New York Giants - Philadelphia Eagles

több mint 4 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
abban reménykedhettünk hogy a D lehozza a meccset, mert több pontot nem szerzünk az tuti
MrMiksa
Nektek jó a döntetlen is
Kampman
hát de ahhoz az ls kell hogy a Giantsbse szerezzen pontot, amit nem gondolnék
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 387 — Így remélem megfelelek nektek.....
A mi ellenfeleinknek mindig muszáj felszívni magukat bármikor bàrkiről legyen szó bezzeg........
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 952 — Lucas Scott
hoppá, mekkora tackle volt ez Cartertől
Szesze
Porgunk nagyon

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 387 — Így remélem megfelelek nektek.....
Puntnak szép lett volna.....
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 387 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ehhez a híváshoz is gratula.....
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
hoppá, mekkora tackle volt ez Cartertől
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
nah ott az a Tate TD megint
Szesze
Ez nem is elkapas, bicepsfogas inkább
csebi
az ő kritikája mondjuk meglepett engem is, mert kifejezetten jól tolja sztem úgy általában
Szesze
Többet várnék tőle amúgy igazából. Hátha jövőre még emel ezen a szinten
csebi
jó, de ez kb kivétel nélkül mindenkire igaz, csak valakitől sokkal többet 😊
több mint 4 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 303
abban reménykedhettünk hogy a D lehozza a meccset, mert több pontot nem szerzünk az tuti
MrMiksa
Nektek jó a döntetlen is
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 952 — Lucas Scott
nah ott az a Tate TD megint
Szesze
Ez nem is elkapas, bicepsfogas inkább
csebi
az ő kritikája mondjuk meglepett engem is, mert kifejezetten jól tolja sztem úgy általában
Szesze
Többet várnék tőle amúgy igazából. Hátha jövőre még emel ezen a szinten

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 387 — Így remélem megfelelek nektek.....
JS veszekedhetsz 4 kísérletnélnkellett volna odafigyelni, nem az első amit idén elbszol.....
több mint 4 éve
skizofita Philadelphia Eagles 624 — Times are hard for dreamers!
"Multiple #Eagles players said that their loss to the Saints in the playoffs last season started when Brandon Brooks left with an injury. Potentially not having him for the rest of this game is a big loss."
Just sayin...

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 4 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
abban reménykedhettünk hogy a D lehozza a meccset, mert több pontot nem szerzünk az tuti
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
nah ott az a Tate TD megint
Szesze
Ez nem is elkapas, bicepsfogas inkább
csebi
az ő kritikája mondjuk meglepett engem is, mert kifejezetten jól tolja sztem úgy általában
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 387 — Így remélem megfelelek nektek.....
Oké. Mondjuk ez szép volt Tatetől.
Greengo
Mi sötétek voltunk again.....
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 589 — Eagles fan
Oké. Mondjuk ez szép volt Tatetől.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 20 952 — Lucas Scott
nah ott az a Tate TD megint
Szesze
Ez nem is elkapas, bicepsfogas inkább

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 4 éve
Kronos New York Giants 738
Ezt odaszerkesztette DJ
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 387 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hülye barmok
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
nah ott az a Tate TD megint
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 387 — Így remélem megfelelek nektek.....
Igen kb erre számítottam, kár hogy aD nem 😛
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
ez se rossz 😊
több mint 4 éve
vittore New York Giants 1 322 — Giants fan
jó lesz az a meccs döntetlenre OT után is: a phily bemegy a PO-ba, nem panaszkodhat a giants se, amerika söpredéke meg nyalogathatja a sebeit 8-8 -al
több mint 4 éve
ozibozi New York Giants 15 341
Az edzőért küzdenek most, mit művelnének ha meg akarnák buktatni???
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 387 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kár, hogy neki mennek... 😕
több mint 4 éve
Szesze New York Giants 18 944 — Giants fan
én most esküszöm behívnék egy hosszú passzt