NFL Draft 2018

3 feliratkozó

több mint 6 éve
Tito05 Chicago Bears Alabama Crimson Tide 614 — Bears fan, Giants szimpatizáns
Valakinek youtubes linkje? Ami a meccsekhez szokott lenni. Vagy egyeltalán bármi jo linkje?
tüsi91
 www.youtube.com/watch?v=gG9CqKZK5c8&feature=youtu.be

vagy

 www.youtube.com/watch?v=gzWK1O_Z3bY
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
regebben volt hogy csak siman regisztraltal az nfl.com on, vagy nfl networkon es akkor egy hetig ingyen tudtad nezni eloben. En korabban ezt tettem. De ennel biztos lesz konnyebb megoldas is. Majd irjak a tobbiek. De azt tudom, amikor ezt tettem regebben jo regen, akkor ha lefagyott a rendszer, akkor nem mindig engedett vissza idoben. De ez regen volt, azota sokat fejlodott a technika.
több mint 6 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Valakinek youtubes linkje? Ami a meccsekhez szokott lenni. Vagy egyeltalán bármi jo linkje?
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
csak szólok hogy itt nincs insider info, twitterl, meg egyéb hasonló spoilerek. csak akkor írjátok be a icket ha goodel bemondta.
braxa88
Ezt valaki pinnelje ki please.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ásványvíz 😀 A franc akar berúgni a pickünkig 😀
tenorx
Te mit gondolsz mai pickunkek, es a holnapi elsonek? 1. es 2. kor. Aztan kit szeretnel elso es masodik korben? Es szerinted a csapat kit hoz 1. es 2. kor ben. Csak tippmix. Gondolat.
gabistar
LVE-nek örültem volna nagyon, de így a sérülése után hát tudja a franc. Így azt hiszem Rashaan Evans-nak örülnék első körben, másodikban pedig egy safetynek. Vagy esetleg fordítva, akkor második körben Jewell-t szeretném.

Aminek kurvára nem örülnék: bárki az offensebe, de főleg RB-t ne.
tenorx
Hat adnam ezt. Es enis ettol felek, hogy ha nem lesz masok altal jonak tartott lb akkor behuzunk egy elso koros RBt. Es hogy mehet bell. De akkor megint csinalunk magunknak egy jot es egy rosszat is. Mindegy. Remelem lesz ertelmes ILB bent. Aztan meg johet S masodiknak. Aztan harmadikank meg rb is tolem. Csak korabban ne, de ha jon akkor tudjuk hogy bellel nem fogunk hosszabbitani, de akkor is gaz lenne. Koszi. Jo szorakozast, vagy idegeskedest ki tudja mi lesz. : )
több mint 6 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
csak szólok hogy itt nincs insider info, twitterről, meg egyéb hasonló spoilerek. csak akkor írjátok be a picket ha goodel bemondta.

Szerkesztette: Löfli
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Ásványvíz 😀 A franc akar berúgni a pickünkig 😀
tenorx
Te mit gondolsz mai pickunkek, es a holnapi elsonek? 1. es 2. kor. Aztan kit szeretnel elso es masodik korben? Es szerinted a csapat kit hoz 1. es 2. kor ben. Csak tippmix. Gondolat.
gabistar
LVE-nek örültem volna nagyon, de így a sérülése után hát tudja a franc. Így azt hiszem Rashaan Evans-nak örülnék első körben, másodikban pedig egy safetynek. Vagy esetleg fordítva, akkor második körben Jewell-t szeretném.

Aminek kurvára nem örülnék: bárki az offensebe, de főleg RB-t ne.
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
NFL Netwörkön a feka műsorvezető gyerek (a fiatalabb) tiszta "A" Csapat szereplő az eredeti sorozatból, nem??? 😊



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ásványvíz 😀 A franc akar berúgni a pickünkig 😀
tenorx
Te mit gondolsz mai pickunkek, es a holnapi elsonek? 1. es 2. kor. Aztan kit szeretnel elso es masodik korben? Es szerinted a csapat kit hoz 1. es 2. kor ben. Csak tippmix. Gondolat.
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Ásványvíz 😀 A franc akar berúgni a pickünkig 😀
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ki mit iszik?
Asbee
JIM BEAM
nagir
helyes, maradjon csak a fanbase a viszki vonalon


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
Csita Dallas Cowboys 329
Stream! :--->  aclee.memesyndicate.com/meagles
több mint 6 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 597 — Bla, bla, bla
Ki mit iszik?
Asbee
JIM BEAM



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Ki mit iszik?


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 264 — Wrath of Khan
Ez a Tremaine Edmunds mennyire egy nem szép ember.
több mint 6 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Am 2-kor kezdődik a draft, de mikor várható az 1/1 bejelentése?
Illetve mikortól ketyeg a 10 perc?

GO JETS!!!
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 351
Kíváncsi leszek idén kivel lövünk bakot az 1. körben. Peterson óta nem nagyon volt értelmes 1. körösünk (Talán csak Bucannon).
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
@mlombardiNFL: Hearing Browns will trade 4, but only when they are on the clock, not before the pick and they don't want to go down too far.
Bazzani
Jön a pats és viszi Mayfieldet. 😀
Padrinaggio
Milyen anyagot tolsz, és miért nem adsz nekem is?

több mint 6 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 066 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
bevonulózenék
 twitter.com/AumanacDraft/status/989539057570123776
Löfli
Mondtam én, hogy Darnold a legjobb idén, ezt ez a poszt is bizonyítja.

Szerkesztette: alatriste


Liverpool Fc fan
több mint 6 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Az utóbbi évek első draftja amit ki kell hagynom, mert nem kaptam szabit.. Szópó ez a felnőtt élet 😕
Hanni
Én se, úgyhogy kemény nap lesz a holnapi. Majd reggel veszek az éjjelnappaliban másfél liter szívinfarktust.

több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Az utóbbi évek első draftja amit ki kell hagynom, mert nem kaptam szabit.. Szópó ez a felnőtt élet 😕
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 786 — !SuPeR6BoWL!
Elaludtam. Ki lett az 1/1?
Stez
Torghelle Sanyiiiiii

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
B-Front New York Giants Texas A&M Aggies 81
bevonulózenék
 twitter.com/AumanacDraft/status/989539057570123776
Löfli
Sehol egy jó Headhunterz Just say my name vagy valami. Amúgy szép estét mindenkinek. Tűkön (is) ülve várom már a hajnal 2-őt.
több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 657
Elaludtam. Ki lett az 1/1?
Stez
Ha felébredsz megtudod.
Tactful Cactus
Dehogyis, berakja a 2012-es draftot, amikor még minden rendben volt a Coltsnál
Kampman
akkor nálunk is

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 324
Elaludtam. Ki lett az 1/1?
Stez
Ha felébredsz megtudod.
Tactful Cactus
Dehogyis, berakja a 2012-es draftot, amikor még minden rendben volt a Coltsnál