NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles - Atlanta Falcons

1 feliratkozó

több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 667 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
egyébként Big Play VAjr kéne az Eaglesbe

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
saját 40 es, jó lehet ez
több mint 6 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
 www.youtube.com/watch?v=f3-Vn4T2Fwc
toam
Éééééés, elértük a gödör alját. 😀
Vrij6
Ennél lejjebb már tényleg nincs 😀 23 másodperc alatt kiégtem.
LeviPoki
1 mp-et nem láttam abból a gyökérből, elég volt az a pár szó, amit hallottam róla. Nem az a szomorú, hogy ilyen van, hanem az, hogy mennyien nézik. Kurva gáz
shagi0206
pedig még két percig kellett volna nézned és eljutsz addig, hogy már prostituálják a csajt 😊 #metoo


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
 www.youtube.com/watch?v=f3-Vn4T2Fwc
toam
Éééééés, elértük a gödör alját. 😀
Vrij6
Ennél lejjebb már tényleg nincs 😀 23 másodperc alatt kiégtem.
LeviPoki
1 mp-et nem láttam abból a gyökérből, elég volt az a pár szó, amit hallottam róla. Nem az a szomorú, hogy ilyen van, hanem az, hogy mennyien nézik. Kurva gáz
shagi0206
Én azon égtem ki, hogy már a szülei is szerepelnek. És egy csomóan pénzt küldenek neki.

több mint 6 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 667 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
 www.youtube.com/watch?v=f3-Vn4T2Fwc
toam
Éééééés, elértük a gödör alját. 😀
Vrij6
Ennél lejjebb már tényleg nincs 😀 23 másodperc alatt kiégtem.
LeviPoki
1 mp-et nem láttam abból a gyökérből, elég volt az a pár szó, amit hallottam róla. Nem az a szomorú, hogy ilyen van, hanem az, hogy mennyien nézik. Kurva gáz
shagi0206
szégyen az az ember

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 6 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 100 — The Mathematician
 www.youtube.com/watch?v=f3-Vn4T2Fwc
toam
Éééééés, elértük a gödör alját. 😀
Vrij6
Ennél lejjebb már tényleg nincs 😀 23 másodperc alatt kiégtem.
LeviPoki
1 mp-et nem láttam abból a gyökérből, elég volt az a pár szó, amit hallottam róla. Nem az a szomorú, hogy ilyen van, hanem az, hogy mennyien nézik. Kurva gáz
shagi0206
kb annyit láttam amit dancsó-puzsér tolt a sznobjektívben
meg egy reíkciót

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 6 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
mills mit mentett :d

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
 www.youtube.com/watch?v=f3-Vn4T2Fwc
toam
Megnyerted a half time showt, ez olyan mintha sajtreszelőt húzogatnának az agyamon
mustaine
2. napi draft közvetítésre remélem meghívjátok, feldobná a műsort.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hub
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
mills
több mint 6 éve
shagi0206 Arizona Cardinals LSU Tigers 9 452
 www.youtube.com/watch?v=f3-Vn4T2Fwc
toam
Éééééés, elértük a gödör alját. 😀
Vrij6
Ennél lejjebb már tényleg nincs 😀 23 másodperc alatt kiégtem.
LeviPoki
1 mp-et nem láttam abból a gyökérből, elég volt az a pár szó, amit hallottam róla. Nem az a szomorú, hogy ilyen van, hanem az, hogy mennyien nézik. Kurva gáz
több mint 6 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
3. negyedben nem szabad passzolni nagyon fúj a szél ja és szar az irányító
több mint 6 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Hihetetlen mit úszott meg megint Ryan
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Jeges a pálya

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
LeviPoki Baltimore Ravens 2 799
 www.youtube.com/watch?v=f3-Vn4T2Fwc
toam
Éééééés, elértük a gödör alját. 😀
Vrij6
Ennél lejjebb már tényleg nincs 😀 23 másodperc alatt kiégtem.
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
 www.youtube.com/watch?v=f3-Vn4T2Fwc
toam
Megnyerted a half time showt, ez olyan mintha sajtreszelőt húzogatnának az agyamon

több mint 6 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 761 — Слава Україні! Героям слава!
 www.youtube.com/watch?v=f3-Vn4T2Fwc
toam
Éééééés, elértük a gödör alját. 😀

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 6 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hozza amit Bortles, talán tovább mehetünk 😊
több mint 6 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
 www.youtube.com/watch?v=f3-Vn4T2Fwc
toam
Najó, Kikit még én sem akartam ide behozni. 😀😀 Ja hogy ez lájv? Akkor topik zárható, mindenki nézze a lájvot.

Szerkesztette: balintbaba

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 801 — !SuPeR6BoWL!
Szerintem Sanyinál jobban be vagyunk baszva 😁

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
füles eddig biztató..ma a ST a legszarabb sajna, és azért kellenek még pontok mert a falcons 10et a 2. félidőben is fel fog rakni legalább
zsojti
bíztató?? :S
zsoeo
lentebb kifejtettem=nem ritka fos
több mint 6 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
füles eddig biztató..ma a ST a legszarabb sajna, és azért kellenek még pontok mert a falcons 10et a 2. félidőben is fel fog rakni legalább
zsojti
Én próbálok pozitív lenni, de Foles milyen szempontból biztató? Pontosan eltalálta Neal térdét? Vagy pontosan felüldobta Burtont 3rd & 5nél? 1 olyan megmozdulása volt idáig, amit nem csinál meg bármely NFL QB, amikor a gólvonalnál ráugrott a fumblera.
mustaine
értsd, még meccsben vagyunk... persze, hogy nem jó, de ne olyan szar, mint az uccsó két meccsen, nyilván kicsit a FG mondatja ezt velem, ha ott intet dob, akkor ez a komment se születik meg
zsojti
Jogos, a labdát legalább nem adta el. Fussunk sokat, a D tartson ki, hozható ez a meccs!

több mint 6 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
füles eddig biztató..ma a ST a legszarabb sajna, és azért kellenek még pontok mert a falcons 10et a 2. félidőben is fel fog rakni legalább
zsojti
bíztató?? :S
több mint 6 éve
toam New York Jets 2 401 — Suck for ?????
 www.youtube.com/watch?v=f3-Vn4T2Fwc
több mint 6 éve
zsutu Cleveland Browns 782
füles eddig biztató..ma a ST a legszarabb sajna, és azért kellenek még pontok mert a falcons 10et a 2. félidőben is fel fog rakni legalább
zsojti
Én próbálok pozitív lenni, de Foles milyen szempontból biztató? Pontosan eltalálta Neal térdét? Vagy pontosan felüldobta Burtont 3rd & 5nél? 1 olyan megmozdulása volt idáig, amit nem csinál meg bármely NFL QB, amikor a gólvonalnál ráugrott a fumblera.
mustaine
Kérlek mi lassan 20 éve nem találunk egy olyan QB aki LEGALÁBB ezt a szintet hozza...
zsutu
Hoyer, McCown ugyanezt tudja hozni, ha jól emlékszem ők játszottak Clevelandben.
mustaine
Határesetek 😊