Kansas City Chiefs - Tennessee Titans

több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Na, most hogy kiütik Mariotát... így lesz esélye a Titansnek.

Áhh, felállt, mindegy.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Azután hogy ma az ikeában elhagytam a telefonom, még ez a remek meccs is tovább kínoz.

Monnyuk ez a sack finom volt.
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
Az szép lángos 😀
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Titans futójáték jövőre siralmas lesz, mert Henry nagyon gyenge!
Toto21
Jim Caldwell lájkolja ezt.
Nála egy +yardos futás már naggy dolog.

több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
A rájátszás évek óta szar, 2-3 meccset leszámítva. Nem tudom mire számítottatok. Ráadásul az első meccsre mindig a lehető leggyengébbet rakják.
Kampman
Igazad van.most pl az alapszakasz után mindjárt kihirdethették volna a Phillyt győztesnek 😛 😀
dande
a Cowboys elleni parádé után rögtön
baggio 🏈
Főleg 😀
dande
Szerintem hatalmas lebőgés lesz a Philly Wentz nélkül. (érthetően)
Bazzani
ez nem kérdés.
barki lebőgne a fr qb nélkül

több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
A rájátszás évek óta szar, 2-3 meccset leszámítva. Nem tudom mire számítottatok. Ráadásul az első meccsre mindig a lehető leggyengébbet rakják.
Kampman
Igazad van.most pl az alapszakasz után mindjárt kihirdethették volna a Phillyt győztesnek 😛 😀
dande
a Cowboys elleni parádé után rögtön
baggio 🏈
de azért még mindig jobb, mint az NCAA, ahol épp egy olyan csapat készül a döntőre, aki a divízióját se nyerte meg, miközben egyes konferenciagyőztesek a lehetőséget se kapták meg.
Kampman
már megvan a bajnok, a hétfői az csak egy barátságos meccs

 twitter.com/UCF_Football/status/948388332270227456


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
A rájátszás évek óta szar, 2-3 meccset leszámítva. Nem tudom mire számítottatok. Ráadásul az első meccsre mindig a lehető leggyengébbet rakják.
Kampman
Igazad van.most pl az alapszakasz után mindjárt kihirdethették volna a Phillyt győztesnek 😛 😀
dande
a Cowboys elleni parádé után rögtön
baggio 🏈
Főleg 😀
dande
Szerintem hatalmas lebőgés lesz a Philly Wentz nélkül. (érthetően)
Bazzani
facemask is szokott lenni, főleg a végén
több mint 6 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Ha ez a meccs már ilyen jó, milyen lesz vajon a holnapi Jags- Bills!
Toto21
Az szoros lehet. Bár benne van abban is egy blowout megmondom őszintén a részünkről. Nem akarom eljinxelni, de elég jó matchup nekünk a Bills.

😊 😊 😊
 twitter.com/ChiefsReporter/status/949770572115922944

Szegény Titans fanok, itt még a csere QB-ért se lehet könyörögni, mert ő még talán a Clevelandtől is kikapna...
iktriad
Késő bánat

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 414
A rájátszás évek óta szar, 2-3 meccset leszámítva. Nem tudom mire számítottatok. Ráadásul az első meccsre mindig a lehető leggyengébbet rakják.
Kampman
Igazad van.most pl az alapszakasz után mindjárt kihirdethették volna a Phillyt győztesnek 😛 😀
dande
a Cowboys elleni parádé után rögtön
baggio 🏈
de azért még mindig jobb, mint az NCAA, ahol épp egy olyan csapat készül a döntőre, aki a divízióját se nyerte meg, miközben egyes konferenciagyőztesek a lehetőséget se kapták meg.
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
12 védő? Nálunk 13 szokott lenni.
Nagy ügy.

több mint 6 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Titans futójáték jövőre siralmas lesz, mert Henry nagyon gyenge!
több mint 6 éve
red5 New England Patriots 521
Mari kicsit összecsokizta magát

őlég vót
több mint 6 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A rájátszás évek óta szar, 2-3 meccset leszámítva. Nem tudom mire számítottatok. Ráadásul az első meccsre mindig a lehető leggyengébbet rakják.
Kampman
Igazad van.most pl az alapszakasz után mindjárt kihirdethették volna a Phillyt győztesnek 😛 😀
dande
a Cowboys elleni parádé után rögtön
baggio 🏈
Főleg 😀
dande
Szerintem hatalmas lebőgés lesz a Philly Wentz nélkül. (érthetően)

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
A rájátszás évek óta szar, 2-3 meccset leszámítva. Nem tudom mire számítottatok. Ráadásul az első meccsre mindig a lehető leggyengébbet rakják.
Kampman
Igazad van.most pl az alapszakasz után mindjárt kihirdethették volna a Phillyt győztesnek 😛 😀
dande
a Cowboys elleni parádé után rögtön
baggio 🏈
Főleg 😀
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
A rájátszás évek óta szar, 2-3 meccset leszámítva. Nem tudom mire számítottatok. Ráadásul az első meccsre mindig a lehető leggyengébbet rakják.
Kampman
Igazad van.most pl az alapszakasz után mindjárt kihirdethették volna a Phillyt győztesnek 😛 😀
dande
a Cowboys elleni parádé után rögtön

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 867 — No es importante
Jajjj annyira kiakasztanak ezek az idiota kérdezők, itt is kellene valami selejtező, csak akkor kerdezhetsz a rajatszasban, ha az alapszakaszban volt 3 ertelmes kerdesed, vagy hozzafuzesed... Nagy respect Ricsieknek, hogy nem lesznek lancdohanyosok ezek miatt.
JustoVillar
nem muszáj ezeket beolvasni, ez nem a preseason, amikor nincs mivel kitölteni a szüneteket


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 773 — Слава Україні! Героям слава!
Megvan ennek a meccsnek is a maga szépsége, csak ezt egy nagyon szűk réteg láthatja meg. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
A rájátszás évek óta szar, 2-3 meccset leszámítva. Nem tudom mire számítottatok. Ráadásul az első meccsre mindig a lehető leggyengébbet rakják.
Kampman
Ez sajna tényleg igaz. Tavaly sztem a SB-n kívül nem volt egy izgalmas meccs sem.
mustaine
Dallas-Green Bay?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 573 — Apu ökölbeszorított keze
Jajjj annyira kiakasztanak ezek az idiota kérdezők, itt is kellene valami selejtező, csak akkor kerdezhetsz a rajatszasban, ha az alapszakaszban volt 3 ertelmes kerdesed, vagy hozzafuzesed... Nagy respect Ricsieknek, hogy nem lesznek lancdohanyosok ezek miatt.
JustoVillar
ha zavarná nem olvasná be gondolom én

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 129 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha ez a meccs már ilyen jó, milyen lesz vajon a holnapi Jags- Bills!
Toto21
2:2 lesz a rendes játékidő végén
ThundersNFL
Bills kevesebb pontot fog szerezni mint a Titans!
Toto21
Hogy csinálnak negatív pontot?
Igor
Szurkolói rendbontás miatt az MLSZ levon tőlük 2 pontot.
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
A rájátszás évek óta szar, 2-3 meccset leszámítva. Nem tudom mire számítottatok. Ráadásul az első meccsre mindig a lehető leggyengébbet rakják.
Kampman
Igazad van.most pl az alapszakasz után mindjárt kihirdethették volna a Phillyt győztesnek 😛 😀
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
A rájátszás évek óta szar, 2-3 meccset leszámítva. Nem tudom mire számítottatok. Ráadásul az első meccsre mindig a lehető leggyengébbet rakják.
Kampman
Ez sajna tényleg igaz. Tavaly sztem a SB-n kívül nem volt egy izgalmas meccs sem.

több mint 6 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 609 — Jedi Master
Hogy a faszba hozott ez a Titans 9 w-t a szezonban?
silent7939
welcom to the afc
gedam
-II- South...

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 6 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
A rájátszás évek óta szar, 2-3 meccset leszámítva. Nem tudom mire számítottatok. Ráadásul az első meccsre mindig a lehető leggyengébbet rakják.
Kampman
én az eredménykövető miatt várom a PO-t. A meccsek csak másodlagosak!
több mint 6 éve
JustoVillar Michigan State Spartans 588
Jajjj annyira kiakasztanak ezek az idiota kérdezők, itt is kellene valami selejtező, csak akkor kerdezhetsz a rajatszasban, ha az alapszakaszban volt 3 ertelmes kerdesed, vagy hozzafuzesed... Nagy respect Ricsieknek, hogy nem lesznek lancdohanyosok ezek miatt.

Szombathelyi Haladás
Boston Celtics
Michigan State Spartans
Kansas City Royals
West Virginia Mountaineers
New Hampshire Wildcats