NFL Draft 2026
1 feliratkozó
2 hónapja
Halihó! Tavaly elmaradt esküvői kötelezettségek miatt, de idén újult erővel érkezem a talán már megszokott live tracker + big board kombómmal:
docs.google.com/spreadsheets/d/1dMHuxCv3FdxdmwpFHIF4tXAahoPIPCr79lqdbzJabjo/edit?gid=620810832#gid=620810832
Leírás, aki nem ismerné: www.reddit.com/r/NFL_Draft/comments/1stsamf/2026_nfl_draft_consensus_big_board_tool_and_live/
Enjoy!
Szerkesztette: Hulkeinstein
2 hónapja
NFC Northba viszik a Cincy játékosokat és nem a Packers 😕
2 hónapja
Tipp volt dazn-t nézemJöhet a jets cornerspoiler
Janek
Löfli
2 hónapja
1 órát csak sikerült visszaaludni fuck 😀
2 hónapja
ponds vs aj brown? 😊AJ megy a Dolphinsba?
ZERO_L

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
Na húzzuk be McCoyt is Banks mellé, kórházcsapat óriási potenciállla
2 hónapja
ponds vs aj brown? 😊Brown észre se fogja venni, hogy ott van mellette, olyan kicsi.
ZERO_L
2 hónapja
Nem Packersbe 😕
2 hónapja
ponds vs aj brown? 😊

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
2 hónapja
Jöhet a jets cornerspoiler
Janek

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
pocsolya
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
McNeil-Warrennel mi a fasz van amúgy? Én idén annyira nem követtem a draft felkészülést, de őt általában top 30ban láttam.A csapatok nem értékelik a posztot, ennyi. Thieneman is sokat csúszott. Azóta csak Stukes ment ki, de ő is inkább nickel corner.
tenorx
2 hónapja
McNeil-Warrennel mi a fasz van amúgy? Én idén annyira nem követtem a draft felkészülést, de őt általában top 30ban láttam.
2 hónapja
vadász a házba
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Jingle Bell?Nemsoká jön a Pacskersz. Melyik elkapót húzzák most? 😀valamelyik Bellt
shagi0206
Löfli
2 hónapja
Nemsoká jön a Pacskersz. Melyik elkapót húzzák most? 😀valamelyik Bellt
shagi0206

https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
Carolina has traded up to 49 while also receiving pick 159 from Minnesota for picks 51 and 196
2 hónapja
Avieon pont ugy nez ki, mint aki hat ev mulva csodot jelent, mert 10 spanja eloskodik rajta es szivja le a bankszamlajat.
2 hónapja
Nemsoká jön a Pacskersz. Melyik elkapót húzzák most? 😀
2 hónapja
Falcons kivinné Avieont, fun lennexdd
zacknorb