NFL Draft 2026
1 feliratkozó
2 hónapja
Halihó! Tavaly elmaradt esküvői kötelezettségek miatt, de idén újult erővel érkezem a talán már megszokott live tracker + big board kombómmal:
docs.google.com/spreadsheets/d/1dMHuxCv3FdxdmwpFHIF4tXAahoPIPCr79lqdbzJabjo/edit?gid=620810832#gid=620810832
Leírás, aki nem ismerné: www.reddit.com/r/NFL_Draft/comments/1stsamf/2026_nfl_draft_consensus_big_board_tool_and_live/
Enjoy!
Szerkesztette: Hulkeinstein
2 hónapja
Na ha már felkeltettem gyereket, asszonyt az a minimum, hogy lesz valami elbaszott trade és reachTy Simpson HWG 😀
Drip
2 hónapja
Na ha már felkeltettem gyereket, asszonyt az a minimum, hogy lesz valami elbaszott trade és reach
2 hónapja
Paramore számokat fogunk berakni pickek közöttna akkor hamarosan jön az 1/1-es bust QB pick 😊it's 2007?
Toto21
ZERO_L
2 hónapja
Goodellt alig szolid fütyülés fogadja
2 hónapja
na akkor hamarosan jön az 1/1-es bust QB pick 😊it's 2007?
Toto21

"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
2 hónapja
először azt hittem szekusokkal jön Goodell... de ez csak két Steelers szekrény mellette 😀
2 hónapja
na akkor hamarosan jön az 1/1-es bust QB pick 😊
2 hónapja
nem is ő, de az 5. éves opció érhet 2 helyes felmozgástnem adnék érte extra picket. Ha bent lesz 2. kör elején és kihúzzuk, nem fogok hisztizni. De annyit nem ér, hogy mozogjunk fel érte.és mondjuk egy 29. helyre felcsere esetén?2. kör elején beleférhet, 1. kör elején - nem nézek több Cards meccset, ha megtörténik 😀Mindkét csapat részéről full hülyeség lenneRickey szerint Ty Simpson Cardinals vagy JetsAz a tweet számomra inkább egy pls vigyétek első körben a kliensemet. Meglepődnék ha mi kihúznánk bármikor is
FloresR
Wester
KeyG
shagi0206
Negritis, a vajda
shagi0206
Poloska vagyok.
2 hónapja
Miért foglalkoztok az első körrel? Teljesen érdektelen.🙂ha nincs első köröse az ember fiának csak még szórakoztatóbb 😀
nagylaza, főpohárnok
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Miért foglalkoztok az első körrel? Teljesen érdektelen.🙂
2 hónapja
FK-sok idénre feladták? Vagy csak én nem találom, hogy hirdetnék a idei draft élőt?fuzovelkifele.com/2026/04/ma-ejjel-130-tol-fk-draft-show-powered-by-drk/
Sixo
ez nem az?
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
FK-sok idénre feladták? Vagy csak én nem találom, hogy hirdetnék a idei draft élőt?
2 hónapja
nem adnék érte extra picket. Ha bent lesz 2. kör elején és kihúzzuk, nem fogok hisztizni. De annyit nem ér, hogy mozogjunk fel érte.és mondjuk egy 29. helyre felcsere esetén?2. kör elején beleférhet, 1. kör elején - nem nézek több Cards meccset, ha megtörténik 😀Mindkét csapat részéről full hülyeség lenneRickey szerint Ty Simpson Cardinals vagy JetsAz a tweet számomra inkább egy pls vigyétek első körben a kliensemet. Meglepődnék ha mi kihúznánk bármikor is
FloresR
Wester
KeyG
shagi0206
Negritis, a vajda
2 hónapja
és mondjuk egy 29. helyre felcsere esetén?2. kör elején beleférhet, 1. kör elején - nem nézek több Cards meccset, ha megtörténik 😀Mindkét csapat részéről full hülyeség lenneRickey szerint Ty Simpson Cardinals vagy JetsAz a tweet számomra inkább egy pls vigyétek első körben a kliensemet. Meglepődnék ha mi kihúznánk bármikor is
FloresR
Wester
KeyG
shagi0206
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
2. kör elején beleférhet, 1. kör elején - nem nézek több Cards meccset, ha megtörténik 😀Mindkét csapat részéről full hülyeség lenneRickey szerint Ty Simpson Cardinals vagy JetsAz a tweet számomra inkább egy pls vigyétek első körben a kliensemet. Meglepődnék ha mi kihúznánk bármikor is
FloresR
Wester
KeyG
2 hónapja

www.reddit.com/r/NFLv2/comments/1stwf47/it_sure_is/
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
jajanah 2ig megnézem a The Offence-t1973?
Negritis, a vajda
KeyG
Stuckmann említette a Hokumos videóban hogy felrúgja a klasszikus forgatókönyvi standardeket mind a 2 film
mondom akkor megnézem
Lumet-tól úgyis csak a 12 dühös embert láttam és Conneryt mindig jó nézni
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
nah 2ig megnézem a The Offence-t1973?
Negritis, a vajda
Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
We are just the Ravens!
2 hónapja
nah 2ig megnézem a The Offence-t
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!
2 hónapja
Miért akarod, hogy sírjakA spoilereket idén is hagyjuk, ugye? Ugye?Steelers Ty Simpson, bocsi 😀
tenorx
KeyG
tenorx
The Stronger you become, the Weaker you really are.
I wanted Champ to be champ!