Jacksonville Jaguars - Pittsburgh Steelers

több mint 3 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Grat a W-hez!



Ez lesz Shad Khan 100. veresége Jags tulajként. Még 9 szezon se kellett neki mindehhez... Mindkét kezdő CB-nk, a kezdő TE-nk, a kezdő QB-nk, a 2. legjobb WR-ünk, aki egyben a 2. legjobb RB-nk is hiányzik, Go Jags! (fing hang)
iktriad
A 15-1 és a 13-3-as szezonunk után is a Jaguarstől kaptunk ki, szóval én nem hiszem el a W-t, amíg nem látom 😊
Jan
Ha kikaptok, TJ Watt itt marad Alualuval együtt.
iktriad
Alualu-ra már megvolt az esélyetek...Watt meg jönni akar...
több mint 3 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 245
Mozillán azt látom, hogy halad a Jags. Gyorsan átváltok Chrome-ra.
Szokol
Exploreren még Fred Taylor a Jags futója!!!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Első play: 18y-os passz. Alakul
Jan
Nyugi, mindjárt puntolunk.
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 855 — Steelers fan
Mozillán azt látom, hogy halad a Jags. Gyorsan átváltok Chrome-ra.
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 921 — Steelers fan
Első play: 18y-os passz. Alakul
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a W-hez!



Ez lesz Shad Khan 100. veresége Jags tulajként. Még 9 szezon se kellett neki mindehhez... Mindkét kezdő CB-nk, a kezdő TE-nk, a kezdő QB-nk, a 2. legjobb WR-ünk, aki egyben a 2. legjobb RB-nk is hiányzik, Go Jags! (fing hang)
iktriad
A 15-1 és a 13-3-as szezonunk után is a Jaguarstől kaptunk ki, szóval én nem hiszem el a W-t, amíg nem látom 😊
Jan
Ha kikaptok, TJ Watt itt marad Alualuval együtt.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagyon izgatott vagyok.
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 921 — Steelers fan
Grat a W-hez!



Ez lesz Shad Khan 100. veresége Jags tulajként. Még 9 szezon se kellett neki mindehhez... Mindkét kezdő CB-nk, a kezdő TE-nk, a kezdő QB-nk, a 2. legjobb WR-ünk, aki egyben a 2. legjobb RB-nk is hiányzik, Go Jags! (fing hang)
iktriad
A 15-1 és a 13-3-as szezonunk után is a Jaguarstől kaptunk ki, szóval én nem hiszem el a W-t, amíg nem látom 😊
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 855 — Steelers fan
Szép estét!

Ez a meccs...

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Grat a W-hez!



Ez lesz Shad Khan 100. veresége Jags tulajként. Még 9 szezon se kellett neki mindehhez... Mindkét kezdő CB-nk, a kezdő TE-nk, a kezdő QB-nk, a 2. legjobb WR-ünk, aki egyben a 2. legjobb RB-nk is hiányzik, Go Jags! (fing hang)
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 921 — Steelers fan
Jó estét mindenkinek!
több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 763 — No es importante
19:00, streamek


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal