Philadelphia Eagles - Atlanta Falcons

1 feliratkozó

több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Nyilvánvaló??? 😀
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 421
Oh baszdmeg ez majdnem pick lett
mustaine
Ryan már legalább 4 olyan labdát dobott, aminél boldog lehet, hogy nem lett pick.
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Oh baszdmeg ez majdnem pick lett

több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 658
Ryan mikor adja már el? Én most tudnám javasolni
MrMiksa
De most nincs nála...
Tactful Cactus
Már kb 6an beígérték, úgyhogy én most kérném 2. És 6nál
MrMiksa
na lássuk

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Ryan mikor adja már el? Én most tudnám javasolni
MrMiksa
De most nincs nála...
Tactful Cactus
Már kb 6an beígérték, úgyhogy én most kérném 2. És 6nál
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 098 — The Mathematician
tiszta sor, hogy ki a nagyobb gyökér, de kétlem, hogy tudta, hogy ezzel ő még pénzt is fog keresni. Azok meg a legeslegalja, akik még pénzt is adnak neki.
Erre van pénz xD Mégis fél ország sír, hogy nem tud megélni. Persze, hogy nem, mikor ilyen baromságokra költenek. Persze ez nem azt jelenti, hogy könnyű az élet itthon, de ezt pont az olyanok hangoztatják, akik idióták.
shagi0206
Gyanítom nem azok donételnek neki, akik nem tudnak megélni.
Hanni
nem hanem azoknak a gyerekei

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 658
Ryan mikor adja már el? Én most tudnám javasolni
MrMiksa
De most nincs nála...

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 761 — Слава Україні! Героям слава!
Kissé felelősnek érzem magam, ha nem raktam volna be Horváth Pistát, valószínűleg nem jutottunk volna el odáig, hogy Molnár Krisztián legyen a téma.
Kampman
Pálpusztai sajtot kell enned, ez a büntetés.

És nem lesz holnap bebaszós lájv sem.

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Ryan mikor adja már el? Én most tudnám javasolni
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
azért ennél valami tökösebb hívás kéne, mert az ellenfél vezet...
több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 664 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nagyon gyenge az atlanta, ha nincs a két eladott labda nem lenne ennyire szoros.
Kristóf Fekete
te nem szerepeltél a vv4-ben?
Sixo
ennyi celebet

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Most már eladhatná Matty 😊
több mint 6 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 378
Kissé felelősnek érzem magam, ha nem raktam volna be Horváth Pistát, valószínűleg nem jutottunk volna el odáig, hogy Molnár Krisztián legyen a téma.
több mint 6 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
tiszta sor, hogy ki a nagyobb gyökér, de kétlem, hogy tudta, hogy ezzel ő még pénzt is fog keresni. Azok meg a legeslegalja, akik még pénzt is adnak neki.
Erre van pénz xD Mégis fél ország sír, hogy nem tud megélni. Persze, hogy nem, mikor ilyen baromságokra költenek. Persze ez nem azt jelenti, hogy könnyű az élet itthon, de ezt pont az olyanok hangoztatják, akik idióták.
shagi0206
Gyanítom nem azok donételnek neki, akik nem tudnak megélni.
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
csába.....
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 421
 www.youtube.com/watch?v=f3-Vn4T2Fwc
toam
Éééééés, elértük a gödör alját. 😀
Vrij6
Ennél lejjebb már tényleg nincs 😀 23 másodperc alatt kiégtem.
LeviPoki
1 mp-et nem láttam abból a gyökérből, elég volt az a pár szó, amit hallottam róla. Nem az a szomorú, hogy ilyen van, hanem az, hogy mennyien nézik. Kurva gáz
shagi0206
Gáznak gáz,de mégis nem kevés pénzt keres vele.Most akkor Ő a gyökér,vagy a nézői? Kb csak kihasználta a nyomorult,hogy Magyarország tele van barommal.
LeviPoki
tiszta sor, hogy ki a nagyobb gyökér, de kétlem, hogy tudta, hogy ezzel ő még pénzt is fog keresni. Azok meg a legeslegalja, akik még pénzt is adnak neki.
Erre van pénz xD Mégis fél ország sír, hogy nem tud megélni. Persze, hogy nem, mikor ilyen baromságokra költenek. Persze ez nem azt jelenti, hogy könnyű az élet itthon, de ezt pont az olyanok hangoztatják, akik idióták.
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
megállt afutás...
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Kurva vicces, hogy pont feleannyian nézik molnár krisztián bebaszós lájvját, mint ezt a youtubeos streamet 😀 😀

több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Molnár Kiki a téma az eredménykövetőben. Legmerészebb álmaimban sem gondoltam volna, hogy ez a csoda egyszer bekövetkezik. :o

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 164 — LIGHTS OUT!
Nagyon gyenge az atlanta, ha nincs a két eladott labda nem lenne ennyire szoros.
Kristóf Fekete
te nem szerepeltél a vv4-ben?

több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagyon gyenge az atlanta, ha nincs a két eladott labda nem lenne ennyire szoros.
Kristóf Fekete
Elegáns első hsz pipa üdv😉
több mint 6 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 117
Nagyon gyenge az atlanta, ha nincs a két eladott labda nem lenne ennyire szoros.
több mint 6 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 31 164 — LIGHTS OUT!
 www.youtube.com/watch?v=f3-Vn4T2Fwc
toam
Éééééés, elértük a gödör alját. 😀
Vrij6
Ennél lejjebb már tényleg nincs 😀 23 másodperc alatt kiégtem.
LeviPoki
1 mp-et nem láttam abból a gyökérből, elég volt az a pár szó, amit hallottam róla. Nem az a szomorú, hogy ilyen van, hanem az, hogy mennyien nézik. Kurva gáz
shagi0206
Én azon égtem ki, hogy már a szülei is szerepelnek. És egy csomóan pénzt küldenek neki.
mustaine
Múltkor stez is donate-elt neki állítólag.

több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
egyébként Big Play VAjr kéne az Eaglesbe
 www.youtube.com/watch?v=w5pZEea9Qm4
Heisman Trophy
Ki sem látna a fal mögül. 😀

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
 www.youtube.com/watch?v=f3-Vn4T2Fwc
toam
Éééééés, elértük a gödör alját. 😀
Vrij6
Ennél lejjebb már tényleg nincs 😀 23 másodperc alatt kiégtem.
LeviPoki
1 mp-et nem láttam abból a gyökérből, elég volt az a pár szó, amit hallottam róla. Nem az a szomorú, hogy ilyen van, hanem az, hogy mennyien nézik. Kurva gáz
shagi0206
Gáznak gáz,de mégis nem kevés pénzt keres vele.Most akkor Ő a gyökér,vagy a nézői? Kb csak kihasználta a nyomorult,hogy Magyarország tele van barommal.