NFL Draft 2016

5 feliratkozó

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
mit gondolkodnak ennyit 1/1-nél, nem volt elég idejük kitalálni, hogy kiért tradeltek fel?
Shilkor
"it's all part of the show"
Borbinho
mondjuk 10 perc elég kevés, hogy megmutassák az összes korábbi hulladék Rams QB-t 😊
Shilkor
😊 Ja azt hittem sose érnek a sor végére... Volt valaki köztük pizitív mutatóval??? 😊
Tomcsik
Kurt Warner? 😊
Kampman
Ja tényleg fel se tűnt a neve a 40 szar között 😊

több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 582
De izgulok, ki lehet az...?!
peach
Nkemdiche

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 041 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
De izgulok, ki lehet az...?!
peach
Bosa 😀
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 245
Figyeljétek meg, a Rams trollkodni fog, mint a Texans 2006-ban Mario Williams-szel
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
De izgulok, ki lehet az...?!



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 245
mit gondolkodnak ennyit 1/1-nél, nem volt elég idejük kitalálni, hogy kiért tradeltek fel?
Shilkor
"it's all part of the show"
Borbinho
mondjuk 10 perc elég kevés, hogy megmutassák az összes korábbi hulladék Rams QB-t 😊
Shilkor
😊 Ja azt hittem sose érnek a sor végére... Volt valaki köztük pizitív mutatóval??? 😊
Tomcsik
Kurt Warner? 😊
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Én nem tudom így hajnal 2 után eldönteni, hogy az elmúlt években a Rams, vagy a Browns volt katasztrofálisabb QB poszton.
Vrij6
szerintem mi 😊
Drip
Egyértelmű



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 175
És egy meglepő fordulattal: Vernon Adams 😊
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 919
mit gondolkodnak ennyit 1/1-nél, nem volt elég idejük kitalálni, hogy kiért tradeltek fel?
Shilkor
"it's all part of the show"
Borbinho
mondjuk 10 perc elég kevés, hogy megmutassák az összes korábbi hulladék Rams QB-t 😊
Shilkor
😊 Ja azt hittem sose érnek a sor végére... Volt valaki köztük pizitív mutatóval??? 😊

több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Én nem tudom így hajnal 2 után eldönteni, hogy az elmúlt években a Rams, vagy a Browns volt katasztrofálisabb QB poszton.
Vrij6
sztem az Eagles

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
D11 Tampa Bay Buccaneers Miami Hurricanes 1 347 — Kalóz Kapitány


D11
szép munka
Borbinho
 coedbc.files.wordpress.com/2016/04/chkwj5swiaatbsz.jpg?quality=88
több mint 7 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 582
Én nem tudom így hajnal 2 után eldönteni, hogy az elmúlt években a Rams, vagy a Browns volt katasztrofálisabb QB poszton.
Vrij6
Bradfordnak voltak szép momentumai. Browns QB-nak nem 😀

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 7 éve
Drip Cleveland Browns Tennessee Volunteers 8 776 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Én nem tudom így hajnal 2 után eldönteni, hogy az elmúlt években a Rams, vagy a Browns volt katasztrofálisabb QB poszton.
Vrij6
szerintem mi 😊

több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Én nem tudom így hajnal 2 után eldönteni, hogy az elmúlt években a Rams, vagy a Browns volt katasztrofálisabb QB poszton.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa
több mint 7 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 041 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
mit gondolkodnak ennyit 1/1-nél, nem volt elég idejük kitalálni, hogy kiért tradeltek fel?
Shilkor
"it's all part of the show"
Borbinho
mondjuk 10 perc elég kevés, hogy megmutassák az összes korábbi hulladék Rams QB-t 😊
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Amilyen szerencsétlen a rams majd kifutnak az időből
KoporShow
épp akartam kérdezni, hogy volt-e már rá példa 1/1en 😀 de gondolom nem

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
peach Atlanta Falcons 14 232 — a new hope (again)
Mekkora lenne ha kicsúsznának az időből 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 310 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sport2-es streamet tudna adni valaki?
horipapa92
Már egy órája is próbáltubk találni nem jött össze.....
több mint 7 éve
Pari Las Vegas Raiders 3 620 — Rise My Nation!
az egyik stream 7 seccel a sport tv elott jar...
Pari
 www.nfl.com/now?icampaign=nflnow-hp_traffic_driver
gyeek
ezelott 50 seccel😊 (legalabbis nalam)
több mint 7 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 245
Amilyen szerencsétlen a rams majd kifutnak az időből
KoporShow
Az inkább ilyen Brownsos dolog
több mint 7 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
Amilyen szerencsétlen a rams majd kifutnak az időből



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 7 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 458 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
mit gondolkodnak ennyit 1/1-nél, nem volt elég idejük kitalálni, hogy kiért tradeltek fel?
Shilkor
"it's all part of the show"

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 940 — Stromfeld Aurél fan
az egyik stream 7 seccel a sport tv elott jar...
Pari
 www.nfl.com/now?icampaign=nflnow-hp_traffic_driver

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 781 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
mit gondolkodnak ennyit 1/1-nél, nem volt elég idejük kitalálni, hogy kiért tradeltek fel?
Shilkor
Hátha jön egy jó feltrade ajánlat. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 695 — Слава Україні! Героям слава!
Rams trollkodik azért. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa