Pittsburgh Steelers - Baltimore Ravens

több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hol volt aki tud szerelni? Hm. Ex igy eleg gaz lesz ha az off nem hoz mindig pontot kb.
gabistar
Vagy Eli Flacco nem hozza megint magát.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Hol volt aki tud szerelni? Hm. Ex igy eleg gaz lesz ha az off nem hoz mindig pontot kb.
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
ennyit fafej kozepre "berobbanok" futasairol. Itt az Ir McColins
no
Nincs szükség rejtegetni a futást, szopjuk a yardokat, fel lehet vállalni nyíltan a futást, megy akár alap felállás ellen is...belenyomták az ujjukat a sebbe, és most nyomják-de ezt tudtuk...várható volt
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 644
Na most kivancsi leszek a D-re
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
ezt eléggé megfutotta a srác
több mint 6 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 124 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ki ez a Collins gyerek, és miért fut úgy, mint Lynch fénykorában?
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 644
ennyit fafej kozepre "berobbanok" futasairol. Itt az Ir McColins
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Höri miatt elkezdtem a Spor TV-t nézni, de Ricsit miatt lassan megyek a streamre...
Soldados
Ricsi egy alma. Attól még ő Ricsi, de falra lehet mászni tőle meg a szétzselézett tüskéktől amik a fején vannak.

No meg már maga a Chief fan-ság kiborító tud lenni. 😀
vajthod
Steelers-utálatát kifejezetten "bírom".


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Kerjuk El cj mosleyt. Meg valaki biztoskezu szerelot es akinek van Meg sebesseget mint timmonsnak volt. Mert erezhetoen a vertical is sebesseget szereles is hianyzik nagyon. Meg a power kozepen.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
vajthod Tampa Bay Buccaneers 182 — Bucs and Cowboys fan
Höri miatt elkezdtem a Spor TV-t nézni, de Ricsit miatt lassan megyek a streamre...
Soldados
Ricsi egy alma. Attól még ő Ricsi, de falra lehet mászni tőle és a szétzselézett tüskéktől amik a fején vannak.

No meg már maga a Chief fanság is kiborító tud lenni. : D

Szerkesztette: vajthod
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Remélem, kezdünk vmit a D-vel, mert ebbül baj lesz
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
En a cicak Ellen neztem a magyar kozvetitest. De parszor ott is vicces volt. 3 Rd down nem jott ossze Rossz dobas es azt mondta first down. Mondom az Meg hogy majdnem El is hittem neki. De azert lelkes. Csak nem a Steelers fele.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Höri miatt elkezdtem a Spor TV-t nézni, de Ricsit miatt lassan megyek a streamre...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
McDonald kellene tobbet Meg Jessie j. 3 td mcd burgert kerek elvitelre. Koszonom.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 644
ez sima Conner checkdown lett volna...
Spy
es hogy a QB-ra osszejojjon a penz 😊
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
ez sima Conner checkdown lett volna...
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 644
Bell knee...fafa
Spy
csak hogy ne legyen draga nektek
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Bell knee...fafa
több mint 6 éve
Lynx0919 6
Még egy próbát teszek aztán nem zavarok tovább senkit. Szeretném nézni én is a meccset, de eddig Pasta youtube streamjei voltak most vmi Grandma stream jön be és ott frankón csak a nagy feketeség jön nekem. Van esetleg most is pasta stream? Köszi a helpet ha kapok! 😊
Lynx0919
Nem zavarsz, sorry, nem láttam, hogy kérdezted.

Itt a stream:  www.youtube.com/watch?v=e2kHHONAWEw
tenorx
Köszi szépen 😊
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Még egy próbát teszek aztán nem zavarok tovább senkit. Szeretném nézni én is a meccset, de eddig Pasta youtube streamjei voltak most vmi Grandma stream jön be és ott frankón csak a nagy feketeség jön nekem. Van esetleg most is pasta stream? Köszi a helpet ha kapok! 😊
Lynx0919
Nem zavarsz, sorry, nem láttam, hogy kérdezted.

Itt a stream:
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 644
Ez mi volt a felboritjuk ovatosan? 😕
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 644
Még egy próbát teszek aztán nem zavarok tovább senkit. Szeretném nézni én is a meccset, de eddig Pasta youtube streamjei voltak most vmi Grandma stream jön be és ott frankón csak a nagy feketeség jön nekem. Van esetleg most is pasta stream? Köszi a helpet ha kapok! 😊
Lynx0919
van
több mint 6 éve
Lynx0919 6
Még egy próbát teszek aztán nem zavarok tovább senkit. Szeretném nézni én is a meccset, de eddig Pasta youtube streamjei voltak most vmi Grandma stream jön be és ott frankón csak a nagy feketeség jön nekem. Van esetleg most is pasta stream? Köszi a helpet ha kapok! 😊
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ja nem arcoskodni akarok, én is most néztem utána, mert a kommentátorok hivatkoztak rá, és kíváncsi voltam.
tenorx
Nem vettem arcoskodásnak. Sőt, ezt pl nem tudtam, úgyhogy örülök is neki.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Mr.Breaker 1 870
Az olasz csődör,10ből 1szer dob egyenest de az TD. 😀