New England Patriots - New Orleans Saints

több mint 2 éve
Kájzerszóze New Orleans Saints 5 095 — playoffs???
Szep munka! Gratula! Go Saints



több mint 2 éve
zinedine5 New England Patriots Arkansas Razorbacks 6 022 — Ajmo Vatreni
ez kurva gyenge volt összességében
grat a Saintsnek, lesimáztak minket
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 786 — !SuPeR6BoWL!
Jó, azért tudunk sebességet váltani...
Gyurma Pappa
Sebességváltás 😀
ParadSEC
Mé' hogy mondjam? 😀
Gyurma Pappa
Vissza kettő padlógáz 🙂

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
Castleai01 New England Patriots 1 529 — Patriots fan
Na itt az ideje a garbage time hosszú passzoknak... 😛

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Jó, azért tudunk sebességet váltani...
Gyurma Pappa
Sebességváltás 😀
ParadSEC
Mé' hogy mondjam? 😀

több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Jó, azért tudunk sebességet váltani...
Gyurma Pappa
Nekem jobban tetszett amikor SP gyilkos üzemmódban pörgött. Mostanában képes belealudni a meccsbe :/
clbass
Felesleges volt erőltetni
Solymi
Nagyjából így. Két sérült OL emberrel, WR-ek nélkül, jobb volt nyugisan menni. Amint közel kerültek, ritmust váltottunk, főleg a falhívásokban.

több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
Jó, azért tudunk sebességet váltani...
Gyurma Pappa
Sebességváltás 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 069 — WHO DAT!!!!
Na azért


több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 934 — nabege2@yahoo.com
ezeket a Hill futásokat rohadtul beszoptuk
több mint 2 éve
kolok1972 New England Patriots 2 427 — Pats fan
Jó, azért tudunk sebességet váltani...
Gyurma Pappa
Nem volt kérdés,csak annyit adtatok ki magatokbol amennyit muszáj volt

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 398
Jó, azért tudunk sebességet váltani...
Gyurma Pappa
Nekem jobban tetszett amikor SP gyilkos üzemmódban pörgött. Mostanában képes belealudni a meccsbe :/
clbass
Felesleges volt erőltetni

több mint 2 éve
clbass New Orleans Saints 3 091 — Saints fan
Jó, azért tudunk sebességet váltani...
Gyurma Pappa
Nekem jobban tetszett amikor SP gyilkos üzemmódban pörgött. Mostanában képes belealudni a meccsbe :/
több mint 2 éve
Castleai01 New England Patriots 1 529 — Patriots fan
Okosan csinálja a Saints sajnos...

"Azt mondják Elmebajban Szenvedek... De én Nem is Szenvedek, inkább Élvezem Minden egyes Percét..." 😉
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Jó, azért tudunk sebességet váltani...

több mint 2 éve
Burkus New England Patriots Alabama Crimson Tide 5 822 — Küzdve küzdj és bízva bízzál...
Az ember ül itt kicsit rezignáltan, végignézi a meccset mint rendes szurkoló, bár feltámadást már nem vár.

Hosszú út van még előttünk. mire ebből lesz valami. A mai alapján a PO sem reális. Elkezdtem szervezni, hogy megnézem a helyszínen a Pats-Titanst, de most úgy érzem, hogy revideálom ezt az elképzelést. Ezt kár élőben megnézni.
Burkus
bandwagoner 😛 😉
Amúgy megértelek...Brady érában nem tudtam kimenni.
De ebben az évben nincsenek nagy elvárásaim.
Jones fejlődjön és induljon be a TE játék.

Ja, meg találjunk valakit a slotba.
Solymi
Én voltam kinn, többször is. De másodlagos jegyvásárlással olyan pénzekért - 5-600 dollár/ meccs - amit egy rossz meccsért nem adnék ki szívesen. Amikor Gronkot, Bennettet, Edelmant, Bradyt néztem élőben, akkor megérte. De ez a az ár a mai produkcióért vagy hasonlóért magas lenne. A Titans pedig szerintem jobb csapat mint a Saints.
több mint 2 éve
MC12 New Orleans Saints 5 805
Megnézném azért fentről, hogy mennyire nincs üres ember... Nagyon nem értem most a passzjátékunkat, illetve annak hiányát. Az első drive-ban tök jól ment, aztán semmi.
Gyurma Pappa
Ezt keresem én is, zseb van, idő van, nyomás kezelhető, mégse történik semmi, ennyire Winston nem lehet vakon - szóval vagy elképesztő jó a pats védelem vagy nem tudnak elszakadni a wr-ek (de ennyire?) vagy mittomén.

Ez már a harmadik meccs lesz, ahol a 150 passzolt yardot se érjük el el (ha így marad) de 200 felett tuti nem leszünk, és erre nem magyarázat Thomas és Tre hiánya, ez valami koncepiconális dolog lehet amit úgyse értek 😆
MC12
Az, hogy nem akar kockáztatni sem Payton sem Winston, az érthető. De ennyire nem megy, az kevésbé érthető. Armstead kiesése biztos nem sokat segít...
Gyurma Pappa
A “nem akar kockáztatnit” értem. De 109 yard. Az nem kevésbé kockáztatás, az a kockázat 0-ra csökkentése. Ha nem passzol, nyilván nem fog hibázni de a mai meccsel együtt összesen 60 passz kísérlet a szezonban, az meccsenként 20 negyedenként 5, meglepődnek ha a kezdők között nem a legalacsonyabb lenne.

“Igen, a kurva anyád, szerintem. Mivel elmúltam hatéves, ezért MINDEN, bazdmeg, amit leírok, szerintem van, és ha véletlenül nem szerintem van, akkor majd oda fogom írni, ki szerint. Tanuld meg a nagybetűket és dögölj meg.” Széplábi.
több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 786 — !SuPeR6BoWL!
Leszünk olyan Nyomorultak, hogy ez elcsesszük magunknak a konzervatív hívásainkkal?
kapitnono
Kérdezd Victor Hugo-t...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 069 — WHO DAT!!!!
Remélem most jön 3 futás és máris nyugodt leszek 😀


több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 934 — nabege2@yahoo.com
jön egy fumbli, visszavisszük, máris meccs lesz😊
több mint 2 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 000 — Patriots fan
Leszünk olyan nyomorultak, hogy ez elcsesszük magunknak a konzervatív hívásainkkal?
kapitnono
Nem hiszem csak szoros lesz a vége ha minden igaz 😀

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 2 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 13 625 — Egyéb témák lakó
Mondjuk most kicsit nyugodtabb lennék, ha az a két FG bent van. Már ha az egyik akkor is

több mint 2 éve
Lúdas Solymi New England Patriots 7 398
Leszünk olyan nyomorultak, hogy ez elcsesszük magunknak a konzervatív hívásainkkal?
kapitnono
Nem hiszem, Payton ennél nagyobb mágus.

több mint 2 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 786 — !SuPeR6BoWL!
YouTube
Na, megjött a szikra? 😊
Castleai01
Na berúgtuk az ajtót...lehet kêsőn?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 069 — WHO DAT!!!!
Leszünk olyan nyomorultak, hogy ez elcsesszük magunknak a konzervatív hívásainkkal?


több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 21 934 — nabege2@yahoo.com
Ez mi zászló volt 😀
clbass
vicces😊 mondjuk nem múlott rajta semmi, csak pár yard, mert a catch amúgy megvolt