar iden 3-4x. nem tudjuk befejezni a meccset. teljesen 0 a halftime adjustment, az az offense ami 29 pontot felpakolt (1 puntunk volt talan) az 1.felidoben, 0-n all a masodikban? vegig 0 pass rush van Bortles-en, de csak azert se blitzelunk. erthetetlen az egesz, h miert fagy le Reich a 2.felidore. kihagyjuk az FG-t, akkor droppol a TE amikor a legjobban kene, es meg pick is lesz...
Borbinho
Ez akkor is beárazás. Arra gondolok, hogy van tehetségünk vannak playmakereink, de a dolgok nem működnek végig úgy ahogy kell. Egyrészt van még néhány hiányposztunk, és a coaching adjustmentben is vannak problémák, amik (nagyon remélem) az idővel fognak megjönni. Messze nem vagyunk PO-ba való csapat, de minden megvan, hogy jövőre ott legyünk.

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 668 — tracker ember
nincs elég bizonyíték megváltoztatni


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
Fumble bizony!
Szokol
sztem lent volt. sajnos
Borbinho
Tényleg! Csak a könyökét néztem, a térdét valamiért nem..
több mint 5 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Az pedig lent van szerintem.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Fumble bizony!
Szokol
sztem lent volt. sajnos

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 863 — Steelers fan
Fumble bizony!
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Igazából mostmár azt mondom kapjunk ki... kell a hidegzuhany, meg egy kicsit rendet rakni a fejekben... az, hogy az Oaklandet meg a Buffalot megvágtuk hatalmas vigyorgást rakott az arcokra... írtam már a héten a csapat topicban, hogy nagyon félrevezető volt az ellenfél erőssége miatt az a két meccs... mostmár legalább beáraztuk magunkat oda, hogy nincs minden elveszve, de még nincs meg a tapasztalat egy PO szinthez...
bobi0092
dehogy araztuk. ugyan az van, mint volt mar iden 3-4x. nem tudjuk befejezni a meccset. teljesen 0 a halftime adjustment, az az offense ami 29 pontot felpakolt (1 puntunk volt talan) az 1.felidoben, 0-n all a masodikban? vegig 0 pass rush van Bortles-en, de csak azert se blitzelunk. erthetetlen az egesz, h miert fagy le Reich a 2.felidore. kihagyjuk az FG-t, akkor droppol a TE amikor a legjobban kene, es meg pick is lesz...

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
ez a meccs Allie-Sux ordas hibajan fog elmenni, ha elmegy

több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
hihetetlen bazmeg, a 150. labdat pottyinti ki Bortles a futonak/te-nek a DL folott, es mindegyikbol 10+ yardos play lesz. 1x igazan megallhatna vmeik, es akkor Bortlesnek is kellene gondolkozni, h kinek dobja. annyira feladjuk a flat-et, igy jottek minden drive-ban a mi 20asunkig. nem igaz h ezt a fotelbol latni, de onnan nem.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 251
Igazából mostmár azt mondom kapjunk ki... kell a hidegzuhany, meg egy kicsit rendet rakni a fejekben... az, hogy az Oaklandet meg a Buffalot megvágtuk hatalmas vigyorgást rakott az arcokra... írtam már a héten a csapat topicban, hogy nagyon félrevezető volt az ellenfél erőssége miatt az a két meccs... mostmár legalább beáraztuk magunkat oda, hogy nincs minden elveszve, de még nincs meg a tapasztalat egy PO szinthez...

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
hihetetlen volt az a passz TY-ra 3&4-re...meg is erdemeljuk ha kikapunk. megint 0 teljesitmeny a 2.felidoben

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."