Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

NFL Draft 2026

1 feliratkozó

2 hónapja
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 934 — Eagles & Seahawks fan
Halihó!

Tavaly elmaradt esküvői kötelezettségek miatt, de idén újult erővel érkezem a talán már megszokott live tracker + big board kombómmal:

 docs.google.com/spreadsheets/d/1dMHuxCv3FdxdmwpFHIF4tXAahoPIPCr79lqdbzJabjo/edit?gid=620810832#gid=620810832

Leírás, aki nem ismerné:  www.reddit.com/r/NFL_Draft/comments/1stsamf/2026_nfl_draft_consensus_big_board_tool_and_live/

Enjoy!

Szerkesztette: Hulkeinstein
2 hónapja
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
Titans na Reese vag WR ?

2 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
Titans most elélvezett szerintem. Reese lecsúszott hozzájuk
Toto21
Csak szerintem Saleh rendszerében ő nem lesz annyira jó
Wester
de így talán le tudnak cserélni. De ha nem akkor is meg kell próbálniuk beépíteni
Toto21
Hamarabb jön Bain szerintem de meglássuk

Lesz ez még így se!
2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Reese-t akkor behúzza a Kopter

2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 636
Titans most elélvezett szerintem. Reese lecsúszott hozzájuk
Toto21
Csak szerintem Saleh rendszerében ő nem lesz annyira jó
Wester
de így talán le tudnak cserélni. De ha nem akkor is meg kell próbálniuk beépíteni
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 964 — The Mathematician
Én egyszerűen nem akarom elhinni, hogy vannak franchiseok akik úgy gondolják, hogy egy running back megér egy 1/3-at. Első körben csak úgy en bloc nem vinnék RB-t.
Mikor volt utoljára első körös RB aki megérte és tényleg elősegítette a franchiset?
tenorx
Első reakcióm Adrian Peterson 2007-ből, de csak volt utána is
Kampman
Gibbs?

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 215 — situational football
Én egyszerűen nem akarom elhinni, hogy vannak franchiseok akik úgy gondolják, hogy egy running back megér egy 1/3-at. Első körben csak úgy en bloc nem vinnék RB-t.
Mikor volt utoljára első körös RB aki megérte és tényleg elősegítette a franchiset?
tenorx
minden kibaszott évben ezt kell nyomni, hihetetlen hogy ez nem tud kikapni a ligából



hasonló... 1/3 RB

ássák el a GM-t most, jesusfuck
ZERO_L
Neki is van főnöke, aki bele tud ugatni a munkába
zacknorb
és utána csodálkoznak hogy maradnak a mocsárban hosszú évekig 😕



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 490
Végigtapogatta kifelé az NFC South logókat, a Westből már csak a Cardinalsét 😊
2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
same old Cards, helyére került az utolsó kirakós is

2 hónapja
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 10 206 — Jó ötletnek tűnt!
Titans most elélvezett szerintem. Reese lecsúszott hozzájuk
Toto21
Csak szerintem Saleh rendszerében ő nem lesz annyira jó

Lesz ez még így se!
2 hónapja
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 21 710 — Csodabogár
Én egyszerűen nem akarom elhinni, hogy vannak franchiseok akik úgy gondolják, hogy egy running back megér egy 1/3-at. Első körben csak úgy en bloc nem vinnék RB-t.
Mikor volt utoljára első körös RB aki megérte és tényleg elősegítette a franchiset?
tenorx
Garrison Hurst, mintha most lett volna

2 hónapja
Drip Cleveland Browns Texas Tech Red Raiders 9 618 — Undertaker of the Cleveland graveyard
Azt a kurva én bíromm Loveot de azért na

2 hónapja
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 934 — Eagles & Seahawks fan
Bad teams stay bad for a reason - ez a Cardinals sosem fog változni.
2 hónapja
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 32 490
Én egyszerűen nem akarom elhinni, hogy vannak franchiseok akik úgy gondolják, hogy egy running back megér egy 1/3-at. Első körben csak úgy en bloc nem vinnék RB-t.
Mikor volt utoljára első körös RB aki megérte és tényleg elősegítette a franchiset?
tenorx
Első reakcióm Adrian Peterson 2007-ből, de csak volt utána is
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 636
1/3 RB… Mkntha olyan jól menne az Arizónának…
Tomcsik
SB roster van ott, már csak a futó hiányzott, oh wait...
2 hónapja
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 17 091 — Apu ökölbeszorított keze
Érdekes.
Adtak pénzt Allgiernek is

2 hónapja
eloel 3 230 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
xd

- new orleans saints hungary - sig gallery -
2 hónapja
Löfli Buffalo Bills Indiana Hoosiers 24 253 — ellenIktriad / 2026 Arena4 March Madness winner
lol


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
"Az életről sok mindent gondolok én jómagam is."
"Én nem gondolok semmit, uram."
Don't blink!
2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Én egyszerűen nem akarom elhinni, hogy vannak franchiseok akik úgy gondolják, hogy egy running back megér egy 1/3-at. Első körben csak úgy en bloc nem vinnék RB-t.
Mikor volt utoljára első körös RB aki megérte és tényleg elősegítette a franchiset?
tenorx
Bijan

Poloska vagyok.
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 636
Titans most elélvezett szerintem. Reese lecsúszott hozzájuk
2 hónapja
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 8 282
1/3 RB… Mkntha olyan jól menne az Arizónának…

2 hónapja
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
hasonló... 1/3 RB

ássák el a GM-t most, jesusfuck
ZERO_L
Neki is van főnöke, aki bele tud ugatni a munkába

Poloska vagyok.
2 hónapja
tenorx 14 198 — fő libsi
Én egyszerűen nem akarom elhinni, hogy vannak franchiseok akik úgy gondolják, hogy egy running back megér egy 1/3-at. Első körben csak úgy en bloc nem vinnék RB-t.
Mikor volt utoljára első körös RB aki megérte és tényleg elősegítette a franchiset?
2 hónapja
Negritis, a vajda Denver Broncos 58 964 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
ZERO_L New England Patriots North Carolina Tar Heels 5 215 — situational football
Arizona le trade vajon?
Tomcsik
ty simpson, fuck it 😀
ZERO_L
hasonló... 1/3 RB

ássák el a GM-t most, jesusfuck



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
2 hónapja
Toto21 Chicago Bears 8 636
bazzz