Pittsburgh Steelers - Cleveland Browns

több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 135
A liga legjobb TE-je!
steelwolf
Utálom Ebront.
Szokol
Én nem utálok senkit, aki a Steelersben játszik...
több mint 3 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Szitu 1.: Saját 19-esről puntol Colquitt
Szitu 2: Cleveland 40-ről puntol.

Kérdés: Melyik punt volt a hosszabb?
fcancellara
fogadok, hogy b-b-b
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 232 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Na ez megvolt?

több mint 3 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Szitu 1.: Saját 19-esről puntol Colquitt
Szitu 2: Cleveland 40-ről puntol.

Kérdés: Melyik punt volt a hosszabb?
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 844 — Steelers fan
A liga legjobb TE-je!
steelwolf
Utálom Ebront.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 135
Azért puntert is nézhetnénk már valami normálisat....azt sem tudom már, hogy milyen az, ha van egy jó...még átlagosunk sincs évek óta.
több mint 3 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Ha ennyi az már OPI, akkor csak OPI meg DPI lenne egész meccsen és nem a játékosoknak, hanem a bíróknak lenne statisztikájuk "megtett" (megítélt) yardok alapján.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 801 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Jöhet a Claypool hosszúra..
több mint 3 éve
Gabor81 803
This is the way. Latod szoltunk. 😁 P@trik.

Szerkesztette: Gabor81
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 232 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ezt a fasz OPI-t vazze!!!

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 801 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
A liga legjobb TE-je!
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 135
Hétről hétre remek bíráskodás 😀
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 913 — Steelers fan
Ezt már int-nek láttam, vazze
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 844 — Steelers fan
Takarodjatok már anyátokba ezzel az OPI-val...
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 801 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Run Ben Run 😊
több mint 3 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Mr. Higanymozgás
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 135
A tippmixen kicsit megváltoztak az oddsok. Steelers W 1,02. A CLE tízszeres pénz.
nagylaza
Módosítok. Mire leírtam, már felfüggesztették a fogadást.
nagylaza
Most megéri...egy 10-esre 100rongy 😀
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 913 — Steelers fan
Érdekes lesz, hogy sikerül majd innen felhozni a Browns-t, mert amúgy Mayfield a 2. félidőkben borzasztó gyenge, valami 49 körüli pr-el dolgozik...
Klaci79
Nem lehet hogy azért mert sok meccsen vezettek, nem kellett nagyot játszania?
bcsarli
Meg mert a Browns 180y-ot futott átlagban, az első 4 meccsen.
több mint 3 éve
Gabor81 803
Hamar végetért a meccs. A D-be ennyi van kb. Azt viszont sajnálom hogy az O nincs felkészülve. Borzalmasan játszik Mayfield.
P@trik
Ekkora jinx-et... Úgy látszik nem láttál még sok Steelers meccset, ez még simán lesz 3 pontos meccs
Sifur
7 éve nézem ezt a szart, tudom mikor van vége a dalnak.
P@trik
Steelerst ismerve, akkor tudod mennyire szeretjuk a szoros meccseket. Marmint nem lezarni a meccseket. Hanem ellent felhozni. Vagy ellazaskodni. 😉

Szerkesztette: Gabor81
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 815 — beers & Packers
A tippmixen kicsit megváltoztak az oddsok. Steelers W 1,02. A CLE tízszeres pénz.
nagylaza
Módosítok. Mire leírtam, már felfüggesztették a fogadást.
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 844 — Steelers fan
Dupree érintés nélkül
Jan
Kíváncsi vagyok rá, hogy jövőre más rendszerben mennyire lesz hasznos. Szerintem kurva nagy pénzt fog kapni valakitől.
Szokol
Nem hinném hogy tőlünk. Azóta akkora császár, mióta Watt van a másik oldalon. Kicsit olyan mint a Woodley-Harrison történet volt. Ha valamelyiket durvén meg fogjuk fizetni, az (remélem) Watt lesz.
Jan
Azért írtam én is, hogy más rendszerben! 😊

Ui: Jajj szegény Cicuskák, valami készül, valami készül...
több mint 3 éve
nagylaza, főpohárnok Green Bay Packers 12 815 — beers & Packers
A tippmixen kicsit megváltoztak az oddsok. Steelers W 1,02. A CLE tízszeres pénz.
több mint 3 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Dupree érintés nélkül
Jan
Kíváncsi vagyok rá, hogy jövőre más rendszerben mennyire lesz hasznos. Szerintem kurva nagy pénzt fog kapni valakitől.
Szokol
Nem hinném hogy tőlünk. Azóta akkora császár, mióta Watt van a másik oldalon. Kicsit olyan mint a Woodley-Harrison történet volt. Ha valamelyiket durvén meg fogjuk fizetni, az (remélem) Watt lesz.
Jan
+ 1 szavazat wattnak.

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 594 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Hamar végetért a meccs. A D-be ennyi van kb. Azt viszont sajnálom hogy az O nincs felkészülve. Borzalmasan játszik Mayfield.
P@trik
Ekkora jinx-et... Úgy látszik nem láttál még sok Steelers meccset, ez még simán lesz 3 pontos meccs
Sifur
7 éve nézem ezt a szart, tudom mikor van vége a dalunknak.

Szerkesztette: P@trik
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 232 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Érdekes lesz, hogy sikerül majd innen felhozni a Browns-t, mert amúgy Mayfield a 2. félidőkben borzasztó gyenge, valami 49 körüli pr-el dolgozik...
Klaci79
Nem lehet hogy azért mert sok meccsen vezettek, nem kellett nagyot játszania?

Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló