Pittsburgh Steelers - Cleveland Browns

több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 913 — Steelers fan
Dupree érintés nélkül
Jan
Kíváncsi vagyok rá, hogy jövőre más rendszerben mennyire lesz hasznos. Szerintem kurva nagy pénzt fog kapni valakitől.
Szokol
Nem hinném hogy tőlünk. Azóta akkora császár, mióta Watt van a másik oldalon. Kicsit olyan mint a Woodley-Harrison történet volt. Ha valamelyiket durvén meg fogjuk fizetni, az (remélem) Watt lesz.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 135
Érdekes lesz, hogy sikerül majd innen felhozni a Browns-t, mert amúgy Mayfield a 2. félidőkben borzasztó gyenge, valami 49 körüli pr-el dolgozik...
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 135
Közben sajnos Bush out...ez a kérdéses csak vicc lehetett 😕
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 843 — Steelers fan
Dupree érintés nélkül
Jan
Kíváncsi vagyok rá, hogy jövőre más rendszerben mennyire lesz hasznos. Szerintem kurva nagy pénzt fog kapni valakitől.
több mint 3 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 597
Miért van olyan érzésem ez a Mayfield gyerek az istenért nem akar össze esni mikor rajta van egy védő? Csodálkozik mikor kap még egyet? Keresi a bajt.

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 913 — Steelers fan
Dupree érintés nélkül
több mint 3 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 843 — Steelers fan
Na akkor kérek a harmadik negyedben egy Steelers TD-t, az utolsó negyedben egy Steelers field goalt, aztán azt csinál a Browns, amit akar.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 135
Ha Bush kiesik, az kb olyan lesz a D-nek mint amikor Shazier esett ki
Jan
Ah, nem! Sokkal összetettebb most a csapat, több a ballhawk. Megkockáztatom az idei Bush hiányát csak létszámilag éreznénk meg. A tavalyi az persze más tészta.
Szokol
Így van....sajnos köszönöviszonyban nincs a két játékos egyelőre. Bush egy jó iparos, néhány hibával, Shazier egy playmaker volt 1-1 hibával meccsenként.
több mint 3 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 217
Talán kicsit azt is éreztem a nagy különbség után, hogy már nem akarjuk annyira nyomni a gázpedált és bár ezt megszoktam már, de azért butaságok lesznek belőle és ez a Browns nem egy rossz csapat, addig kell ütni a vasat ugyebár...ezt acélvárosban tudni kell...
Klaci79
sosem zarjuk le a meccset. a masodik felido garbage time lett volna, ha emg 2 td-t viszunk. de bealudtunk
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 135
Ez eddig nem rossz....
Ami nem tetszett, az a szokásos alvás, ami most a 2-3. driveban jött elő, kivételesen nem az elsőben. Ott megint olyan hívások voltak, ami talán a Miskolc Steelers ellen működne...nem megbántva őket. Mivel utána jöttek a rendes driveok, azt gondolom, mindent végig próbálunk, aztán ami nem működik azt kidobjuk. Ez talán így működik és akkor el tudom nézni.
A védelemben 1-2 black out, de összességében ez rendben van. Igaz ehhez kell az is, hogy a Browns már bocsánat, de faszságot csinál ezzel, hogy az eleve sérült Mayfieldet játszatja...de lelkük rajta.

A védelem összességében nagyon jól néz ki. A passrusht már megszoktuk, de a többi is tetszetős. És Minkah-nak nagyon kellett ez a pick6.
Az offense pedig ha éppen összerak egy szép driveot, akkor ott folytatják ahol abbahagyták. Talán kicsit azt is éreztem a nagy különbség után, hogy már nem akarjuk annyira nyomni a gázpedált és bár ezt megszoktam már, de azért butaságok lesznek belőle és ez a Browns nem egy rossz csapat, addig kell ütni a vasat ugyebár...ezt acélvárosban tudni kell...
több mint 3 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 117
Hamar végetért a meccs. A D-be ennyi van kb. Azt viszont sajnálom hogy az O nincs felkészülve. Borzalmasan játszik Mayfield.
P@trik
Ekkora jinx-et... Úgy látszik nem láttál még sok Steelers meccset, ez még simán lesz 3 pontos meccs
több mint 3 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Washington azért adhat egy cuppanóst minden védő orcájára...3ponttól mentették meg a nevét
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 157
Ebben lehetett (lehettek) bokaszalag(ok), térdszalag(ok) és borda(bordák). Tök okosak a zebrák.
fcancellara
Hát ebben ja...sok minden....8 napon túli mind....óriási mák, hogy nem történt nagyobb baj annál, hogy fáj neki....
több mint 3 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Hamar végetért a meccs. A D-be ennyi van kb. Azt viszont sajnálom hogy az O nincs felkészülve. Borzalmasan játszik Mayfield.
P@trik
Hahó, ez a Steelers, szorosabb lesz ez még, ha egyáltalán nyerünk/kikaptok.
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 157
A Browns O-ban bármikor benne van az X faktor....ott vannak a fegyverek és nálunk a DB oldalon van lyuk...szóval nem lehet megnyugodni, kellenek a pontok az O-tól. Az utóbbitól csúnya volt az utolsó drive, de ha minden 4. ilyen azzal kiegyezek....
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 594 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
Hamar végetért a meccs. A D-be ennyi van kb. Azt viszont sajnálom hogy az O nincs felkészülve. Borzalmasan játszik Mayfield.
több mint 3 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Ebben lehetett (lehettek) bokaszalag(ok), térdszalag(ok) és borda(bordák). Tök okosak a zebrák.
több mint 3 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 913 — Steelers fan
Huh, ezt még nézni is fájt
több mint 3 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 117
Mi a francért nem fújja az ilyet le a bíró......forward progress stop....

de persze tetszett, de ezekből lehetnek a kemény sérülések....
Klemó
Ezt én se vágom mi volt, nem látta lehet hogy Mayfield lábát fogják? Pedig az irányító védelem fontos
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 157
Mi a francért nem fújja az ilyet le a bíró......forward progress stop....

de persze tetszett, de ezekből lehetnek a kemény sérülések....
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 455
Egyszerre behívtunk a két oldalon egy hook up-ot és egy cross stunt-ot 😊
több mint 3 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 157
Bush "csak" kérdéses.....ez jó hír....nem azért, hogy visszajöjjön....remélem tényleg csak sprain....
több mint 3 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Most lesz az, hogy visszahozzuk őket a meccsbe
Willie Parker
This is the way. Nem? Pittsburgh way. Nincs konnyu meccs. Csak szivrohamos. 😁
Gabor81
Egyszer már eltérhetnénk ettől a hagyománytól...

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 3 éve
Sifur Pittsburgh Steelers 1 117
Miért érzem azt hogy a 2. félidőben le fogok izzadni...
több mint 3 éve
Gabor81 803
Most lesz az, hogy visszahozzuk őket a meccsbe
Willie Parker
This is the way. (Mando) Nem? Pittsburgh way. Nincs konnyu meccs. Csak szivrohamos. 😁

Szerkesztette: Gabor81